Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Siyasi Danışmanlık

Türkiye’nin Yeni Liderlerine Yol Gösteriyoruz!

Politikanın hata affetmeyen dünyasına iyi planlanmış, güvenilir bir imajla kendi bakış açınızı getirmek, dijital ve geleneksel medyada görünürlüğünüzü arttırarak tutarlı mesajlarla hedef kitlenize ve potansiyel seçmenlerinize ulaşmak için doğru adrestesiniz!

Siyasetin değişen dinamiklerine ayak uydurabilmek, etki alanını arttırmak ve güvenilir bir politik figür olarak bilinirlik kazanmak isteyen yöneticiler, iş insanları, liderler ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmayı hedefleyen herkes için imaj yönetimi, dijital PR, kampanya yönetimi, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları, siyasi kariyer planlaması, strateji geliştirme gibi alanlarda destek oluyor; iletişim ve kişisel gelişimleri ile artı özellikleriniz arasına yenilerini ekliyor, siyasi kariyerinize güçlü bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz.

Kapsamlı bir siyasi danışmanlık desteği ile iletişim becerilerinizi geliştiriyor, siyasi kariyeriniz için kısa ve uzun vadeli yol haritanızı çiziyor, doğru bir imaj yönetimi ve medya araçlarının etkili kullanımı ile siyasi hayatınızda karşınıza çıkan politik fırsatları değerlendirdiğinizden emin oluyoruz!

Mesajınızı ve kampanya sürecini tüm detaylarıyla planlamadan, güçlü ve zayıf yönlerinizi analiz etmeden, kriz anlarında devreye sokacağınız stratejileri belirlemeden güvenilir ve sevilen bir politik bir figür haline gelemezsiniz!

siyasi danışmanlık

Sesinizi Hedef Kitlenize Duyurun!

politik danışmanlık

Eğitim ve Kişisel Gelişim

Geleceğin başarılı siyasetçileri ve karizmatik liderleri arasına adınızı yazdırmanız için sizi hazırlıyor, eğitsel ihtiyaçlarınızı belirleyerek güçlü yönlerinizin sayısını arttırıyoruz!

Beden dili, diksiyon ve güzel konuşma, topluluk önünde konuşma ve hitabet, etkili iletişim, liderlik, algı yönetimi ve ikna gibi alanlarda alacağınız eğitimlerle mesajınızı hedef kitlenize çok daha güçlü bir şekilde iletecek, güvenilir ve saygın bir imaj oluşturacak, aktif siyasetin aydın ve dikkat çeken figürlerinden biri haline geleceksiniz.

Ülkemizin ihtiyaçlarına yanıt verebilen başarılı bir siyasetçi olmak için işe önce kendi ihtiyaçlarınızdan başlayın, Türkiye’nin aradığı lider siz olun!

İmaj Yönetimi

Hedef kitleniz tarafından kolaylıkla benimsenecek, insanların kendilerini yakın hissedecekleri, politik görüşlerinizi en iyi yansıtan duruşu birlikte yaratıyoruz!

Kişisel özelliklerinizi analiz ederek güçlü yanlarınızı belirliyor, mesajınıza en uygun imaj stratejilerini kurguluyor, beden dilinizden kıyafetlerinize, reklam kampanyalarınızda kullanacağınız fotoğraflardan seçtiğiniz sözcüklere kadar her noktada imajınızı güçlendiren dokunuşlarda bulunuyor, kitleleri etkileyecek ve harekete geçirecek karizmatik bir lider olmanıza yardımcı oluyoruz.

Siyasi danışmanlık desteği ile etki alanınızı her geçen gün arttıracak, imajınız ve politik tavrınızla akılda kalıcı bir yer edineceksiniz!

siyasi danışmanlık orhan gürbüz
politik danışmanlık orhan gürbüz

Sosyal Medya Danışmanlığı

Politikanın gündemlerini sizin için sosyal medyada takip ediyor, iyi planlanmış sosyal medya stratejileri ile sesinize kulak veren insanların sayısını arttırıyor, siyasetin sosyal medyadaki yüzü olmanızı sağlıyoruz!

Siyasi danışmanlık desteği ile kurulumundan itibaren tüm sosyal medya hesaplarınızın yönetimini gerçekleştiriyor, hedef kitlenize uygun içerik paylaşımları ile takipçi sayınızı arttırıyor, kampanya mesajlarınızla uyumlu bir biçimde iletişim stratejilerinizi belirliyor, Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn ve diğer sosyal medya platformlarında görünür olmanız için teknik ve editöryal destek sunuyoruz.

