Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Android ve Iphone ile Gizli Video Çekimi

Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır? – Android ve Iphone İçin...

Akıllı telefonu olmayan kimse kalmadı artık. Her geçen gün gelişen teknolojilere sahip ve fotoğraf makinelerine denk kameralar sunan telefonlarla fotoğraf ve video çekmek de alışkanlık haline geldi. Son zamanlarda ise gizli video çekimi yapmak moda oldu.

Video çekme alışkanlığı, geliştirilen uygulamalar sayesinde daha da eğlenceli olmaya başladı. Android ve Iphone ile gizli video çekimi sayesinde kullanıcılar arkadaşlarına ve ailelerine şaka yapabiliyor ya da başlarına gelen komik anları kaydedebiliyor. Secret Video Recorder adlı uygulama gizli video çekimine imkan veriyor.

Secret Video Recorder gizli video çekim yapmak dışında özellikle güvenlik ve kontrol gerektiren durumlarda da kullanılabiliyor. Böylece dükkanınızı, ofisinizi ve evinizi sürekli izleyebiliyor, çalışanlarınızı kontrol edebiliyor, bebek bakıcınızı denetleyebiliyor ve tatillere gönül rahatlığı ile çıkabiliyorsunuz.

Secret Video Recorder uygulamasını kullanmak için ilk olarak AppStore ya da Google Play’e giriş yapmanız gerekiyor. Gizli video çekim uygulamasını yaptıktan sonra 2 farklı gizli video çekimi yöntemi kullanabiliyorsunuz. Bunlar:

Zamanlama ile Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Secret Video Recorder uygulaması sayesinde zamanlama ile gizli video çekimi yapabilirsiniz. Zamanlama ile gizli video çekimi sırasında isterseniz tarih, saat, video çekim süresi ve kullanılacak kamerayı ayarlayabilirsiniz.Günün hangi saatinde çekim yapacağınızı belirlemek için DATE ve TIME butonlarından ayarlarınızı yapmanız yeterli olacak. Scheduler tuşuna bastıktan sonra telefonunuzu istediğiniz yere yerleştirdiğinizde belirlediğiniz süre kadar gizli çekim yapmış olacaksınız. Android gizli video çekimi ve iphone gizli video çekimi yapmak daha kolay oluyor.

Tek Tuşla Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Tek tuşla gizli video çekme özelliğini kullanarak da yine videolarınızı oluşturabilirsiniz. İlk olarak widget bölümünden uygulamanın 1×1’lik Widget’ını bulup ekranınıza taşımalısınız. Sonrasında gizli video çekimi yapmak istediğiniz zaman ekrandaki ikona dokunmanız yeterli. Arkadaşlarınızın komik anlarını böylece fark ettirmeden çekersiniz.

Android ve Iphone Gizli Video Ayarları

Gizli video çekimi uygulaması Secret Video Recorder, kullanıcılarına faydalı özellikler sunuyor. Ayarlar bölümünden istenilen bildirim ve çekim değişikliklerinin yapılması sağlanıyor. 

Kamera seçimi, çekilen gizli videoların kaydedileceği yer, kayıtta flaş kullanımı, kayıtta önizleme, video çekme süresi, özelleştirilmiş bildirim çubuğu, video oryantasyonu, video çekim kalitesi, videoların beyaz dengesi, gece görüşü, çekilen videoları galeride gizleme, widget ikonu değiştirme, şifre belirleme, şifre ve parmak izi ile giriş gibi ayarları dilediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün.

Video çekme süresinden beyaz dengesine kadar kaliteli performans sunan uygulama sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sınırsız süreli gizli video çekim özelliği ile hiçbir anı kaçırmazsınız. Hemen telefonunuza indirip android ve iphone ile gizli video çekimi uygulamasını deneyebilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap