Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi

Zor İnsanlarla Enerjinizi Tüketmeyin!

Ailenizde, iş ortamınızda ya da arkadaş grubunuzda sürekli bir şeylerden şikayet eden ve dert yanan birileri mi var? Zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile her koşulda zorluk çıkaran olumsuz insanlara karşı gardınızı alabilirsiniz!

Zor insanlarla başa çıkma eğitimlerine katılarak zor insanlarla baş ederken kendi sınırlarınızı çizmenin önemini fark edebilir, sabit fikirli insanların önyargılarını kırabilirsiniz. İş yaşamında karşılaştığınız dediğim dedik insanlarla tartışmanın çözüm olmadığını benimseyerek sağlıklı iletişim kurma teknikleri ile zorlu insanlara karşı yaklaşımınızı iyileştirebilirsiniz.

Ancak kendinize güvendiğinizi ispat ederek zor insanların kalıplarını yıkabileceğinizi unutmayın. Zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile uzlaşmacı bir ortam yaratın!

“Hayatınızı Değiştirmeye İletişiminizden Başlayın.”- Orhan Gürbüz

zor insanlarla başa çıkma eğitimi

Zor İnsanlarla Başa Çıkmak İçin Sağlam Bir Duruş Çizin!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi ile Önyargıları Kırmaya Hazır Olun!

İş yaşamınızda performansınızı etkileyen, motivasyonunuzu düşüren ve sizi mutsuz eden zorlu kişiliklerle bir arada bulunuyor olabilirsiniz. Enerjinizin düşmesine asla izin vermeyin! Zor insanlarla başa çıkma eğitimi hakkında detaylı bilgi almaya ve bir kahvemizi içmeye ne dersiniz?

zor insanlarla başa çıkma eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel zor insanlarla başa çıkma eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
zor insanlarla başa çıkma eğitmeni orhan gürbüz

Eğitiminizi Planlayalım

Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik zor insanlarla başa çıkma eğitimi programını belirleyelim, profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zor insanlarla başa çıkma kursu

Motivasyonunuzu Artırın!

Zorlu insanlarla başa çıkma eğitimlerine katılarak stresli iş yaşamınıza ve ikna etmeniz gereken müşterilerinize karşı enerjinizi artırabilirsiniz.

Kayıt Ol »

İletişim Kanallarınızı Çeşitlendirin!

Zor insanlarla başa çıkmanın ipuçlarını keşfederek dinleme, anlama ve müzakere becerilerinizi geliştirin, güçlükler sizi yıldırmasın!

Farklılıkları ve Algıları Anlayışla Karşılamak İçin Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi - Anlaşmazlığı Uzlaşmaya Dönüştürün!

Farklılıklara karşı saygı duymayı benimseyebileceğiniz, karakterlere uygun olarak iletişim teknikleri geliştirmeyi deneyimleyeceğiniz zor insanlarla başa çıkma eğitimi hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Hemen gelin, doğru teknikler ile çalışma ortamınızı çok daha huzurlu bir hale getirin!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun zor insanlarla başa çıkma kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, iletişim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda öne çıkmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Zor insanlarla başa çıkma eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, eğitimlerde tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

zor insanlarla başa çıkma eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla zor insanlarla başa çıkma eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak ve ikna kabiliyetini geliştirmek isteyen kursiyerlerimize zor insanlarla başa çıkma eğitimi sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zor insanlarla başa çıkma eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, profesyonel yaşamınızda kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

zor insanlarla başa çıkma eğitimleri

Güvenli Bir Ortam Yaratın!

Savunduğu değerleri herkesin kabul etmesini isteyen bir işvereniniz mi var? Değişmez ve katı kuralları olan patronunuzun motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin!

Suçlayıcı bir üslup, ters etki yaratabilir! Zor insanlarla başa çıkma eğitimine katılarak anlaşılması güç insanlarla ilişkilerinizi nasıl yürütmeniz gerektiğini öğrenebilir, profesyonel yaşamda çok daha verimli bir iş ortamı yaratabilirsiniz. Sözünde durmayan, agresif tavırlar sergileyen ve bildiği gibi davranan insanların kendilerini güvende hissedecekleri bir atmosfer yaratarak negatif enerjilerini boşaltmalarını sağlayabilirsiniz.

Çalışma ortamınızdaki kötü enerjiler, performansınızı etkilemesin! Zor insanlarla başa çıkma eğitimlerine katılarak kendi sınırlarınızı çizebilir, veriminizin düşmesini engelleyebilirsiniz.

