Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Stres Yönetimi Eğitimi

Stresle Başa Çıkma Yöntemlerini Öğrenin, Yaşam Kalitenizi Artırın!

Oldukça yoğun tempolu ve yorucu bir işiniz olabilir. Bu rutininizin doğal bir sonucu olarak da gergin ve stresli bir yapıya bürünebilirsiniz. İş yaşamında sakinliğinizi korumaya ve stres yönetimini başarmaya ne dersiniz?

Stres yönetimi eğitiminde stres kaynaklarını, stresin olumlu ve olumsuz etkilerini, stres kaynaklı psikosomatik sorun ve hastalıkları, rahatlama ve gevşeme çalışmalarını, öfke kontrolünü ve duygusal güçlenmeyi işleyecek, çalışma ortamında strese yönelik başa çıkma yöntemlerini keşfedeceksiniz. Stresin uyarıcı belirtilerini önceden saptamayı öğrenerek stresi önlemeye yönelik yaşam standardı geliştirmeyi deneyimleyeceksiniz.

Stres, hayatınızın kaçınılmaz bir ögesi olabilir. Ama stresi yönetmek, duygusal açıdan güçlenmek ve stresle başa çıkmak sizin elinizde!

Stresin çalışanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir grup araştırmacı, profesyonel yaşamda stresin kısıtlayıcı bir etki yarattığını ortaya koymuştur.

stres yönetimi eğitimi

Farkındalığınızı Artırarak Profesyonel Yaşamda Çok Daha Etkili Olun!

Stres Yönetimi Eğitimi ile İç Çatışmalarınızı Önleyin!

Ruh halinizi kontrol etmek istiyor, etrafınızdaki stresörlerin sizi etkilemesine ve iş yerinizdeki performansınızı düşmesine engel olmak istiyorsanız stres yönetimi eğitimimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için akademimizi ziyaret etmeye ve bir kahvemizi içmeye ne dersiniz?

stres yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, stres yönetimi eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
stres yönetimi eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik stres yönetimi eğitimi programını belirleyelim, profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
stres yönetimi kursu

Başa Çıkmayı Öğrenin!

İş ortamında karşılaştığınız olumsuz durum, baskı, yoğunluk ve yorucu tempo gibi faktörlere karşı gardınızı alın, kendinizi daha mutlu hissedin!

Kayıt Ol »

Motivasyonunuzu Artırın!

Stres kaynaklarının motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin! Stres yönetimi eğitimiyle dinamikliğinizi, enerjinizi ve performansınızı yüksek tutun!

Stres Kaynaklarını Fark Etmek İsteyenlere Özel Stres Yönetimi Eğitimi – Yaşamınızdaki Dengeyi Kurun!

İş yaşamınızda stresin etkilerini azaltmak ve stresle başa çıkmak istiyorsanız stres yönetimi eğitiminden yararlanın, stresin performansınız üzerindeki etkilerini fark edin ve stresi önleyin! Daha az stresli bir yaşam mümkün!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun stres yönetimi kurs programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, motivasyon ve farkındalık becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız stres yönetimi eğitimi ile kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda çok daha temkinli ve başarılı olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Stres yönetimi eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz, ihtiyaçlarınız ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, eğitimlerde tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

stres yönetimi kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla stres yönetimi eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri, ücretsiz kurs tekrarı ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak ve profesyonel yaşamında öfkesini kontrol etmek isteyen öğrencilerimize stres yönetimi eğitimi sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Stres yönetimi eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi yenilemenize, eksiklerinizi gidermenize ve gelişiminize destek veriyoruz.

stres yönetimi eğitimleri

Zamanı Verimli Kullanmayı Öğrenin!

İş yerinizdeki yoğun ve yorucu tempo sizde sıkışmışlık hissi mi yaratıyor? İşlerinizi yetiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz ve zaman baskısı hissettiğiniz için geriliyor musunuz?

Nasıl yetiştireceğim diye düşünürken performansınızı düşürmeyin! Stres yönetimi eğitimi ile kısıtlı zamanda strese maruz kalmadan en etkili çalışma yöntemlerini öğrenebilir, gerekli durumlarda görev ve sorumluluklarınızı iş arkadaşlarınızla paylaşmayı benimseyebilirsiniz. İş planlamanızı doğru ve verimli bir şekilde oluşturarak zaman kaygınızı giderebilirsiniz.

