Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

Doğru Telaffuz ve İyi Bir Diksiyon ile Kaygılarınızı Yönetin!

Topluluk önünde konuşma yapma fikri sizi geriyor mu? Sunumlar, iş toplantıları ve seminerler korkulu rüyanız olmasın!

Özgüveninizi yitirmeyin! Topluluk önünde konuşma eğitimi alarak heyecanınızı dizginleyebilir, izlenme korkusuyla baş edebilir, etkili ve güzel konuşma tekniklerini öğrenebilir, hitabetinizi güçlendirerek dinleyicilerinizin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Konuşma yaparken ses tonunuzu iyi ayarlamayı ve nefesinizi doğru yönetmeyi kontrol edebilirsiniz.

Kalabalığa hitap etme kaygınız yüzünden meslek hayatınızda geri planda kalmayın. Topluluk önünde konuşma eğitimleri ile iş ortamında fark yaratın!

Araştırmalar, insanların ortalama olarak %74’ünde glossofobi (topluluk önünde konuşma korkusu) olduğunu gösteriyor.

topluluk önünde konuşma eğitimi

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi ile Özgüveninizi Artırın!

İş Hayatının Olmazsa Olmazı Toplantılar Sizi Endişelendirmesin! Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi ile Cesaretinizi Artırın!

“İş toplantısında konuşma yaparsam rezil olurum!” diyenlerden misiniz? Topluluk önünde konuşma eğitimi ile kendinize neler katacağını öğrenmek için gelin, bir kahvemizi için, ekibimizle tanışın, size en uygun topluluk önü konuşma kursu programını belirleyelim, kendinize değer katmaya başlayın!

topluluk önünde konuşma eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, topluluk önünde konuşma eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
topluluk önünde konuşma kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik topluluk önünde konuşma eğitimi programını belirleyelim, profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
topluluk önünde konuşma eğitimleri

Cesaretinizi Artırın!

Glossofobi kabusunuz olmasın! Topluluk önünde kendinizi kolay ve etkili ifade etmenin püf noktalarını öğrenin, çok daha rahat bir yaşam sürün!

Kayıt Ol »

Kariyerinizi Geliştirin!

İş yaşamının olmazsa olmazı olan sunum, toplantı ve seminerlerde geri planda kalmayın! Topluluk önünde konuşma eğitimi ile siz de öne çıkın!

Konuşma Yapma Kaygılarını Yönetmek İsteyenlere Bireysel ve Kurumsal Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi – İş Hayatında Fark Yaratın!

Kurumsal yaşamda gerçekleştirilen organizasyonlarda konuşma yapmaktan çekinenler ve sunum yaparken başarısız olacağına inananlar için hazırladığımız topluluk önünde konuşma eğitimi programına gelin, kariyerinizde en hızlı şekilde yükselmenin sırrını keşfedin!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun topluluk önünde konuşma kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, iletişim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız topluluk önünde konuşma ile kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda öne çıkmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Topluluk önünde konuşma eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, eğitimlerde tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

topluluk önünde konuşma kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla topluluk önünde konuşma eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak ve hitabetini geliştirmek isteyen öğrencilerimize topluluk önünde konuşma eğitimi sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Topluluk önünde konuşma eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

topluluk önünde konuşma kursları

Hazırlıksız Konuşmalar Korkulu Rüyanız Olmasın!

Aniden planlanan konuşma ve sunumlar sizi endişelendiriyor mu? “Konuşmaya nasıl başlayacağım, cümlelerimi nasıl sonlandıracağım?” diye düşünmekten ana odaklanamıyor musunuz?

Hazırlıksız konuşmalarda doğaçlama yapma becerilerinizi artırabileceğiniz topluluk önünde konuşma eğitimi ile siz de tüm organizasyonların başkahramanı olabilirsiniz. Hem mesleki yaşamınıza hem de kişisel gelişiminize katkı sunacağınız topluluk önünde konuşma eğitimi ile kendinizi rahat bir şekilde ifade edecek, kısa ve net anlatımlar yapacak, dinleyicilere sorular yönelterek etkileşimli bir ortam yaratacaksınız!

Hazırlıksız organizasyonlara katılmaktan çekinmeyin. Doğaçlama konuşma yapma pratikleri ile tüm konuşmalarda parlak fikirlerinizle öne çıkın!

Sunumların ve Toplantıların Gözdesi Siz Olun!

