Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İleri Satış Teknikleri Eğitimi

Satışlarınızı Artırmanın En Etkili Yollarını Keşfedin!

Hedefleriniz yetersiz mi, müşteri ilişkileriniz zayıf mı, sonuca hizmet etmeyen satış stratejileri mi belirliyorsunuz? O halde kendinizi satış alanında geliştirmeye ve ileri satış tekniklerini öğrenmeye ne dersiniz?

Satış alanında kendini geliştirmek isteyen herkese hitap eden eğitimlerimizle profesyonel satış tekniklerine hakim olmanızı, satış hedeflerinizi yakalamanızı sağlıyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını doğru analiz eden tekniklerle ikna kabiliyetinizi arttırarak satış yapabilir, var olan hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.

İleri satış teknikleri eğitimi ile daha başarılı sonuçlar elde edebilir, firmanızın gelişmesine katkı sağlayarak yüksek ciro hedeflerinizi karşılayabilirsiniz.

İleri satış teknikleri eğitimi ile firmanızın potansiyel müşteri ağını genişletebilir, eğitimler sonrası satışlarınızı %35 oranında arttırabilirsiniz.

ileri satış teknikleri eğitimi

“İşini Yapmak Değil Satmak Para Kazandırır.” – Orhan Gürbüz

En Yüksek Satışlara Sahip Markaların Arasında Yerinizi Alın! - İleri Satış Teknikleri Eğitimi ile Güçlenin!

En gelişmiş tekniklerle satışlarınızdan kar elde etmek, kişisel veya kurumsal markanızı dünya çapında bilinir bir marka haline getirmek, cironuzu arttırmak için ileri satış teknikleri eğitimi almayı düşünmez misiniz? Gelin, eğitim içeriklerimiz hakkında bilgi verelim, ileri satış teknikleri ile markanıza değer katın!

ileri satış teknikleri eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel ileri satış eğitimleri hakkında bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
ileri satış teknikleri eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ileri satış teknikleri eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, satışlarınızı yükseltmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ileri satış teknikleri

Müşterileri İkna Edin!

En etkili satış kapatma tekniklerini uygulamanız için ayrıntılı bilgiler verelim, müşterilerinizin beklentilerini hızlıca çözüme kavuşturabilin.

Kayıt Ol »

Hedeflerinizi Daha Fazla Yükseltin!

İleri satış teknikleri eğitimi alarak belirlediğiniz satış hedeflerinizi başarıyla gerçekleştirin, kendinize katacaklarınızla daha ileri hedefler koymaya bir an önce başlayın!

Satışlarında Belirgin Artış Görmek İsteyenlere Kurumsal ve Bireysel İleri Satış Teknikleri Eğitimi

Rakiplerinizi sollamanızı sağlayan ileri satış teknikleri eğitimleri ile markanızın güçlü bir değer haline gelmesini sağlayabilir, satışlarınızdan yüksek karlılık elde edebilirsiniz. Markanızın, firmanızın, çalışanlarınızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillendirdiğimiz, Avrupa standartlarına sahip uygulamalı ileri satış teknikleri eğitimi programımızla sizi ve ekibinizi büyük bir pazara hazırlıyoruz.

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun ileri satış teknikleri eğitimi programını hazırlamak için bilgi, seviye ve deneyiminizi ölçüyor, satış konusundaki becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız ileri satış teknikleri eğitimi içeriklerini bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza göre ilerletiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

İleri satış teknikleri eğitimi programımızı isteklerinizi, bilgi birikiminizi ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

ileri satış teknikleri eğitimi orhan gürbüz

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla ileri satış teknikleri eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Kendini geliştirmiş, başarı ve yetenek sahibi bir ileri satış teknikleri uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

İleri satış teknikleri eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

ileri satış teknikleri

Satışın Altın Kurallarına Hakim Olun

Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak doğru satış stratejileri geliştirebilmek adına satışın altın kurallarını uygulayın ve markanızı yükselen bir değer haline getirin!

Bir ürün, mal veya hizmet satılması gerekiyorsa sonuç odaklı yaklaşımlar kullanılmalı, en etkili satış yöntemleri uygulanmalıdır. Böylece firmanızın karlılığını ve cirosunu artırarak pazarda başarılı bir yer edinebilirsiniz. Müşterilere doğru soruları sorarak bağınızı güçlendirmek, olası sorunların tespitini gerçekleştirerek müşteri fark etmeden çözüm üretmek, güven verici bir satış uzmanı olmak, satılan ürünün veya hizmetin faydasını açığa çıkararak müşteriye hissettirmek, ürüne veya hizmete karşı ihtiyaç hissettirmek satışta en önemli ve atlanmaması gereken altın kurallardır.

