Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Eğitimi

Hedef Kitlenize Yeni Nesil Çözümlerle Ulaşın!

İşletmenizin müşteri iletişimine yeni bir boyut kazandırmak, hedef kitlenize yeni nesil pazarlama kanallarıyla daha kolay ulaşmak ve bu sayede satışlarınızı arttırmak için sosyal medyaya açılmayı hiç düşündünüz mü?

Sosyal medya eğitmeni Orhan Gürbüz ve ekibi olarak girişimini dijital dünyaya taşımak isteyenler için kapsamlı bir sosyal medya eğitimi hazırladık. Siz de rakiplerinizden sıyrılarak etkili ve farklı sosyal medya hesaplarına sahip olmak, sosyal medya pazarlama stratejilerinize yenilerini eklemek, markanızın kısa sürede bir fenomen haline gelmesine tanıklık etmek için sosyal medya eğitimi alın!

Sosyal medya eğitimi ile sosyal medyanın ruhuna uygun stratejiler, reklam kampanyaları, itibar yönetimi ve müşteri etkileşimi geliştirmeyi öğrenecek, dijital dünyanın avantajlarını fırsata çevirmeye başlayacaksınız!

Tüketicilerin %77’si sosyal medya üzerinden araştırma yapmadan bir markadan alışveriş yapmaya karar vermiyor!

sosyal medya eğitimi

Firmanızın Gücünü Sosyal Medya ile Arttırın!

Sosyal Medya Eğitimi ile Müşteri Portföyünüzü Tanıyın, Hedef Kitlenize Hitap Eden Stratejiler Geliştirmeye Başlayın!

Reklam kampanyalarınız için doğru sloganları, etkili stratejileri ve gerçekçi hedeflemeleri yapabilmek için sosyal medya araçlarını kullanmak, müşteri kitlenizi daha iyi tanımak ve medya dilinizi buna göre şekillendirmek istemez misiniz? Gelin, bir kahvemizi için, ekibimizle ile tanışın, size en uygun sosyal medya kursu programını belirleyelim, hedef kitlenize ulaşmanın yeni yollarını keşfedin!

sosyal medya eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel sosyal medya eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sosyal medya kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal medya eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sosyal medyada rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sosyal medya eğitimleri

Verileri Doğru Okuyun!

Sosyal medya eğitimi ile hedef kitlenizi, etkileşim yöntemlerinizi, dönüşüm ve satış oranlarınızı, yeniden pazarlama yollarınızı analiz edin, dinamik kampanyalar üretin!

Kayıt Ol »

Markanızı Fenomene Dönüştürün!

Etkili stratejilerle insanlara alışverişten fazlasını sunun, sosyal medya dersleri ile müşteri etkileşiminize yeni boyutlar ekleyin, sektörünüzün ilk akla gelen ismi olun!

Daha Fazla İnsana Ulaşmak İsteyenler İçin Kurumsal ve Bireysel Sosyal Medya Eğitimi – Yaşayan Bir Marka Yaratmaya Başlayın!

İnsanların yalnızca alışveriş yaptıkları bir mağaza veya bir işletme olmaktan çok daha fazlası haline gelmek, markanızla bağ kuran sadık bir müşteri kitlesi edinmek, yaşayan bir marka yaratarak insanların gündelik hayatının bir parçası olmak istiyorsanız sosyal medya kursumuza göz atın! Seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız sosyal medya kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir sosyal medya eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sosyal medya kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız sosyal medya eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara sosyal medyada görünür olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Sosyal medya eğitimi programımızı sizin istekleriniz, dijital pazarlama birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

sosyal medya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla sosyal medya eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi sosyal medya dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize sosyal medya eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal medya eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

sosyal medya kursları

Dijital Fırsatları Yakalayın!

Geleneksel pazarlama metotlarını kullanarak iş hacminizin istediğiniz büyüklüğe ulaşmasını sağlayamadınız mı? Rakiplerinizin gerisinde kalmış olmak sizi giderek daha mı fazla endişelendiriyor?

