Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Yönetim Araçları Nelerdir?

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları İle Hesaplarınızı Başarıyla Yöneteceksiniz!

Firmanızın, markanızın ya da içerik üretici hesaplarınızın doğru stratejilerle ve kolaylıkla yürütülebilmesi için bazı sosyal medya yönetim araçları kullanılır. Bu araçlar birçok önemli çalışmayı bir arada sunar ve sizin için işleri kolaylaştırır. Sosyal medya analiz araçları da denen bu araçları kullanmayı bilmek sizin için büyük bir fayda sağlayacağından, bu yazıda konuya değinmek istiyorum.

Hesabınız için en iyi sosyal medya yönetim araçları ile içeriklerinizi planlayabilir, takvim oluşturabilir, gönderilerinizin analizlerin yapabilirsiniz. Sosyal medya yönetim süreçlerinde yanınızda olacak bu araçları merak ediyorsanız sizin için birkaç iyi alternatif sunacağım. Sizin için en iyi hizmeti sunan sosyal medya yönetim araçları hangileri olabilir?

En İyi Sosyal Medya Araçları Nelerdir? – Sosyal Medya Yönetim Araçları Hakkında Detaylar!

Profilinizde hoş paylaşımlar yapmak, takipçilerinizin gönlünü hoş etmek, potansiyel hedef kitlenize erişmek için birtakım sosyal medya yönetim araçları ile içli dışlı olmalısınız. Böylece hem çok sayıda sosyal medya hesabını birbirine bağlayabilir, aynı anda yönetebilir, içeriklerinizi kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Öyleyse sizin için seçtiğim en iyi sosyal medya yönetim araçları ile kolaylığın keyfini çıkarmaya başlayın:

  • Facebook İçerik Stüdyosu

Instagram ve Facebook gönderilerinizi kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde planlayabileceğiniz Facebook İçerik Stüdyosu, sizin için gönderilerinizi planlamakla kalmaz analiz çalışmalarınızı da gerçekleştirir. Marka iş birliklerinizi yönetme konusunda da bu araca güvenebilirsiniz. Sosyal medya yönetim araçları arasından en iyi ücretsiz seçeneği tercih etmek istiyorsanız İçerik Stüdyosu tam size göre olacaktır. 

  • Hootsuite

Sosyal medya platformları için hazırladığınız tüm içerikleri tek bir panel üzerinden görüntüleme şansını yakalayabileceğiniz Hootsuite, en çok kullanılan ve en iyi sosyal medya yönetim araçları arasında yer alır. Tüm planlamanızı platform üzerinden yapabilir, içeriklerinizi toplu şekilde görebilir ve düzeltmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya içerik takviminizi kaliteli ve otomatik olarak düzenlemenize imkan verir.

  • Later

Sosyal medya yönetim uygulamaları arasından ücretsiz plan kullanabileceğiniz bir seçenek arıyorsanız Later sizin için en iyisidir. Sosyal medya analiz araçları kullanmak istediğinizde Later sadece planlama yapmanıza değil istatistiklerinizi almanıza da imkan verir. Tek bir hesabınızı ücretsiz olarak yönetebileceğiniz bu araçla isterseniz ücretli plan dahilinde birçok hesabı yönetebilirsiniz. Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal medya uygulamaları için güzel bir seçenektir. 

  • Buffer

İşletmelerin en çok kullandığı köklü sosyal yönetim medya araçları arasında bulunan Buffer, ücretsiz bir plan da sunmanın yanında, birçok hesabı aynı anda yönetebileceğiniz ücretli versiyonunu da sunar. Facebook, LinkedIn, Pinterest ve Instagram için kullanışlı ve pratik sosyal medya analiz araçları arıyorsanız Buffer iyi bir destekçi olacaktır. 

  • Sendible

Sosyal medya takvimlerinizi topluca düzenlemenizi sağlayan en iyi sosyal medya yönetim araçları arasında Sendible’ı da bulabilirsiniz. Google Analytics ile entegre olması ve web site analiz çalışmalarında eriştiği başarılar nedeniyle bu aracı da çok seveceksiniz. 

İşinizi Kolaylaştıran Sosyal Medya Yönetim ve Analiz Araçlarını Mutlaka Kullanın!

Sosyal medya yönetim araçları hakkında temel bilgiler verdim ve sizin için birkaç önemli seçenek sundum. Bu seçenekler arasından sizin için en uygun olanlarını bularak çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya analiz araçları ya da yönetim araçları ile eriştiğiniz kolaylıktan vazgeçemeyeceksiniz. 

Sosyal medya yönetim çalışmaları genel anlamda uğraştırıcı çalışmalardır. Bu konuda pratiklik kazanmak için kolay yolları bilmelisiniz. İşte bu kolay yollar da sosyal medya yönetim araçları ile sağlanıyor. İşletmenizin ve markanızın hesaplarını kaliteli ve olması gerektiği gibi yönetmek istiyorsanız bu araçları mutlaka deneyim.

[widget-137]

Yorum Yap