Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Güçlü İmajınızla İş Yaşamındaki Tüm Dikkatleri Üzerinizde Toplayın!

İnsanlar üzerinde çok daha güçlü ve olumlu bir etki bırakmak ister misiniz? Etkili iletişim ve imaj eğitimi ile kişiliğinizi en doğru şekilde yansıtabilir, kurumsal yaşamda fark edilen bir çalışan olabilirsiniz.

İyi yönetilmiş bir imaj ve özenli bir görünümle önünüzde açılmayacak kapı yok! Kurumsal ve sosyal hayatınızda etkileyici bir imaj yaratmak için etkili iletişim ve imaj eğitimini deneyimleyebilir; potansiyelinizi insanlara aktarabilirsiniz. İletişimde beden dili kullanımının öneminden etkili iletişim becerilerinin kazanımına kadar birçok alanda bilgi sahibi olarak ayrıcalıklı bir konuma yükselebilirsiniz.

Kurumsal hayatınıza yakışan profesyonel bir imaj yaratarak özgüveninizi artırmak ve iş yaşamında iletişim kazalarının önüne geçerek sağlıklı ilişkiler kurmak ister misiniz?

Etkili iletişim ve imaj kursuna katılan kurumsal firma çalışanlarının %93’ünün iş hayatındaki istikrarı koruduğu biliniyor.

etkili iletişim ve imaj eğitimi

İş ve Sosyal Yaşamında “Ben de Varım” Diyenler! Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi ile Fark Edilen Biri Olabilirsiniz!

Kartvizitinizi Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi ile Güçlendirin!

Gelişime, değişime ve yeniliğe açık olun! Güçlü bir etiket oluşturarak hem iş yaşamınızda hem de sosyal hayatınızda öne çıkmak ister misiniz? Etkili iletişim ve imaj eğitimi ile ilk intibanızı güçlendirebilir, insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz! Gelin, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun olarak eğitim planlaması yapalım, hayatınızın seyrini değiştirelim!

etkili iletişim ve imaj eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, etkili iletişim ve imaj eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
etkili iletişim ve imaj eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik etkili iletişim ve imaj eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hayatınıza değer katın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
etkili iletişim ve imaj kursu

Kendinizi Geliştirin!

Etkili iletişim ve imaj eğitimlerine katılarak iletişim becerilerinizi geliştirirken aynı zamanda da mesleki yaşamınıza katkıda bulunun.

Kayıt Ol »

Etkili Bir İmaj Yaratın!

Kurumsal yaşamda insanlar üzerinde çok daha etkileyici olabileceğiniz prezentabl bir duruş ve güçlü bir imaj yaratın.

Güven Veren Bir İmajınız Olsun! - Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

İnsanların ilk defa gördükleri kişiler hakkında ilk 30 saniye içinde olumlu veya olumsuz karar verdiklerini biliyor musunuz? İyi bir ilk izlenim yaratmak ve karşı tarafa kendinizi en iyi şekilde aktarmak için etkili iletişim ve imaj kursunu deneyimleyebilirsiniz. Gelin, güçlü imajınızı birlikte oluşturalım!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun etkili iletişim ve imaj kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, iletişim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız etkili iletişim ve imaj eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara internette görünür olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Etkili iletişim ve imaj eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

etkili iletişim ve imaj eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla etkili iletişim ve imaj eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize etkili iletişim ve imaj eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Etkili iletişim ve imaj eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

etkili iletişim ve imaj eğitimleri

İletişim Kazalarının Önüne Geçin!

Hem sosyal hem de kurumsal yaşamda yanlış anlaşılmaların ve iletişim kopukluklarının nelere sebep olduğunu biliyor musunuz? Gereksiz tartışmalara ve küslüklere son verin!

Günlük hayatta iletişim kurarken hangi hataları yaptığınızı biliyor musunuz? İnsanları dinlemediğiniz, kendi anlatacaklarınıza önem verdiğiniz ve başka işlerle meşgul olduğunuz bir iletişim modelinin etkili olduğundan söz edebilir misiniz? Kendinizi çok daha iyi ifade etmenizi ve sağlıklı ilişkiler kurmanızı sağlayacak iletişim tekniklerini öğrenmek için etkili iletişim ve imaj kursuna gelebilirsiniz.

Dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirerek iletişim hatalarınızı gidermeye ne dersiniz? Etkili bir iletişim için karşılıklı dinleme ve anlama, olmazsa olmaz!

Kendinizi Daha İyi İfade Edin!

Duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte güçlük mü çekiyorsunuz? İnsanlara nasıl hitap edeceğinizi bilemiyor, bu yüzden de iletişimden kaçınıyor musunuz?

Özgüveninizi yitirmeyin! Kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz, kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz ve iletişimdeki engelleri ortadan kaldırabileceğiniz etkili iletişim ve imaj kursu ile konuşma becerilerinizi geliştirecek, beden dilinizi aktif olarak kullanmayı öğrenecek, güçlü iletişim becerilerinizle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız!

İletişim yönünüzün kuvvetli olmadığını düşündüğünüz için sosyal ortamlardan geri kalmaya son verin! Etkili iletişim ve imaj kursu ile ortamların aranan ismi siz olun!

etkili iletişim ve imaj kursu
etkili iletişim ve imaj kursları

Kurumsal Yaşamdaki Yerinizi Sağlamlaştırın!

Profesyonel yaşamda çok daha beğenilen ve takdir edilen biri mi olmayı hedefliyorsunuz? Ekip liderinizin dikkatini çekmek ve işinizde bir numara olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Sizi kurumsal yaşama çok daha iyi hazırlayacak, prestijli bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak ve başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlemenizi destekleyecek kurumsal iletişim ve imaj kursu ile kendi imajınızı kendiniz yaratabilirsiniz! İş ortaklarınızda yarattığınız ilk intibayı güçlendirmek sizin elinizde!

Kurumsal yaşam için gerekli olan protokol kurallarını öğrenebilir, iş ilişkilerinizi nasıl yöneteceğiniz ile ilgili fikir sahibi olabilir ve güçlü yönlerinizi geliştirebilirsiniz.

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Kurumsal imajını güçlendirmeyi ve dikkat çekmeyi hedefleyen firmalara, ekibini geliştirmek isteyen yöneticilere, kariyer yolculuklarına etkili bir özgeçmiş ve geniş bir network ile başlamayı düşünen çalışanlara etkili iletişim ve imaj eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı etkili iletişim ve imaj kursu

MEB Ruhsatlı Etkili İletişim ve İmaj Kursu

Etkili iletişim ve imaj eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir imaj kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde etkili iletişim ve imaj eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel etkili iletişim ve imaj eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız etkili iletişim ve imaj eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulama ile pekiştiriyoruz.

Etkili iletişim ve imaj eğitimi kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız etkili iletişim ve imaj kursları ile ses tonu ve duruşla verilen mesajları pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı imaj eğitimi ve etkili iletişim metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Profesyonel dünyada iletişim yönünüzün kuvvetli olduğu bir imaj yaratmak için özlü anlatımın önemini aktarıyor; iş yaşamında güçlü bir duruş sergilemeniz için etkili iletişimin ne kadar gerekli olduğuna değiniyoruz. İletişimde beden dilinin önemini, imaj yönetiminin nasıl yapılacağını, dinleme ve anlamanın püf noktalarını işliyoruz.

Kurumsal yaşamda iletişim becerilerini güçlendirmek ve etkileyici bir diksiyona sahip olmak isteyen kursiyerlerimize; konuşma tarzı, imaj çalışmaları ve ses tonunu ayarlama gibi süreçlerde uygulamalı eğitimler veriyoruz!

Kurumsal yaşamda sizi bir adım öne çıkaracak iletişim becerilerine sahip olmaya ve güçlü imajınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplamaya ne dersiniz?

etkili iletişim ve imaj dersleri
etkili iletişim ve imaj dersi

Uluslararası Eğitim Standardı

Kişi ve kurumlara yönelik oluşturulan etkili iletişim ve imaj eğitimlerimizde uluslararası standartları gözetiyor; tüm ayrıntılar üzerinde titizlikle çalışıyoruz.

Bugüne kadar 850’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan etkili iletişim ve imaj kursumuzda; öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Etkili iletişim ve imaj eğitimi kalitemizi belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, ders içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Bireysel farklılıkları esas alarak oluşturduğumuz Avrupa standartlarındaki uygulamalı etkili iletişim ve imaj eğitimlerimizi deneyimlemek için bize ulaşın!

