Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fotoğrafçılık Eğitimi

İçinizdeki Fotoğrafçıyı Keşfedin!

İster tutkunuzu kariyeriniz haline getirmek için fotoğrafçılık eğitimi arıyor olun isterseniz de işletmenizin PR’ını yapmak için görsel anlatımın gücünden yararlanmak isteyin... Bu eğitimde fotoğrafçılığın her yönünü öğreneceksiniz.

Fotoğrafçılık eğitimleri ile temel ve ileri fotoğrafçılık tekniklerini aktarıyor, ürün fotoğrafçılığı, moda fotoğrafçılığı ve düğün fotoğrafçılığı gibi mesleki fotoğrafçılık branşlarında verdiğimiz derslerle kariyeriniz ve kişisel veya kurumsal markanız için kendinize ve ekibinize yatırım yapmanızı sağlıyoruz!

Siz de temelden ileri ve mesleki düzeye kadar fotoğrafçılık eğitimi almak, teorik birikiminizi ve pratik deneyiminizi arttırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Stok fotoğraflar yerine gerçek fotoğraflarla desteklenen pazarlama süreçleri tüketicilerin %73’ü tarafından daha güvenilir ve dikkat çekici bulunuyor!

fotoğrafçılık eğitimi

Kariyeriniz Fotoğraf Tutkunuzla Kesişsin İstemez Misiniz?

Fotoğrafçılık Eğitimi ile Görsel Anlatımının Gücünü ve Tekniklerini Keşfedin!

Kariyer yolculuğunuzu bir fotoğrafçı olarak sürdürmek veya işletmenizin pazarlama süreçlerinde stok fotoğraflar yerine ekibinizin ve kendinizin çektiği görselleri kullanmak istiyorsanız fotoğrafçılık eğitimi almaya ne dersiniz? Kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı fotoğrafçılık eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık kursu ile hikayenizi fotoğraf kareleriyle anlatın!

fotoğrafçılık eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

Foto Life Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir fotoğrafçılık kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
fotoğrafçılık kursu

Öğrenme Garantisi

Temel ve mesleki fotoğrafçılık eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
fotoğrafçılık eğitimleri

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen fotoğrafçılık eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendirmenizi sağlıyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Yeni Bir Kariyere Adım Atın!

Fotoğraf çekerek para kazanmak, hayalinizdeki kariyere merhaba demek için fotoğrafçılık kursu ile ilk adımı atın, markanızı tanıtacak fotoğraflar çekin, mesleki hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirin!

fotoğrafçılık kursları

Mesleğinizden Sıkıldınız Mı?

Mevcut işinizden artık sıkıldığınızı hissediyor ve yeni bir alana geçmek mi istiyorsunuz? Yoksa henüz kariyeri için ilk adımlarını atan genç bir fotoğraf tutkunu musunuz?

Belki de fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirerek kendi mesleğinizi yaparken bir yandan da ek gelir elde etmeyi planlıyorsunuz? Eğer profesyoneller gibi fotoğraf çekememekten korkuyor, yeterli deneyiminiz olmadığını düşünüyorsanız fotoğrafçılık eğitimi tam size göre! Temelden mesleki düzeye fotoğrafçılık kursları ile amatörlük çizgisini aşmaya başlayın!..

Fotoğraf tutkunuzu işin uzmanlarından alacağınız fotoğrafçılık dersleri ile şekillendirin, yeni bir mesleğiniz olsun!

Markanızı Görsellerle Güçlendirmek Mi İstiyorsunuz?

E-ticaret siteniz için ürün fotoğraflarına ihtiyacınız mı var? Yoksa fiziksel mağazanızın PR’ını görsellerle etkili bir şekilde yapmayı mı hedefliyorsunuz?

Fotoğrafçılık eğitimleri ile ürün fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, moda fotoğrafçılığı gibi mesleki fotoğrafçılığın farklı branşlarında uzmanlaşacak, kişisel veya kurumsal markanızı yaratmaya başlayacaksınız! Sektörün en iyi fotoğrafçılarından biri olmak veya ekibinizi geliştirerek ürün çekimlerinizi kendiniz gerçekleştirmek istiyorsanız eğitim almanızın tam zamanı!