Satışın altın kuralları hakkında fikir sahibi olmanız ve çalışmalarınıza bu kuralları yansıtabilmeniz için ileri satış teknikleri eğitimi alabilir, satışlarda başarıyı yakalayabilirsiniz.

Müşterileri En Doğru Yöntemlerle İkna Edin

İkna gücünüzü fark ederek müşterilerinizi etkiniz altına almanızın tam sırası! Başarılı satışlar için doğru yöntemlerle müşterileri ürüne veya hizmete çekebilirsiniz!

İleri satış teknikleri eğitimi sayesinde müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözümler bulabilir, hedef kitlenizi memnun edebilirsiniz. Kişisel ve kurumsal olarak verdiğimiz ileri satış teknikleri eğitimleri ile müşteri ikna yöntemlerini detaylarıyla öğreneceksiniz. Satışınızı gerçekleştirmeden önce ve satış sonrasında pozitif kalmayı, doğru iletişim kurmayı, sorunlara çözümler bulmayı, markanızı savunmayı öğrenecek; satış hedeflerinizi tutturabileceksiniz.

Başarılı bir ileri satış teknikleri uzmanı olabileceğiniz eğitimimizle müşterilerinizle kurduğunuz bağı güçlendirmenize büyük bir katkı sağlıyoruz.

ileri satış teknikleri eğitimi orhan gürbüz
ileri satış teknikleri eğitimleri

Satış Kapatma Tekniklerini Öğrenin

Başarılı bir satış uzmanı olarak, sunduğunuz ürünün satışını tamamlamayı ileri satış teknikleri eğitimi sonrasında nokta atışı çözümlerle kavrayın!

Bir ürünü veya hizmeti müşteriye ulaştırdığınızda, tüm ikna kabiliyetinizi bir anda kullanarak satışınızı hemen gerçekleştirebileceğinizi aklınızdan çıkarın! Müşterileriniz bazen ürünü veya hizmeti almak için uzun süre boyunca düşünebilir, neticede almaktan vazgeçebilir. Bunun gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak ve vaktinizi boş yere harcamamak için satış kapatma tekniklerini bilmeli, müşterinin o ürüne ihtiyaç duyduğunu ve hemen alması gerektiğini hissettirmelisiniz. Satış kapatmayı öğrenmek detaylıca öğrenmek için ileri satış teknikleri eğitimi almalı, satışlarınızdan kar elde etmelisiniz.

En iyi ileri satış teknikleri eğitimi ile tüm tekniklere hakim olur, satış sürecinizi en başından sonuna kadar başarıyla yönetebilirsiniz.

İleri Satış Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Satış cirolarını arttırmak isteyen, ülkemizin başarılı markaları arasında yer alan, ekibinin gelişimini önemseyen firmalara ileri satış eğitimi vererek hedeflerine ulaşmalarına destek olduk!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı ileri satış teknikleri kursu

MEB Ruhsatlı İleri Satış Teknikleri Kursu

İleri satış teknikleri eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir ileri satış teknikleri kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde ileri satış teknikleri eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde bireysel ve kurumsal eğitim veriyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız ileri satış teknikleri eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına satış pratikleriyle ile pekiştiriyoruz.

İleri satış teknikleri kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi ileri satış teknikleri dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı İleri Satış Teknikleri Eğitimi

İyi bir satış uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir ileri satış teknikleri eğitimi almanız için çalışıyoruz. Sahada, telefonda, dijitalde ileri satış teknikleri konularının tamamına hakim olabilmeniz için geliştirdiğimiz stratejilerle alanınızın en iyisi olmanıza fırsat yaratıyoruz. Satışlarınızı arttıran yöntemlerimizi detaylandırarak uyguluyoruz.

İleri satış teknikleri alanında firmanıza ve kendinize yapacağınız katkılarla bir değer yaratmak isterseniz, uygulamalı eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

İleri satış teknikleri eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize satış ve pazarlama alanında danışmanlık hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

ileri satış teknikleri kursu
ileri satış teknikleri uzmanı

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimcilere, uzmanlara, öğrenmeye açık herkese hitap eden ileri satış teknikleri eğitimleri ile uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir program belirliyoruz.

