Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Beden Dili ve Hitabet Eğitimi

Konuşmalarınızla İnsanları Etkilemek mi İstiyorsunuz?

Beden dili ve hitabet eğitimi alarak kurumsal yaşamda profesyonel bir imaj çizmek ve özgüveninizi artırmak ister misiniz?

Konuşurken insanlar üzerinde güçlü bir etki bırakmak ya da yöneticisi olduğunuz bir ekipte çok daha etkili bir duruş sergilemek istiyorsanız beden dili ve hitabet eğitimi ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Diksiyon çalışmaları, hitap şekilleri, beden dilinin kullanımı, bedenimizin verdiği mesajlar, başlangıç ve bitiriş konuşmaları ile dinleme ve anlamının önemini kavrayacağınız beden dili ve hitabet eğitimi etkileyici bir imaja sahip olmanızı sağlayacak!

Bazı duygular vardır, kelimelerle ifade edilemez! Kelimelerle anlatmanın güç olduğu duygu ve düşüncelerinizi beden dili ile aktarmaya ve iletişiminizi kuvvetlendirmeye ne dersiniz?

Bir toplantı veya görüşmenin ortasındayken gözlük takmanın beden dilinde konuyla ilgilendiğinizi, gözlük çıkarmanın ise konuya karşı olan ilginizin kaybolduğunu ifade ettiğini biliyor muydunuz?

beden dili ve hitabet eğitimi

Güçlü Bir Konuşmacı mı Olmak İstiyorsunuz?

Başarılı Bir Kariyer Planı Çizmenin İlk Adımı Beden Dili ve Hitabet Eğitimi – İnsanlar Üzerinde Kalıcı Bir Etki Bırakın!

İnsanlarla konuşurken göz teması kurmanızın liderlik vasıflarınızın güçlü olduğunu yansıttığını biliyor musunuz? Sözlü iletişimin tamamlayıcısı olan beden dili eğitimi ile duygu, düşünce ve karakterinizi yansıtmaya ne dersiniz? Hem beden dili eğitimimizle ilgili detaylı bilgi almak hem de bir kahvemizi içerek bizleri tanımak ister misiniz?

beden dili ve hitabet eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel beden dili hitabet eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
beden dili ve hitabet eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik beden dili ve hitabet eğitimi programını belirleyelim, profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
beden dili ve hitabet kursu

Beden Dilinizi Kullanın

Anlatmak istediklerinizi beden diliniz ile somutlaştırarak kendinizi çok daha iyi ifade edin, duygu ve düşüncelerinizi jest ve mimiklerinizle gösterin!

Kayıt Ol »

Profesyonel İmaj!

Beden dili ve hitabetinizi güçlendirerek iş yaşamınızda profesyonel ve güçlü bir imaj yaratın, etkileyici ve ikna edici konuşmalarınızla bir adım öne çıkın!

Beden Dili Okuma Tekniklerini Öğrenmek İsteyenlere Kurumsal ve Bireysel Beden Dili ve Hitabet Eğitimi – Özgüveninizi Artırabilirsiniz!

İş hayatınızda fark edilir olmak, akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşmak, profesyonel bir iletişim süreci geçirmek ve duygularınızı beden dili ile çok daha ayrıntılı olarak ifade etmek için beden dili ve hitabet eğitimlerine katılmaya ne dersiniz? Hitabetinizi güçlendirin, kariyerinizde avantajlı bir konuma yükselin!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun beden dili ve hitabet kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, iletişim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız beden dili eğitimi ile kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda öne çıkmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Beden dili ve hitabet eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

beden dili ve hitabet kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla beden dili ve hitabet eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak veya hitabetini geliştirmek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Beden dili ve hitabet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

beden dili ve hitabet eğitimleri

Duygularınızı Beden Dilinizle Çok Daha Etkili Bir Şekilde Aktarabilirsiniz!

Bir konuşmada kelimelerin %10, ses tonunun %30, beden dilinin ise %60 oranında etkili olduğunu biliyor muydunuz?

Üzüntü, heyecan, şaşkınlık ve korku gibi duygu ve düşüncelerin aktarımında sözlü iletişime oranla çok daha önemli bir etkisi bulunan beden dili ile kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Hem kurumsal hem de sosyal yaşamda kişilik ve karakter özelliklerinizi beden dilinizle açığa çıkarabilir, özgüvenli ve cesaretli bir imaj yaratabilirsiniz.