Fotoğrafçılık kursları markanızın hikayesini takipçilerinize kendi bakış açınızdan anlatmanız için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor!

fotoğrafçılık dersi
fotoğrafçılık dersleri

İşin Püf Noktalarını Uzmanından Öğrenin!

Amatör düzeyde fotoğraf çekmek ya da fotoğraf departmanı kurarak ürün ve hizmetleriniz için etkileyici görseller çekmek istiyorsanız fotoğraf eğitimi almanız şart!

Siz de fotoğrafçılık eğitimi alarak yeteneklerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek, temelden ileri seviyeye fotoğrafçılık tekniklerini öğrenmek ve mesleki fotoğrafçılık eğitimleri ile kariyerinize yeni bir şekil vermek için eğitimlerimizden yararlanın, mutlu öğrencilerimiz arasına katılın!

Fotoğraf sanatının tüm tekniklerine hakim olacak, fotoğrafçılık kursu sonunda fotoğraf karelerinizle adınızdan söz ettirmeye başlayacaksınız!

Fotoğraf Sanatında Uzmanlaşmak İsteyenler İçin Bireysel ve Kurumsal Fotoğraf Eğitimleri

Fotoğraf becerilerini geliştirerek başarılı bir kariyere sahip olmak, kurumsal iletişimde fotoğrafların gücünden yararlanmak, kendi fotoğraf stüdyosunu açarak bireylere ve firmalara fotoğraf desteği sağlamak istiyorsanız fotoğrafçılık kursumuza göz atın! Seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız fotoğrafçılık kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir fotoğrafçılık eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi profesyonel hayata hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun fotoğrafçılık kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, fotoğrafçılık becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız fotoğrafçılık eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara fotoğrafçılığın tekniğini ve püf noktalarını öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan uygulama ağırlıklı fotoğrafçılık dersleri veriyoruz.

fotoğrafçılık kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla fotoğrafçılık eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı bir fotoğrafçı olmak veya görselliğin gücünden yararlanarak kendi markasını yaratmak isteyen öğrencilerimize fotoğrafçılık eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

fotoğrafçılık kursu fiyatları

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık deneyiminiz olmaması bu alanda kendinizi geliştirerek başarılı bir fotoğrafçıya dönüşemeyeceğiniz anlamına gelmez!

Temel fotoğrafçılık kursu ile fotoğrafçılığın temellerini öğrenmeye başlayacak, tekniğinizi geliştirecek, ekipmanlarınızı yakından tanıyacak, uygulamalı fotoğrafçılık eğitimleri ile ilk heyecanı üzerinizden atma fırsatı bularak makinenizi elinize alacaksınız! Kısa sürede sizi bile şaşırtacak bir gelişimle fotoğrafa olan ilginizin gerçek bir tutkuya dönüştüğünü fark edeceksiniz!..

İster kariyerinize fotoğrafçı olarak devam etmek için daha ileri düzey fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanın isterseniz de keyifli bir hobi edinmekle yetinin, seçim sizin!

İleri Fotoğrafçılık Eğitimi

Sahaya inerek daha fazla uygulama yapmak, stüdyo ve dış çekim çalışmaları ile kendini geliştirmek isteyenler için ileri fotoğrafçılık eğitimleri sunuyoruz!

İleri fotoğrafçılık kursları; dış mekan ve stüdyo başta olmak üzere farklı çekim koşullarında nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğrenmenizi, hangi ekipmanlarla nasıl sonuçlar alacağınızı öngörmeye başlamanızı, kendi görsel anlatım dilinizi bulmanızı sağlayacak.

Temelden uzmanlığa giden fotoğrafçılık dersleri ile kendinizi geliştirerek yeni bir kariyere adım atmak istemez misiniz?

fotoğrafçılık kursu fiyat
fotoğrafçılık eğitimi fiyatları

Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Dijital mağazanız için ürün çekimlerinizi kendiniz mi yapmak istiyorsunuz? Yoksa ekibinizi geliştirerek hem maddi hem insan gücü kaynağınızı verimli kullanmayı mı planlıyorsunuz?