Etkileyici Bir Vizyon Yaratın! – Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Etkili iletişim ve imaj eğitimi ile iş yerinizin en gözde çalışanı siz olabilirsiniz! Kurumsal yaşamda müşteri ilişkilerini etkili bir şekilde yönetebilen prezentabl bir duruş sergileyebilir, sosyal yaşamınızda tarzınızla ve kişiliğinizle ön plana çıkabilirsiniz.

etkili iletişim ve imaj eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz ile öğrencilerimize ayrıcalıklı bir etkili iletişim ve imaj kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
etkili iletişim ve imaj eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Etkili iletişim ve imaj eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı etkili iletişim ve imaj eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen etkili iletişim ve imaj eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

İmajınızı Yönetin!

Sosyal yaşamda etkileyici bir duruş sergilemek; düşünme, anlama ve konuşma becerilerini geliştirmek isteyenler için imaj yönetimi!

etkili iletişim ve imaj kursu fiyatları

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Güçlü Bir İlk İntiba Yaratmak Sizin Elinizde!

Bilgi Al
etkili iletişim ve imaj eğitimi mezunları

850 Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce takım liderine ve yöneticiye etkili iletişim ve imaj teknikleri eğitimi vererek profesyonel yaşamda çok daha güçlü olmanın sırrını aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel etkili iletişim ve imaj eğitimi programları ile 100’den fazla kurumsal, 750’den fazla bireysel etkili iletişim ve imaj eğitimi vererek öğrencilerine iş yaşamında etkili konuşma becerilerine sahip olmanın ve güçlü bir duruş sergilemenin püf noktalarını aktardı. Mezunlarımızın her biri yönetmekte oldukları ekip ve gruplarla başarıya ulaştı.

Öğrencilerin öğrenme hızı ve yeteneklerine göre şekillendirdiğimiz etkili iletişim eğitimlerine katılmayı ve kişisel gelişimine önemli katkılar sunan kursiyerlerimizden biri olmayı istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Kariyer Danışmanlığı

Kendini ifade etme noktasında yetersiz kalanlara, güçlü bir özgeçmişle işverenlerin karşısına çok daha özgüvenli bir şekilde çıkmak isteyenlere ve etkili bir imaj yaratarak kurumsal yaşamda çok daha önemli mevkilere yükselmek isteyenlere etkili iletişim ve imaj eğitimi sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel etkili iletişim ve imaj eğitimi sonrasında kurumlara ve kişilere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti veriyor; ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyoruz. Yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi iletişimcileri ve liderlerinin yetişmesinde rol alıyoruz.

Mesleki gelişimine katkı sağlamak için kursumuza gelen öğrencilerimizin profesyonel yaşamlarında etkili olacak eğitimler öneriyor, kariyer danışmanlıklarını üstleniyoruz.

etkili iletişim ve imaj eğitimi fiyat
etkili iletişim ve imaj eğitimi fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Etkili iletişim ve imaj eğitiminden sonra da gelişime önem veren, öğrenmeyi seven ve her zaman daha iyiyi isteyen kursiyerlerimizin yanında oluyoruz!

Öğrencilerimizin gerek mesleki yaşamda gerekse de akademik hayatta yaşadıkları sorunlarla ilgili bizlere danışarak deneyim ve bilgilerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde başarılı olmak isteyen kursiyerlerimizi kendilerine katkı sağlayacak eğitimlere yönlendiriyor, yol gösterici oluyoruz.

Etkili iletişim ve imaj eğitimleri ile niteliklerinizi artırarak tüm işverenlerin çalışmak isteyeceği bir profesyonel olabilirsiniz.

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Etkili iletişim ve imaj eğitimindeki keyifli çalışmalarımızı ve kursiyerlerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi Programı

Günlük yaşamda çok daha sağlıklı iletişim kurmayı isteyen, profesyonel yaşamı için imaj çalışmaları yapmayı planlayan ve etkili iletişim kurma becerilerine sahip olmayı hedefleyen kursiyerlerimize, %100 öğrenme garantili etkili iletişim ve imaj eğitimi programı hazırladık. Başarılı bir imaj yaratarak kariyer basamaklarını hızla tırmanın!

