Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Potansiyel Müşterilere Erişmenin Tekniklerini Öğrenin!

Ürününüzü veya hizmetinizi etkileyici yöntemlerle pazarda fark ettirmek ve satış stratejilerinizi doğru geliştirmek için satış ve pazarlama eğitimlerinden yararlanın!

Satış ve pazarlama eğitimi alarak satış departmanınızın gelişimine katkıda bulunacak, dolayısıyla sağlam bir satış yöntemi izleyecek, farklı satış kanallarından yararlanmayı öğrenecek, rakiplerinizin arasından sıyrılmanın yöntemlerini keşfedecek, firmanıza değer katacaksınız. İşletme sahiplerinin, bir mal veya hizmet pazarlamak isteyenlerin, satış ve pazarlama alanında kendine yeni bilgiler katmayı düşünenlerin satış ve pazarlama eğitimi alması şart!

Satış ve pazarlama eğitimleri alarak pazar analizleri, departman kurulumu, marka konumlandırma, dijital pazarlama stratejileri ve daha birçok konu hakkında detaylı bilgilere erişebileceksiniz.

Her yıl binlerce girişimci, satış ve pazarlama eğitimi alarak markasını hayata geçiriyor. Var olan girişimlerini etkili satış teknikleriyle zirveye çıkarıyor.

satış ve pazarlama eğitimi

Güçlü Bir Pazarlama Ekibiyle Etkili Bir Süreç Yürütün!

Satış ve Pazarlama Eğitimi ile Pazar Payınızı Büyüterek Yüksek Gelir Elde Edin!

Doğru analizlerle en iyi pazarlama stratejilerini belirlemek, yüksek bir ciro yaratacak satışlar gerçekleştirmek, markanızla müşterilerinizin ilgi odağı olmak istiyorsanız satış ve pazarlama eğitimleri tam size göre! Firmanızı büyüterek hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru adrestesiniz...

satış ve pazarlama eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, satış ve pazarlama eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
satış ve pazarlama

Eğitiminizi Planlayalım

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun satış ve pazarlama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, en doğru pazara birlikte adım atalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
satış ve pazarlama eğitimleri

Rakipleri Geçin!

Pazarın dinamiklerini ve rakip analizlerini ayrıntılarıyla belirleyin, satış ve pazarlama eğitimi ile A’dan Z’ye rekabeti öğrenin!

Kayıt Ol »

Müşterilerinizi Tanıyın!

Doğru bir satış ve pazarlama tekniği belirleyebilmeniz için müşteri çeşitliliğiniz hakkında fikir sahibi olun, her kitleye özel çözümler üreterek inovatif bakış açısı yaratın!

Satış ve Pazarlama Eğitimi Almak İsteyen Kişi ve Kurumlara Donanım Kazandırıyoruz!

Satış ve pazarlama dünyasında rakipleri geride bırakan çözümlerimizle var olmanıza katkı sağladığımız bir süreci belirliyoruz. Firmanızın ve markanızın ihtiyaçlarını yönetebilecek deneyimimizle size en uygun eğitim içeriğini oluşturarak uygulama ağırlıklı bir sistemden yararlanıyoruz. Firmanızın geleceğini kaliteli bir içerikle beliriyor, yüksek satış rakamlarına hazırlanmanızı sağlıyoruz.

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun satış ve pazarlama eğitimi programını hazırlamak için bilgi, seviye ve deneyiminizi ölçüyor, satış ve pazarlama becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız satış ve pazarlama eğitimin içeriklerini bireysel veya kurumsal eğitimlere göre planlayarak ilerliyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Satış ve pazarlama eğitimi programımızı isteklerinizi, bilgi birikiminizi ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

satış ve pazarlama

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla satış ve pazarlama eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Kendini geliştirmiş, başarı ve yetenek sahibi bir satış ve pazarlama uzmanı olmanız için verdiğimiz eğitimlerle geleceğinize umutla bakmanızı sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Satış ve pazarlama eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

satış ve pazarlama eğitimleri

Pazarlama Stratejilerini Keşfedin

Firmanızı geleceğe taşıyacak satış ve pazarlama eğitimleri kapsamında pazarlama stratejilerini en ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz.