Beden dilinizi etkili bir şekilde kullanarak sağlıklı ilişkiler kurabilir, kişisel gelişiminizi destekleyebilirsiniz.

İyi Bir Konuşmacı Olabilirsiniz

Hitabetinize güveniyor musunuz? Konuşmalarınızla insanları etkilediğinize ve topluluk önünde kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğinize inanıyor musunuz?

Beden dili ve hitabet eğitimi alarak dilinizi zenginleştirebilir, kelime dağarcığınızın gelişmesini sağlayabilirsiniz. Etkileyici bir diksiyon, akıcı ve anlaşılır bir üslupla dinleyicilerinizi etki altına alabilir, güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz. Telaffuz etmekte güçlük çektiğiniz hece veya seslerle ilgili çalışmalar yapabilir, Türkçeyi etkili bir şekilde kullanarak kurumsal yaşamınıza önemli artılar sağlayabilirsiniz.

Etkili iletişim becerileri kazanarak kariyer planı çizebilir, hitabet sanatı ile duraklamadan ve karşınızdakini sıkmadan konuşma yapabilirsiniz.

beden dili ve hitabet kursu
beden dili ve hitabet kursları

Profesyonel Yaşamda Ayırt Edici Özelliklere Sahip Olabilirsiniz!

İş hayatınızda sizi bir adım öne çıkaracak, CV’nizi güçlendirecek ve kişisel gelişiminize katkı sunacak bir eğitim almaya ne dersiniz? Hitabetinizi güçlendirerek iş toplantılarının ve yemeklerinin konuşmacısı siz olabilirsiniz!

Mesleğiniz gereği etkili iletişim kurmaya herkesten çok daha fazla ihtiyacınız olabilir. Beden dili ile duygu ve düşüncelerinizi aktarmayı keşfedebileceğiniz, hitabet sanatı ile insanları konuşmalarınızla etkilemeyi öğreneceğiniz beden dili ve hitabet eğitimi ile siz de profesyonel yaşamda fark edilen ve takdir edilen biri olabilirsiniz. Haydi, iş yaşamının bir numarası olmak için kolları sıvayın!

Duygularınızı sözlü iletişime ek olarak beden dili kullanımı ile göstermeyi keşfederek karşınızdaki kişiyi etkileyebilir ve tüm dikkatleri çekebilirsiniz.

Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Ekibinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen firmalara, beğenilen bir yönetici olmak isteyenlere, siyasetçilere ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamak isteyen profesyonellere beden dili ve hitabet eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı beden dili ve hitabet kursu

MEB Ruhsatlı Beden Dili ve Hitabet Kursu

Beden Dili ve Hitabet eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir beden dili ve hitabet kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde beden dili ve hitabet eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel beden dili ve hitabet eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız beden dili ve hitabet eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına kürsü ve sahnede hitabet uygulamaları ile pekiştiriyoruz.

Beden dili ve hitabet kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Beden Dili ve Hitabet Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız beden dili ve hitabet kursları ile beden dili ve ses tonuyla verilen mesajları pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı bir beden dili ve hitabet eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Profesyonel dünyada iletişim yönünüzün kuvvetli olduğu bir imaj yaratmak için dinlemenin önemini anlatıyor, kişisel bakımın ve giyimin beden dili üzerinde ne kadar etkili olduğuna değiniyoruz. Beden dilini okuma pratiklerinde yalanın vücut diline yansımasını, sahiplenme ve sınır çizme jestlerini, özgüvenin kişiye etkilerini ve empatini kurmanın önemini işliyoruz.

Hitabetini güçlendirerek etkileyici bir diksiyona sahip olmak isteyen kursiyerlerimize; konuşma tarzı, hitap şekilleri ve ses tonunu ayarlama gibi süreçlerde uygulamalı eğitimler veriyoruz!

beden dili ve hitabet dersleri
beden dili ve hitabet dersi

Uluslararası Standartta Beden Dili ve Hitabet Eğitimi

Eğitim sektöründe 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel beden dili ve hitabet eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yılı aşkın deneyimle geliştirdiğimiz beden dili ve hitabet kursu programımızda öğrenme hızınıza, iletişim becerilerinize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Beden dili ve hitabet eğitimi standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, beden dili ve hitabet eğitimi dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Beden dili ve hitabet eğitimi uzmanlarının desteğiyle iletişim yöntemlerini öğrenmek ve hem sosyal hem de kurumsal yaşamda fark edilen biri olmak için beden dili ve hitabet eğitimine katılmaya ne dersiniz?