Günümüzün satış ve pazarlama stratejilerini yakalamak, dijital dünyanın firmanıza sunduğu fırsatlardan haberdar olmak, firmanızı ve metotlarınızı güncellemek için sosyal medya eğitimi almak istemez misiniz? Sosyal medya kursları markanızı geleceğe yüksek satış oranlarıyla taşımak için en iyi çözüm!

Sosyal medya uzmanınız ile geç olmadan tanışın, markanızı sosyal medyada fenomen haline getirmek için ilk adımı hemen atın!..

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

Artık hedef kitlenize ulaşmak için tüm platformlarda görünür olmalı, farkınızı insanlara duyurmak için yeni medyayı etkin kullanmalısınız!

Sosyal medya eğitimleri ile Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, TikTok ve diğer sosyal medya kanallarında aktif bir pazarlama stratejisi neler yapmanız gerektiğini öğrenecek, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yürütmeniz gereken reklam kampanyaları ve paylaşım stratejileri konusunda ekibinizi ve kendinizi geliştireceksiniz.

Dijital dünyanın gerçek fırsatları sosyal medyada! Siz de müşterilerinizle doğrudan etkileşime geçmeye sosyal medya kursu alarak başlayın, takipçi sayınızı her geçen gün arttırın!

sosyal medya dersi
sosyal medya dersleri

Satışlarınız Patlasın!

Eğer cironuza yansıyan bir sosyal medya stratejisi geliştirmek istiyorsanız yalnızca takipçi sayınızı arttırmanız yetmez! Müşteri yolculuğunun tüm ara duraklarını iyi anlamalısınız!

Sosyal medya kursları ile girişimcilere, iş insanlarına, kişisel veya kurumsal markasını dijital dünyaya taşımak isteyenlere sosyal medya diline ve ruhuna uygun paylaşımlarla müşterileri satın almaya yönlendirmenin püf noktalarını öğretiyor, etkili ve kreatif stratejilerle yüksek yatırım getirisi sağlamanıza yardım ediyoruz.

Sosyal medyada olmadığınız her gün marka değerinizden bir şeyler eksildiğini, önemli fırsatları değerlendirme şansını kaçırdığınızı göz ardı etmeyin!

Sosyal Medya Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Rönesans Holding’den Uludağ Üniversitesi’ne kadar ülkemizin en başarılı markaları ve üniversitelerine sosyal medya eğitimleri verdik, ekiplerinin gelişimine ve gelecek hedeflerinin şekillenmesine destek olduk!

meb ruhsatlı sosyal medya kursu

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu

Sosyal medya eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde sosyal medya eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel sosyal medya eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz sosyal medya eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına sosyal medya reklamları, paylaşım stratejileri ve müşteri etkileşimi simülasyonları ile pekiştiriyoruz.

Sosyal medya kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi sosyal medya dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı Sosyal Medya Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız sosyal medya kursları ile sosyal medya dinamiklerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve satın alma davranışlarını uygulamalar yaparak işliyor, teorik anlatımlar yerine pratiğe yönelen bir sosyal medya eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Sosyal medyada etkili ve organik stratejilerle popülarite kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, paylaşım stratejilerini, sosyal medya analiz araçlarını ve kampanya yönetim süreçlerini uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek sosyal medya paylaşımları ve hesapları ile performansını arttırmanız için çözümler sunuyor, özel sosyal medya dersleri ile öğrencilerimize kendi seçtikleri bir sosyal medya profili üzerinden sosyal medya eğitimi alma fırsatı sağlıyoruz.

Sosyal medya hakimiyetinizi geliştirmek üzere profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejisi ve takvimi belirliyor, sosyal medya kursu ile bir kurumsal sosyal medya yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

Sosyal medya eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve sosyal medya danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını sosyal medyaya taşımalarına yardımcı oluyoruz!

sosyal medya dersleri
sosyal medya dersi

Uluslararası Standartta Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel sosyal medya eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan sosyal medya kurslarımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Sosyal medya eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, sosyal medya dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek sosyal medya dersi kapsamında öğrencilerimizi güncel algoritmalardan ve sosyal medya dinamiklerinden haberdar ediyoruz.