Etkili iletişim ve imaj eğitimlerine;
 • Ses tonunu doğru ayarlamak,
 • İletişim becerilerini güçlendirmek,
 • Kelimeleri doğru ve etkili bir şekilde kullanmak,
 • Etkili bir özgeçmiş oluşturmak,
 • Kariyer hedefleri için kişisel gelişimini desteklemek,
 • Kendine has bir tarz yaratmak,
 • Sosyal ilişkilerini güçlendirmek,
 • Mesleği gereği (sunucu, spiker, radyocu, akademisyen, eğitmen, çağrı merkezi çalışanı vs.) etkili konuşma becerisine sahip olmak isteyen herkes katılım sağlayabilir.

Etkili iletişim ve imaj eğitimi almanız için nedenler;
 • Kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünüyorsanız,
 • Etkili iletişim kurmanızı gerektirecek bir işte çalışıyorsanız,
 • İletişim kazalarının önüne geçmek istiyorsanız,
 • İş hayatında yükselmeyi hedefliyorsanız,
 • Profesyonel yaşamda güçlü bir ilk izlenim yaratmayı düşünüyorsanız,
 • Etkileyici bir imaj yaratmak ve tüm dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız etkili iletişim ve imaj eğitimlerine katılabilirsiniz.

Etkili iletişim ve imaj eğitimi ile;
 • İş yaşamında fark edilen ve beğenilen biri olabilir,
 • İnsanlara karşı önyargılı olmamayı öğrenebilir,
 • Özgün bir imaj yaratabilir,
 • Türkçeyi etkili bir şekilde kullanabilir,
 • Sosyal çevrenizi genişletebilir,
 • Akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşmayı öğrenebilir,
 • Profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi Programı – 850’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Sosyal ve kurumsal yaşamda kendinizi ispat edebileceğiniz, akıcı ve anlaşılır iletişim becerileri ile herkes tarafından parmakla gösterileceğiniz etkili iletişim ve imaj eğitimlerine katılarak kendinizi baştan yaratabilirsiniz!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi Programı

Etkili iletişim ve imaj eğitim programını, öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kişilere ve kurumlara yönelik olarak hazırladığımız etkili iletişim ve imaj eğitiminde, kursiyerlerimizin öğrendikleri bilgileri yaşamlarına uyarlayabilmeleri ve benimseyebilmeleri için uygulama ağırlıklı eğitim veriyor; öğrencilerimizin gelişimini takip ediyor ve onları motive ediyoruz!

Profesyonel yaşamınızda güçlü bir imaj yaratarak özgüveninizi artırabileceğinizi biliyor muydunuz?

etkili iletişim ve imaj kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Etkili iletişim ve imaj eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Etkili iletişim ve imaj eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal olarak katılım sağlanabilen etkili iletişim ve imaj eğitimlerinde, grup dinamiğine, kişilerin öğrenme hızına ve bilgi birikimine uygun olarak eğitimlerimizi planlıyoruz.

Beden dili ve hitabet, algı ve ikna teknikleri, zaman yönetimi, zor insanlarla başa çıkma, liderlik, motivasyon, stres yönetimi ve topluluk önünde konuşma gibi profesyonel yaşamda sizi bir adım öne çıkaracak diğer eğitimlerimize göz atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi Yorumları

Güçlü Bir İmaj Yaratın!

Mesleki yaşamınızda çok daha etkili ve profesyonel görünün!

Özgüveninizi Artırın!

Tüm dikkatleri üzerinizde toplayarak özgüveninizi artırın!

Dikkat Çekin!

İletişim becerilerinizle öne çıkın, fark edilen siz olun!

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Etkili iletişim ve imaj eğitimi ile cv’sini güçlendiren ve kişisel gelişimine katkı sunan öğrencilerimiz gelişimlerini sürdürebilecekleri zor insanlarla başa çıkma, liderlik, motivasyon, stres yönetimi, topluluk önünde konuşma, beden dili ve hitabet ile algı ve ikna teknikleri eğitimlerini de aldı!

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Etkili iletişim ve imaj eğitimlerinde öğrencilerimizle geçirmiş olduğumuz keyifli anları görmek ve uygulamalı ders içeriğimizi incelemek isterseniz video ve fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve SEO Eğitmeni Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.