İster kendiniz isterseniz de ekibiniz için ürün fotoğrafçılığı eğitimi alın, yeteneğinizi kazanca çevirmenin yollarını öğrenmek için en doğru adrestesiniz! Geleneksel ve dijital medyada müşterilerinizin satın alma kararını etkileyecek ürün fotoğrafları çekebilmek için daha fazla vakit kaybetmeden ürün fotoğrafçılığı kursuna kaydolun!

Uygulamalı bir ürün fotoğrafçılığı kursu ile deneyiminizi arttırın, kısa sürede mesleğinizde uzmanlaşın!..

Moda Fotoğrafçılığı Eğitimi

Fotoğrafçılıkta deneyiminiz olmasına rağmen daha önce hiç moda dünyasından birileri ile çalışmadınız mı? Müşteri portföyünüzü genişletmek mi istiyorsunuz?

Foto Life Akademi ailesi olarak sizlere sunduğumuz moda fotoğrafçılığı kursu ile stüdyo uygulamaları yapacak, başarılı bir moda fotoğrafçısı olmanın sırlarını öğrenecek, müşteri taleplerini çok daha iyi anlamaya başlayarak kariyerinize yeni bir boyut katacak, yetenekleriniz arasına yenilerini ekleyeceksiniz!

Farklı ve dikkat çekici fotoğraflarda imzanız olsun istiyorsanız moda fotoğrafçılığı eğitimi alın, sektörde adınızı duyurun!

fotoğrafçılık eğitimi istanbul
fotoğrafçılık eğitimi fiyat

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Mesleğinizi yapıp gelir elde ederken bir yandan da çiftlerin en mutlu ve romantik anlarına tanıklık etmek istemez misiniz?

İnsanların mutluluğunu ölümsüzleştiren bir düğün fotoğrafçısı olarak kariyer yolculuğunuza devam etmek istiyorsanız düğün fotoğrafçılığı eğitimi tam size göre! Çiftlerin en güzel hikayelerini çektiğiniz fotoğraflarla anlatacak, birikiminiz ve yeteneklerinizle sektöre hızlı bir giriş yapacaksınız!

Mesleğini başarıyla yapan mezunlarımız arasına siz de düğün fotoğrafçılığı eğitimi alarak katılın, yeni bir kariyere merhaba deyin!..

Fotoğrafçılık Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

BP, Ümraniye Belediyesi ve TÜVTÜRK başta olmak üzere sektörünün devleri arasında yer alan firmalara ve kamu kurumlarına; markasını büyütmeyi ve profesyonel fotoğraf ekibi kurmayı hedefleyenlere fotoğrafçılık eğitimleri verdik!

meb ruhsatlı fotoğrafçılık kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafçılık eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde fotoğrafçılık eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel fotoğrafçılık eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız fotoğrafçılık eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına stüdyo ve dış mekan çekimleri, workshoplar ile destekliyoruz.

Fotoğrafçılık kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi fotoğrafçılık dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız fotoğrafçılık kursları ile teorik anlatımlar yerine pratiğe yönelen bir fotoğrafçılık eğitimi metodunu tercih ediyor, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız fotoğrafçılık eğitimi programı ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Fotoğraf sanatında teknik ve pratik becerilerinizi geliştirmek ve deneyim kazanmanızı sağlamak için stüdyo ve dış mekan uygulamaları gerçekleştiriyor, son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyallerden yararlanarak fotoğrafçılık derslerimizi işliyor, öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve fotoğraf çekimleri, fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisi ile kendinizi geliştirdiğinizden emin oluyoruz.

Günübirlik veya konaklamalı fotoğraf gezileri düzenliyor, fotoğrafçılık eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile öğrencilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz.

