Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Google Ads Eğitimi

Daha Fazla İnsana Ulaşın, Doğru Strateji ile Satışlarınızı Arttırın!

Bu kez de Google’ı aramak için değil, bulunmak için kullanmaya ne dersiniz? Google Ads eğitimi ile daha fazla insana ulaşmak için etkili Google reklam kampanyaları geliştirmenin yeni yollarını keşfedin!

Markasını dijital dünyada görünür kılmak isteyen girişimcilere, firma sahiplerine, iş insanlarına ve dijital pazarlama uzmanlarına Google Ads eğitimi ile Google’da reklam vermek için izlemeleri gereken yolları öğretiyor, Google araçlarını kullanarak ziyaretçi ve etkileşim oranlarını izlemelerini sağlıyor, yüksek dönüşüm ve satış başarısı yakalamalarına destek oluyoruz!

Siz de Google’ın avantajlarını işletmeniz için kullanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın, dijital dünyada fark edilmenizi sağlayacak stratejileri öğrenmeye başlayın!

Google Ads eğitimi ile etkili Google reklamları oluşturmayı öğrenmediğiniz her gün potansiyel müşterilerinizden %10’unu kaybettiğinizi biliyor muydunuz?

google ads eğitimi

“Kelimelere Değil, Stratejinize Güvenin.”

Dijital Rekabette Güçlenmek İçin Google Ads Eğitimi Alın, Rakiplerinizden Bir Adım Öne Geçin!

Hedefe yönelik stratejilerle kısıtlı reklam bütçeleri ile çok sayıda insana ulaşmak ve satış başarısı yakalamak istiyorsanız Google Ads kursu tam size göre! Gelin, bir kahvemizi için, ekibimizle ile tanışın, size en uygun Google Ads kursu programını belirleyelim, yeni nesil pazarlamacılığın sırlarını öğrenin!

google ads eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Adwords eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
google ads kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Google Ads eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
google ads eğitimleri

Bütçenizi Efektif Kullanın!

İyi planlanmış Google Ads reklam kampanyaları ile düşük bütçelerle bile markanızı zirveye taşımak için Google Ads eğitimleri alın, fırsatlardan yararlanın!

Kayıt Ol »

Müşterilerinizi Yönlendirin!

Google Ads kursları ile müşteri yolculuğunun farklı aşamalarını yönetmeyi öğrenin, doğru reklam stratejileri ile müşterilerinizi ister web sitenize isterseniz de fiziksel mağazanıza yönlendirin!

Hedef Kitlesine Ulaşmak İçin Çözümler Arayanlara Kurumsal ve Bireysel Google Ads Eğitimi – Dijital Dünyanın Gücünü Keşfedin!

Web sitenizin ve markanızın ihtiyaç ve beklentilerine, reklam ve gelecek hedeflerinize göre en uygun Google Ads eğitimi programını belirliyor; seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız Google Ads kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Google Ads eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Google Ads kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, Google reklam becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Google Ads eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara başarılı reklam kampanyalarının tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Google Ads eğitimi programımızı sizin istekleriniz, Google Ads birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

google ads kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Google Ads eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Google Ads dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı dijital pazarlama uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Google Ads eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Google Ads eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

google adwords eğitimi

Dikkat Çeken Reklamlara Mı İhtiyacınız Var?

Geleneksel reklam kanallarından umduğunuz sonuçları alamadınız mı? Yoksa arama sonuç sayfasında organik şekilde yüksek sıralamalar almak için yeterince vaktiniz yok mu?

Eğer marka bilinirliğinizi hızlı şekilde arttırmaya ihtiyaç duyuyor ve bunun için yeni yollar arıyorsanız Google Ads eğitimi ile Google’ı artık aranmak değil, bulunmak için kullanmanızın vakti gelmiş demektir! Doğru bir reklam stratejisi belirlemek için Google Ads kursları ile neler yapabileceğinizi öğrenin, reklam kampanyanızı belirlemeye başlayın.