Sosyal Medya Eğitimi ile Müşteri İletişimine Yeni Bir Boyut Katın!

Eğer işletmenizin müşteri hacmini ve networkünü büyütmek için bugüne kadar yalnızca geleneksel yöntemleri deneyip istediğiniz sonuçları alamadıysanız bir de sosyal medya ile yeni nesil çözümleri denemeye ne dersiniz? Kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı sosyal medya eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel sosyal medya kursu ile markanızın etki alanını arttırın!

sosyal medya eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir sosyal medya kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
sosyal medya eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Sosyal medya eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
sosyal medya eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen sosyal medya eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Sosyal Medyanın Gücünü Fark Edin!

Markanızın dijital dünyadaki fırsatları yakalaması, satış ve pazarlama dünyasında değişen dinamiklere adapte olması için sosyal medya dersleri alın, değişime ayak uydurun!

sosyal medya kursu fiyatları

Sosyal Medya Eğitimi

Markanızı Geleceğe Adapte Edin!

Bilgi Al
sosyal medya kursu mezunları

1500+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama ve sosyal medya meraklısına sosyal medya eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sosyal medya kursu programları ile 250’den fazla kurumsal, 1500’den fazla bireysel sosyal medya eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyayı etkili kullanmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel sosyal medya hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir sosyal medya eğitimi arıyorsanız ekibimizle tanışmanızın tam zamanı!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, sosyal medya uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara sosyal medya eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel sosyal medya eğitimleri sonrasında firmalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanları ve dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Sosyal medya kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, sosyal medyanın hızlı değişimlerine adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

sosyal medya kursu fiyatları
sosyal medya dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak sosyal medya etkileşimlerini arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı sunuyor, sosyal medya eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markanıza ait sosyal medya hesaplarının görünürlüğünü, etkileşim sayısını ve geri dönüşüm oranını arttırmak için yapacağınız sosyal medya çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve sosyal medya eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Sosyal medyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, sosyal medya dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Sosyal Medya Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya eğitimlerimizden keyifli anları, akademimizi, katıldığımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Sosyal Medya Eğitim Programı

Sosyal medyanın diline ve ruhuna uygun içerik ve pazarlama stratejileri geliştirmek, hedef kitlenize etkili kampanyalarla ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak için sosyal medya kursu almak mı istiyorsunuz? Detaylı sosyal medya eğitimi programımızı inceleyin, işin uzmanlarından kapsamlı bir sosyal medya eğitimi alın, dijital dünyada fark yaratın!

Sosyal medya eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Etkin sosyal medya kullanımında kendini geliştirmek isteyenler,
 • Sosyal medya hesaplarının görünürlüğünü ve etkileşim sayısını arttırmayı hedefleyenler,
 • Sosyal medya hesaplarının takipçi sayısını arttırmak için çözüm arayanlar,
 • Sosyal medya pazarlamacılığını öğrenmek isteyenler,
 • Markalarını sosyal medyaya taşımak isteyenler,
 • Geleceğin başarılı sosyal medya uzmanlarından olmayı hedefleyenler,
 • Sosyal medya araçlarını kullanmayı öğrenmeyi düşünenler,
 • Sosyal medya reklam yönetiminde deneyim kazanmayı hedefleyenler,
 • Sosyal medya etkileşimlerini satışa dönüştürmek için yeni ve etkili yollar öğrenmek isteyenler.

