Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

E-Ticaret Eğitimi

Mağazanızı Dijitale Taşıyın!

Ürünlerinizi geleneksel yöntemlerle satmaktan daha fazlasını yapmak, dijital kanalları kullanarak satış oranlarınızı arttırmak, yeni nesil medyanın avantajlarını girişiminiz için bir fırsata çevirmek istemez misiniz?

Eğer yanıtınız evetse e-ticaret eğitimi tam size göre! E-ticaret eğitimi ile dijital mağazanızı oluşturmanın yollarını öğrenecek, potansiyel müşterilerinize internet aracılığıyla ulaşacak, fiziksel bir mağazanız olsun veya olmasın işletmenizin müşteri kitlesini arttırarak dijitalin gücünden yararlanmaya başlayacaksınız!

E-ticaret eğitimi ile internetten para kazanmanın yollarına vakıf olmaya, yenilikçi ve yaratıcı yöntemlerle rekabet gücünüzü arttırmaya başlayın!

Türkiye’de e-ticaret işlemlerinin hacmi 2020 yılından itibaren %84 arttı. Her geçen gün büyüyen bu sektörde markanıza yer ayırmamak müşterilerinizi rakiplerinize kaybetmeniz anlamına gelebilir.

e ticaret eğitimi

“Yap, Dijitalleştir, İnandır, Pazarla”

Potansiyel Müşterilerinizin Tamamı İnternette! E-Ticaret Eğitimi ile Müşteri Yolculuğunu Anlayın, Satışlarınızı Arttırın!

Daha fazla insana ulaşarak istediğiniz satış oranlarını yakalamak, daha etkili pazarlama stratejileri ile düşük bütçe – yüksek kar dengesi yaratmak, dijital dünyanın trendlerine uygun bir pazarlama anlayışı ile dev bir markaya dönüşmek istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, ekibimizle ile tanışın, size en uygun e-ticaret kursu programını belirleyelim, dijital mağazanız herkesin ilk tercihi olsun!

e ticaret eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel e-ticaret eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
e ticaret eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik e-ticaret eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
e ticaret kursu

Hedef Kitlenizi Belirleyin!

Dijital dünyadaki müşteri hareketlerini ve satın alma davranışlarını doğru analiz edin, e-ticaret eğitimleri ile hedef kitlenize yönelik bir strateji oluşturun!

Kayıt Ol »

Müşterilerinize Ulaşın!

E-ticaret kursları ile işletmenizi ve e-ticaret sitenizi dijital satın alma işlemlerinin cazibe merkezi haline getirin, insanlar almak istedikleri ürünlere ilk önce sizin platformunuzdan göz atsın!

Dijital Dünyada Rekabet Gücünü Arttırmak İsteyenlere Kurumsal ve Bireysel E-Ticaret Eğitimi – Satış Stratejilerinizi Geliştirin!

E-ticaret sitenizin ve işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerine, kariyer ve gelecek hedeflerinize göre en uygun e-ticaret eğitimi programını belirliyor; seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız e-ticaret kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir e-ticaret eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital pazarlamacılığın rekabetçi dünyasına hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun e-ticaret kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, e-ticaret becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız e-ticaret eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara dijital pazarlamacılığın temellerini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

E-ticaret eğitimi programımızı sizin istekleriniz, e-ticaret birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

e ticaret kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla e-ticaret eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi e-ticaret dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı e-ticaret uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize e-ticaret eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

E-ticaret eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

e ticaret kursları

Yeni Nesil Pazarlamacılığa Ayak Uydurun!

Geleneksel yöntemleri kullanarak işletmenizin büyümesini ancak bir yere kadar sürdürebilir, aradığınız büyüme hızını hiçbir zaman yakalayamayabilirsiniz.

Bunun yerine dijital dünyanın avantajlarından yararlanmaya, ürünlerinizi internet mağazanız üzerinden satmaya, çok daha düşük maliyetlerle iş hacminizi genişletmeye ne dersiniz? E-ticaret eğitimi ile tüm bu söylediklerimizi ve daha fazlasını kısa sürede nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenecek, yeni nesil pazarlamacılığa adapte olacaksınız!

Siz de e-ticaret sektörünün rekabetçi dünyasında nasıl ayakta kalacağınızı öğrenin, markanızı geleceğe taşıyın!

Dijital Mağazanız İçin Stratejiler Belirleyin!

İnternet dünyasında hedef kitlenize ulaşmak için neler yapmanız gerektiğinden emin değil misiniz? E-ticaret sitenizi bir süre önce açmış olmanıza rağmen bir türlü istediğiniz satış rakamlarına ulaşamıyor musunuz?

Nerede yanlış yaptığınızı, daha fazla ziyaretçi ve müşteri çekmek için nereden başlamanız gerektiğini bilemiyor musunuz? E-ticaret kursu ile kendinizi ve ekibinizi geliştirerek dijital mağazanız için daha yaratıcı ve etkili stratejiler belirleyebilecek yeterliliğe ulaşmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin!

Tamamen ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre hazırladığımız e-ticaret dersleri ile rekabet gücünüzü arttırmaya başlayın!

e ticaret dersleri
e ticaret dersi

Düşük Maliyet, Yüksek Satış!

Ürün stokları, geleneksel reklam kampanyalarına ayırdığınız bütçe, çalışan maliyetleri ve diğer harcamalar işletmeniz için artık birer yük mü?

Mağazanızı dijital dünyaya taşıyarak geleneksel alışveriş zincirinde olan pek çok maliyetten kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? E-ticaret eğitimleri ile efektif bir dijital pazarlama stratejisinin maliyetlerinizi azaltırken satış oranlarınızı ve karlılığınızı nasıl arttıracağını öğrenin, bu yılı hedeflediğiniz cirolarla kapatın!

E-ticaret eğitimi ile müşteri yolculuğunun aşamalarını daha iyi anlamaya başlayacak, doğru strateji ile satışlarınızı nasıl arttıracağınızı öğreneceksiniz...

E-Ticaret Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Ülkemizi yurt içi ve yurt dışında temsil eden, sektörünün başarılı markaları arasında yer alan firmalara e-ticaret eğitimleri vererek dijital pazarlama dinamiklerinden yararlanmalarına, adlarını daha geniş kitlelere duyurmalarına destek olduk!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı e ticaret kursu

MEB Ruhsatlı E-Ticaret Kursu

E-ticaret eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde e-ticaret eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel e-ticaret eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz e-ticaret eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına site içi optimizasyon, hedefleme ve kampanya uygulamaları ile pekiştiriyoruz.

E-ticaret kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı E-Ticaret Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız e-ticaret kursları ile e-ticaret sektöründe dinamikleri, alışveriş sürecinin aşamalarını, müşteri yolculuğunu ve pazarlama stratejilerini pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı bir e-ticaret eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Dijital pazarlama dünyasının rekabetçi atmosferinde güçlü kalmanız ve markanızı hedef kitlenizle buluşturmanız için gereken uygulamaları, performans analiz araçlarının kullanımını ve dijital pazarlama metotlarını uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek e-ticaret siteleri ve çevrimiçi mağazalarla satış performansını arttırmanız için çözümler sunuyor, özel e-ticaret dersleri ile öğrencilerimize kendi seçtikleri e-ticaret platformu üzerinden e-ticaret eğitimi alma fırsatı sağlıyoruz.

E-ticaret pazarına hakimiyetinizi geliştirmek üzere site ve çevrimiçi mağazaları analiz ediyor, hedef kitle araştırması yapıyor, pazarlama stratejisini belirliyor, e-ticaret kursu ile bir dijital pazarlama girişiminin planlama sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

E-ticaret eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve e-ticaret danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, dijital mağazalarını yaratmalarına yardımcı oluyoruz!

e ticaret kursu fiyatları
e ticaret kursu fiyat

Uluslararası Standartta E-Ticaret Eğitimi

E-ticaret ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel e-ticaret eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan e-ticaret kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

E-ticaret eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, e-ticaret dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında ün kazanmış e-ticaret uzmanlarının geliştirdiği etkili e-ticaret yöntemlerini ve ufuk açıcı pazarlama stratejilerini analiz ediyor, e-ticaret kursu öğrencilerimizin daima rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Eğitimi ile Dijital Mağazanızı Yaratın, Müşterilerinizi İnternette Ağırlayın!