Rekabette güçlü olmak için dijital reklam kanallarını aktif kullanmayı öğrenmeli, Google Ads eğitimleri ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmelisiniz!

Google Ads’in Çalışma Mantığını Öğrenin!

Google’ın reklam kampanyanız için size ne gibi fırsatlar sunduğuna dair yeterince bilginiz yok mu? O halde Google Ads kursu ile platformu daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Google Ads eğitimi programlarımızı öncelikle öğrencilerimize Google Ads’in işleyiş mantığını açıklamak üzere kuruyor, reklam bütçesi, ödeme sistemi, Google’ın reklam kanalları, metne dayalı ve görsel reklam seçenekleri gibi farklı stratejilerden bahsediyor, başarılı bir reklamın ne anlama geldiğini A’dan Z’ye anlatıyoruz!

Siz de Google Ads eğitimleri ile dijital dünyanın imkanlarından markanız için nasıl yararlanabileceğiniz öğrenin, işinizi büyütmeye başlayın...

google adwords kursu
google adwords eğitimleri

İnsanların Sizden Haberdar Olmasını Sağlayın!

Eğer işletmenizden potansiyel müşterilerinizin haberi yoksa yüksek satış oranları yakalamayı bekleyemezsiniz!

İnsanlara farklı ve ilgilerini çekecek, ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün veya hizmet sunduğunuza inanıyor, yalnızca biraz tanıtıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Google Ads eğitimi ile dijital PR’ınızı yapmak için en etkili yollardan birini öğrenin, etkili reklam kampanyaları ile satışlarınızı arttırmaya başlayın!

Ayrıcalıklı bir Google Ads kursu ile reklamlarınızı editöryal ve teknik açıdan nasıl yönetmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Google Adwords Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü, Sabancı Üniversitesi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında başarılı projelere imza atmış, sektörünün devleri arasında yer alan firmalar ile ülkemizin başarılı üniversitelerinde okuyan gençlere Google Adwords eğitimleri verdik!

meb ruhsatlı google ads kursu

MEB Ruhsatlı Google Ads Kursu

Google Adwords eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde Google Ads eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde Google Ads eğitim müfredatına hakim, kurumsal ve bireysel Google Ads eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz Google Ads eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına metin odaklı reklam, görüntülü reklam ağı, dil ve yer hedefleme, anahtar kelime hedefleme, kampanya oluşturma uygulamaları ile pekiştiriyoruz.

Google Ads kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Google Ads Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Google Ads kursları ile Google Ads reklam formatları ve kampanya oluşturma süreçlerini pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı bir Google Ads eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Google aramalarında ve YouTube’da oluşturacağınız reklam kampanyaları için teklif verme yöntemleri, reklam formatları ve kampanya düzeyi gibi konuları uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek Google Ads kampanyaları ve reklam stratejileri ile dönüşüm oranlarınızı arttırmanız için çözümler sunuyor, özel Google Ads dersleri ile öğrencilerimize kendi seçtikleri site üzerinden Google Ads eğitimi alma fırsatı sağlıyoruz.

Google Ads hakimiyetinizi geliştirmek üzere kampanya analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, reklam stratejisini belirliyor, Google Ads kursu ile bir kampanya planlama sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

Google Ads eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve Google Ads danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını dijitale taşımalarına yardımcı oluyoruz!

google ads eğitimleri
google ads kursu fiyatları

Uluslararası Standartta Google Ads Eğitimi

Google Ads ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Google Adwords eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Google Ads kursu programımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Google Ads eğitimi standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Google Ads dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Firmanızın hizmet sunduğu sektörde en çok tercih edilen Google Ads kampanya stratejilerini analiz ediyor, ufuk açıcı öneriler veriyor, Google Ads kursu öğrencilerimizin daima rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

Google Ads Eğitimi ile Reklam Bütçenizi En Etkili Şekilde Kullanmayı Öğrenin!