Pazarlama eğitimi, konu hakkında hiç bilginiz olmasa bile pazarlamanın püf noktalarını sizin için sunar ve doğru stratejilerle pazarda yer almanız için ilk adımınızı destekler. Öncelikle doğru pazar ve rakip analizlerini nasıl yapmanız gerektiği hakkında fikir edinir, hedef kitlenizi keşfedersiniz. Eğitimde pazarlama hedeflerinizi doğru stratejilerle belirlemeyi ve çoklu kanallı pazarlamanın önemini detaylıca öğrenebilirsiniz.

Sektörünüzün özelliklerini keşfedeceğiniz, ürün ya da hizmetinizi sektöre adapte edebileceğiniz stratejilerle satışlarınızın yüksek skorlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Ekibinizi Yönetin

Firmanızın hedefleri doğrultusunda çalışmalar yürütebilmek için satış ve pazarlama eğitimi alın; departmanlarınızı kurun ve ekibinizi yönetin!

Ekip yönetiminin önemini anlattığımız satış ve pazarlama eğitimleri alarak performans izleme ve raporlama konularına yönelebilir, işe yarar değerlendirmeler elde ederek ekibinizin çalışmalarını destekleyebilirsiniz. Böylece şirketinizin karını artırabilir, satış departmanı ile pazarlama departmanını senkronize edebilirsiniz. Hedef pazarda elde edeceğiniz başarılarla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Satış ve pazarlama uzman eğitmeni tarafından verilen eğitimlerin gücünü fark ederek ekibinizi çok daha iyi bir şekilde yönlendirebileceksiniz.

satış ve pazarlama
satış ve pazarlama uzmanı

Şirketinizin Cirosunu Arttırın

Ürününüz, pazar payınız, rakipleriniz, müşterileriniz… Satış ve pazarlama alanının tüm kavramları şirketinizin cirosunu belirlemek için özenli çalışmalar gerektiriyor!

Şirketinizin cirosunu arttırmak için bütünsel bir yöntem belirlemelisiniz. Ürününüz veya hizmetiniz beklentileri karşılayacak mı? Hedef kitlenizi doğru belirleyebildiniz mi? Rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacak özellikleriniz neler ve bunları parlatabiliyor musunuz? Satış ve pazarlama eğitimi tüm bu kavramları detaylı olarak ele almanıza olanak tanıyor ve sonuç odaklı fikirler edinmenizi sağlıyor. Böylece şirket cironuzun arttığını gözlemleyebilir, satışlarınızdan memnun kalabilirsiniz.

Ciro arttıran teknikleri öğreneceğiniz satış ve pazarlama eğitimlerini kaçırmayın...

Satış ve Pazarlama Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Satışlarını arttırmak isteyen markalara, sektöre yeni giren firmalara, satış ve pazarlama ekibini geliştirmeyi ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere satış ve pazarlama eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı satış ve pazarlama kursu

MEB Ruhsatlı Satış ve Pazarlama Kursu

Satış ve pazarlama eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimize MEB standartlarını karşılayan eğitim merkezimizde satış ve pazarlama eğitimi sunuyor, kurumsal ve bireysel satış ve pazarlama eğitimleri hazırlıyoruz.

Tamamı ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik eğitim stratejilerimizle teorik bilgiler vermemizin yanı sıra, pratiğe dayalı bir satış ve pazarlama eğitimi sunuyoruz.

MEB ruhsatlı eğitim kurumumuzda güvenli sınıflarda ve kaliteden ödün vermeyen eğitimlerimizle satış ve pazarlama eğitimi programımızın farkını keşfetmenizi sağlıyoruz.

