Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Linkedin Eğitimi

Networkünüzü Genişletmeye Başlayın!

Hem müşterilerinizin hem de kurumsal partnerlerinizin sayısını arttırmak için Linkedin platformunu daha aktif kullanmayı öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Linkedin eğitimleri ile Linkedin profilinizi nasıl kurumsallaştıracağınızı ve paylaşım dilinizin nasıl olması gerektiğini öğrenecek, B2B ve B2C pazarlamacılık için Linkedin platformu üzerinden neler yapabileceğinizi görecek, daha fazla insana ulaşmanın sırlarına vakıf olacak, networkünüzü genişletecek, yeni müşterilerinize, çalışanlarınıza ve çözüm ortaklarınıza ulaşacaksınız!

Sosyal medyanın gücünden yararlanarak işletmenizin daha rekabetçi olmasını sağlamak istiyorsanız Linkedin eğitimi eminiz ilginizi çekecek!..

B2B pazarlamacıların %94’ü, B2C pazarlamacıların ise %87’si müşterilerine ve çözüm ortaklarına Linkedin üzerinden ulaşmak için stratejiler üretmeye önem veriyor.

linkedin eğitimi

İş Dünyasının Nabzını Sosyal Medyadan Tutun!

Linkedin Eğitimi ile Potansiyel Müşterilerinize Ulaşmaya Başlayın!

Sektörünüzün öncü firmalarından biri haline gelmek, hızlı bir büyümeyle adınızdan söz ettirmek, satışlarınızı ve marka itibarınızı arttırmak için Linkedin eğitimi almak mı istiyorsunuz? Gelin, bir kahvemizi için, size en uygun Linkedin kursu programını belirleyelim, hedef kitlenizi tanımanın yeni yollarını keşfedin!

linkedin eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Linkedin eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
linkedin kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Linkedin eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, Linkedin’de rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
linkedin eğitimleri

Yeni Stratejiler Üretin!

B2B ve B2C satışlarınızı arttırmak için yeni yollar arıyorsanız Linkedin kursları ile hem kendinizi hem de ekibinizi geliştirin, dijital çağa ayak uydurun!

Kayıt Ol »

İnsanların Sizi Fark Etmesini Sağlayın!

Farklılığınızı, güçlü yanlarınızı, hizmet anlayışınızı, ürün kalitenizi Linkedin üzerinden göstermeyi Linkedin eğitimleri ile öğrenin, insanların sizi tercih etmesi için yeni nedenler yaratın!

İş Dünyasında Saygı Duyulan Bir Marka Yaratmak İsteyenler İçin Bireysel ve Kurumsal Linkedin Eğitimi – Dijital İmaj Yönetiminin Püf Noktalarını Öğrenin!

Markanızın hem potansiyel müşterileriniz hem sektördeki rakipleriniz hem de kurumsal partnerleriniz tarafından saygı duyulan, alanında en iyiler arasında kabul edilen bir deve dönüşmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz! İhtiyaçlarınıza, seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız Linkedin kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Linkedin eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Linkedin kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Linkedin eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara Linkedin’de görünür olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Linkedin eğitimi programımızı sizin istekleriniz, dijital pazarlama birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

linkedin kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Linkedin eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Linkedin dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Linkedin eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Linkedin eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

linkedin kursları

Müşteri Portföyünüzü Oluşturun!

Yeni bir girişime atılmayı planlıyor, ancak aklınızdaki yaratıcı fikrin tam olarak hangi toplulukları hedeflediğinden emin olamıyor musunuz?

Linkedin eğitimi ile iş dünyasının tüm elementlerini bir araya getiren platformda müşteri hedeflemenin püf noktalarını öğrenin, işinize ve hizmet kategorinize ilgi duyacak nitelikli müşteri portföyünü oluşturun, reklam kampanyalarınızı çok daha etkili ve stratejik bir şekilde kurgulamaya başlayın!

B2B veya B2C pazarlama stratejileri için Linkedin kursları ile ekibinizi geliştirin, dijital dünyada rekabet gücünüz artsın!

Sektörünüzün Sesi Olun!

Yaratıcı fikirlerinizi, mesleki deneyimlerinizi, sektöre dair düşüncelerinizi Linkedin üzerinden insanlarla paylaşmaya başlayın, dikkatleri üzerinize çekin!

Kurumsal iletişim ve sosyal medya yönetimi alanında birikiminizi arttırmak için Linkedin dersleri alın, dikkatleri markanıza çekecek, firmanızın güçlü yönlerini gösterecek paylaşımlar yapın, iş dünyası ve sektörünüz hakkında kreatif fikirlerinizi ağınızla paylaşın, Linkedin kursu ile birlikte sektörünüzde öncü bir isim olmaya başlayın...

İster kişisel markanızı isterseniz de kurumsal imajınızı Linkedin eğitimleri ile yeni baştan yapılandırın, insanların size güven duymasını sağlayın!

linkedin dersi
linkedin dersleri

Çözüm Ortaklarınıza Ulaşmayı Deneyin!

