Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orhan Gürbüz

Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz

Orhan Gürbüz, erken yaşta girdiği iş hayatında internet reklamcılığı, eğitim, turizm, danışmanlık ve yazılım sektörlerinde 2 Şirket, 10 Hizmet ve 20 Eğitim markasının kuruculuğunu yapmıştır.

15 yıl boyunca, 20’den fazla sektörde çalışmalar gerçekleştirmiş, 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiş olan Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka ile çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte ve üniversite zirvelerine ve kariyer günlerine konuşmacı olarak katılmaktadır.

Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz, profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere; reklam-tanıtım, eğitim ve danışmanlık desteği sunmaktadır.

orhan gürbüz

Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz’den Yenilikçi, Çağdaş ve Kendine Güvenen Nesiller, Hedef Odaklı ve Başarılı Markalar İçin Eğitim ve Danışmanlık Desteği!

Orhan Gürbüz, kuruculuğunu yaptığı 2 şirket, 8 hizmet ve 20 eğitim markasının yanı sıra 15 yıllık kariyeri boyunca 300’den fazla firmaya, 12.000’den fazla kişiye eğitim ve danışmanlık desteği vererek geleceğin başarılı girişimcilerinin yetişmesini sağlamış, firmaların büyüme hedeflerine katkıda bulunmuş, profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere eğitim ve danışmanlığın dışında reklam ve tanıtım hizmetleri sunmuştur. Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz, ülkemizin kalkınmasında rol alacak başarılı ve dinamik nesilleri yetiştirmekten mutluluk duymakta, markaların stratejik ortağı olarak global dünyanın parçası haline gelmelerine destek olmakta, yazılım ve dijital pazarlama alanında hayata geçirdiği projelerle “bir fikrin bir ülkenin kaderini değiştirebileceğine” inanmaktadır.

girişimci orhan gürbüz

Girişimci

Orhan Gürbüz; web tasarım ve yazılım, dijital pazarlama ve sosyal medya, reklam ve tanıtım, danışmanlık, eğitim ve turizm alanlarında 2 şirket, 8 hizmet, 20 eğitim markası kurmuştur.

Girişimler »
eğitmen orhan gürbüz

Eğitmen

Türkiye’nin lider markalarına, başarılı şirketlerine ve yöneticilerine, hedefleri olan gençlere ve girişimcilere SEO, dijital pazarlama, sosyal medya, liderlik, satış ve pazarlama eğitimleri vermektedir.

Eğitimler »
fotoğraf sanatçısı orhan gürbüz

Fotoğraf Tutkunu

Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz, kurduğu akademilerle deneyimlerini paylaşarak gençlerin fotoğraf çekmeyi sevmesine, doğayı koruyan, geleceğe yatırım yapan, bilinçli bireyler olmalarına katkı sağlamaktadır.

Orhan Gürbüz »

İnovatif Lider

Yaptığı işe değer katmayı ilke edinen, gelişimin ve değişimin gücüne inanan, üretmenin ve yaratmanın farkındalığını savunan Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz, yarının Türkiye’sine ulaşmak için dijital pazarlamadan yazılıma, eğitimden danışmanlığa kadar farklı sektörlerde rol almaktadır.

orhan gürbüz hayat hikayesi

Hayat Hikayesi

1980 yılında Erzincan’da doğan Orhan Gürbüz, iş hayatına 15 yaşında adım atmış olup ısıtma soğutma sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde teknik servis, satış, pazarlama, reklam, kurum içi eğitim, satın alma, müşteri yönetimi alanlarında çalışmıştır.

Erken yaşta atıldığı ticaret hayatında her zaman yenilikleri takip eden bir vizyona sahip olan Girişimci Orhan Gürbüz, ticarette dijital dönüşümü fark ederek aile şirketi İklim Plus’ı sektörün önde gelen markası haline getirmiştir.

Bu başarısının ardından küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, dijital platformlarda doğru ve hedeflerine yönelik dijital pazarlama stratejilerini oluşturmak vizyonuyla Türkiye’nin en kapsamlı reklam ajansı Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri’ni 2006 yılında kurmuştur.

Deneyim

Girişimci Orhan Gürbüz, 15 yıl boyunca 20’den fazla sektörde çalışmalar gerçekleştirmiş, 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiştir.

Halen Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Google Adwords, Fotoğrafçılık, Satış, Pazarlama, Liderlik, Etkili İletişim, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Algı Yönetimi, İkna Teknikleri, Farkındalık ve Motivasyon, Zaman Yönetimi, Kişisel Marka, İtibar Yönetimi ve Girişimcilik gibi konularda eğitim veren Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka ile çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir.

Profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere reklam-tanıtım, eğitim ve danışmanlık desteği sunmaktadır.

orhan gürbüz deneyim
orhan gürbüz başarılar

Mesleki Başarı

ODTÜ, Marmara, Uludağ, Maltepe, Eskişehir Osmangazi üniversitelerinde ve Rönesans Holding, Azercell, Vakıf Emeklilik, Florence Nightingale, İSTON, Penta, Eti, Sarar, Vestel gibi büyük markaların çalışanlarına dijital pazarlama eğitimleri vermiştir.