İşiniz gereği sürekli sunum ve toplantılara katılıyor olabilirsiniz. Topluluk önünde konuşma eğitimi alarak hazırlıklı konuşma yapma becerilerinizi geliştirebilir, etkili konuşmaya dair püf noktaları keşfedebilirsiniz.

Topluluk önünde konuşma eğitimi ile anlatımlarınızı güçlü kılacak detayları öğrenebilir, dinleyicilerin sizden neler beklediğiyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Konuşmaya başlama ve bitirme pratikleri yaparak kısa ve özlü bir anlatımı benimseyebilirsiniz. Ses tonunuzu, sahnedeki duruşunuzu ve hitabetinizi iyileştirecek, sunum performansınızı ve etkileyiciliğinizi artıracak bir eğitim almaya ne dersiniz?

Topluluk önünde konuşma eğitimlerine katılarak ne kadar güçlü bir konuşmacıya dönüştüğünüze şahit olabilir, özgüveninizi artırabilirsiniz!

topluluk önünde konuşma dersi
topluluk önünde konuşma dersleri

Kariyerinizde Bir Adım Öne Çıkın!

Sunum, toplantı, seminer ve söyleşilerle geçen bir iş hayatınız mı var? Kariyer hedeflerinize ulaşmanız için etkileyici bir konuşmacı olmanız mı gerekiyor? Öyleyse doğru adrestesiniz!

Topluluk önünde konuşma eğitimi ile iş hayatında fark edilecek özelliklere sahip olabilirsiniz! Kişi ve kurumlarla gerçekleştirdiğiniz organizasyonlara hazırlanırken enerjinizi nasıl kullanacağınızı, heyecanınızı nasıl yöneteceğinizi ve konuşma metninizi nasıl hazırlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Topluluk önünde konuşma eğitimi alarak dinleyicilerinizi etkileyecek, hatasız ve rahat bir konuşma yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz!

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Ekibine motivasyon ve güç aşılamak isteyen liderlere, siyaset hayatına atılacak olanlara, kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamak isteyen profesyonellere topluluk önünde konuşma eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı topluluk önünde konuşma kursu

MEB Ruhsatlı Topluluk Önünde Konuşma Kursu

Topluluk önünde konuşma eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir SEO kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde topluluk önünde konuşma eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel topluluk önünde konuşma eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız topluluk önünde konuşma eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına kürsü ve sahnede hitabet uygulamaları ile pekiştiriyoruz.

Topluluk önünde konuşma kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız topluluk önünde konuşma kursları ile ses tonu ve duruşla verilen mesajları pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı hitabet eğitimi ve etkili iletişim metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Profesyonel dünyada iletişim yönünüzün kuvvetli olduğu bir imaj yaratmak için özlü anlatımın önemini aktarıyor, hitabetin ve hazırlıklı olmanın topluluk önündeki konuşmalarda ne kadar etkili olduğuna değiniyoruz. Konuşma metninin hazırlanması, başlangıç ve bitiriş ifadeleri, dinleme ve anlamanın önemi, konuşma yaparken beden dilinin kullanımı gibi konular işliyoruz.

Hitabetini güçlendirerek etkileyici bir diksiyona sahip olmak isteyen kursiyerlerimize; konuşma tarzı, hitap şekilleri ve ses tonunu ayarlama gibi süreçlerde uygulamalı eğitimler veriyoruz!

topluluk önünde konuşma kursu fiyat
topluluk önünde konuşma kursu fiyatları

Uluslararası Standartta Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

Eğitim sektöründeki 15 yıllık deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel topluluk önü konuşma eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, topluluk önünde konuşma kursu programımızda öğrenme hızınıza, iletişim becerilerinize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Topluluk önünde konuşma eğitimi standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, topluluk önünde konuşma eğitimi dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında ün kazanmış topluluk önünde konuşma eğitimi uzmanlarının desteğiyle etkili konuşma tekniklerini öğrenmek ve hem sosyal hem de kurumsal yaşamda fark edilen biri olmak için topluluk önünde konuşma eğitimine katılmaya ne dersiniz?

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi ile Organizasyon ve Sunumların Konuşmacısı Siz Olun!

“Konuşma yaparken ya etkileşimli bir ortam olmazsa, ya kimse soru sormazsa, ya heyecandan dilim tutulursa…” Tüm kaygılarınızı bir kenara bırakın! Topluluk önünde konuşma eğitimi ile heyecanınızı nasıl yöneteceğinizi, etkili bir konuşma için nelere ihtiyacınız olduğunu ve hitabet sanatının gücünü öğrenin!

topluluk önünde konuşma eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir topluluk önünde konuşma kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
topluluk önünde konuşma eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Topluluk önünde konuşma kursu sonunda, eğitimini tekrarlamak isteyenlere herhangi bir neden aramaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı topluluk önünde konuşma eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen topluluk önünde konuşma eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Korkularınızı Yenin!

Topluluk önünde konuşma kaygısı olan kursiyerlerimizle uygulamalı derslerimizde etkili konuşma ve hitabeti güçlendirme çalışmaları yapıyoruz.

topluluk önünde konuşma kursu fiyatları

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

Kendinizi İfade Etmenin Püf Noktalarını Öğrenin, Etkili Konuşmalar Yapın!

Bilgi Al
topluluk önünde konuşma kursu mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce iletişimciye, lidere, yöneticiye ve kişisel gelişim tutkununa topluluk önünde konuşma eğitimi vererek iş yaşamlarında başarılı olmalarının önünü açtık!

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel topluluk önünde konuşma eğitimi programları ile 100’den fazla kurumsal, 400’den fazla bireysel beden dili ve hitabet eğitimi vererek öğrencilerine insanlara güçlü seslenişlerin püf noktalarını aktardı. Mezunlarımızın her biri yönetmekte oldukları ekip ve gruplarla başarıya ulaştı, geliştirdikleri konuşma becerileri ile profesyonel yaşamda çok daha ayrıcalıklı bir konuma ulaştılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve iletişim becerilerinize göre şekillenen bir topluluk önünde konuşma eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kalabalık içinde düşüncelerini ifade etme noktasında kendini yetersiz hissedenlere, seminer ve toplantıların önemli olduğu mesleklerde kendine kariyer planı çizenlere, hitabette başarısız olduğu için profesyonel yaşamda geri planda kalanlara topluluk önünde konuşma eğitimi sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel topluluk önünde konuşma eğitimi sonrasında kurumlara ve kişilere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti veriyor; ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyoruz. Yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi konuşmacıları ve liderlerinin yetişmesinde rol alıyoruz.

Topluluk önünde konuşma kursları ile sizin ve ekibinizin kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına yanıt veriyor; tüm dikkatleri üzerine toplamak, kurumsal yaşamdaki iletişim becerileriyle karşısındaki insanı etkilemek ve güçlü bir imaj sergilemek isteyen kursiyerlerimize destek oluyoruz!

topluluk önünde konuşma eğitimi fiyatları
topluluk önünde konuşma eğitimi fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak iş yaşamında rakiplerinin bir adım önüne geçmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize iletişim danışmanlığı sunuyor, topluluk önünde konuşma eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Etkili konuşmanın tekniklerini öğrenmek ve dinleyicilerde güçlü bir izlenim bırakmak isteyen tüm öğrencilerimize teorik ve pratik bilgiler veriyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, topluluk önünde konuşma eğitiminden sonra da destek olmaya devam ediyoruz.

Kurumsal imajlarını topluluk önünde konuşma eğitimi ile güçlendiren kursiyerlerimizin gelişimlerine destek olacak diğer eğitimlerle yanlarında olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştıklarından emin oluyoruz!

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Topluluk önünde konuşma eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Topluluk Önünde Konuşma Eğitim Programı

Dinleyicilerinizin ilgisini çekebileceğiniz, özgün ve net ifadelerle kendinizi anlatabileceğiniz ve profesyonel bir konuşmacı gibi görüneceğiniz topluluk önünde konuşma eğitimimizle ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz? Eğitim programımızı inceleyin, bize ulaşın!

İşi gereği sürekli olarak konuşma yapması gereken ve etkili konuşma becerilerine sahip olmak isteyen herkesin katılım sağlayabileceği topluluk önünde konuşma eğitimlerine;
 • İnsan Kaynakları Çalışanları,
 • Yöneticiler,
 • Müdür ve Ekip Liderleri,
 • Sunucular,
 • Akademisyenler,
 • Öğretmenler,
 • İletişim Uzmanları,
 • Siyasetçiler,
 • Öğrenciler,
 • Psikologlar,
 • Sanatçılar gibi pek çok meslek dalında çalışan kişiler de katılım sağlayabilir.

Topluluk önünde konuşma eğitimi almaya ihtiyacınızın olup olmadığını bilmiyorsanız kendinize bu soruları sorarak doğru yönlendirmeleri yapabilirsiniz.
 • Sunum yaparken heyecanlanıyor muyum?
 • Konuşma yapacağım günlerde heyecandan ellerim titriyor mu?
 • İş yerindeyken kendimi ifade etmekte güçlük çekiyor muyum?
 • Konuşma sırası bana geldiğinde terleme, çarpıntı ve baş dönmesi gibi fiziksel etkiler yaşıyor muyum?
 • İş ortamında geri planda kalmayı tercih ediyor muyum?
 • Konuşma yaparken rezil olacağımı düşünüyor muyum?
 • Sunum yaptığımda başarılı olamayacağımı ve sorulan sorulara cevap veremeyeceğimi düşünüyor muyum?
 • Planlı ve plansız konuşmalardan hangisinde kendimi daha iyi hissediyorum?
 • Topluluk önünde konuşma yapmaktan kaçıyor muyum?

Topluluk önünde konuşma eğitimlerine katılarak;
 • Dikkat çekici konuşmalar yapabilir,
 • Konuşma yapma kaygınızı giderebilir,
 • Özgüveninizi ve cesaretinizi artırabilir,
 • İş ortamında öne çıkmayı ve yükselmeyi deneyimleyebilir,
 • Heyecanınızı dizginlemeyi öğrenebilir,
 • Kaygılarınızın glossofobiye doğru ilerlemesine engel olabilir,
 • Bol bol pratik yaparak doğal bir duruş sergilemenin püf noktalarını keşfedebilir,
 • İş yaşamında başarının anahtarına sahip olabilirsiniz.

Topluluk Önünde Konuşma Eğitim Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Topluluk önünde konuşma eğitimine katılan öğrencilerimizden %98 oranında memnuniyet sağladığımızı biliyor musunuz? “Hata mı yapacağım, rezil mi olacağım?” diye düşünmeyi bırakın! Topluluk önünde konuşma eğitimlerine katılarak profesyonel bir konuşmacı olmanın ilk adımını atın! Cesaretinizi artıracağınız eğitimimize katılmak ister misiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi Programı

Topluluk önünde konuşma eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan topluluk önünde konuşma eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Araştırmalar, profesyonel yaşamda çoğu insanın konuşma yapma kaygısı ile motivasyonunu düşürdüğünü gösteriyor.

topluluk önünde konuşma eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

MEB onaylı eğitim kurumu olarak topluluk önünde konuşma eğitimlerine katılan kursiyerlerimize yurt içinde ve uluslararası geçerliliği olan katılım sertifikaları sunuyor, başarılarını destekliyoruz.

Topluluk önünde konuşma eğitimlerinden kurum olarak faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin grup dinamiklerine, iletişim becerilerine ve öğrenme hızlarına göre eğitim içerikleri oluşturuyor; gelişiminizi takip ediyoruz.

Topluluk önünde konuşma korkularınızı yenmeniz için uygulamalı derslerimizde bolca pratik yapmanızı destekliyor, heyecanınızı dizginlemeye yönelik püf noktalar öneriyoruz. Konuşmaya doğru bir şekilde hazırlanmanın adımlarını öğretiyor, bu sayede çok daha özgüvenli ve cesaretli olmanızı sağlıyoruz.

Elbette. Topluluk önünde konuşma eğitimlerine katılarak kendinizi çok daha rahat ve etkili bir şekilde ifade etmeyi öğrenebilir, sakinliğinizi koruyabilirsiniz. Ciddi boyutlara ulaşmış glossofobi olarak tanımlanan kaygılarınız için profesyonel bir destek alabilir, eğitimlerimizle tedavinizi pekiştirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi Yorumları

İş Toplantıları Kabusunuz Olmasın!

Sunum ve seminerlerde etkili konuşmalar yapın, cesaretinizi artırın!

Konuşamamak ve Başaramamak Yok!

Doğru tekniklerle başarılı konuşmalar yapın, özgüveninizi artırın!

Kendinize Güvenin, Rahatlayın!

Gereksiz tedirginliklere ve kaygılara son verin, çok daha etkili olun!

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Kurumsal yaşamına katkı sağlamak için topluluk önünde konuşma eğitimlerine katılan kursiyerlerimizin kariyerlerini desteklemek üzere deneyimledikleri diğer eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Topluluk Önünde Konuşma eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Topluluk önü konuşma kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.