Kelimelerin Arkasındaki Asıl Duyguyu Keşfedin! – Beden Dili ve Hitabet Eğitimi

Beden dili ve hitabet eğitimi ile iş toplantılarının, sunumların, açılışların ve özel günlerin konuşmacısı siz olabilirsiniz! Jest ve mimiklerinizi etkili bir şekilde kullanarak kelimelerle anlatmanın yeterli olmadığı durumlarda beden dilinizle kendinizi ifade edebilirsiniz!

beden dili ve hitabet eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu Orhan Gürbüz ve ekibimizle, öğrencilerimize ayrıcalıklı bir Beden Dili ve Hitabet kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
beden dili ve hitabet eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Beden dili ve hitabet eğitimi sonunda, eğitimini tekrarlamak isteyenlere herhangi bir neden aramaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı beden dili ve hitabet eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen beden dili ve hitabet eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Dilinizi Zenginleştirin!

Hem sosyal hem de kurumsal yaşamda size önemli katkılar sunacak beden dili ve hitabet eğitiminde kelime dağarcığınızı geliştiriyoruz.

beden dili ve hitabet kursu fiyatlar

Beden Dili Ve Hitabet Eğitimi

Hitabetinizi Güçlendirerek Kariyer Basamaklarını Daha Hızlı Tırmanın!

Bilgi Al
beden dili ve hitabet kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce iletişimciye, lidere, yöneticiye ve kişisel gelişim tutkununa beden dili ve hitabet eğitimi vererek kendi imajlarını en etkili şekilde yönetmelerini sağladık!

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel beden dili ve hitabet kursu programları ile 100’den fazla kurumsal, 300’den fazla bireysel beden dili ve hitabet eğitimi vererek öğrencilerimize güçlü seslenişlerin püf noktalarını aktardık. Mezunlarımızın her biri yönetmekte oldukları ekip ve gruplarla başarıya ulaştı, geliştirdikleri iletişim becerileri ile sosyal yaşamda çok daha ayrıcalıklı bir konuma ulaştılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve iletişim becerilerinize göre şekillenen bir beden dili ve hitabet eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

İletişim kurma noktasında kendini yetersiz hissedenlere, iletişimin önemli olduğu mesleklerde kendine kariyer planı çizenlere, beden dili kullanımında başarısız olduğu için sosyal yaşamdan geri planda kalanlara beden dili ve hitabet eğitimi sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel beden dili ve hitabet eğitimi sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi iletişim uzmanları ve liderlerinin yetişmesinde rol alıyoruz.

Beden dili ve hitabet kursları ile sizin ve ekibinizin kişisel ve sosyal ihtiyaçlarına yanıt veriyor; tüm dikkatleri üzerine toplamak, kurumsal yaşamdaki iletişim becerileriyle karşısındaki insanı etkilemek ve güçlü bir imaj sergilemek isteyen kursiyerlerimize destek oluyoruz!

beden dili ve hitabet eğitimi fiyatları
beden dili ve hitabet eğitimi fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak iş yaşamında rakiplerinin bir adım önüne geçmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize iletişim danışmanlığı sunuyor, beden dili ve hitabet eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Beden dilinin şifrelerini çözmek ve sözlü iletişimi beden diliyle desteklemek isteyen tüm öğrencilerimize eğitimlerimizle teorik ve pratik bilgi kazandırıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, beden dili ve hitabet eğitiminden sonra da destek olmaya devam ediyoruz.

Kişisel imajlarını beden dili ve hitabet eğitimiyle güçlendiren kursiyerlerimizin gelişimlerine destek olacak diğer eğitimlerle yanlarında olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştıklarından emin oluyoruz!

Beden Dili ve Hitabet Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Kürsüde hitabet çalışmaları yaparken geçirdiğimiz keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram'dan takip edin!

Beden Dili ve Hitabet Eğitim Programı

Beden dili okumayı öğrenerek duygu ve karakter analizi ile kişileri rahatlıkla tanımak ister misiniz? Detaylı beden dili ve hitabet eğitimi programımızı inceleyin, işin uzmanından ders alın. Güçlü hitabet, iş yaşamında size başarı getirecek!

