Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Youtube Disney Plus ve Netflix’in Abonelerini Satacak!

YouTube’dan İddialı Bir Girişim Daha!

En çok izlenen video platformu Youtube, yepyeni bir girişimle adını duyurmaya devam ediyor. Platform, son dönemin en gözde iki kanalı olan Disney + ve Netflix’in aboneliklerini satarak kullanıcılardan gelen yoğun talebi karşılamaya hazırlanıyor. Youtube’dan abonelik hizmeti satın alarak en sevdiğiniz oyuncuların dizi ve filmlerine kesintisiz bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Disney, küresel abone sayısını yerel ve uluslararası kategorilerde değerlendiriyor. Buna göre 2024 yılına kadar 230 ila 260 milyon aboneye ulaşmayı hedefleyen Youtube abonelik sistemiyle Netflix ve Disney Plus’ın kitlesini de bünyesine katmayı amaçlıyor. Şimdi dilerseniz Youtube abonelik hizmetini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Youtube’dan Netflix ve Disney Plus Hamlesi!

Netflix tarafından duyurulan abone sayısı bu yıl itibariyle 220 milyon olurken sektöre yeni giriş yapan Disney Plus, 221 milyon aboneyle en büyük rakibini gerisinde bıraktı. Youtube da önlenemez bu yükselişin gerisinde kalmamak ve artan rekabete bir noktadan dahil olabilmek için Disney + ve Netflix aboneliği satacağını duyurdu. Yani her iki platform için de Youtube’dan abonelik hizmeti alabileceksiniz. 

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Binlerce dizi veya filmi hiçbir reklam engeline takılmadan izleyebileceğiniz Netflix üyeliği için Youtube’dan abonelik hizmeti almak, tek seçeneğiniz değil. Android ve İOS cihazlarınızdan, bilgisayarlarınızdan, alıcı kutusundan ve akıllı tv’lerden de hesap açabiliyorsunuz. Netflix uygulamasına/internet sitesine gidiyor, kendinize uygun olan planı seçiyorsunuz. E-posta adresi ve şifrenizi belirledikten sonra ödeme yöntemi giriyor ve izlemeye başlıyorsunuz. 

Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Disney Plus üyeliği için Youtube abonelik hizmetinin dışında disneyplus.com/tr-tr adresini de ziyaret edebiliyorsunuz. Sisteme mail adresinizle giriş yapıyor ve Üyelik Sözleşmesi’ni onaylıyorsunuz. Üyelik türünü seçiyor ve ödeme bilgilerinizi giriyorsunuz. Disney +’ın şu andaki güncel fiyatı 34.99 TL, yıllık ise 349.90’a sınırsız dizi ve film keyfi yapabiliyorsunuz.

Youtube’dan Kanal Mağazası Geliyor…

Netflix ve Disney Plus gibi pazarda önemli bir yere sahip olan platformlar için Youtube’dan abonelik hizmeti satın aldığınızda aslında akış hizmetine abone olacak ve Youtube’un hacmini artıracaksınız. Yani, Youtube’un 18 aydır üzerinde çalıştığı Akış Videoları, önemli platformlar için ekstra bir kaynak yaratacak gibi görünürken temel de kendisi için kaydettiği önemli bir gelişme olacak.

Youtube abonelik hizmetiyle ilgili detaylar henüz belli değil ancak dizi ve filmlerin fragmanlarının ücretsiz olarak sunulacağı düşünülüyor. Sizce Youtube kanal mağazasını genişleterek ne yapmayı amaçlıyor? Fikirlerinizi sosyal medya hesaplarımdan benimle paylaşabilirsiniz…

[widget-137]

Yorum Yap