Zorlu Kişiliklerle Başa Çıkma Yöntemlerini Öğrenin!

İş ortağınız, hoşunuza gitmeyen davranışlar sergiliyor ancak bir şey yapamıyor musunuz? Zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile direnme gücünüzü ve sabrınızı artırın; sorunlara değil, çözümlere odaklanın!

Zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile iş ortamınızdaki olumsuz duyguları ve stresi azaltmanın ayrıcalığını yaşayabilir, zorlu insanları kontrol etmeye çalışmaktansa onları anlamanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz. İş yerinde çatışmalara neden olacak davranışlar sergilenmemesi için sınırlarınızı çizebilir, güvenli iletişim yöntemleri geliştirebilirsiniz.

Zor insanların karakteristik özelliklerini öğrenerek empatik bir yaklaşım sergileyebilir; “öfke” kavramını tanımlayarak gerginlik anında uyumlu iletişim modeli geliştirebilirsiniz.

zor insanlarla başa çıkma kursu
zor insanlarla başa çıkma kursları

Zorluklardan Ders Çıkartarak Başarılı Olun!

İş hayatındaki her durumun, size farklı bir deneyim kattığını unutmayın. Her şeye muhalif davranan, işinizi beğenmeyen, mobbing uygulayan ya da sürekli olarak sizi eleştiren yöneticinize karşı öz bilincinizi geliştirin!

Zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile zor insanlara ve soruna karşı olan bakış açınızı geliştirebilir, farklılıkları kabullenmenin önemini keşfedebilirsiniz. Zor insanlarla olan iletişiminizde anlama ve talep karşılama becerilerinizi geliştirme, davranışları etkileme ve öfkeyle baş etme gibi edinimler kazanabilir, krizi fırsata çevirebilirsiniz!

Zor insanlarla başa çıkma eğitimlerine katılarak zorlu iletişimlerde duygularınızı kontrol etmenin ipuçlarını öğrenmeye ne dersiniz? Doğru iletişim kurduktan sonra zor insan yoktur!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Çağrı merkezi ve yüz yüze satış ekibi olan firmalara, sektörü gereği insanlarla iletişim halinde olan şirketlere ve kamu kuruluşlarına zor insanlarla başa çıkma eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı zor insanlarla başa çıkma kursu

MEB Ruhsatlı Zor İnsanlarla Başa Çıkma Kursu

Zor insanlarla başa çıkma eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir eğitim merkezi olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde zor insanlarla başa çıkma eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel eğitim veriyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız zor insanlarla başa çıkma eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına müşteri etkileşimi simülasyonları ve iş yerinde stres yönetimi çalışmaları ile pekiştiriyoruz.

Kalitemizi MEB standartlarına uygunluk alan kurumumuzla belli ediyor, öğrencilerimizin güvenli bir binada etkili öğrenme metotlarıyla ders almalarınızı sağlıyoruz. Kursiyerlerimizin öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi dersler düzenliyoruz.

Uygulamalı Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi

Yalnızca teorik eğitimle başarıya ulaşılamayacağını biliyor, öğrencilerimizin zor insanlarla başa çıkmanın püf noktalarını öğrenmesi ve yaşamına uyarlayabilmesi için uygulamalı ders içerikleri hazırlıyor, öğrenme süreçlerini hızlandırıyoruz.

Uygulayarak öğrenme metodunu benimsediğimiz ders programlarında öğrencilerimize pratik ağırlıklı bir eğitim standardı sunuyor, öğrendiklerini pekiştirebilecekleri etkileşimli bir ortam yaratıyoruz. Kurumsal hayatta zor insanlarla başa çıkma tekniklerini öğretiyor; profesyonel imajları ile iş yaşamında öne çıkan bireyler olmalarını sağlıyoruz.

Kursiyerlerimizin kurumsal yaşamda stres yönetimi yapabilmesini sağlamak, krizi fırsata çevirmesinin önemini anlatmak ve insan ilişkilerini çok daha sağlam temellere oturtmaları için uygulamalı zor insanlarla başa çıkma kursu ile sosyal becerilerini geliştiriyoruz.

