Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Zaman Yönetimi Eğitimi

Başınızı Kaşıyacak Vaktiniz mi Yok? Zaman Yönetimi Eğitimi ile Her Geçen Saniyenin Önemini Fark Edin!

Yoğun iş temponuzda önceliklerinizi bir türlü belirleyemiyor, kendinizi sürekli olarak işlerinizi yetiştirme telaşı içinde mi buluyorsunuz? Zaman yönetimi eğitimi alarak yaşamınızı düzene sokabilirsiniz.

“Kendime ayıracak zamanım kalmadı, nereye yetişeceğimi şaşırdım!” sözleri bahaneniz olmasın! Zamanı etkili ve verimli kullanmanın önemini fark edeceğiniz zaman yönetimi eğitimi ile siz de yaşamınızı daha sistematik bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Çalışma yöntemlerinizi daha düzenli hale getirerek kişisel performansınızı artırabilir, kendinize çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Zaman yönetimi eğitimi ile bugünün işini yarına bırakmamayı öğrenerek çok daha sistemli ve planlı bir çalışma rutinine sahip olabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz!

“Zaman her şeyin en değerlisiyse zamanı boşa harcamak en büyük savurganlık olmalıdır.”- Benjamin Franklin

zaman yönetimi eğitimi

Her Şeye Aynı Anda Yetişebilmek mi İstiyorsunuz?

Doğru Planlama ile Zamandan Tasarruf Edin! – Zaman Yönetimi Eğitimi ile Vaktinizi Boşa Harcamayın!

Gününüzü işlerinizin tamamını bitirmiş bir şekilde kapatmak ister misiniz? Bir şeyleri yetiştirme telaşını geride bırakacağınız zaman yönetimi eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için bir kahvemizi içmeye ne dersiniz?

zaman yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, zaman yönetimi eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
zaman yönetimi kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik zaman yönetimi eğitimi programını belirleyelim, profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zaman yönetimi eğitimleri

Zamandan Tasarruf Edin!

Yaşamınızda doğru planlama yapmanın önemini keşfederek hem sosyal hem de profesyonel hayatınızı dolu dolu yaşayın!

Kayıt Ol »

Stresinizi Azaltın!

Sürekli bir şeyleri yetiştirme telaşınız yüzünden strese mi giriyorsunuz? Zaman yönetimi eğitimi ile daha düzenli ve sakin bir yaşam sürün!

Zamanı Etkili Bir Şekilde Kullanmak İsteyenlere Özel Zaman Yönetimi Eğitimi - Yaşamınızdaki Her Saniyenin Önemini Fark Edin!

Zaman yönetimi eğitimleri ile her anınızı dolu dolu değerlendirmek ve tüm işlerinizi planlı ve programlı bir şekilde halletmek ister misiniz? Hemen zaman yönetimi eğitimine gelin, hedeflerinize çok daha sistemli bir şekilde ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun zaman yönetimi kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, potansiyelinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız zaman yönetimi eğitiminde kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda öne çıkmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Zaman Yönetimi eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

zaman yönetimi kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla zaman yönetimi eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak veya zamanını en etkili şekilde yönetmek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zaman yönetimi eğitimi sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor; kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

zaman yönetimi eğitimleri

Yapılacaklar Listesi Hazırlayın!

Tüm işlerinizi planlı ve programlı bir şekilde yürütmek ve her şeyi zamanında halletmek istiyorsanız hem kurumsal yaşamınızda hem de sosyal yaşamınızda faydasını görebileceğiniz zaman yönetimi eğitimlerine katılabilirsiniz.

Zamanınızın her bir anının ne kadar değerli olduğunu keşfederek önceliklerinizi belirleyebilir, bu doğrultuda kendiniz için bir yapılacaklar listesi hazırlayabilirsiniz. Listenizi acil ve acil değil olarak kategorize edebilir, böylece önemli işlerinizi hiç vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Zamanınızı doğru yönetmezseniz hayatınızı da doğru yönetemezsiniz!

Yorucu ve zor işleri, performansınızın çok daha fazla olduğu sabahın erken saatlerinde yaparak veriminizi artırabilirsiniz. Zaman yönetimi eğitimi ile zamanla yarışınızı başlatın!