Hedef kitle analizleriyle sosyal medya reklam kampanyalarınızın verimliliğini arttırıyor, paylaşımlarınızın doğru anda doğru kişiler tarafından görüntülendiğinden emin oluyoruz.

Dijital Danışmanlık

Siyasi danışmanlık kapsamında internet dünyasındaki varlıklarınızın tümünün yönetimine destek olmakta, siyasi kimliğinizle uyumlu bir dijital kimlik oluşturmaktayız!

Mevcut dijital varlıklarınızın internet dünyasındaki konumunu ölçümlüyor, potansiyel seçmenlerinizin sizi yakından tanımak için kullanabilecekleri internet sitenizi oluşturuyor, site içerikleri ve sosyal medya paylaşımlarınızın planlamasını gerçekleştiriyor, fotoğraf ve video çekimleri ile farklı platformlarda paylaşabileceğiniz ve takipçilerinize ulaşabileceğiniz zengin bir içerik havuzu yaratıyor, dijital analiz ve raporlama araçlarını aktif bir biçimde kullanarak internet dünyasındaki görünürlüğünüz ve marka yönetiminiz için en doğru aksiyonları zamanında alıyoruz.

Medya araçlarını etkili bir şekilde kullanarak sevilen bir lider haline gelmek istiyor, insanlarla olan iletişiminizi güçlendirerek gerçek bir bağ kurmayı hedefliyorsanız aradığınız siyasi danışmanlık desteği alın!

politik danışman orhan gürbüz
siyasi danışman orhan gürbüz

Web Sitesi Danışmanlığı

İnsanların hayat hikayenizi ve başarılarınızı öğrenmesini; gündeme dair düşüncelerinizden ve vaatlerinizden haberdar olmasını sağlıyoruz!

Kendinizi kitlelere anlatabileceğiniz, bakış açınızı ve siyaset dünyasına yenilik kazandıracak fikirlerinizi aktarabileceğiniz, projelerinizden, çalışmalarınızdan, girişimlerinizden, siyasi yolculuğunuzdan bahsedebileceğiniz internet siteniz için en doğru ve etkileyici tasarımı belirliyor, sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyor, teknik ve editöryal SEO desteği ile sitenizi arama motorlarında ilk sıraya taşıyoruz.

Politik kimliğinizi yansıtan makaleler, fotoğraflar, basın bültenleri, röportajlar, gündeme dair haberler ve diğer içeriklerle hem diğer siyasetçilerden farklı olduğunuzu gösteriyor hem de dijital dünyadaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

Siyasi Danışmanlık Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Türkiye’nin geleceğinde rol almak isteyen, bilgisini ve deneyimlerini ülkemizin kalkınması için kullanmayı hedefleyen başarılı siyasetçilerin eğitimlerinden imajlarına, seçim kampanyalarından web sitelerine kadar ihtiyaç duydukları her alanda yanlarında oluyoruz!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

politik danışman orhan gürbüz

Dijital Kampanya Planlama ve Yönetimi

Potansiyel seçmenlerinize ulaşmanızı sağlamak için hedef kitle analizinizi gerçekleştirerek en doğru dijital reklam stratejisini hayata geçirmekteyiz.

Siyasi danışman Orhan Gürbüz uzmanlığı ile hedef kitle analizi ve seçmen profilinize en uygun medya araçlarını belirliyor, rakiplerinizin veya meslektaşlarınızın dijital kampanya yönetim süreçlerini inceliyor, kampanya bütçenizi en doğru şekilde kullanarak sürecin dijital görünürlüğünüzü ve siyasi itibarınızı arttırmasını sağlıyoruz.

Dijital raporlama araçlarının yardımıyla kampanya sürecini yakından takip ediyor, siyasetin değişen gündemine hemen ayak uydurarak düşük bütçeyle yüksek farkındalık uyandıran PR stratejileri geliştiriyoruz.

Kişisel Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Mesajlarınız ve siyasi düşüncelerinizle paralel bir biçimde kurumsal kimlik çalışmalarınızı gerçekleştirmekte, seçmeninizle aranızdaki bağı ve iletişimi güçlendirmekteyiz.

Siyasi danışmanlık kapsamında isminizin markalaşması için kişisel logodan kartvizite, web sitesi tasarımından afiş ve billboard gibi reklam çalışmalarına, fotoğraf çekimlerinden dijital pazarlama stratejilerine kadar tüm süreci yöneterek kurumsal kimliğinizi A’dan Z’ye yeni baştan oluşturuyoruz.

Farkındalığı ve akılda kalıcılığı arttıran bir siyasi danışmanlık hizmeti ile siyaset dünyasında güçlü ve saygın bir yer edinmenizi sağlıyoruz.

siyasi danışman
politik danışman

Siyasi Kariyer Planlaması

İster siyaset dünyasına ilk adımlarınızı atıyor isterseniz de politik arenadaki konumunuzu güçlendirmeyi hedefliyor olun, siyasi danışmanlık ile hedeflerinizi birer birer gerçekleştireceksiniz!

Amaçlarınızla doğru orantılı bir biçimde kısa, orta ve uzun vadede siyasi stratejilerinizi belirliyor, politik krizleri kişisel siyasi yolculuğunuzda birer fırsata çevirmenizi sağlıyor, siyasi danışmanlık desteği ile medya araçlarını doğru ve etkin kullanarak potansiyel seçmeninizin dikkatini çekmenize yardımcı oluyor, siyasi kariyer basamaklarını hızlıca çıkmanıza olanak tanıyoruz.

Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olmak için hazır olduğunuzu hissediyorsanız vakit kaybetmeden siyasi danışmanlık hizmetimizden yararlanın, doğru bir kariyer planlamasıyla ülkemizin ihtiyaç duyduğu lider siz olun!

Seçim Stratejisi Geliştirme

Yerel ve ulusal düzeyde seçmen potansiyelinizi analiz ediyor, kitlenizi etkilemenizi sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz!

Siyasi danışmanlık desteği ile seçmenlerinizin sorunlarını ve gündemini yakından takip ediyor, medya kullanım alışkanlıklarını inceliyor, mesajlarınızı en doğru dijital ve geleneksel medya kanallarından hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlayarak seçim bütçenizin çok daha üzerinde sonuçlar almanızı sağlıyor, mesajınızın halkta karşılık bulduğundan emin oluyoruz.

Anketler, saha çalışmaları, kapıdan kapıya kampanya yönetimleri ve seçmen buluşmaları ile seçim bölgenizde tanınan, bilinen ve güven duyulan bir lider olmanızı sağlıyoruz.

siyasi iletişim danışmanı orhan gürbüz
siyasi iletişim danışmanı

Siyasi Kampanya Planlama ve Yönetimi

Kapsamlı bir siyasal pazar analizi ile potansiyel seçmenlerinize hitap eden, iddialı bir kampanya sürecini hayata geçiriyoruz.

Siyasal markanızı ve aday imajınızı siyasi duruşunuzla tutarlı bir şekilde oluşturarak harekete geçiyor, potansiyel seçmenlerinizin oy verme davranışına uygun ikna teknikleri belirliyor, siyasal metin yazarlığı ile seçim bölgenizdeki insanların sorunlarına değinen güçlü mesajlar vermenizi sağlıyor, bütçenizin çok üstünde sonuç veren bir siyasi kampanya süreci ile seçmen algısını lehinize çeviriyoruz!

Güçlü ve zayıf yanlarınızın analiz edilerek size en uygun siyasi kampanya sürecini planlamamızı istiyorsanız hemen siyasi danışmanlık almak için ekibimize ulaşın!

Siyasetçilere Özel Danışmanlık - Uzman Bir Siyasi Danışmanlık Hizmeti ile Seçmenlerine Güven Veren Başarılı Bir Siyasetçi Olun!

Girişimci eğitmen Orhan Gürbüz, Türkiye'nin siyasi arenasında kendine yer bulmak isteyen, ülkesine hizmet etmeyi hedefleyen siyasilere, kişisel imaj yönetiminden sosyal medya danışmanlığına kadar farklı alanlarda ihtiyaçlara, beklentilere ve hedeflere yönelik siyasi danışmanlık hizmeti vermektedir. Siz de siyasi danışman Orhan Gürbüz ile tanışın, etkili stratejilerle politik dünyanın yükselen yıldızı ve güven veren ismi haline gelin!

Kişisel SWOT Analizi

Güçlü ve zayıf yönlerinizi, siyasi fırsatlarınızı ve karşınıza çıkabilecek tehditleri analiz ediyor, siyasi danışmanlık desteği ile hazır olmanızı sağlıyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Siyasi danışmanlık hizmeti kapsamında rotanızı oluşturuyor, Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olmanız için en doğru stratejileri hayata geçiriyoruz.