Fotoğrafçılık sanatının ve mesleki fotoğrafçılığın dünyadaki gelişimini yakından takip ediyor, fotoğrafçılık eğitimleri ile öğrencilerimize güncel ve uzmanlaşmalarını sağlayacak bilgiler sunuyoruz.

fotoğrafçılık eğitimi istanbul
en iyi fotoğrafçılık eğitimi

Uluslararası Standartta Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık dünyasında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel fotoğrafçılık eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 2500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan fotoğrafçılık kursu programımızda öğrenme hızınıza, seviyenize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Fotoğrafçılık eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, fotoğrafçılık dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Alanında başarılı bir fotoğrafçı olmanız ve kendi markanızı yaratmanız için fotoğraf eğitimi sürecinde ve sonrasında kişisel veya kurumsal PR çalışmalarınıza danışmanlık desteği veriyor, nitelikli bir eğitimi stratejik bir kariyer planı ile bir araya getirmenizi sağlıyoruz.

Fotoğrafçılık Eğitimi Yorumları

Yeteneklerinizi Mesleğe Dönüştürmek Mi İstiyorsunuz?

Fotoğrafçılığa olan ilginizi kariyeriniz haline getirmek, yeteneklerinizle para kazanmak mı istiyorsunuz?

Fotoğrafçılık Eğitimi Alın!

Ayrıcalıklı bir fotoğrafçılık kursu ile işin tekniğini ve püf noktalarını öğrenin, mesleğe hızlı bir giriş yapın!

0’dan Zirveye Ulaşın!

Fotoğrafçılık eğitimi ile kendi markanızı yaratın, telefonlarınız susmasın!

fotoğrafçılık kursu mezunları

2500+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce fotoğraf tutkununa ve markasını kitlelere ulaştırmak isteyen girişimcilere fotoğraf eğitimleri verdik.

Foto Life Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık kursu programları ile 250’den fazla kurumsal, 2500’den fazla bireysel fotoğrafçılık eğitimi vererek öğrencilerimizle fotoğraf sanatının tekniklerini ve püf noktalarını paylaştık. Mezunlarımızın her biri başarılı birer fotoğrafçı olarak kariyer yolculuklarını şekillendirdiler.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve fotoğrafçılık geçmişinize göre şekillenen bir fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, görsel anlatımın gücünden yararlanarak markasının PR’ını yapmayı planlayanlara, başarılı bir fotoğrafçı olarak müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyenlere fotoğrafçılık eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel fotoğrafçılık eğitimleri sonrasında firmalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları diğer eğitim programlarımıza yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarının yetişmesinde rol alıyoruz.

Fotoğrafçılık kursları ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, sektöre girmelerine yardımcı oluyor, rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

fotoğrafçılık eğitmeni orhan gürbüz
fotoğrafçılık eğitimi orhan gürbüz

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak adından söz ettirmeye hevesli olan tüm öğrencilerimizin fotoğrafçılık eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Yalnızca fotoğrafçılık eğitimi süresince değil mesleğini yaparken de öğrencilerimize destek oluyor, fotoğraf stüdyolarımızı ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, kurumsal ve organizasyonel çözümlerimizle deneyimlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

Başarılı bir fotoğrafçı olarak kendi markanızı yaratmanız, tercih edilen bir isim haline gelmeniz için fotoğrafçılık kursu dışında etkili iletişim, imaj, pazarlama, dijital ve sosyal medya kullanımı gibi alanlarda eğitimler vererek iş hacminizi büyütmenizi sağlıyoruz.

Fotoğrafçılık Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Fotoğrafçılık eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Fotoğrafçılık Eğitimi Programı

Bir sanat ve meslek olarak fotoğrafçılığın tekniği en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek ve yeni bir kariyere merhaba demek istiyorsanız detaylı fotoğrafçılık eğitimi programımızı inceleyin, kapsamlı bir fotoğrafçılık eğitimi alın, mesleğinizde adınızdan söz ettirin!

Fotoğrafçılık eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Fotoğrafçılığa ilgisi olanlar,
 • Yeni bir meslek edinmek isteyenler,
 • Görsel anlatımın gücünden yararlanmak isteyenler,
 • Kişisel markasını yaratmayı planlayanlar,
 • Kariyerlerine sağlam adımlarla başlamak isteyenler,
 • Dijital mağazaları için ürün çekimi yapmayı hedefleyenler,
 • E-ticaret sitesi açmayı düşünenler,
 • Grafik ve web tasarımcılar,
 • Moda, turizm ve pazarlama firmaları,
 • Pazarlama gelirlerini arttırmayı hedefleyenler,
 • Reklam ve pazarlama uzmanları.