Verdiğimiz ileri satış teknikleri eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yararlanarak şekillendiriyor, 1200’ün üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelinde başarılı satışları olan markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili ileri satış teknikleri eğitimi programını belirliyoruz.

İleri Satış Teknikleri Eğitimi Sayesinde Satışlarınıza Yeni Bir Dinamik Kazandırın!

Firmanızın, markanızın, ürününüzün değerini yükselterek iyi bir satış rakamı görmek, etkileri güçlü satışlar elde etmek ister misiniz? Kişi ve kurumlara özel olarak verdiğimiz uygulamalı ileri satış teknikleri eğitimi programımızı keşfedin, Türkiye’nin en güncel ileri satış teknikleri eğitimi ile fark yaratan bir satış uzmanı olun!

ileri satış teknikleri eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir ileri satış teknikleri kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
ileri satış teknikleri eğitimleri

Öğrenme Garantisi

İleri satış teknikleri eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı ileri satış teknikleri eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen ileri satış teknikleri eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Müşterilerinizi Cezbedin!

İleri satış teknikleri eğitimleri alarak müşterilerinizle kurduğunuz satış ağını yönetebilir, markanızı en etkili şekilde müşteriye tanıtabilirsiniz. Ciro arttıran satış tekniklerine hakim olmayı öğrenirsiniz.

ileri satış teknikleri kursu fiyatları

İleri Satış Teknikleri Eğitimi

Markanızı İyi Bir Noktaya Taşıyın!

Bilgi Al
ileri satış teknikleri eğitimi mezunları

1200+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ileri satış teknikleri kursu programları ile 200’den fazla kurumsal, 1000’den fazla bireysel ileri satış teknikleri eğitimi vererek öğrencilerimizle doğru satış stratejilerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ileri satış teknikleri alanında ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, satış ve pazarlama geçmişinize göre şekillenen bir ileri satış teknikleri eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, satış ve pazarlama dünyasının avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, ileri satış teknikleri uzmanı olarak dev markaların satış stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara ileri satış teknikleri eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel ileri satış teknikleri eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı satış eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi ileri satış teknikleri uzmanları ile satış ve pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

İleri satış teknikleri kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, satış ve pazarlama dünyasının dinamiklerine adapte olabilen, yenilikçi bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

en iyi ileri satış teknikleri eğitimi
ileri satış teknikleri uzmanı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak satış dünyasında varlığını sağlamlaştırmaya istekli olan tüm katılımcılara pazarlama danışmanlığı sunuyor, ileri satış teknikleri eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Hizmetinizin pazardaki satışlarını arttırmak için yapacağınız ileri satış teknikleri çalışmalarında ve geliştireceğiniz stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve ileri satış teknikleri eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Satış ve pazarlama dünyasının yeni uzmanlarını yetiştiriyor, ileri satış teknikleri dersleri yanı sıra pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

İleri Satış Teknikleri Eğitimi Sürecimizi Instagram’dan Takip Edin!

İleri satış teknikleri eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı

İleri satış teknikleri dersleri alarak markanızı güçlendirebilir, satışlarınızı başarıyla gerçekleştirebilir, firmanızı en uygun yöntemlerle temsil edebilirsiniz. Uluslararası standartlara sahip bir ileri satış teknikleri uzmanlığı eğitim programından yararlanın, markanızı büyütün!

İleri satış teknikleri eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Satış ve pazarlama alanında çalışan uzmanlar,
 • Satışlarını arttırmak isteyen firma sahipleri ve yöneticiler,
 • Satış konusunda kendini yetersiz hissedenler,
 • İleri satış teknikleri uzmanı olarak anılmak isteyenler,
 • Başarılı bir satış danışmanı olmak isteyenler,
 • İleri Satış Teknikleri Eğitimi Sertifikasına sahip olmak isteyenler,
 • İkna kabiliyetlerini geliştirmek isteyenler,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar.

İleri satış teknikleri eğitimi almanız için nedenler;
 • Başarılı bir satış temsilcisi olursunuz.
 • Özgeçmişiniz için İleri Satış Teknikleri Uzmanı Sertifikası elde edersiniz.
 • Satış teknikleri hakkında tüm detaylara hakim olursunuz.
 • Mevcut satışlarınızı arttırarak kendinizi geliştirirsiniz.
 • Satış konusunda eksik kaldığınız noktaları tamamlarsınız.
 • Yöneticiliğe terfi edebilirsiniz.
 • Firmanızın cirosunu ve karlılığını arttırabilirsiniz.