Hedeflerinize Yoğunlaşın!

Başarılı insanların sizden çok daha fazla zamana sahip oldukları için mi başardığını düşünüyorsunuz? Siz günü yetiştiremiyorken çevrenizdeki bazı insanların bir günde neler halledebildiğine hayret mi ediyorsunuz?

Zaman yönetimi eğitimi alarak siz de hedeflerinize ulaşmak için zaman yönetiminin önemini kavrayabilir, zamanınızı tasarruflu kullanmayı öğrenebilirsiniz. Yapmayı ve başarmayı istediğiniz birçok hedefiniz varsa vaktinizi o aranda bölmeyi keşfedebilir, içinde bulunduğunuz anı en güzel şekilde değerlendirmenin hazzını yaşayabilirsiniz.

Hiçbir planınız için “Sonra yaparım.” demeyin, doğru bir planlama ve program ile tüm hedeflerinize zamanında ulaşın! Zaman yönetimi eğitimi ile başarıya ulaşmanın tadını çıkarın.

zaman yönetimi kursu
zaman yönetimi kursları

Kendinize Zaman Ayırmanın Keyfini Çıkarın!

“Bir türlü masanın başından kalkamıyorum, sürekli iş başındayım!” Bu söz size bir yerden tanıdık geldi mi? Zamanınızı yönetemediğiniz için kendinize zaman ayıramamanızın sebebini iş yükünüze bağlamayın!

Mesai saatleri içerisinde işinizi bitiremiyorsanız doğru planlama yapamıyorsunuz demektir. Zaman yönetimi ile hem kişisel alanlarınızın sınırlarını belirlemeyi hem de çalışma saatlerinde çok daha verimli olmayı ister misiniz? Doğru bir plan ve program ile gününüzü, hem işinize hem de kendinize eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz!

Zaman yönetimi eğitimi ile siz de zamanınızı çok daha etkili kullanmayı öğrenerek kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmanın mutluluğunu yaşayabilir; sosyal yaşamınızda yeteri kadar dinlendiğiniz için işinize her zamankinden daha çok motive olabilirsiniz.

Zaman Yönetimi Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Türkiye’nin başarılı firmaları, vizyoner yöneticiler ve ekip liderleri, kamu kurum ve kuruluşları ile kendini geliştirmek isteyen profesyonel iş insanları zaman yönetimi eğitimleri aldılar!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı zaman yönetimi kursu

MEB Ruhsatlı Zaman Yönetimi Kursu

Zaman Yönetimi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir Zaman Yönetimi kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde eğitim sunuyor, keyifli bir atmosfere gelişimlerini destekliyoruz.

Zaman Yönetimi eğitimlerinde beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alıyor; verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına eğitimimizi uygulama ile pekiştiriyoruz.

Zaman Yönetimi kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gideriyor, kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştiriyoruz.

Uygulamalı Zaman Yönetimi Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Zaman Yönetimi eğitimleri ile hayatınızı düzene sokacak en doğru programı bulmanızı destekliyor, zamanı verimli kullanma ve performans ilişkisini keşfetmenizi sağlıyoruz.

Kariyer basamaklarını tırmanırken çok daha sistemli, güçlü ve etkili bir şekilde ilerlemenizi destekliyor, uygulamalı zaman yönetimi çalışmalarımız ile her alanda aktif olmanızın önünü açıyoruz. Zaman yönetimi tekniklerini yaşamınıza en etkili şekilde uyarlayabilmeniz için teorik anlatımlar yerine uygulamalı dersler işliyor, öğrenme sürecinizi hızlandırıyoruz!

Profesyonel yaşamda doğru zamanlama ve planlamanın önemini kavramanız, mesleğinizde çok daha verimli olmanız ve iş yetiştirme stresi yaşamamanız için gereksinim duyduğunuz zaman yönetimi eğitimleri ile sistematik çalışma prensibine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kursiyerlerimizin neyi başarmak istediklerini fark etmelerini, bu doğrultuda sistemli ve planlı olmanın önemini kavramalarını ve potansiyellerini keşfetmelerini destekliyor, iş hayatında başarılı olmanın anahtarını sunuyoruz.

zaman yönetimi dersleri
zaman yönetimi dersi

Uluslararası Standartta Zaman Yönetimi Eğitimi

Eğitim sektöründe 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel zaman yönetimi eğitim programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Zaman Yönetimi kursu programımızda öğrenme hızınıza, iletişim becerilerinize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Zaman Yönetimi eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, zaman yönetimi eğitimi dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen Zaman Yönetimi eğitimi uzmanlarının desteğiyle gününüzü en verimli şekilde geçirmek ve hem kendinize ve ailenize hem de işinize vakit ayırmak ister misiniz?

Zaman Uçup Gidiyor, Hemen Harekete Geçin! – Zaman Yönetimi Eğitimi

“Hiç zamanım yok ki…” bahanesinin ardına sığınmayın! Zamanınızı doğru yöneterek aslında her şeye yetebileceğinize kendiniz de şahit olabilirsiniz! Hemen gelin, sizin için oluşturduğumuz zaman yönetimi eğitimi ile planlı olmanın avantajlarını yakalayın!

zaman yönetimi eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir zaman yönetimi kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
zaman yönetimi eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Zaman Yönetimi eğitimi sonunda, eğitimini tekrarlamak isteyenlere herhangi bir neden aramaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı zaman yönetimi eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen Zaman Yönetimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Veriminizi Artırın!

Zamanı doğru yönetmeyi öğrenerek ertelediğiniz tüm fırsatları yakalamanızı ve yaşamınıza yeni bir düzen vermenizi sağlıyoruz.

zaman yönetimi kursu fiyatları

Zaman Yönetimi Eğitimi

Her Şeye Yetebiliyor Olmanın Gücünü Hissedin!

Bilgi Al
zaman yönetimi kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce lidere, insan kaynakları çalışanına ve yöneticiye Zaman Yönetimi eğitimi vererek çalışma ortamındaki olumsuzlukların performanslarını etkilememesi için önemli bilgiler aktardık.

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Zaman Yönetimi eğitim programları ile öğrencilerimize iş yaşamında planlamanın önemini ve yapılacaklar listesi hazırlamanın detaylarını aktardık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem sosyal yaşamdaki kariyer hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı iş insanlarının arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve iletişim becerilerinize göre şekillenen bir Zaman Yönetimi eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

İş planlaması yapma noktasında yetersiz kalan, zamanı verimli kullanamayan, işlerini yetiştirmekte güçlük çeken tüm profesyonellere Zaman Yönetimi eğitiminden sonra da kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Zaman Yönetimi eğitimi sonrasında kurumlara ve kişilere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti veriyor; ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyoruz. Yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Zaman Yönetimi kursları ile sizin ve ekibinizin kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına yanıt veriyor; kurumsal hayatlarını en iyi şekilde yönlendirmek ve başarıya ulaşmak isteyen kursiyerlerimize destek oluyoruz!

zaman yönetimi eğitimi fiyat
zaman yönetimi eğitimi fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Zaman Yönetimi eğitimi sonrasında da performansını en üst seviyeye çıkarmak ve kişisel gelişimine katkı sunmak isteyen kursiyerlerimize iletişim danışmanlığı sunuyor, yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Öğrencilerimizin zamanın ne kadar değerli olduğunu keşfetmelerini sağlarken aynı zamanda da zamanın etkili bir şekilde kullanımının başarıya olan etkilerine değiniyor. Planlamanın iş verimi üzerindeki gücüne değinerek bireysel performansı artırmaya yönelik önerilerde bulunuyoruz.

Kurumsal imajlarını Zaman Yönetimi eğitimi ile güçlendiren kursiyerlerimizin gelişimini destekleyecek diğer eğitimlerle fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştıklarından emin oluyoruz!

Zaman Yönetimi Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Zaman yönetimi eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Zaman Yönetimi Eğitim Programı

Yapacaklarınızı önceliklendirme noktasında zorluk mu yaşıyorsunuz? İş planlamanızı yaparken neye öncelik vereceğinizi bilemiyor, işlerinizi mi aksatıyorsunuz? Hemen gelin, zaman yönetimi eğitimi hakkında detaylı bilgi alın! Zamanı etkili kullanmanın büyüsünü yakalayın!