E-ticaret sitelerinin altyapıları ve işleyişleri hakkında bilgi edinmek, çevrimiçi mağazacılık yöntemlerini öğrenmek, dijitalde satış başarınızı arttırmak için püf noktaları bilmek istiyorsanız kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı e-ticaret eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel e-ticaret kursu ile mağazanızı dijitale taşıyın!

e ticaret eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir e-ticaret kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
e ticaret kursları

Öğrenme Garantisi

E-ticaret eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
e ticaret dersi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen e-ticaret eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Satış Yapmaya Başlayın!

Dijital mağazanızı oluşturmak için neler yapabileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini e-ticaret kursları ile öğrenin, hemen satış yapmaya başlayın, işletmeniz büyüsün!

e ticaret kursu fiyatları

E-Ticaret Eğitimi

Mağazanızı Dijitale Taşımakta Geç Kalmayın!

Bilgi Al
e ticaret kursu mezunları

1800+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama meraklısına e-ticaret eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel e-ticaret kursu programları ile 270’den fazla kurumsal, 1800’den fazla bireysel e-ticaret eğitimi vererek öğrencilerimizle e-ticaret web sitesi yönetim ve pazarlama yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı e-ticaret uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama geçmişinize göre şekillenen bir e-ticaret eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, e-ticaret uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara e-ticaret eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel e-ticaret eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi e-ticaret uzmanlarının yetişmesinde ve dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

E-ticaret kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, dijital dünyanın hızlı değişimlerine adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

e ticaret eğitimi fiyat
e ticaret eğitimi fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital mağazasının satışlarını arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize e-ticaret danışmanlığı sunuyor, e-ticaret eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

E-ticaret sitelerinizin ziyaretçi ve satış sayılarını arttırmak için yapacağınız e-ticaret çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve e-ticaret eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, e-ticaret dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

E-Ticaret Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

E-ticaret eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katıldığımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

E-Ticaret Eğitim Programı

Dijital mağazanızın görünürlüğünü ve popülaritesini arttırmak, müşteri yolculuğunun farklı aşamalarını özümseyerek doğru stratejileri üretmek, dijital satış süreçlerinde karşınıza çıkan sorunları kolaylıkla çözebilmek mi istiyorsunuz? Detaylı e-ticaret eğitimi programımızı inceleyin, işin uzmanlarından kapsamlı bir e-ticaret eğitimi alın, dijital dünyada fark yaratın!

E-ticaret eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • E-ticaret sitesi açmayı planlayanlar,
 • E-ticaret sitesinin performansından memnun olmayanlar,
 • Kendisinin ve ekibinin e-ticaret becerilerini geliştirmek isteyenler,
 • Çevrimiçi pazaryerlerinde satış yapanlar,
 • Daha etkili dijital pazarlama stratejileri geliştirmek isteyenler,
 • Başarılı birer e-ticaret uzmanı olarak kariyer yapmayı hedefleyenler,
 • E-ticaret sitesinin trafiğini ve dönüşüm oranlarını arttırmak isteyenler,
 • Dijital satış oranlarını arttırmayı arzulayanlar,
 • Düşük maliyetle yüksek karlılık elde etmeyi hedefleyenler.