Fotoğrafçılık eğitimi almanız için nedenler;
 • Daha etkili pazarlama stratejileri yaratmak istiyorsanız,
 • Ürün çekim süreçlerini outsource etmek istemiyorsanız,
 • Ekibinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • Profesyonel fotoğrafçı olmak istiyorsanız,
 • Stok fotoğraflarla umduğunuz müşteri algısını yaratamıyorsanız,
 • Pazarlama bütçenizi daha etkili kullanmak istiyorsanız,
 • Kişisel markanızı yaratmayı düşünüyorsanız,
 • Daha fazla insanın dikkatini markanıza çekmek istiyorsanız kesinlikle fotoğrafçılık eğitimi almayı düşünmelisiniz.

Fotoğrafçılık kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Fotoğrafçılığın tekniğini öğreneceksiniz,
 • Ürün çekimleri yapabileceksiniz,
 • Yeni bir mesleğe adım atacaksınız,
 • Stok fotoğraflara mahkum olmayacaksınız,
 • Dijital pazarlamada bir adım öne geçeceksiniz,
 • Marka etkileşiminizi arttıracaksınız,
 • Müşteri algısını daha iyi yöneteceksiniz,
 • Daha etkili reklam stratejileri üreteceksiniz,
 • Sosyal medyada daha fazla insana ulaşacaksınız,
 • Portfolyönüzü oluşturacaksınız,
 • Tutkunuzu kariyeriniz haline getireceksiniz.

Fotoğrafçılık Eğitim Programı – 2500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Başarılı bir fotoğrafçı olarak yeni bir kariyere adım atmak, görsel anlatım tekniklerinden markalarının kampanya süreçlerinde istifade etmek isteyen firmalar ve fotoğraf tutkunlarına kişisel ve kurumsal fotoğraf eğitimleri vererek gelişimlerine katkı sağladık! Siz de fotoğraf tutkunuzu hayata taşımak için ailemize katılın...

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Medya Eğitimi Programı

Fotoğrafçılık Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Fotoğrafçılık Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Fotoğraflarla desteklenen kurumsal paylaşımlar sosyal medyada yalnızca metin odaklı paylaşımlara göre %45 daha fazla etkileşim alıyor!

fotoğrafçılık dersi

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Fotoğrafçılık eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Fotoğrafçılık eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal fotoğrafçılık eğitimleri için öncelikle fotoğrafçılığa dair kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin fotoğrafçılık ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, fotoğrafçılık eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve fotoğrafçılık eğitiminden beklentilerinize göre bir fotoğrafçılık kursu programı hazırlayarak kısa sürede mesleki düzeyde fotoğrafçılık yapabilecek veya kurumsal projelerinizde fotoğrafların gücünden yararlanabilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Fotoğrafçılık eğitimi ile öğrencilerimize temel fotoğraf teknikleri, fotoğraf çekim aşamaları, makine ve lens türleri, ışık ve pozlama, kompozisyon, çekim modları gibi alanlarda eğitimler vererek tekniklerini geliştiriyor, moda fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı mesleki fotoğrafçılık branşlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz.

Elbette. Öğrencilerimizin uzman eğitmenlerimizden birebir fotoğrafçılık eğitimi alabilecekleri özel fotoğrafçılık dersleri vermekteyiz. Eğitim danışmanlarımızla görüşerek takviminize en uygun özel fotoğrafçılık kursu programını planlayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim
fotoğrafçılık kursu fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğraf Sanatında Uzmanlaşın!

Bilgi Al

Fotoğrafçılık Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Fotoğrafçılık eğitimleri ile öğrencilerimiz mesleki yolculuklarında kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmalarını sağlayacak kazanımlar ediniyor. Siz de fotoğrafçılık eğitimi dışında diğer eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız en çok tercih edilen kurs programlarımıza göz atın!

Fotoğrafçılık Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel fotoğrafçılık eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Fotoğrafçılık kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış fotoğrafçılık eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.