Linkedin eğitimi ile yalnızca potansiyel müşterilerinize değil, kurumsal partnerlerinize ulaşmanın yeni yollarını da öğreneceksiniz!

Firmanızın ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet sunan diğer işletmeleri tanımayı, işletmeniz için en uygun personelleri bularak sosyal medya ve dijital kanallar üzerinden head hunter’lık yapmayı istiyorsanız Linkedin eğitimi tam size göre! Networkünüz Linkedin kursları ile kısa sürede gelişmeye başlayacak...

Linkedin eğitimi ile önce kendi ihtiyaçlarınızı analiz edin, sonra etkin bir stratejisi ile sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmek için harekete geçin!

Linkedin Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Kurumsal imajını güçlendirmeyi ve sektöründe dikkat çekmeyi hedefleyen firmalara, kariyer yolculuklarına etkili bir özgeçmiş ve geniş bir network ile başlamayı düşünen çalışanlara Linkedin eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı linkedin kursu

MEB Ruhsatlı Linkedin Kursu

Linkedin eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde Linkedin eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel Linkedin eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz Linkedin eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına Linkedin içerik stratejileri, yaratıcı reklam kampanyaları ve müşteri etkileşimi örnekleri ile pekiştiriyoruz.

Linkedin kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi Linkedin dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı Linkedin Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Linkedin kursları ile Linkedin dinamiklerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve satın alma davranışlarını uygulamalar yaparak işliyor, teorik anlatımlar yerine pratiğe yönelen bir Linkedin eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Linkedin’de etkili ve organik stratejilerle popülarite kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, paylaşım stratejilerini, Linkedin analiz araçlarını ve kampanya yönetim süreçlerini uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek Linkedin paylaşımları ve hesapları ile performansınızı arttırmanız için çözümler sunuyoruz.

Linkedin hakimiyetinizi geliştirmek üzere profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, paylaşım stratejisi ve takvimi belirliyor, Linkedin kursu ile bir kurumsal Linkedin yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

Linkedin eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve sosyal medya danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını Linkedin’e taşımalarına yardımcı oluyoruz!

linkedin kursu fiyat
linkedin kursu fiyatları

Uluslararası Standartta Linkedin Eğitimi

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Linkedin eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Linkedin kursu programımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Linkedin eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Linkedin dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek Linkedin dersi kapsamında öğrencilerimizi güncel algoritmalardan ve Linkedin dinamiklerinden haberdar ediyoruz.

Girişimcilerin, İş İnsanlarının, Çalışanların ve Tüketicilerin Bir Araya Geldiği Platformu Linkedin Eğitimi ile Etkin Kullanmayı Öğrenin!

Dünyanın tüm profesyonelleri burada buluşuyor! Siz de firmanızın dijital trendleri zamanında yakalamasını istiyorsanız her geçen gün büyüyen bu platformu etkin kullanmayı Linkedin eğitimi ile öğrenmeye başlayın, Kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı Linkedin eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel Linkedin kursu ile markanızın etki alanını arttırın!

linkedin eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir Linkedin kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
linkedin eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Linkedin eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
linkedin kursu

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen Linkedin eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Markanızı Vitrine Çıkarın!

İş insanlarının, yöneticilerin, girişimcilerin ve tüketicilerin bir araya geldiği Linkedin’de markanızı insanların beğenisine sunun, marka farkındalığınıza ve kurumsal imajınıza Linkedin kursu ile yatırım yapın!

linkedin kursu fiyatları

Linkedin Eğitimi

Başarısı Kanıtlanmış Metotlarla Markanızı Zirveye Taşıyın!

Bilgi Al
linkedin kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama ve sosyal medya meraklısına Linkedin eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Linkedin kursu programları ile 110’dan fazla kurumsal, 600’den fazla bireysel Linkedin eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyada görünür olmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir Linkedin eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, sosyal medya uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara Linkedin eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Linkedin eğitimleri sonrasında firmalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanları ve dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Linkedin kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, Linkedin’ın hızlı değişen kullanıcı alışkanlıklarına adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

linkedin eğitimi fiyatları
linkedin eğitimi fiyt

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak Linkedin etkileşimlerini arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı sunuyor, Linkedin eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markanıza ait Linkedin hesaplarının görünürlüğünü, etkileşim sayısını ve geri dönüşüm oranını arttırmak için yapacağınız sosyal medya çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve Linkedin eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Sosyal medyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Linkedin dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Linkedin Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Linkedin eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Linkedin Eğitimi Programı

İşletmenizin iş dünyasından yöneticiler, girişimciler, sektörünüzdeki uzmanlarla ve potansiyel müşterilerinizle aynı platformda buluşmasını istiyor, çok kanallı bir pazarlama stratejisi yürütmeyi hedefliyorsanız detaylı Linkedin eğitimi programımızı inceleyin, kapsamlı bir Linkedin eğitimi alın, işletmenize Linkedin üzerinden güç katın!

