Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

SEO Eğitimi

Dijital Görünürlüğünüzü Arttırın, Markanızı Hedef Kitlenizle Buluşturun!

Arama motorlarının ne istediğini anlamak eğer işin uzmanından eğitim alırsanız hiç de zor değil! Siz de Google ve diğer arama motorlarının çalışma mantığını öğreneceğiniz bir SEO eğitimi almak istemez misiniz?

Kişisel veya kurumsal markanızı dijital dünyada görünür hale getirmek, internet sitenizde yer alan içeriklerin, ürünlerin, hizmetlerin, duyuruların hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak, site performans raporlarınızı doğru analiz ederek sıralamanızı arttırmak için etkili stratejiler oluşturmak istiyorsanız bu SEO kursu tam size göre!

SEO eğitimi ile markanızın etki alanını genişletmek için çok daha kreatif ve hızlı çözümler üretecek, nihayet istediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız!

Kullanıcıların %66’sı Google aramalarında ilk sayfadan sonrasına göz atmıyor. SEO eğitimi ve çalışmalarına önem vermemek markanızın sizinle aynı sektörde yer alan diğer sayfalardaki yüzlerce web sitesi arasında kaybolmasına neden olabilir!

seo eğitimi

“Başarı 1. Sayfada Çıkmak Değil, Orada Kalıcı Olmaktır.”

Markanızı Büyütmenin En Etkili Yolu Dijitalleşmek! SEO Eğitimi ile İlk Adımı Atın!

Yeni nesil çözümlerle sesinizi daha fazla insana duyurmak, kişisel veya kurumsal markanızı dijital dünyanın kurallarına ve trendlerine uygun bir şekilde internete taşımak için SEO eğitimi almak istemez misiniz? Gelin, bir kahvemizi için, ekibimizle tanışın, size en uygun SEO kursu programını belirleyelim, oyunu kurallarına göre oynamaya başlayın!

seo eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel SEO eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik SEO eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, dijital dünyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
seo kursu

Görünür Olun!

Arama motoru algoritmalarını ve sıralama sayfası kriterlerini SEO kursları ile A’dan Z’ye öğrenin, siteniz ve içerikleriniz ilk sayfada yerlerini alsın!

Kayıt Ol »

Markanızı Büyütün!

SEO kursu ile dijital dünyada daha fazla insana ulaşmak için neler yapmanız gerektiğini uygulamalı bir şekilde görün, kendi stratejilerinizi geliştirin, satış oranlarınızı ve iş hacminizi arttırın!

Arama Motorlarında İlk Sırayı Hedefleyenlere Kurumsal ve Bireysel SEO Eğitimi – Doğru Adımlar Atın!

Web sitenizin ve markanızın ihtiyaç ve beklentilerine, kariyer ve gelecek hedeflerinize göre en uygun SEO eğitimi programını belirliyor; seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız SEO kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir SEO eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun SEO kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, SEO becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız SEO eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara internette görünür olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

SEO eğitimi programımızı istekleriniz, SEO birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

seo eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla SEO eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi SEO dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı SEO uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize SEO eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

SEO eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

seo kursu

Arama Motorlarının Dilini Öğrenin!

Rakiplerinizin Google aramalarında ilk sıralarda karşınıza çıkmasını anlamlandıramıyor musunuz? Sektörde rekabetçi olabilmeniz için geleneksel yöntemlerden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yıllardır aynı sektörde hizmet veriyor olmanıza rağmen işletmeniz hala umduğunuz iş hacmine ulaşamadı mı? Yoksa kişisel veya kurumsal markanızı yeni oluşturdunuz ve daha fazla insana hemen ulaşmak için etkili yöntemler mi arıyorsunuz? SEO kursu alarak dijital dünyayı daha yakından tanımaya ne dersiniz?

SEO kursları ile Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının algoritmalarını ve sıralama kriterlerini öğrenecek, sitenizin arama motoru botları için daha cazip hale gelmesini sağlayacaksınız!

Markanızı Üst Sıralara Taşıyın!

Dijital dünya artık eskisi gibi değil! Günümüzde dijital pazarda rekabetçi olabilmeniz için daha fazla şey bilmeli, arama motorlarının ve kullanıcıların taleplerine yanıt vermeyi öğrenmelisiniz.

Markanızın arama sonuçlarında ön sayfalarda yer alması için ne yapmanız gerektiğinden emin olamıyor, bugüne kadarki stratejinizin doğru veya yanlış olduğunu söyleyemiyor, raporlama araçlarını etkili bir şekilde okuyamıyorsanız SEO eğitimi almanız ve kendinizi geliştirmeniz gerek… SEO kursları rakiplerinizle aranızdaki farkı kapatmak ve bir adım öne geçmek için aradığınız çözüm!