Markanızın web sitesini yeni kurdunuz ve biraz ziyaretçiye mi ihtiyacınız mı var? Yoksa Google’ın sizi yerel aramalarda önermesini istiyor, fiziksel mağazanıza yeni müşteriler çekebilmeyi mi hedefliyorsunuz? Doğru bir Google Ads stratejisi ile reklam bütçenizi en verimli şekilde kullandığınızdan emin olmak istiyorsanız kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı Google Ads eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel Google Ads kursu ile dijital dünyaya hakim olmak için ilk adımı atın!

google ads eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve Adwords eğitmeni Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir Ads kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
google ads dersleri

Öğrenme Garantisi

Google Adwords eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrenciler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
google ads dersi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen Google Adwords eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendirmenize destek oluyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Marka Farkındalığı Yaratın!

Markanızın, internet sitenizin, hizmetlerinizin veya mağaza lokasyonunuzun Google’da görünür olmasını sağlayın, potansiyel müşterileriniz varlığınızın farkına varsın!

google ads kursu fiyatları

Google Ads Eğitimi

Hedefe Yönelik Reklam Kampanyaları ile Firmanıza Değer Katın!

Bilgi Al
google ads kursu mezunları

1000+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama meraklısına Google Ads eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Google Ads kursu programları ile 200’den fazla kurumsal, 1000’den fazla bireysel Google Ads eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motorlarında görünür olmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar, dijital pazarlama ve reklam süreçlerinde ülkemizin başarılı pazarlama uzmanları arasına adlarını yazdırdılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama geçmişinize göre şekillenen bir Google Ads eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, dijital pazarlama uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara Google Ads eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Google Ads eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Google Ads kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, dijital dünyanın hızlı değişimlerine adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

google ads eğitimi fiyatları
google ads kursu fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize dijital pazarlama danışmanlığı sunuyor, Google Ads eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Firmanızın satış başarısını arttırmak ve müşteri kitlesini genişletmek için yürüteceğiniz dijital reklam kampanyaları ve pazarlama çalışmalarında ve geliştireceğiniz stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve Google Ads eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Google Ads dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Google Ads Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Google Adwords eğitimlerimizden keyifli anları, güncel etkinliklerimizi ve düzenlenecek eğitimlerimizi görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Google Ads Eğitimi Programı

Arama motoru reklamcılığının sırlarını öğrenerek Google kullanıcılarını sitenize yönlendirmek, sitenizin trafiğini arttıracak dijital reklam stratejileri geliştirmek, satışlarınızı doğru bir dijital pazarlama stratejisi ile arttırmak istiyorsanız detaylı Google Ads eğitimi programımızı inceleyin, işin uzmanlarından kapsamlı bir Google Ads eğitimi alın, dijital dünyanın avantajlarını fırsata çevirin!

Google Ads eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • İş hacmini büyütmek isteyenler,
 • Müşteri sayısını arttırmayı hedefleyenler,
 • Doğru insanlara ürün ve hizmetlerini tanıtmayı isteyenler,
 • Dijital ve fiziksel satış oranlarını arttırmak için yeni yollar arayanlar,
 • Sitelerine ziyaretçi çekmek isteyenler,
 • Fiziksel mağazalarına müşteri yönlendirmeyi hedefleyenler,
 • Markasını dijital dünyaya taşımak isteyenler,
 • E-ticaret sitesi açmaya planlayanlar,
 • Dijital reklam kampanyaları oluşturmayı öğrenmek isteyenler,
 • Etkili Google Ads stratejileri üretmeye meraklı olanlar,
 • Reklam bütçelerini etkili kullanmak isteyenler.