Dinleme, anlama ve konuşma becerilerinizi geliştirebileceğiniz pratik ağırlıklı Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimlerine katılarak kendiniz için çok daha huzurlu bir iş ortamı yaratmaya ne dersiniz?

zor insanlarla başa çıkma dersi
zor insanlarla başa çıkma dersleri

Uluslararası Eğitim Standardı

Kişi ve kurumlara yönelik oluşturulan Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimlerimizde uluslararası standartları gözetiyor; tüm ayrıntılar üzerinde titizlikle çalışıyoruz.

Bugüne kadar 900’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Zor İnsanlarla Başa Çıkma kursumuzda; öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Dünyanın en iyi iletişim kurslarındaki eğitim müfredatını uyguluyoruz.

Zor insanlarla başa çıkma eğitimi standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, sosyal medya dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Bireysel farklılıkları esas alarak oluşturduğumuz Avrupa standartlarındaki uygulamalı Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimlerimizi deneyimlemek ve iş yaşamınızda çok daha tedbirli bir şekilde ilerlemek ister misiniz?

İş Hayatında Haksızlığını Kabul Etmeyen İnsanlarla Başa Çıkabilirsiniz!

Çalışma ortamınızda yalnızca kendinden bahseden ve kendinden konuşulmadığı zaman kimseyi dinlemeyen biri mi var? Zor insanlarla başa çıkma eğitimi ile benmerkezci insanların duvarlarını kırabilirsiniz!

zor insanlarla başa çıkma eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir zor insanlarla başa çıkma kursu sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
zor insanlarla başa çıkma eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Zor insanlarla başa çıkma kursu sonunda, eğitimini tekrarlamak isteyenlere herhangi bir neden aramaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı zor insanlarla başa çıkma eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen zor insanlarla başa çıkma eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Önyargıları Kırın!

İş yaşamında değişmez kuralları olan insanlarla nasıl bir iletişim kurmanız gerektiğini aktarıyor, inatçı karakterlerle başa çıkmanın sırrını ve iletişimi güçlü bir birey olmanın yollarını paylaşıyoruz.

zor insanlarla başa çıkma kursu fiyatları

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi

İletişim Kurmakta Zorluk Çektiğiniz Kişileri Yönetin!

Bilgi Al
zor insanlarla başa çıkma eğitimi mezunları

900+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce satış ve pazarlama uzmanına, çağrı merkezi çalışanına, yöneticiye ve ekip liderine Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi vererek insanların fikirlerini etkilemeyi ve önyargıları kırmayı aktardık.

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitim programları ile 700’den fazla kurumsal, 200’den fazla bireysel Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi vererek öğrencilerimize iş yaşamında uyumlu iletişim kurmanın ve zorlayıcı durumlar karşısında kontrollü olmanın önemini aktardık. Mezunlarımızın her biri yönetmekte oldukları ekip ve gruplarla başarıya ulaştı.

Tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve iletişim becerilerinize göre şekillenen bir Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

İşi gereği zor müşterilerle iletişim kurması gereken, yöneticileri asiste eden, telefon üzerinden ve yüz yüze satış yapan tüm profesyonellere Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitiminden sonra da kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi sonrasında kurumlara ve kişilere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti veriyor; ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyoruz. Yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma kursları ile sizin ve ekibinizin kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına yanıt veriyor; kurumsal hayatlarını en iyi şekilde yönlendirmek ve başarıya ulaşmak isteyen kursiyerlerimize destek oluyoruz!

zor insanlarla başa çıkma eğitimi fiyat
zor insanlarla başa çıkma eğitimi fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak meslek yaşamında rakiplerinin bir adım önüne geçmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize iletişim danışmanlığı sunuyor, Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

İletişimdeki olumsuzluklar sonucu yaşanan yıkıcı ve yıpratıcı durumları önlemek isteyen tüm öğrencilerimize alanında uzman eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimiyle yardımcı oluyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitiminden sonra da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Kurumsal imajlarını ve özgeçmişlerini Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi ile güçlendiren kursiyerlerimizin gelişimlerine destek olacak diğer eğitimlerle yanlarında olmayı sürdürüyor, farklılıkları kabullenecek ve saygı duyacak yeterliliğe ulaştıklarından emin oluyoruz!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Zor insanlarla başa çıkma yöntemlerini uygulamalı olarak işlediğimiz derslerimizdeki keyifli anlarımızı, eğlenceli atmosferimizi yakından incelemek için bizi Instagram’dan takip edin!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitim Programı