Vakit kaybetmeden SEO eğitimleri ile tanışın, markanızı dijital dünyada görünür kılmanın sırlarını öğrenin.

seo kursları
seo dersi

Satışlarınızı Arttırın!

Başarılı bir SEO stratejisi için yalnızca arama motoru kriterlerine uygun hareket etmeniz yetmez! SEO dersleri ile kullanıcılara hitap eden bir sitenin ne demek olduğunu daha iyi anlayacaksınız…

SEO dersi alarak arama motoru algoritmalarıyla birlikte ziyaretçi ve müşteri yolculuğunun aşamalarını tanıyacak, sitenizin arama sonuç sayfasında görünürlüğünü arttırmanın yanı sıra bu görünürlüğü etkileşime ve ziyarete çevirecek, doğru planlanan bir site ve içeriklerle yüksek oranda satış başarısı yakalamaya başlayacaksınız!

Girişiminizin kaderi SEO eğitimleri ile olumlu yönde değişecek, sektörünüzde ilk akla gelen firma haline geleceksiniz!

SEO Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü, Marmara Üniversitesi, Rönesans Holding, Azercell başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında başarılı projelere imza atmış, sektörünün devleri arasında yer alan firmalar ile ülkemizin köklü üniversitelerinde okuyan gençlere SEO eğitimleri verdik!

meb ruhsatlı seo kursu

MEB Ruhsatlı SEO Kursu

SEO eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir SEO kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde SEO eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel SEO eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz SEO eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına site içi ve site dışı SEO uygulamaları ile pekiştiriyoruz.

SEO kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı SEO Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız SEO kursları ile karmaşık SEO kavramlarını, arama motoru algoritmalarını ve SEO tekniklerini pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı bir SEO eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Dijital dünyada organik yollardan görünürlük kazanmak için gerçekleştirilen uygulamaları, site analiz araçlarını ve kullanımlarını uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek SEO içerikleri ve sitelerle SEO performansını arttırmanız için çözümler sunuyor, özel SEO dersleri ile öğrencilerimize kendi seçtikleri site üzerinden SEO eğitimi alma fırsatı sağlıyoruz.

Arama motoru hakimiyetinizi geliştirmek üzere site analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik stratejisini belirliyor, SEO kursu ile bir SEO planlama sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

SEO eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve SEO danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını dijitale taşımalarına yardımcı oluyoruz!

uygulamalı seo eğitimi
seo dersleri

Uluslararası Standartta SEO Eğitimi

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel SEO eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 2000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan SEO kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

SEO eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, SEO dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında ün kazanmış SEO uzmanlarının geliştirdiği etkili SEO yöntemlerini ve ufuk açıcı SEO stratejilerini analiz ediyor, SEO kursu öğrencilerimizin daima rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

SEO Eğitimi ile Dijital Dünyanın Avantajlarını Fırsata Çevirmeyi Öğrenin!

Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını tanımak, arama sonuçlarında sitenizin ve içeriklerinizin ilk sayfada yer almasını sağlamak, yenilikçi SEO stratejileri ile hedef kitlenize daha kolay ulaşmak istiyorsanız kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı SEO eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel SEO kursu ile dijital dünyaya hakim olmak için ilk adımı atın!

seo eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve SEO eğitmeni Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir SEO kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
seo kursu istanbul

Öğrenme Garantisi

SEO eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
en iyi seo kursu

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen SEO eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Markanızı Dijitalleştirin!

Web sitenizin etki alanını genişleterek daha fazla insana ulaşmak, küçük işletmenizi herkesin bildiği bir marka haline getirmek için SEO eğitimleri alın, geç olmadan markanızı dijitale taşımaya başlayın!

seo kursu fiyatları

SEO Eğitimi

Web Sitelerinizin Gerçek Potansiyelini Açığa Çıkarın!

Bilgi Al
seo kursu mezunları

2000+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama ve SEO meraklısına SEO eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel SEO kursu programları ile 300’den fazla kurumsal, 2000’den fazla bireysel SEO eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motorlarında görünür olmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel SEO hedeflerine kısa sürede ulaştılar, arama motoru optimizasyonunda ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve SEO geçmişinize göre şekillenen bir SEO eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, SEO uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara SEO eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel SEO eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları ve dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

SEO kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, dijital dünyanın hızlı değişimlerine adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

seo eğitimi fiyatları
seo eğitimi fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize SEO danışmanlığı sunuyor, SEO eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Web sitelerinizin arama motorlarındaki görünürlüğünü arttırmak için yapacağınız SEO çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve SEO eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, SEO dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

SEO Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

SEO eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

SEO Eğitim Programı

Arama motorlarının dilinden konuşmaya başlamak, sitenizin ve içeriklerinizin Google’da 1. sayfaya yükselmesini sağlamak için SEO kursu almak mı istiyorsunuz? Detaylı SEO eğitimi programımızı inceleyin, kapsamlı bir SEO eğitimi alın, dijital dünyada fark yaratın!