Google Ads eğitimi almanız için nedenler;
 • Sitenizin trafiği düşükse,
 • Reklam kampanyalarınızdan istediğiniz dönüşü alamıyorsanız,
 • Satış oranlarınız istediğiniz gibiyse,
 • İş hacminiz yeterince hızlı büyümüyorsa,
 • Daha fazla insana ulaşmaya ihtiyacınız varsa,
 • Müşteri kitlenizi hedefleyen stratejiler üretmekte zorlanıyorsanız,
 • Dijital pazarda rekabet gücünüz düşükse,
 • Organik sonuçlar almayı beklemek için yeterince zamanınız yoksa,
 • Dijital pazarlama becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyorsa,
 • Markanız yeterince popüler değilse,
 • Bütçenizi doğru kullanamamaktan endişeliyseniz kesinlikle Google Ads dersleri almalısınız.

Google Ads kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Google Ads üzerinden reklam kampanyaları geliştirmeyi öğreneceksiniz,
 • Google Ads reklam formatlarını tanıyacaksınız,
 • Markanıza en uygun dijital reklam stratejilerini belirleyeceksiniz,
 • Potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşacaksınız,
 • Doğru kişilere ulaşabilmek için hedeflemeler yapabileceksiniz,
 • Bütçenizi daha etkili kullanacaksınız,
 • Sitenizin görünürlüğünü arttıracaksınız,
 • Fiziksel mağazanıza müşteri çekeceksiniz,
 • Satış oranlarınızı arttıracaksınız,
 • Yaratıcı ve dikkat çeken Google Ads reklamlarının formülünü öğreneceksiniz,
 • Markanıza değer katacaksınız.

Google Ads Eğitim Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Markasının popülerliğini ve görünürlüğünü arttırmak, web sitesine trafik çekmek, satış başarısı yakalamak, hedef kitlesine ulaşmak isteyen firmalardan kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı düşünen herkese özel bir Google Ads eğitimi hazırladık! Siz de dijital dünyaya fark yaratmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Google Ads Eğitimi Programı

Google Ads Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Google Ads Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Google reklamları; hem dijital hem de geleneksel pazarlama ve reklam kanallarına kıyasla %63 oranında daha fazla geri dönüşüm alabileceğiniz reklam stratejileri geliştirmenizi sağlar.

google ads kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Google Ads eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Google Ads eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal Google Ads eğitimleri için öncelikle markanızın ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin dijital pazarlama ve Google reklamları ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, Google Ads eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve Google Ads eğitiminden beklentilerinize göre bir Google Ads kursu programı hazırlayarak kısa sürede Google Ads çalışmaları yapabilecek ve Google Ads kampanya stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google Ads eğitimi ile öğrencilerimize Google Ads hesabı oluşturma, Google Ads araçları, temel SEO ilkeleri, Google Ads reklam formatları, hedefleme, anahtar kelime seçimi, ödeme yöntemleri, kampanya oluşturma, bütçe kontrolü, reklam grupları, görüntülü reklam ağı, yeniden pazarlama, dönüşüm izleme, YouTube reklamları, Google Ads raporları gibi konularda eğitim vermekteyiz.

Google Adwords kursu için öğrencilerimize bir ön bilgi şartı koymuyoruz. Nitekim Google Ads eğitimi programımıza başlarken öncelikle ihtiyacınız olabilecek temel SEO ve dijital pazarlama konularına göz atıyoruz. Ancak yine de yeteneklerinizi geliştirmek ve kapsamlı bir dijital pazarlama stratejisi yürütebilmek için SEO, dijital pazarlama, sosyal medya gibi eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Google Ads Eğitimi Yorumları

İşinizi Büyütmek Mi İstiyorsunuz?

Daha fazla insana markanızı ve ürünlerinizi duyurmak, iş hacminizi arttırmak mı istiyorsunuz?

Google Ads Eğitimi Alın!

Etkili bir reklam stratejisi ile müşterileriniz arasına yenilerini eklemeye başlayın!

Yeni Nesil Reklamcılığı Öğrenin!

Google Ads eğitimi ile potansiyel müşterilerinize ulaşın, rakiplerinizi geride bırakın!

Google Ads Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Google Ads eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor. Siz de Google Ads eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

Google Ads Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Google Ads eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Google Ads kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir göz atın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Google Ads Eğitmeni Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.