İleri satış teknikleri kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Müşterileri ikna edebilmenin detaylarına hakim olacaksınız.
 • Satış kapatma tekniklerini öğrenerek müşterilerinizin akıllarında soru işareti bırakmayacaksınız.
 • Satış konusunda güven verici bir duruş sergileyebileceksiniz.
 • Hedeflediğiniz satış rakamlarının ötesine geçebileceksiniz.
 • Kendinize yeni satış hedefleri koyarak çok daha ileri tekniklerle satışlarınızı arttırabileceksiniz.
 • Ürün veya hizmet detaylarına hakim olmanın önemini kavrayacaksınız.

İleri Satış Teknikleri Eğitimi Programı – 1200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Mevcut satış serüvenini geliştirmek isteyen, daha fazla satışla şirket cirosunu yükseltmeyi hedefleyen, günlük satış hedefini fazlasıyla aşabilen, ürünle veya hizmetle ilgili olası sorunların önüne geçebilen satış temsilcileri, satış ve pazarlama uzmanları için tam donanımlı ileri satış teknikleri eğitimi hazırladık!

İleri Satış Teknikleri Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – İleri Satış Teknikleri Eğitimi Programı

İleri Satış Teknikleri Eğitimi programlarımızı; katılımcıların seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan İleri Satış Teknikleri Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik konularını içermektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İleri satış teknikleri hakkında deneyimi ve bilgi birikimi olmayan satış uzmanlarının %89’u çalışmalarında yetersiz kalıyor, müşterilerini etkileyemiyor, düşük satışlarla günü kapatıyor.

ileri satış teknikleri eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

İleri satış teknikleri eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. İleri satış teknikleri uzmanlığı eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Kurumsal ileri satış teknikleri eğitimleri için tamamen taleplerinize yöneliyoruz. Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, firmanızın ve ekibinizin ileri satış teknikleri eğitimi konusundaki beklentilerine, bilgi birikimine, deneyimine göre şekillendirdiğimiz eğitim programımızı sunuyoruz. Böylece ileri satış teknikleri eğitimi programını tamamen size göre oluşturarak sizin için en uygun zamana planlıyoruz.

İleri satış teknikleri dersleri tamamen satış alanında bilgi birikiminizi katlamak adına inşa ediliyor. İleri satış teknikleri eğitimi ile satışın altın kurallarını öğrenecek, satın alma nedenlerini ve davranışlarını ayrıntılarıyla ele alacak, müşteri odaklı satış yaklaşımı hakkında bilgi sahibi olacak, satışın aşamalarını tekrarlayacak, satışta etkin iletişim konularına ağırlık vereceksiniz.

Bir ürün veya hizmeti pazarlamak için harcadığınız zamanın boşa gitmemesi için ve satışı kaybetmemek için mutlaka satışınızı kapatmalısınız. Satışın etkili bir şekilde gerçekleşebilmesi ve kapatılması için seçenek sunma, çevirme, söz alma, duygulara temas etme gibi bazı tekniklerden yararlanılması gerekir.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

İleri Satış Teknikleri Eğitimi Yorumları

Satışın Altın Kurallarıyla Öne Çıkın!

Tüm teknik detaylara hakim olup satışlarınızla ön plana çıkabileceğiniz altın kuralları işin uzmanından öğrenin!

Kendi Hedeflerinizi Aşın!

Kendinize koyduğunuz yüksek satış hedeflerini yakalamanızın ve aşmanızın tam sırası!

Müşteri İhtiyaçlarını İyi Analiz Edin!

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik doğru stratejilerle müşterinizi ürüne doğru çekin ve satış hamlenizi yapın!

İleri Satış Teknikleri Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Şirketini büyütmek, marka değerini ve satışını artırmak isteyen, müşteri beklentilerini karşılayarak hedeflerini yakalamayı planlayan kişilere; ileri satış teknikleri eğitimi dışında, satış ve pazarlama alanında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızı da öneriyoruz. Sizin için en uygun eğitimler hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İleri Satış Teknikleri Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel ileri satış teknikleri eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. İleri satış teknikleri kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.