SEO eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • SEO hakkında ihtiyaca yönelik bir eğitim almak isteyenler,
 • Kişisel web sitesinin görünürlüğünü arttırmayı hedefleyenler,
 • Kurumsal internet sitesinin daha fazla ziyaretçi çekmesi için ne yapabileceğini düşünenler,
 • Dijital pazarlama stratejilerini daha aktif kullanmak isteyenler,
 • Kendi markalarını oluşturmak isteyenler,
 • Geleceğin başarılı SEO uzmanları arasına adını yazdırmayı hedefleyenler,
 • Site trafiğini nasıl arttırabileceğini merak edenler,
 • Satış oranlarını arttırmayı hedefleyenler,
 • Markasını dijitale taşımayı planlayanlar,
 • E-ticaret sitesi açmayı düşünenler,
 • SEO araçlarını ve raporlarını okumayı öğrenmek isteyenler.

SEO eğitimi almanız için nedenler;
 • İnternet siteniz bir türlü istediğiniz görünürlüğü yakalayamıyorsa,
 • Google arama sonuç sayfasında ilk sayfada çıkmıyorsanız,
 • Siteniz yüzlerce web sitesi arasında kayboluyorsa,
 • Dijital dünyada rekabetçi olamıyorsanız,
 • Site içi ve site dışı optimizasyon için nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Hedef kitleniz ve etki alanınız umduğunuzdan çok daha sınırlıysa,
 • Deneme yanılma yaparak zaman kaybetmek istemiyorsanız kesinlikle SEO dersleri almayı düşünmelisiniz.

SEO kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını ve kriterlerini tanıyacaksınız,
 • Site içi ve site dışı optimizasyonu öğreneceksiniz,
 • Dijital dünyada görünürlüğünüzü arttırmayı öğreneceksiniz,
 • Potansiyel müşterilerinize ulaşacaksınız,
 • Sitenizin ziyaretçi sayısını arttıracaksınız,
 • Satış oranlarınız yükselecek,
 • Kreatif SEO stratejileri oluşturmayı öğreneceksiniz,
 • SEO için ayırdığınız bütçeyi verimli bir şekilde kullanabileceksiniz,
 • Markanıza değer katacaksınız.

SEO Eğitim Programı – 2000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Web sitelerini arama motorlarında ilk sırada görmek isteyen, markasını bilinir ve görünür kılmayı amaçlayan, satışlarını arttırmayı hedefleyen firmalardan kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı düşünen herkese özel bir SEO eğitimi hazırladık! Siz de dijital dünyada fark yaratmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – SEO Eğitimi Programı

SEO Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan SEO Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

SEO; satış başarısı açısından tıklama başı ödeme (PPC) reklamlarına gören %70 daha etkili bir pazarlama stratejisidir ve çok daha düşük maliyetle satış oranlarınızı arttırmanızı sağlar.

seo eğitimi

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. SEO eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. SEO eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal SEO eğitimleri için öncelikle markanızın web sitesinin ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin arama motoru optimizasyonu ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, SEO eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve SEO eğitiminden beklentilerinize göre bir SEO kursu programı hazırlayarak kısa sürede web sitelerinizde SEO çalışmaları yapabilecek ve SEO stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO eğitimi ile öğrencilerimize site içi optimizasyon, meta yapılandırması, etiketler, başlıklar, site içi bağlantılar, anchor metin, içerik optimizasyonu, site dışı optimizasyonu, backlink stratejileri, black SEO engelleme, site dışı kanallar, SEO analiz araçları, teknik SEO, site haritası, site hızı, yerel SEO ve mobil SEO gibi pek çok alanda kapsamlı bir eğitim veriyoruz.

Elbette. SEO eğitimi uygulama dersimizde firmaların kurumsal web siteleri ya da kursiyerimizin seçtiği bir internet sitesi üzerinden SEO tekniklerini öğretiyor, hem site performansınızı arttırıyor hem de SEO’yu öğrenmesinizi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

SEO Eğitimi Yorumları

Daha Fazla İnsana Ulaşmak Mı İstiyorsunuz?

Kişisel veya kurumsal markanızın popülaritesini arttırmak için yeni çözümler mi arıyorsunuz?

SEO Eğitimi Alın!

SEO kursu ile arama motorlarının çalışma mantığını kavrayın, dijital fırsatları iyi değerlendirin!

Yüzlerce Site Arasında Kaybolmayın!

Google aramalarında en yüksek sıralamaları alın, markanız rakiplerinin arkasında unutulmasın!

SEO Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

SEO eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor... Siz de SEO eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

SEO Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel SEO eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. SEO kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış SEO eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve SEO Eğitmeni Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.