İş hayatında mükemmeliyetçilik, stresi tetikliyor! Her şeye yetişemeyeceğinizi unutmayın! Stres kaynaklarınızı kontrol edin...

Paylaşmanın Önemini Fark Edin!

Stresinizi yalnız başınıza çözümlemek ve bu yükün altında ezilmek zorunda değilsiniz. İletişim kurmanın ve paylaşmanın önemini keşfederek stresle baş etmede başarılı olabilirsiniz!

İçine kapanık yapısı olanlar, duygu ve düşüncelerini paylaşmayı sevmeyenler ve her zorluğun üstesinden yanlış başına gelmeye çalışanların çok daha stresli ve kaygılı olduğunu hiç gözlemlediniz mi? Stres yönetimi eğitimi ile iş yaşamınızda karşılaştığınız sorunları mesai arkadaşlarınızla paylaşabilir, ortak bir çözüm geliştirmek için birlikte hareket edebilirsiniz.

Siz paylaşmazsanız kimse sizin neler hissettiğinizi bilemez! Duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin! Stresörleri uzaklaştırmanın ilk koşulu, destek almaktır!

stres yönetimi kursu
stres yönetimi kursları

Hatasız Olmaya Çalışmayın!

Kurumsal yaşamda dahil olduğunuz her projede kusursuz olmaya çalışıyorsanız en etkili stresörle karşılaşmışsınız demektir. Stres yönetimi eğitimi ile hata yapmayı normalleştirerek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yanlış bir hesaplama yapmış, yanlış bir istatistik paylaşmış ya da yanlış bir kişiye mail atmış olabilirsiniz. Bu noktada önemli olan, bu durumu felaketleştirmeden herkesin başına gelebilecek sıradan bir olay olduğunu kabul etmeniz. Kabul etmek, stresle başa çıkma yöntemlerinin en etkilisidir. Hata yapmayı reddetmek yerine hatalarınızla yüzleşerek doğrularını öğrenmeyi ve hatanızı tekrarlamamayı denemek çok daha faydalı olacaktır.

Yaptığınız her işte kusursuz olmaya çalışmak yerine stres yönetimi eğitimi ile gelişime ve değişime açık olarak işinizin dinamiklerine uygun şekilde kendinizi yenileyebilir ve çok daha başarılı olabilirsiniz.

Stres Yönetimi Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Ekibinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen firmalara, beğenilen bir yönetici olmak isteyenlere ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamak isteyen profesyonellere stres yönetimi eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı stres yönetimi kursu

MEB Ruhsatlı Stres Yönetimi Kursu

Stres Yönetimi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir stres yönetimi kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde eğitim veriyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel stres yönetimi eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız stres yönetimi eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulama ile pekiştiriyoruz.

Stres yönetimi kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Stres Yönetimi Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız stres yönetimi eğitimleri ile duygularınızı ve gerginliğinizi kontrol etmenin püf noktalarını aktarıyor, teorik anlatımlar yerine stresle başa çıkma yöntemlerini uygulamalı olarak gösteriyor, öğrenme sürecinizi hızlandırıyoruz!

Profesyonel dünyada çok daha mantıklı, sağlıklı ve sağduyulu bir imaj çizmeniz için iş hayatında başarılı olmanın ve sakinliğinizi korumanın önemini anlatıyor, uygulamalı motivasyon çalışmaları yapıyoruz. İş ortamında insanlarla ortak bir dil yaratmanızı, bu sayede de stres kaynaklarınızı azaltmanızı destekliyoruz.

Stresin olumsuz etkileriyle başa çıkma yöntemlerini, kazanma ve kaybetme psikolojisini, motivasyon çeşitlerini ve çalışma ortamında stres faktörünü işliyoruz.

stres yönetimi dersleri
stres yönetimi dersi

Uluslararası Standartta Stres Yönetimi Eğitimi

15 yılı aşkın eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel stres yönetimi eğitim programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, stres yönetimi kursu programımızda öğrenme hızınıza, iletişim becerilerinize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Stres yönetimi eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, stres yönetimi eğitimi dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında ün kazanmış stres yönetimi eğitimi uzmanlarının desteğiyle iş yaşamınızdaki stres kaynaklarını fark etmeye ve stresle başa çıkma yöntemlerini keşfetmeye ne dersiniz?

Stres Başa Çıkılamaz Hale Gelmeden Önleminizi Alın! Stres Yönetimi Eğitimi ile İlk Adımı Atın!