Eğitim ve İmaj Çalışmaları

Liderlik özelliklerinizi açığa çıkarıyor, siyasi danışmanlık sürecinde diksiyon, etkili konuşma, beden dili alanlarında eğitimler veriyor, imajınızı yönetiyoruz.

politik danışmanlık

Online Tanıtım ve Reklam

Mesajınızı potansiyel seçmenlerinize ulaştırabilmeniz için en doğru reklam stratejilerini belirliyor, siyasi danışmanlık desteği ile mesajınızı halka taşıyoruz.

Kriz Yönetimi

Olası kriz anlarında doğru iletişim ve hızlı çözüm üretme yöntemleri ile süreci sağlıklı yönettiğinizden emin oluyor, krizleri siyasi kariyeriniz için fırsata çeviriyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Siyasi danışmanlık programı sonrasında da yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyacınız olan her an size destek oluyor, politik dünyadaki yerinizi güçlendiriyoruz.

Siyasi Danışmanlık İle Sağlam ve Güvenilir Bir İmaj Yaratın, Hedef Kitlenizi Etkileyecek Bir Vizyona Ulaşın!

Hedeflerinizi ve projelerinizi seçmenlere doğru bir şekilde iletmek, özgün bir imajla akılda kalıcı bir isim olmak, sosyal medya hesaplarınızı ve web sitelerinizi etkin bir yönetimle kitlelere ulaştırmak, güçlü seçim stratejileri ve kampanyalarla ilerlemek için Siyasi Danışmanlık desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için tanışalım. Size özel siyasi danışmanlık sürecimizden bahsedelim…

siyasi danışmanlık orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Siyasi Danışman Girişimci Orhan Gürbüz ve ekibi ile tanışmak, siyasi danışmanlık hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
siyasi danışman orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik siyasi danışmanlık planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
politik danışmanlık

Adınızı Duyurun!

Kişisel gelişiminizden imajınıza, dijital kimliğinizden web sitenize, seçim stratejisinden seçmenlerle iletişime kadar her alanda sizi geliştirelim, hedeflerinize ulaşın…

Bize Ulaşın »

Aradığımız Lider Siz Olun!

Siyasi danışmanlık ile doğru hedefler ve stratejilerle ilerleyin, dijital kampanyalarınız kitlelere ulaşsın, özgüveninizle seçmenlerinizin beğenisini kazanın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Siyasi Danışman Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Kimlere Siyasi Danışmanlık Yaptık? Siyasi Danışmanlık Süreci Nasıl Geçiyor?

Siyasi danışmanlık hizmetimizden yararlanan siyasetçilere ve siyasi kuruluşlara göz atın, video ve fotoğraflarımızı inceleyin, siyasi danışmanlık desteği almadan önce Orhan Gürbüz’ü yakından tanıyın!..

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ün Siyasi Danışmanlık Çalışmalarını Instagram'dan Takip Edin!

Siyasi danışman Orhan Gürbüz’ün projelerini, çalışmalarını, siyasi kampanya planlama ve yönetim süreçlerini Instagram’dan takip edin, siyasi danışmanlık hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinin, neler kazanacağınıza sosyal medyadan tanıklık edin!

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

İlham Al, Harekete Geç!

Liderlik Özelliklerinizi Keşfedin!

Güçlü yanlarınız ve artı özellikleriniz arasına yenilerini ekleyin, başarılı bir lider haline gelin!

Doğru Hedeflere Yönelin!

Siyasi danışmanlık desteği ile hedef kitlenizi ve seçmen potansiyelinizi doğru belirleyin, siyasi kariyerinizi planlayın!

Türkiye'nin Kalkınmasında Rol Alın!

Birikim ve deneyiminizi Türkiye’nin geleceği için kullanın, siyasi danışmanlık hizmeti alarak halkın sevdiği bir siyasi figür olun!

Siyasetçilere Özel Eğitimler – Kendinizi Geliştirerek Beklenen “O” Lider Olmak İstiyorsanız Bu Eğitimlerimize Göz Atın!

İletişim ve hitabet becerilerinizi geliştirerek mesajınızı insanlara daha iyi aktarabilmek, beden dilinizi doğru kullanarak saygın ve güvenilir bir imaj yaratabilmek, siyaset dünyasının gerekleri için kendinizi hazırlamak istiyorsanız siyasi danışmanlık almakla yetinmeyin, eğitimlerimize de göz atın, güçlü yönleriniz arasına yenilerini ekleyin!..