Uygulamalı Satış ve Pazarlama Eğitimi

İyi bir satış ve pazarlama uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir satış ve pazarlama eğitimi almanız için çalışıyoruz. Sahada, telefonda, dijitalde satış ve pazarlama tekniklerinin tamamına hakim olabilmeniz için geliştirdiğimiz stratejilerle alanınızın en iyisi olmanıza fırsat yaratıyoruz. Satışlarınızı arttıran yöntemlerimizi detaylandırarak uyguluyoruz.

Satış ve pazarlama alanında firmanıza ve kendinize yapacağınız katkılarla bir değer yaratmak isterseniz, uygulamalı satış pazarlama eğitimimizi alabilir, aklınızda kalan soru işaretlerini eğitim danışmanlarımızla çözebilirsiniz.

Satış ve pazarlama eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize pazarlama danışmanlığı hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

satış ve pazarlama uzmanı orhan gürbüz
satış ve pazarlama eğitmeni orhan gürbüz

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimcilere, uzmanlara, öğrenmeye açık herkese hitap eden satış ve pazarlama eğitimleri ile uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir program belirliyoruz.

Verdiğimiz satış ve pazarlama eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yararlanarak şekillendiriyor, 1500’ün üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelinde başarılı satışları olan markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili satış ve pazarlama eğitimi programını belirliyoruz.

Satış ve Pazarlama Eğitimi İle Başarılı Bir Girişimci Olun!

Sonuç odaklı satış ve pazarlama eğitimleri vererek ürün veya hizmetinizi daha iyi tanıtmanıza ön ayak oluyoruz. Aldığınız eğitim sonrası hangi ürünün hangi pazarlarda ve kimlere uygun olduğunu öğrenecek, bilgi birikiminizle girişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

satış ve pazarlama eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir satış ve pazarlama kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
satış ve pazarlama eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Satış ve pazarlama eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı satış ve pazarlama eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen satış ve pazarlama eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Satışınızı Gerçekleştirin!

Satış ve pazarlama eğitimleri alarak ürününüzü duyurmayı, hedef kitlenizin ilgisini çekmeyi, satış tekniklerini kullanmayı öğrenin; ardından yüksek skorlu satışlar elde etmeye başlayın.

satış ve pazarlama kursu fiyatları

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Cironuzu Yükselterek Rakipleri Alt Edeceğiniz Çözümler Edinin!

Bilgi Al
satış ve pazarlama eğitimi mezunları

1500+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne Türkiye’den ve dünyanın birçok yerinden katılımcılara üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel satış ve pazarlama eğitimi programları ile 100’den fazla kurumsal, 1400’den fazla bireysel satış ve pazarlama eğitimi vererek sektörde izlenmesi gereken stratejileri detaylarıyla paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış ve pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar.

Satış ve pazarlama eğitimlerden yararlanmayı tercih ettiğinizde, beklentilerinizi değerlendirerek hazırladığımız size özel çözümlerimizi keşfedebilirsiniz.

Kariyer Danışmanlığı

Satışlarını arttırmak isteyen, markasının adını duyurmak için çalışmalar yapan ve pazar payını arttırmayı hedefleyen kişilere, satış ve pazarlama departmanını başarıyla yönetmek isteyen yönetici ve firma sahiplerine satış ve pazarlama eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal veya bireysel satış ve pazarlama eğitimleri sonrasında markalara, firma çalışanlarına yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti sunarak farklı bir yolculuğun kapılarını aralıyoruz. Eğitimlerimize katılan öğrencilerin yeteneklerini analiz ediyor, durmaları gereken doğru noktaları belirliyoruz. Deneyimli bir ekipten alacağınız danışmanlık sonrasında profesyonel anlamda fark yaratabilir, kendinizi daha ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sizin ve ekibinizin eğilimlerini belirleyen, ihtiyaç doğrultusunda yön veren çalışmalarımızla şirket cironuzu etkileyen hamleler yapıyoruz.

satış eğitimi
satış ve pazarlama eğitimi sertifikası

Eğitim Sonrası Destek

Satış ve pazarlama eğitimi sonrasında gelişimini sürdürmeyi hedefleyen, öğrenme isteklerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmasını talep eden katılımcılara destek olmaya devam ediyoruz.