Yıldız Teknik, İstanbul, Bezmialem, Uludağ, Mehmet Akif Ersoy, Bandırma 17 Eylül, Trakya, İskenderun, Nuh Naci Yazgan üniversitelerinin girişimcilik ve kariyer günlerinde, pazarlama zirvelerinde konuşmacı olarak yer alan Orhan Gürbüz, geleceğin başarılı iş insanlarına, girişimcilerine ve liderlerine deneyimlerini aktararak yeni bir perspektif kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

Ayrıca Eczacıbaşı Girişim, TÜVTÜRK, BP, TÜBİTAK, PAGEV, Ağaç ve Peyzaj A.Ş, İstanbul Belediyesi ve Ümraniye Belediyesi gibi kurum ve kuruluşlara fotoğrafçılık eğitimleri vermiştir.

Girişimler - Eğitim Markaları

15 yılı aşan deneyimiyle sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve daha nitelikli iş gücü yetiştirmek, bilim ve sanatla ülkesinin gelişimine değer katacak markalar yaratmak vizyonuyla eğitim alanında girişimlerini hayata geçirmiştir.

Başta Sanat Akademi olmak üzere SEO Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, İmaj Akademi, Müzik Akademi, Model Akademi, Web Akademi, Kariyer Home markalarını kurarak kurumsal ve bireysel eğitim çözümleri sunmuş, eğitim sektörünün gelişmesinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Kuruculuğunu yaptığı akademilerde kişisel ve mesleki gelişim, meslek edindirme ve hobi amaçlı 150’den fazla branşta eğitim verilmektedir.

eğitim markaları
hizmet markaları

Girişimler - Hizmet Markaları

Firmaların dijital pazarlama stratejilerine yönelik ihtiyaç duyacakları sosyal medya, web sitesi ve reklam – tanıtım uygulamaları için 8 hizmet markasıyla birlikte kurumsal partnerlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Kuruculuğunu yaptığı Web Home şirketi ile birlikte Web Plus, SEO Destek, Foto Life, Tasarım Plus, Sanal Tur 360, Tescil Plus ve MEB Danışmanlık markalarıyla dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, web tasarım ve yazılım, sosyal medya ve reklamcılık, kurumsal kimlik ve danışmanlık çözümleri sunmaktadır.

Gezmenin de okumak kadar öğretici olduğunu düşünen Girişimci Orhan Gürbüz, 2013 Yılında Tatil Home markasıyla turizm seyahat şirketini kurmuş ve tatil severlerin ülkemizi tanımasına büyük katkılar sağlamıştır.

Girişimler - Franchise Markaları

İnternet üzerinde hedef kitlesine ulaşamayan kişi ve kurumların tanıtım ve reklam çalışmalarına destek olmak, arama motorlarında görünürlüklerini arttırmak ve onları potansiyel müşterilerine ulaştırmak amacıyla dijital pazarlama girişimlerini hayata geçirmiştir.

Diyet Uzmanı, Diş Home, Dans Akademi, Bale Akademi, Resim Akademi gibi sektörel dijital pazarlama platformlarını kurmuş ve 300’e yakın markaya dijital pazarlama çözümü sunmuş, firmaların marka bilinirliğini artırıp daha fazla kitleye ulaşmalarını sağlamıştır.

Psiko-Danışmanlık, Müzik Akademi, Dil Akademi, Tenis Akademi, Dalış Akademi, Yemek Akademi, Sörf Akademi, Yüzme Akademi, Yelken Akademi ve Kürek Akademi markalarını da 2020 yılında firmalara dijital pazarlama çözümü olarak sunmayı hedeflemiştir.

orhan gürbüz franchise markaları
orhan gürbüz vizyon

Vizyon

Gelecekte Türkiye’nin Google gibi kapsamlı ve gelişmiş bir arama motoruna sahip olmasını sağlamak, kuruculuğunu yaptığı akademileri üniversiteye dönüştürerek dünya standartlarında eğitim kalitesi sunmak amaçlarındandır.

Geleceğin başarılı isimlerini yetiştirmek, turizmde Türkiye’yi hak ettiği konuma getirerek dünyaya doğru bir şekilde tanıtmak ve global imajını sağlamlaştırmak, fotoğraf sanatını gençlere sevdirerek onların yeteneklerini geliştirmek, mesleki bilgi ve beceri kazandırmak, fotoğraf sanatının büyüsüyle birlikte doğayı koruyan, yaşatan ve geleceğe aktaran bilinçli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak hedefleridir.

Bir fikrin bir ülkenin kaderini değiştirebileceğine inanan Girişimci Orhan Gürbüz, son girişimi Yapay Zeka İşletme Yönetim Yazılımı ”E-CEO” ile işletmelerin tüm kurumsal süreçlerini yönetecek bir yazılımı hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Girişimci İşi Kuran Değil Yürütendir

Hedefinizi Belirleyin!

Olmak istediğiniz yeri hedefleyin, başarı için bugününüzü değiştirin!

Sağlam Adımlar Atın!

Kendinizi geliştirmeye, markanızı büyütmeye odaklanın, iyi bir yol göstericiyle ilerleyin!

Sıradan Olmayın!

Her zaman özgün ve güncel kalın, dijital dünyanın avantajlarından yararlanın, markanızı globale taşıyın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın!

Orhan Gürbüz'ün verdiği eğitimlerden, konuşmacı olarak katıldığı girişimcilik zirveleri ve kariyer günlerinden, danışmanlık ve sosyal sorumluluk çalışmalarından görüntülerle daha yakından tanıyın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz