Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Liderlik Eğitimi

Başarılı Bir Ekibin Formülü Etkili Bir Lider!

Ekibinizi motive etmek için desteğe mi ihtiyacınız var? Liderlik vasıflarınızı güçlendirebileceğiniz, yaratıcı gerilimi artırmanın püf noktalarını öğreneceğiniz liderlik eğitimi ile siz de iyi bir yönetici olabilirsiniz!

Liderlik eğitimi ile iş dünyasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olabilir; verimliliği, risk almayı, ekibinize güven aşılayarak güçlendirmeyi ve motive etmeyi benimseyebilirsiniz. Korkutarak değil, sevdirerek liderlik yapmanın sırrını keşfederek karşılıklı güven ilişkisi kurabilirsiniz. Siz de artan rekabetin bir parçası olun, etkin liderlik tekniklerini öğrenin!

Ekibinize ilham vermek ve güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmak ister misiniz? Şirketinizin vizyonunu geliştirmek ve başarınızı bir adım ileriye taşımak için liderlik eğitimine gelin!

“Hareketleriniz başkalarına daha fazla hayal kurmaları, daha fazla bilgi edinmeleri, daha fazla şey yapmaları ve daha fazla olmaları için ilham verirse, bir lidersiniz.”- Eski ABD Başkanı John Quincy Adams

liderlik eğitimi

Güçlü Yönlerini Ortaya Çıkarmak İsteyenler İçin Liderlik Eğitimi – Ekibinizi En İyi Şekilde Yönetin!

Hedeflerinize Ulaşmak İçin İlk Adımı Atın: Liderlik Eğitimi

Güçlü bir etiket oluşturarak yöneticilik kariyerinizde yükselmek ister misiniz? Liderlik eğitimi ile ekibinizi en doğru şekilde yönetmeyi öğrenebilir, başarılı bir lider olmanın sırrını keşfedebilirsiniz. Gelin, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun olarak eğitim planlaması yapalım, yükselişinize birlikte şahit olalım!

liderlik eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Liderlik eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bizleri daha yakından tanımak için bir kahvemizi içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
liderlik kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik liderlik eğitimi planlayalım, yol haritanızı çizelim, başarılı bir lider olarak kitleleri peşinizden sürükleyin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
liderlik eğitimleri

Etkili Bir İmaj Yaratın!

Liderlik eğitimi ile kurumsal yaşamda ekibinize karşı çok daha etkili ve güçlü bir profil çizin, vizyonunuzu genişleterek örnek bir lider olun.

Kayıt Ol »

Güvenilir Lider Olun!

Liderlik eğitimi ile takımınızla güvene dayalı bir ilişki kurun; korkutarak değil, sevdirerek liderlik yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

İyi Bir Yönetici Olmak İsteyenlere Özel Liderlik Eğitimi - Başarılı Bir Lider Olmak İçin İlk Adımı Atın!

Ekibinize karşı güçlü ve etkili bir duruş mu sergilemek istiyorsunuz? Takımınıza otoritenizi hissettirebileceğiniz ve başarılı bir yönetici olacağınız liderlik eğitimlerine katılın, çatışmaları yönetebilen, yeniliğe açık ve adil bir lider olmanın ipuçlarını yakalayın!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun liderlik kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, iletişim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız liderlik eğitimi ile kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda öne çıkmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Liderlik eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, eğitimlerde tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

liderlik eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla liderlik eğitimi sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak ve kendini geliştirmek isteyen kursiyerlerimize liderlik eğitimi sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Liderlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, profesyonel yaşamınızda kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

liderlik kursları

Ekibinizin Performansını Artırın!

Yaratıcı gerilim yaratarak takımınızın performansını ve motivasyonunu artırabileceğinizi biliyor musunuz? Doğru stratejiler ile ekibinizden maksimum verimi alabilirsiniz!

Liderlik eğitimi ile yönetim becerilerinizi geliştirerek başarılı bir iş stratejisi oluşturabilir, bu doğrultuda da ekibinizi zaman yönetimi yapmaları ve organize olmaları konusunda destekleyebilirsiniz. Yenilikçi ve yaratıcı bir vizyona sahip olarak şirketinizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Çalışanlarınızın potansiyelini keşfederek üretkenliklerini destekleyebilir ve çok daha faydalı bir ortam yaratabilirsiniz.

Motive eden bir yönetici olun, iş hedeflerinizde avantaj sağlayın! Liderlik eğitimi ile iş dünyasında ayrıcalıklı bir yeriniz olsun ister misiniz?

Zorluklarla Başa Çıkmayı Öğrenin!

Profesyonel yaşamda müşterileriniz, iş ortaklarınız ve mesai arkadaşlarınızla zor süreçler yaşamanız çok normal. Önemli olan bu zor süreci en etkili şekilde yönetmek. Peki, siz kriz yönetimine ne derece hakimsiniz?

Liderlik eğitimi alarak uyuşmazlıkları ve çatışmaları çözme becerilerinizi geliştirmek, güven ve iş birliği içerisinde faydalı bir çalışma ortamı yaratmak sizin elinizde! Sağlıklı bir iletişim ile etkili bir takım ruhu yaratabilir, çalışanlarınızın üzerinizde saygı ve sevgiye dayalı bir yetki oluşturabilirsiniz. Anlayış ve hoşgörü üzerine temellendirilmiş bir ast-üst ilişkisi yaratarak ekibinizin gelişimine ilham verebilirsiniz.

Liderlik eğitimi ile ekibinizi en etkili şekilde yönetmenin püf noktalarını öğrenin; uyuşmazlıkları anlaşmaya, potansiyeli performansa dönüştüren bir ekip lideri olun!

liderlik dersi
liderlik dersleri

Planlama ve Organize Etme Becerilerinizi Geliştirin!

Şirketin başarıya ulaşmasında doğru rol paylaşımı ve görev dağılımı çok etkilidir. Çalışanlarınız arasındaki sinerjiyi ve iş birliği duygusunu artırarak verimliliklerini artırabilirsiniz.

Çalışanlarınızdan “Yetiştiremiyorum!” ya da “Kafamı kaldıramıyorum, çok yoğunum!” sözlerini mi duyuyorsunuz? Liderlik eğitimine katılarak ekibinizin iş programlarını nasıl oluşturacağını, zaman yönetiminin tekniklerini, etkin ve verimli olmak için iş planlaması yapmanın önemini kavrayabilir, bu doğrultuda takımınızı en doğru şekilde yönlendirebilirsiniz.

Çalışma ortamındaki zaman kaybettiricilerin neler olduğunu biliyor musunuz? Liderlik eğitimi ile ekibinizin performansını ve motivasyonunu düşüren etmenleri öğrenerek etkili bir çalışma ortamı yaratmaya ne dersiniz?

Liderlik Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Liderlik özelliklerini geliştirmek isteyen yöneticilere, Türkiye’nin aradığı seslerden biri olmak isteyen siyasetçilere ve çalışanlarının gelişimini önemseyen firmalara liderlik eğitimi verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı liderlik kursu

MEB Ruhsatlı Liderlik Kursu

Liderlik eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir liderlik kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde liderlik eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel liderlik eğitimleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız liderlik eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulama ve pratiklerle ile pekiştiriyoruz.

Liderlik kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Liderlik Eğitimi

Yalnızca teorik eğitimle başarıya ulaşılamayacağını biliyor, kursiyerlerimizin karar verme stratejilerini geliştirmek ve yönetim becerilerini artırmak için uygulamalı ders içerikleri hazırlıyoruz.

Yaşayarak öğrenme metodunu benimsediğimiz ders programlarında kursiyerlerimize pratik ağırlıklı bir eğitim standardı sunuyor, öğrendiklerini pekiştirebilecekleri etkileşimli bir ortam yaratıyoruz. Otorite kurmadan yönetmenin ne kadar etkileşimli ve verimli bir ortam yarattığını kanıtlıyor, gelişimi destekleyici ve motive edici bir lider olmanın önemine değiniyoruz.