Katılımcılarımızın mesleki ve akademik yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimimizin ardından oluşan sorularına eğitim danışmanlarımızla yanıtlar buluyor, en etkili çözümler sunuyoruz. Satış ve pazarlama alanında kendilerini başarıyla yansıtmak isteyenlere, aldıkları eğitime ek olarak diğer eğitimlerimiz hakkında da detaylı bilgi veriyor, destekleyici eğitimlere yönlendiriyoruz. Böylece eğitimleri sonunda da gelişmeyi sürdürmelerini sağlıyoruz.

Satış ve pazarlama eğitimi ile profesyonel anlamda kendinize çok fazla değer katabilir, gelişime açık bir profil çizebilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Eğitimi Detayları İçin Orhan Gürbüz’ü Instagram’dan Takip Edin!

Satış ve pazarlama eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Satış ve Pazarlama Eğitim Programı

Satış ve pazarlama alanında firmanızın profesyonel vizyonunu oluşturmak isterseniz kişilere ve kurumlara hitap eden özel satış ve pazarlama derslerimizden yararlanabilirsiniz. Markanızı büyütmenin etkili yollarını uzmanından öğrenirsiniz.

Satış ve pazarlama eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Satış ve pazarlama hakkında fikir sahibi olmak isteyenler,
 • Satış gelirlerini artırmak isteyen kişi ve firmalar,
 • Satış ve pazarlama alanında kariyer yapmak isteyenler,
 • Satış ve pazarlama uzmanı olmak isteyenler,
 • Reklam ve pazarlama departmanları,
 • E-ticaret firmaları, girişimciler ve firma sahipleri,
 • Sahada ya da online satış ve pazarlama yapanlar.

Satış ve pazarlama eğitimi almanız için nedenler;
 • Başarılı bir satış ve pazarlama uzmanı olursunuz.
 • Girişiminizi yapmadan önce tüm pazarlama dinamiklerine hakim olursunuz.
 • Özgeçmişinizde kullanabileceğiniz bir kazanım elde ederek kariyerinizi planlarsınız.
 • Satış ve pazarlama departmanını yönetebilecek yetkinlikte olursunuz.
 • Satış ve pazarlama departmanınızı geliştirebilirsiniz.
 • Firmanızın satışlarını ve cirosunu artırırsınız.
 • Online kanallardaki satışlarınızı artırırsınız.

Satış ve pazarlama kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Pazarlama stratejilerinin nasıl geliştirildiğini, nasıl bir planlama yapmanız gerektiğini,
 • pazar araştırması yapmayı, rakip analizlerini okumayı öğrenirsiniz.
 • Markanızı doğru konumlandırabilirsiniz.
 • Hedef kitlenizi doğru belirleyebilir, en uygun satış kanallarından müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Dijital pazarlamanın hangi araçlarla yapıldığını ve nasıl yürütülmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz.
 • Pazarladığınız ürünün satışını gerçekleştirmenin doğru tekniklerini kavrarsınız.
 • İkna kabiliyetinizi geliştirir ve sahada satış yapabilirsiniz.
 • Şirketinizin karlılığını artırma yöntemlerini öğrenirsiniz.
 • Pazardaki payınızı büyütürsünüz.
 • Marka iletişimi hakkında fikir sahibi olursunuz.

Satış ve Pazarlama Eğitimi Programı – 1500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Firma sahibi ve girişimciler, satış ve pazarlama departmanı yöneticileri, başarılı satışlar gerçekleştirmek, pazarlama hakkında detaylara hakim olmak isteyen kişiler için hazırladığımız satış ve pazarlama eğitimi programı ile markanızın dünya çapında bilinirliğini arttırabilirsiniz. Deneyimli ve başarı sahibi bir satış ve pazarlama uzmanı olarak anılmak için hazırladığımız eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı?

Satış ve Pazarlama Eğitimi programlarımızı; katılımcıların seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Satış ve Pazarlama Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik konularını içermektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Başarı yakalayan bir satış ve pazarlama uzmanı olmak için, şirketinizi geleceğe taşıyacak eğitimimizden yararlanın!

satış ve pazarlama eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitiminizi tamamladıktan sonra size kurum onaylı sertifikamızı veriyoruz. Satış ve pazarlama uzmanlığı sertifika programı eğitimlerini tamamladığınızda kariyerinizde yeni bir yol belirleme şansına sahip olur, özgeçmişiniz için etkili bir yetkinlik kazanmış olursunuz.

Satış ve pazarlama eğitimlerimizi tamamen katılımcıların beklentilerine ve isteklerine yönelik planlamaktayız. Kişiye özel satış ve pazarlama eğitimleri yanı sıra, grup dersleri verdiğimiz eğitimlerimiz bulunmakta. Şirket çalışanlarına grup olarak planladığımız satış ve pazarlama eğitimi, istek doğrultusunda en uygun zamanda gerçekleştirilmektedir.

Pazarlama, ürünün müşteriye ilanıyla başlayan, üretimiyle devam eden bir araştırma ve geliştirme sürecini kapsar. Müşterilerin ve rakiplerin beklentileri, pazar analizleri, fiyatlandırma gibi konular ayrıntıyla ele alınır. Hedef kitle belirlenerek, müşterilerin ürüne yönelmesi sağlanır. Satış ise, pazarlama sürecinin sonunda ele alınması gereken bir kavramdır. Lanse edilen ürünün hedef tüketiciye sunulması, satış hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için ikna yeteneklerinin kullanılması ve ürünün bir değerle takas edilmesi sürecidir.

Satış ve pazarlama eğitimleri aldığınızda pazar araştırmanızı ayrıntılarıyla yapabilir, rakiplerinizi analiz ederek rapor çıkarabilir, hedef kitlenizi belirleyebilir, belirlediğiniz hedef kitleye ulaşma yollarını keşfedebilirsiniz. Tüm bunların ardından markanızı doğru konumlandırarak pazarda yer alabilir, dijital pazarlama çözümlerini kullanabilir, reklam çalışmalarınızı gerçekleştirebilir, hedef kitlenize ulaşabilir ve daha önce denenerek başarıyı elde etmiş satış tekniklerini uygulayarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Satış ve Pazarlama Eğitimi Yorumları

Ürün Çeşitliliğini Arttırın!

Pazarda güçlü bir yer edinmek istiyorsanız, ürün çeşitliliği sağlayarak yeni müşteriler edinin!

Hedef Kitlenizi İyi Belirleyin!

Ürününüzü satabilmeniz için hedef kitlenizi doğru belirleyin ve onlara, doğru kanallardan ulaşın!

Benzersiz Stratejiler Belirleyin!

Satış ve pazarlama eğitimleri ile rakiplerinizden ayrı düşünmeyi önemseyin ve benzersiz çözümler bulun.

Satış ve Pazarlama Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Adını duyurmak isteyen bir girişimci veya firmasının cirosunu yükseltmeyi planlayan bir yöneticiyseniz satış ve pazarlama eğitimi dışında gelişmenize katkı sağlayacak diğer eğitimlerimizle de tanışmalı, sizin için en uygun programlarımız hakkında bilgi almalısınız. Büyümenin sonu yok...

Satış ve Pazarlama Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel satış ve pazarlama eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Satış ve pazarlama kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.