Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

TÜVTÜRK Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

TÜVTÜRK Çalışanlarına Fotoğrafçılık Eğitimi Verdik!

Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda hizmet veren TÜVTÜRK firmasının çalışanlarına özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi gerçekleştirdik.

Fotoğraf Sanatçısı ve Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz BP çalışanlarına ve yetkililerine fotoğraf çekmek hakkında faydalı bilgiler verdi. TÜVTÜRK personellerine ve yönetici kadrosuna temel fotoğrafçılık eğitimi vererek fotoğraf çekme tekniklerini ve pratiklerini öğrettik ve yeteneklerini keşfetmelerini sağladık.

TÜVTÜRK Temel Fotoğrafçılık Eğitimi konuları arasında fotoğraf makineleri ve objektif çeşitleri, fotoğraf ekipmanları, enstantane ve diyafram ayarları, makine tutuş teknikleri, ışık ve kompozisyon, portre, doğa, mimari, makro, stüdyo fotoğrafçılığı, fotoğraf gezisi, photoshop – görsel düzenleme gibi başlıklar vardı.

5 hafta süren Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda TÜVTÜRK firmasının katılımcıları Çekim tekniklerini öğrendiler. Çekim pratiği kazandılar. Işık ve kompozisyonun önemini öğrendiler. Fotoğraf düzenlemeyi öğrendiler. Sanatsal bakış açısı kazandılar.

tüvtürk temel fotoğrafçılık eğitimi

Tarih
2015
Düzenleyen
Foto Life Akademi
Konu
Fotoğrafçılık Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal Fotoğrafçılık Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için fotoğrafçılıktan dijital pazarlamaya, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!