Yönetme, karar verme, motive etme ve planlama becerilerinizi geliştirebileceğiniz pratik ağırlıklı liderlik eğitimlerine katılarak imajınızı güçlendirmeye ne dersiniz?

liderlik kursu fiyat
liderlik kursu fiyatları

Uluslararası Eğitim Standardı

Kişi ve kurumlara yönelik oluşturulan liderlik eğitimlerimizde uluslararası standartları gözetiyor; tüm ayrıntılar üzerinde titizlikle çalışıyoruz.

Bugüne kadar 750’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan etkili liderlik kursumuzda; öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Liderlik eğitimi standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, liderlik dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında ün kazanmış liderlerin yöntemlerini ve ufuk açıcı stratejilerini analiz ediyor, liderlik kursu öğrencilerimizin örnek gösterilen liderlerden olmalarını sağlıyoruz.

Liderlik Eğitimi ile Geleceğin Güçlü Liderlerini Yaratıyoruz!

Liderlik eğitimlerine katılarak başarılı bir lider olma yolunda kararlı adımlarla ilerleyebilirsiniz! Profesyonel yaşamınızda etkili bir yönetici olarak tanınabilir, ekibinizin motivasyonunu yükselterek maksimum seviyede performans alabilirsiniz.

liderlik eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir liderlik kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
liderlik eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Liderlik eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı liderlik eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen liderlik eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Kriz Yönetimini Öğrenin!

Yönetim becerilerinizi geliştirerek ekip içindeki problemlere çok daha hızlı ve etkili çözümler getirin, doğru stratejilerle ilerleyin.

liderlik eğitimi fiyatları

Liderlik Eğitimi

Liderlik Eğitimi ile Kazanan ve Başaran Siz Olun!

Bilgi Al
liderlik kursu mezunları

750 Mezun Öğrenci

Türkiye’den ve dünyanın birçok şehrinden ağırladığımız kursiyerlerimize liderlik eğitimleri vererek kendilerini geliştirmelerine destek olduk.

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel liderlik kursu programları ile 100’den fazla kurumsal, 650’den fazla bireysel liderlik eğitimi vererek öğrencilerimizle iyi bir lider olmanın sırlarını paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı çalışanları ve liderleri arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve hedeflerinize göre şekillenen bir liderlik eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel gelişimine katkı sağlamak için kursumuza gelen öğrencilerimizin iş yaşamlarında etkili olacak eğitimler öneriyor, kariyer danışmanlıklarını üstleniyoruz.

Kurumsal ve bireysel liderlik eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı eğitimlere yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi liderlerinin yetişmesine ve başarılı ekiplerin kurulmasına yardımcı oluyoruz.

Liderlik vasıflarınızı güçlendirecek Zaman Yönetimi, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Motivasyon ve Liderlik eğitimlerini deneyimlemek ister misiniz? Kariyer danışmanlığı desteğimiz ile doğru yönlendirmelerle başarılı bir kariyer planı oluşturabilirsiniz!

liderlik eğitimi fiyatları
liderlik eğitimi fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Liderlik eğitiminden sonra da gelişime önem veren, öğrenmeyi seven ve her zaman daha iyiyi isteyen kursiyerlerimizin yanında oluyoruz!

Öğrencilerimizin gerek mesleki yaşamda gerekse de akademik hayatta yaşadıkları sorunlarla ilgili bizlere danışarak hocalarımızın deneyimlerinden ve bilgilerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde başarılı olmak isteyen kursiyerlerimizi kendilerine katkı sağlayacak eğitimlere yönlendiriyor, yol gösterici oluyoruz.

Liderlik eğitimleri ile niteliklerinizi artırarak ekibinizin sevdiği, saydığı ve beğendiği bir yönetici olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Liderlik Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Liderlik eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Liderlik Eğitim Programı

Kendinizi doğuştan bir lider olarak mı görüyorsunuz? Kurumsal hayatta öne çıkmak ve takım yönetiminde başarılı olmak için liderlik eğitimlerimize katılmaya ne dersiniz. Detaylı eğitim programımızı inceleyin, siz de aramıza katılın! Ekibinizi en iyi şekilde yönetmenin sırrını keşfedin!