İş ortamındaki zor insanların kazan-kaybet stratejisine karşılık sağlıklı insanların kazan-kazan yaklaşımına sahip olduğunu biliyor muydunuz? Zor insanlarla başa çıkma eğitimimizle ilgili detaylı programımızı inceleyin, kapsamlı bir eğitim alarak kendinizi geliştirin.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimine;
 • Yöneticiler,
 • Takım liderleri,
 • Çağrı merkezi elemanları,
 • Satış ve pazarlama uzmanları,
 • Psikologlar,
 • Yaşam koçları,
 • Avukatlar,
 • Siyasetçiler,
 • Eğitimciler,
 • Pazarlamacılar gibi çalışma ortamında farklı farklı insanlarla iletişim kurmak zorunda olan kişiler katılım sağlayabilir.

Zor insanlarla başa çıkma eğitimi almanız için başlıca nedenler;
 • İş yaşamınızda ya da aile ortamınızda bir arada bulunduğunuz inatçı ve önyargılı insanlar varsa,
 • Eleştirmeyi seven ve başarılarınızı takdir etmeyen bir yöneticiniz varsa,
 • Motivasyonunuzu düşüren çatışmalı bir iş ortamınız varsa,
 • Benmerkezci insanlarla anlaşamıyorsanız,
 • Stresli ve yoğun bir işiniz varsa,
 • İşiniz gereği farklı farklı karakteristik özelliğe sahip insanlarla bir arada bulunuyorsanız,
 • Etrafınızda sınır tanımayan ve size saygı göstermeyen insanlar varsa,
 • Yönetmekte olduğunuz bir grup veya takım varsa zor insanlarla başa çıkma eğitimlerinden destek alabilirsiniz.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimine katılarak;
 • Hoşgörü ve anlayışınızı artırabilir,
 • Stresle baş etme yöntemlerini keşfedebilir,
 • Çok daha verimli ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratabilir,
 • Kişisel becerilerinizi çalışma koşullarınıza uyarlayabilir,
 • İknaya dayalı bir mesleğiniz varsa başarınızı artırabilir,
 • İkna kabiliyetinizi geliştirebilir,
 • İnsanlarla olan ilişkilerinizde sınır çizmeyi ve “Hayır” demeyi öğrenebilirsiniz.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi Programı – 900’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Zor insanlarla başa çıkma eğitimine katılarak hem profesyonel hem de anlayışlı bir yönetici olabilirsiniz. Zor insanlarla başa çıkma kursu ile önyargıları olan, agresif tavırlar sergileyen ve inatçı kişiliğe sahip müşterilerinizi kolayca etkileyebilirsiniz!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi Programı

Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İş hayatında zorlu insanlarla bir arada çalışmanın çoğu kişide strese bağlı fiziksel rahatsızlıklar ortaya çıkardığını biliyor muydunuz?

zor insanlarla başa çıkma kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Zor insanlarla başa çıkma eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Zor insanlarla başa çıkma eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimlerini kursiyerlerimizin meslek hayatlarındaki iletişim becerilerine, öğrenme hızlarına, bilgi birikimlerine ve grup dinamiklerine uygun olarak hazırlıyor; zorlu kişiliklerin kariyerinizi etkilememesi için ipuçları öneriyoruz.

İş ortamında zor insanlarla karşılaşmanız olası bir durum. Soğukkanlılığınızı koruyarak kontrollü olmayı sürdürmeyi deneyin! Lideri olduğunuz grupta zor bir çalışan varsa zor insanlarla başa çıkma eğitimlerine katılarak onu en doğru şekilde yönlendirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Elbette. Zor insanlarla başa çıkma eğitimlerimizden hem grup hem de bireysel olarak faydalanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi Yorumları

Eleştiriler Sizi Yıldırmasın!

Sizi sürekli demotive eden, yıldırmaya çalışan insanlara karşı gardınızı alın!

Farkındalığınızı Artırın!

Zorlu insanlarla nasıl iletişim kurmanız gerektiğini öğrenin, kazanan siz olun!

Yaklaşımınızı Güçlendirin!

Kişiliklere ve farklılıklara saygı duymayı benimseyin, daha güçlü görünün!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Zor insanlarla başa çıkma eğitimiyle kişisel gelişimlerini destekleyen öğrencilerimizin katıldığı Motivasyon, Zaman Yönetimi, Etkili İletişim ve İmaj, Liderlik ve Stres Yönetimi eğitimlerine göz atmaya ne dersiniz?

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Zor İnsanlarla Başa Çıkma kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.