Linkedin eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medyada marka yönetimini öğrenmek isteyenler,
 • B2B pazarlamacılıkta yeni stratejiler öğrenmeyi hedefleyenler,
 • Müşteri portföyünü genişletmeyi düşünenler,
 • Hedef kitlesine ulaşmak isteyenler,
 • Networkünü genişletmeyi hedefleyenler,
 • Marka imajını güçlendirmek isteyenler,
 • Dijital pazarlama stratejisine farklı kanallar eklemeyi planlayanlar,
 • Kurumsal iletişimine yeni boyutlar katmak isteyenler,
 • Linkedin kullanıcı davranışlarına uygun bir strateji geliştirmeyi hedefleyenler,
 • Kişisel markasını oluşturmak isteyenler,
 • Linkedin’de ürün, hizmet ve marka reklamları oluşturmayı düşünenler,
 • Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler.

Linkedin eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeterince Linkedin ve sosyal medya deneyiminiz yoksa,
 • Ekibinizin Linkedin’e özel stratejiler geliştirmekte yetersiz olduğunu düşünüyorsanız,
 • Paylaşımlarınız istediğiniz kadar etkileşim almıyorsa,
 • Linkedin reklamlarınızın dönüşüm oranı düşükse,
 • Linkedin reklamcılığı hakkında yeterli birikime sahip değilseniz,
 • Sizin için doğru paylaşım ve reklam stratejisini belirlemekte zorlanıyorsanız,
 • Kurumsal dilinizi ve imajınızı Linkedin’e taşıyamıyorsanız,
 • Pazarlama bütçenizden maksimum verimi aldığınızdan emin olmak istiyorsanız,
 • Hata yapma lüksünüz yoksa kesinlikle Linkedin eğitimi almayı düşünmelisiniz.

Linkedin kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • B2B ve B2C pazarlama stratejilerinize yenilerini ekleyeceksiniz,
 • Linkedin reklam formatlarını öğreneceksiniz,
 • Kişisel veya kurumsal markanızın imajını güçlendireceksiniz,
 • Sektörünüzün sesi olacaksınız,
 • Kurumsal partnerlerinize ulaşacaksınız,
 • Hedef kitlenize sesinizi duyuracaksınız,
 • Daha fazla etkileşim alacaksınız,
 • Satışlarınızı arttırmaya başlayacaksınız,
 • Müşterilerinizin soru ve şikayetlerini yanıtlama / çözme şansı bulacaksınız,
 • Markanızın itibarını arttıracaksınız,
 • Güven duyulan bir işletme haline geleceksiniz.

Linkedin Eğitim Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Sosyal medyayı etkin kullanarak markanıza değer katmak, müşterileriniz ve kurumsal ortaklarınızla bağınızı güçlendirerek sektörünüzün saygın kurumları arasında kabul edilmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Linkedin Eğitimi Programı

Linkedin Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Linkedin Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Sosyal medya kullanıcılarının %40’ı bir ürünü ilk kez Linkedin’da gördükten sonra satın aldıklarını söylüyor!

linkedin eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Linkedin eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Linkedin eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal Linkedin eğitimleri için öncelikle markanızın Linkedin ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin Linkedin kullanımı ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, Linkedin eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve Linkedin eğitiminden beklentilerinize göre bir Linkedin kursu programı hazırlayarak kısa sürede Linkedin çalışmaları yapabilecek ve Linkedin stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Linkedin eğitimi ile öğrencilerimize B2B pazarlama, B2C pazarlama, Linkedin reklamları, içerik optimizasyonu, görsel kullanımı, hashtag kullanımı, Linkedin grupları, Linkedin kullanıcı davranışları, Linkedin analiz araçları, Linkedin Premium, Linkedin Sales Navigator, vitrin sayfaları, kurumsal itibar yönetimi gibi konularda eğitim vermekteyiz.

Elbette. Linkedin eğitimi ile Linkedin platformu üzerinden satış oranlarınızı arttırmaya başlayacaksınız. Günümüzde Linkedin; yaklaşık 800 milyona ulaşan aktif kullanıcı sayısı ve 150 sektörde 70 milyon işletme hesabı ile adeta bir dijital pazaryerine dönüşmüştür. Siz de Linkedin eğitimleri ile bu dijital pazarda rekabetçi bir şekilde yer almanın sırlarını öğrenmiş olacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Linkedin Eğitimi Yorumları

Markanızı Güçlendirmek Mi İstiyorsunuz?

Kurumsal itibarınızı ve marka saygınlığınızı arttırmak için sosyal medyadan yararlanmak mı istiyorsunuz?

Linkedin Eğitimi Alın!

Linkedin kursları ile izleyebileceğiniz yenilikçi dijital stratejiler öğrenin, çözüm ortaklarınıza ve müşterilerinize ulaşın!

Sosyal Medyanın Uzmanı Olun!

Etkili bir Linkedin pazarlamacılığı ile B2B ve B2C satış hedeflerinizi gerçekleştirin, iş hacminizi kısa sürede büyütün!

Linkedin Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Linkedin eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor... Siz de Linkedin eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

Linkedin Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Linkedin eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Linkedin kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış Linkedin eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.