Yaşamınızdaki stresin titreme, baş ağrısı ve mide rahatsızlıkları gibi fiziksel etkilerini görmeye başladıysanız vücudunuz sinyal veriyor demektir! Stres yönetimi eğitimi ile stresinizi kontrol etmeyi, stresörleri ortadan kaldırmayı ve sakinliğinizi koruma tekniklerini öğrenin!

stres yönetimi eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir stres yönetimi kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
stres yönetimi eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Stres yönetimi kursu sonunda, eğitimini tekrarlamak isteyenlere herhangi bir neden aramaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı stres yönetimi eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen stres yönetimi eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Stresinizi Kontrol Edin!

Stresle başa çıkma noktasında yetersiz kalanlara ve yorucu iş yaşamında stresörlerin etkisiyle verimini kaybedenlere destek oluyoruz!

stres yönetimi kursu fiyatları

Stres Yönetimi Eğitimi

Stresin Sizi Kontrol Etmesine İzin Vermeyin! Stres Yönetimi Eğitimi ile Öfkenizi Kontrol Edin!

Bilgi Al
stres yönetimi eğitimi mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce lidere, yöneticiye ve kurumsal yaşamın stresini taşıyan çalışana stres yönetimi eğitimi vererek iş yaşamlarında başarılı olmalarının önünü açtık!

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel stres yönetimi eğitimi programları ile 100’den fazla kurumsal, 400’den fazla bireysel stres yönetimi eğitimi vererek öğrencilerimize iş yaşamında stres faktörünü ve başa çıkma tekniklerinin püf noktalarını aktardık. Mezunlarımızın her biri yönetmekte oldukları ekip ve gruplarla başarıya ulaştı.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve iletişim becerilerinize göre şekillenen bir stres yönetimi eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel yaşamda strese karşı olan dayanıklılığının azaldığını düşünen, stresle başa çıkmakta güçlük çeken, sürekli olarak stresle mücadele içinde olan ve içsel çatışmalar yaşayan kişilere stres yönetimi eğitiminden sonra da kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel stres yönetimi eğitimi sonrasında kurumlara ve kişilere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti veriyor; ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyoruz. Yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Stres yönetimi kursları ile sizin ve ekibinizin kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına yanıt veriyor; kurumsal hayatlarını en iyi şekilde yönlendirmek ve başarıya ulaşmak isteyen kursiyerlerimize destek oluyoruz!

stres yönetimi kursu fiyatları
stres yönetimi kursu fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak meslek yaşamında rakiplerinin bir adım önüne geçmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize iletişim danışmanlığı sunuyor, stres yönetimi eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Öfkesini yönetmek ve iş yerindeki zaman ve yönetici baskısı gibi süreçlerin üstesinden gelmek isteyen tüm öğrencilerimize teorik ve pratik bilgiler veriyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, stres yönetimi eğitiminden sonra da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Kurumsal imajlarını stres yönetimi eğitimi ile güçlendiren kursiyerlerimizin gelişimlerine destek olacak diğer eğitimlerle yanlarında olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştıklarından emin oluyoruz!

Stres Yönetimi Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Stres yönetimi için motivasyon ve gevşeme provaları yaptığımız eğitimlerimizde geçen keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Stres Yönetimi Eğitim Programı

Yoğun tempolu iş hayatınız başta olmak üzere yaşamınızın her alanında strese maruz kalıyor ve kendinizi yıpratıyor olabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmenizi sağlayacak stres yönetimi eğitimimizle ilgili detaylı eğitim programımızı inceleyin. Yaşamınızdan stresi uzaklaştırabilirsiniz!

Stres yönetimi eğitimine;
 • İşi gereği yoğun ve yorucu bir tempoya sahip olan,
 • Stresin fiziksel etkilerine maruz kalan (değişken tansiyon, baş dönmesi, el titremesi, baş ağrısı vs.)
 • Stresle baş etme konusunda güçlük çeken,
 • Ekonomik sorunlara bağlı olarak stresli zaman geçenler,
 • Mobbinge uğrayanlar,
 • Rol belirsizliği ve rol çatışması yaşayanlar,
 • İşten ayrılma ve yeni işe başlama sürecinde olanlar,
 • Performansının ve motivasyonunun düşük olduğunu düşünenler,
 • Zaman yönetimi konusunda yetersiz kalanlar katılım sağlayabilir.