E-Ticaret eğitimi almanız için nedenler;
 • E-ticaret sitenizin ziyaretçi sayısı düşükse,
 • Ziyaretçilerinizi satışa dönüştüremiyorsanız,
 • Müşteri yolculuğunu daha iyi anlamak istiyorsanız,
 • Satış süreçlerinde yaşadığınız sorunları çözmekte zorlanıyorsanız,
 • Ekibinizi geliştirmeye ihtiyacınız varsa,
 • Rekabet gücünüz düşükse,
 • Etki alanınız hedeflerinizin çok altındaysa,
 • E-ticaret siteniz rakip sitelerin çok arkasındaysa,
 • Satış oranlarınız düşükse,
 • Deneme yanılmayla kaybedecek vaktiniz yoksa,
 • Bütçenizi iyi kullanmak istiyorsanız kesinlikle e-ticaret dersleri almayı düşünmelisiniz.

E-ticaret kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • E-ticaret sitenizi açarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz,
 • Çevrimiçi pazaryerlerinde öne çıkmak için yapmanız gerekenleri anlayacaksınız,
 • Dijital pazarlama becerileriniz gelişecek,
 • Müşteri sayınızı arttıracaksınız,
 • Hedef kitlenize ulaşacaksınız,
 • E-ticaret siteniz daha çok ziyaretçi çekecek,
 • Ziyaret oranlarını satışa dönüştüreceksiniz,
 • Maliyetlerinizi azaltacaksınız,
 • Mağazanızı dijitale taşıyacaksınız,
 • Markanızın değerini arttıracaksınız,
 • Karlılığınız artacak,
 • Yeni nesil pazarlamaya ayak uyduracaksınız.

E-Ticaret Eğitim Programı – 1800’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Satışlarını arttırmayı hedefleyen, mağazasını dijitale taşımak isteyen, çevrimiçi pazaryerlerinde daha aktif olmak isteyen firmalardan kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı düşünen herkese özel bir e-ticaret eğitimi hazırladık! Siz de dijital dünyada fark yaratmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – E-Ticaret Eğitimi Programı

E-Ticaret Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan E-Ticaret Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İnsanların dijital satın alma işlemlerine olan güveni fiziksel satışlara oranla giderek artıyor. 2020’li yıllardan itibaren geçmişe oranla tüketicilerin %75’i satın alma işlemleri için e-ticaret sitelerini tercih ediyor.

e ticaret dersi

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. E-ticaret eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. E-ticaret eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal e-ticaret eğitimleri için öncelikle markanızın e-ticaret sitesinin ve çevrimiçi pazaryerlerindeki satış noktalarınızın ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin dijital pazarlama ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, e-ticaret eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve e-ticaret eğitiminden beklentilerinize göre bir e-ticaret kursu programı hazırlayarak kısa sürede e-ticaret platformlarınızda daha etkili pazarlama stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret eğitimi programımızda; dijital pazarlamaya giriş, e-ticaret modelleri, e-ticarette SEO, e-ticaret reklam modelleri, çok kanallı e-ticaret, iç görü analizi, müşteri yolculuğu, e-ticaret araçları, gelir modelleri, iş modelleri, fizibilite, ödeme sistemleri, gelir arttırma teknikleri, e-ticaret regülasyonları gibi konulara yer veriyoruz.

Elbette. E-ticaret kursu öğrencilerimize kurs sürecinde ve sonrasında kendi markalarını ve e-ticaret sitelerini optimize edebilmeleri için e-ticaret danışmanlığı desteği sunmaktayız.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

E-Ticaret Kursu Yorumları

Dijital Mağazanızı Açmak İçin Geç Değil!

Dijitalleşme çağını kaçırdığınızı, artık mağazanızı internete taşımak için geç olduğunu mu düşünüyorsunuz?

E-Ticaret Eğitimi Alın!

E-ticaret kursları ile dijital dünyanın yeni fırsatlarından nasıl yararlanabileceğinizi uygulamalı bir şekilde öğrenin!

Dijital Rekabette Güçlü Kalın!

Rakiplerinizin bir adım önüne geçin, e-ticaret eğitimleri dijital mağazanızı hedef kitlenize ulaştırın, satışlarınız patlasın!

E-Ticaret Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

E-ticaret eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı ayrıcalıklarımızdan istifade ederek tanımayı sürdürüyor. Siz de e-ticaret eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

E-Ticaret Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel E-ticaret eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. E-ticaret kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve E-Ticaret Eğitmeni Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.