Zaman yönetimi eğitimine;
 • Liderler,
 • Yöneticiler,
 • Öğrenciler,
 • İşi gereği yoğun ve yorucu bir tempoya sahip olanlar,
 • Birden fazla işte çalışanlar,
 • Günlük rutinlerini yetiştirmekte güçlük çekenler,
 • “Hayır” demeyi beceremeyenler,
 • Önceliklerinin farkında olmayanlar,
 • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmemiş olanlar katılım sağlayabilir.

Zaman yönetimi eğitimine ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için kendinize bu soruları sorabilir, doğru bir sonuca varabilirsiniz.
 • Bir gün içinde yapmam gereken tüm görevlerimi tamamlayabiliyor muyum?
 • Zamanımı etkili bir şekilde kullandığımı düşünüyor muyum?
 • Hem aileme hem de işime eşit derecede zaman ayırabiliyor muyum?
 • Düzenli olarak iş yetiştirme telaşı yaşıyor muyum?
 • Yavaş olduğumla ilgili eleştiriler alıyor muyum?
 • Geliştirmem gereken yönlerim neler?
 • İş planlaması yapıyor muyum, yapıyorsam bu programa uyuyor muyum?
 • Yapılacaklar listemi neye göre sıralıyorum?

Zaman yönetimi eğitimlerine katılarak;
 • İş yaşamınızı ve özel hayatınızı düzene sokabilir,
 • Sevdiklerinize ve kendinize çok daha fazla zaman ayırabilir,
 • İş yerinizdeki başarınızı ve Zaman motivasyonunuzu artırabilir,
 • Planlı ve programlı olma rutininizi tüm yaşamınıza uyarlayabilir,
 • İş yetiştirme telaşı ile gereksiz yere girdiğiniz stresleri yaşamınızdan uzaklaştırabilir,
 • Çok daha verimli ve faydalı olabilirsiniz.

Zaman Yönetimi Eğitim Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Kendinize yeterince vakit ayırdığınızı düşünüyor musunuz? Yoksa günlük rutinlerinizi yetiştiremediğiniz için kendinize ayırmanız gereken zamandan mı taviz veriyorsunuz?Zaman yönetimi eğitimimiz ile önceliklerinizden ilkini kendiniz yapabilirsiniz!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Zaman Yönetimi Eğitimi Programı

Zaman Yönetimi eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Zaman Yönetimi Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

“Her sabah o günkü işleriyle ilgili plan yapan ve o planı takip eden kişi, yanında kendisini en meşgul hayat labirentinden kurtaracak bir ip taşıyor gibidir…” -Victor Hugo

zaman yönetimi eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Zaman yönetimi eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Zaman yönetimi eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal Zaman Yönetimi eğitimlerini planlarken grup dinamiğini, her bir kursiyerimizin öğrenme hızını ve bilgi birikimini göz önünde bulunduruyor; en etkili ders programını oluşturuyoruz.

Zaman yönetimi eğitimlerinde; Zaman Yönetimi ve Organizasyon, Performans Analizi, Zaman ve Kaynaklara Odaklanılması, Hedef Oluşturmak ve Planlamak, Zaman Çalıcılarla Başa Çıkma, Dokümanları Yönetmek, Takvimler ve Randevu Defterleri gibi dersleri işliyoruz.

Evet. İsteyenlere özel ya da grup olarak zaman yönetimi eğitimi vermekteyiz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Zaman Yönetimi Eğitimi Yorumları

Daha Enerjik Hissedin!

Gününüzü planlı ve verimli bir şekilde geçirin, enerjinizi artırın!

Sevdiklerinize Zaman Ayırın!

Planlı bir şekilde hem sosyal ilişkilerinizi hem işinizi yürütün!

Kurumsal Yaşamda Öne Çıkın!

Sistemli ve düzenli çalışarak işverenlerinizin gözünde bir numara olun!

Zaman Yönetimi Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çalışma hayatında her zaman daha iyisini yapabileceğine inanan kursiyerlerimizin, mesleki gelişimlerini desteklemek üzere katıldıkları Beden Dili ve Hitabet, Etkili İletişim ve İmaj, Stres Yönetimi ve Motivasyon eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Zaman Yönetimi Eğitimlerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Zaman Yönetimi eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Zaman Yönetimi kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.