Stres yönetimi eğitimine katılmaya ihtiyacınızın olup olmadığını belirlemek için aşağıdaki soruları kendinize sorabilir, en doğru değerlendirmeyi yapabilirsiniz.
 • İş yerinde karşılaştığım olumsuzluklara aşırı tepkiler mi veriyorum?
 • Yöneticimin eleştirilerine sinirleniyor muyum?
 • Yapabileceğimden çok daha fazla sorumluluğun altına giriyor, gereksiz yere stres mi oluyorum?
 • Zamanımı iyi yönetemediğim için geriliyor muyum?
 • İş yerinde kendimi bitkin, halsiz ve düşük enerjili hissediyor muyum?
 • İş yerinde mutlu olduğumu düşünüyor muyum?
 • İş yerine gelir gelmez baş ağrısı, baş dönmesi ve kalp çarpıntısı gibi belirtiler yaşıyor muyum?
 • Başarılı mıyım?
 • İş stresini ev hayatıma yansıtıyor muyum?

Stres yönetimi eğitimlerine katılarak;
 • Olumsuz düşüncelerinizi yıkarak pozitif şeylere odaklanabilir,
 • İş yerindeki başarınızı artırabilir,
 • Stresle baş etme yöntemlerini öğrenerek zihinsel sağlığınızı koruyabilir,
 • Geçmişe takılı kalmamayı, gelecekle ilgili senaryo yazmamayı öğrenebilir,
 • Motivasyonunuzu ve verimliliğinizi artırabilir,
 • İş ortamınızdaki belirsizliği azaltabilir,
 • Uyku düzeninize dikkat etmeyi öğrenebilir,
 • İş ortamında herkesi memnun etmeye çalışmaktan ve tüm sorumlulukları üstlenmekten vazgeçebilir,
 • Beslenme düzeninizi değiştirebilir, hayatınızda spor ve dengeli beslenmeden oluşan yeni bir düzen yaratabilirsiniz.

Stres Yönetimi Eğitimi Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Stres sizi değil, siz stresi yönetin! İş hayatınızdaki stres faktörünün başarılarınızın önüne geçmesine izin vermeyin! Stres yönetimi eğitimi ile profesyonel yaşama çok daha iyi hazırlanın! Hayatın kaçınılmaz bir ögesi olan stres ile baş etmeye hazır mısınız?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Stres Yönetimi Eğitimi Programı

Stres Yönetimi eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan stres yönetimi eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İş değişikliklerinin en büyük sebebinin %74 oran ile iş stresi olduğunu biliyor muydunuz?

stres yönetimi eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkı sundukları stres yönetimi eğitimi ile özgeçmişlerini güçlendirebilmeleri için yurt içinde ve uluslararası geçerliliği olan katılım sertifikası sunuyoruz.

Stres yönetimi eğitimlerini kursiyerlerimizin iletişim becerilerine, öğrenme hızlarına, bilgi birikimlerine ve grup dinamiklerine uygun olarak şekillendiriyor, kişiye özel uygulamalı ders içerikleri oluşturuyoruz.

Stres yönetimi eğitiminde öğreneceğiniz gevşeme tekniklerini kullanarak stresle başa çıkabilir, çok daha sağlıklı ve profesyonel bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak meditasyon ve spor gibi rahatlatıcı egzersizlerle de stresinizi kontrol edebilirsiniz.

İş hayatı da yaşamın geri kalanı gibi içerisinde stres bulunduran bir ortam. Ancak doğru yönlendirmeler ve stresle baş etme çalışmaları ile bu stresi yönetebilmek mümkün. Bu noktada aklınıza takılan tüm soruları eğitim danışmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Stres Yönetimi Eğitimi Yorumları

Öfkenizi Kontrol Edin, Mutlu Hissedin!

Stresinizi yönetin, motivasyonunuz artsın!

İşi, İşte Bırakmayı Öğrenin!

İş stresini, geri kalan yaşamınıza yansıtmayın!

Yaşam Kalitenizi Artırın!

Stresörleri fark ederek onlardan uzak durun!

Stres Yönetimi Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Stres yönetimi eğitimi ile meslek hayatlarına önemli katkılar sağlayan ve kişisel gelişimlerini destekleyen kursiyerlerimizin katıldığı diğer eğitimlerimizi görmek ister misiniz?

Stres Yönetimi Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel stres yönetimi eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Stres yönetimi kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.