Liderlik eğitimlerine;
 • Yöneticiler,
 • İşverenler,
 • Müdür ve ekip liderleri,
 • Siyasetçiler,
 • Kendi işini kurmak isteyenler,
 • Yükselme hedefi olanlar,
 • Yeni mezunlar,
 • Satış ve pazarlama uzmanları gibi çeşitli meslek çalışanları katılım sağlayabilir.

Liderlik eğitimine ihtiyaç duyup duymadığınızı biliyor musunuz? Öyleyse işe bu soruları cevaplayarak başlayabilirsiniz!
 • Ekibimi başarıyla yönetiyor muyum?
 • Ekip içindeki olumsuzlukları ve uyuşmazlıkları gidermede ne derece etkiliyim?
 • Başarılı bir ekip lideri olduğumu düşünüyor muyum?
 • Etkili ve stratejik kararlar veriyor muyum?
 • Ekibimdekiler beni seviyor, bana saygı gösteriyor mu?
 • Astlarıma söz geçirebiliyor muyum?
 • Doğru planlama ve organize etme becerilerine sahip miyim?
 • Çalışanlar arasında iş bölümünü ve görev dağılımını adil bir şekilde yapıyor muyum?
 • Kusursuz bir ekip lideri olduğuma inanıyor muyum?

Liderlik eğitimlerine katılarak;
 • İş planlama ve organizasyon becerilerinizi geliştirebilir,
 • Etkili ve stratejik yönlendirmeler yapmayı öğrenebilir,
 • Astlarınızın sizden korkmasını değil, sizi sevmesini sağlayabilir,
 • Takımınızın eksik kaldıkları noktalarda onları destekleyebilir,
 • Yönetme, karar verme ve etkili olma becerilerinizi geliştirebilir,
 • Özgüveninizi artırabilir,
 • Kariyerinizi ve özgeçmişinizi güçlendirebilirsiniz.

Liderlik Eğitim Programı – 750’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Liderlik eğitimlerine katılarak sevilen ve sayılan bir lider olmanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz! Liderlik eğitimimizle ekip ruhunuzu canlandırmak, başarılı bir yönetici olmak ve güçlü yönlerinizle tanınmak ister misiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Liderlik Eğitimi Programı

Liderlik Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Liderlik Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

“Lider Hatayı Gören Değil, Hata Yapılabileceğini Öngörendir.” Orhan Gürbüz

liderlik kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Liderlik eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Liderlik eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal liderlik eğitimini planlarken nasıl bir yönetici olduğunuzu ve ekibinizi analiz ediyor; eksiklerinizi ve geliştirmeniz gereken yönleri tespit ediyoruz. Uzman eğitmenimizin bilgi ve deneyimleri ışığında ihtiyacınıza ve beklentilerinize uygun liderlik eğitimi programı düzenliyoruz.

Elbette. Liderlik eğitimlerimizden kurum olarak faydalanabileceğiniz gibi eğitmenimizin özel ilgisi ve desteğiyle özel ders alma imkanınız da bulunuyor.

Yönetici pozisyonunda çalışan ya da yönetici adayı olanların, işlerinde yetkinlik kazanmalarını, iş görüşmelerinde olumlu bir izlenim yaratmalarını, ekiplerini anlayış ve saygı çerçevesinde yönetmelerini, kriz ve zaman yönetiminin püf noktalarını öğrenmelerini sağlar.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Liderlik Eğitimi Yorumları

Güçlü Bir Etiket Yaratın!

Liderlik vasıflarınızı güçlendirin, profesyonel bir imajınız olsun!

Ekibinize İlham Verin!

Anlayışlı ve güçlü bir yönetici olun, ekibinizin performansını artırın!

Vizyonunuzu Genişletin!

Yönetme becerilerinizi artırın, Türkiye’nin en iyi liderlerinden biri siz olun!

Liderlik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Liderlik eğitimlerimizden faydalanan ve takım ruhuyla ekip yönetmenin inceliklerini keşfeden kursiyerlerimizin, mesleki yaşamlarını desteklemek üzere katıldıkları Zaman Yönetimi, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Etkili İletişim ve İmaj, Zor İnsanlarla Başa Çıkma ve Motivasyon eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Liderlik Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel liderlik eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Liderlik kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.