Sosyal medya eğitimi almanız için nedenler;
 • Sosyal medya hesaplarınız istediğiniz takipçi sayısına ulaşmıyorsa,
 • Paylaşımlarınızda umduğunuz etkileşim oranlarını alamıyorsanız,
 • Hesabınız rakiplerinizin gerisindeyse,
 • Etkili sosyal medya stratejileri ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Sosyal medya rekabetinde arkada kaldıysanız,
 • Sosyal medya reklamcılığında yeterli deneyiminiz yoksa,
 • Bütçenizi doğru kullandığınızdan emin olmak istiyorsanız,
 • Hedef kitlenizi arttırmak için yeni yollara ihtiyacınız varsa,
 • Deneme yanılmayla kaybedecek vaktiniz yoksa sosyal medya eğitimleri tam size göre!

Sosyal medya kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube gibi platformların algoritma ve çalışma mantığını öğreneceksiniz,
 • Etkili bir sosyal medya stratejisi için nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlayacaksınız,
 • Sosyal medya araçlarını kullanmaya başlayacaksınız,
 • Sosyal medya rapor ve analizlerini doğru okuyacaksınız,
 • Hedef kitlenize ulaşacaksınız,
 • Potansiyel müşterilerinizi arttıracaksınız,
 • Müşteri kitlenizi analiz ederek kampanya dilinizi buna göre şekillendirebileceksiniz,
 • Satış oranlarınızı arttıracaksınız,
 • Sosyal medya için ayırdığınız bütçeyi verimli kullanmış olacaksınız.

Sosyal Medya Eğitim Programı – 1500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Hedef kitlesini tanımak, potansiyel müşterilerine ulaşmak, sadık bir müşteri kitlesi edinmek ve daha fazla popülarite kazanmak isteyen firmalar ve girişimciler için kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak sosyal medya eğitimleri hazırladık! Sosyal medyayı etkin kullanmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Medya Eğitimi Programı

Sosyal Medya Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Sosyal Medya Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Geleneksel satış ve pazarlama yöntemleri ile kıyaslandığında sosyal medya pazarlamacılığında satış başarısı yakalama şansınız %97 daha fazla!

sosyal medya eğitimi

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Sosyal medya eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Sosyal medya eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal sosyal medya eğitimleri için öncelikle markanızın sosyal medya ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin sosyal medya kullanımı ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, sosyal medya eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve sosyal medya eğitiminden beklentilerinize göre bir sosyal medya kursu programı hazırlayarak kısa sürede sosyal medya çalışmaları yapabilecek ve sosyal medya stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya eğitimi ile öğrencilerimize hesap optimizasyonu, içerik yönetimi, sosyal medyada itibar yönetimi, sosyal medyada iletişim dili, kriz yönetimi, sosyal medyada marketing, hedefleme stratejileri, sosyal medyada takip ve raporlama, müşteri ilişkileri yönetimi, yaratıcı reklam, viral reklam, sosyal medyada SEO, müşteriyi anlama gibi konularda eğitim vermekteyiz.

Elbette. Öğrencilerimizin taleplerine göre bireysel ve grup halinde sosyal medya eğitimleri vermekteyiz. Dileyen öğrencilerimiz birebir sosyal medya eğitimi alarak eğitmenlerimizle çalışabilecekleri, kurumsal sosyal medya eğitimleri ile ekibinizin eğitmenlerimiz eşliğinde kendilerini geliştirebilecekleri bir program için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Sosyal Medya Eğitimi Yorumları

Hedef Kitlenizi Büyütmek Mi İstiyorsunuz?

Küçük bir işletme olmaktan daha fazlasını hedefliyor, sektörünüzde lider haline gelmek mi istiyorsunuz?

Sosyal Medya Eğitimi Alın!

Sosyal medya kursu ile dijital dünyanın fırsatlarını değerlendirmeyi öğrenin, daha fazla insana ulaşın!

Yeni Nesil Çözümlerle Satışlarınızı Arttırın!

Sosyal medya dinamiklerini doğru analiz edin, sosyal medya eğitimleri ile verileri satışa dönüştürmeyi öğrenin!

Sosyal Medya Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Sosyal medya eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor. Siz de sosyal medya eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

Sosyal Medya Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel sosyal medya eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sosyal medya kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış sosyal medya eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Sosyal Medya Eğitmeni Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.