Beden dilinin iletişime olan etkilerini fark eden herkesin faydalanabileceği beden dili ve hitabet eğitiminden profesyonel yaşamda;
 • Politikacılar,
 • Yöneticiler,
 • Liderler,
 • Akademisyenler,
 • Psikologlar,
 • Ekip Liderleri,
 • Oyuncular,
 • Tiyatrocular,
 • Seslendirme Sanatçıları,
 • İnsan Kaynakları Personelleri katılabilir.

Beden dili ve hitabet eğitimi almanız için nedenler;
 • Topluluk önünde rahatça konuşamıyorsanız,
 • Mesleğiniz etkili konuşma tekniklerini gerektiriyorsa,
 • Profesyonel imajınızı destekleyici kişisel gelişim kurslarına ihtiyacınız varsa,
 • Akıcı ve anlaşılır bir şekilde kendinizi ifade edemiyorsanız,
 • Güçlü hitabete sahip olmanın yüksek sesle konuşmaktan geçtiğini düşünüyorsanız,
 • İstanbul ağzı ile konuşma kurallarını bilmiyorsanız,
 • Beden diliniz ile karşınızdaki insanlara hangi mesajları verdiğinizi fark etmiyorsanız beden dili ve hitabet eğitimi alabilirsiniz.

Beden dili ve hitabet eğitimlerine katılım sağladıktan sonra;
 • Planlı doğaçlama, hazırlıklı ve hazırlıksız konuşma ile ilgili bilgi sahibi olacak,
 • Konuşma esnasında diyafram kullanmayı öğrenecek,
 • Sahnede ve kürsüde konuşma provaları yapacak,
 • Vurgu, durak ve tonlama yapmayı öğrenecek,
 • Yanlış telaffuz ettiğiniz kelime ve harfleri düzeltecek,
 • Beden dili okumayı öğrenecek,
 • Kişisel gelişiminize katkı sunacak,
 • İş yaşamında etkili iletişim becerilerini öğrenecek,
 • İletişim kurduğunuzda beden dilinizi kullanarak duygularınızı kolayca yansıtacaksınız.

Beden Dili ve Hitabet Eğitim Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Sizlere kendinizi ifade etme becerilerinizi geliştirebileceğiniz, hitabet sanatı ile yüksek üslupta ve güçlü bir şekilde konuşmayı öğreneceğiniz, Türkçeyi etkili ve doğru kullanmanın püf noktalarını öğreneceğiniz beden dili ve hitabet eğitimi programı hazırladık! Aramıza katılmak ve bakış açınızı geliştirmek ister misiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Programı

Beden dili ve hitabet eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Beden Dili ve Hitabet Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Araştırmalar, siyasetçilerin %81’inin hitabet eğitimi aldıklarını gösteriyor. Siyasetçilerin gerek miting gerekse de meclis konuşmalarında nasıl güçlü iletişim kurduklarını hiç fark ettiniz mi?

beden dili ve hitabet eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Beden dili ve hitabet eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız.

Beden dili ve hitabet eğitimlerinden kurum olarak faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin grup dinamiklerine, iletişim becerilerine ve öğrenme hızlarına göre eğitim içerikleri oluşturuyor, ihtiyaçlarına göre eğitim programını düzenliyoruz.

Beden dili ve hitabet eğitim programı dahilinde; sesletimin önemi, ünlü ve ünsüzlerin doğru çıkarılış biçimleri, Türkiye Türkçesinin standart konuşma dili, tekerlemelerle akıcı konuşma, hitap çeşitleri, hitabet sanatı, konuşurken diyafram kasını kullanma, planlı ve doğaçlama konuşma, jest ve mimik kullanımı, beden dili ile verdiğimiz mesajlar ve kişisel bakımın önemine değiniyoruz.

Öğrencilerimizin etkili bir ders ortamında beden dili ve hitabet eğitiminden verim almaları için sınıflarımızı 12’şer kişilik olarak düzenliyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Beden Dili ve Hitabet Eğitimi Yorumları

Profesyonel Bir Konuşmacı Olun!

Hitabet eğitimlerine katılarak doğru yerde vurgu, tonlama ve duraklama yapmayı öğrenin!

Kişisel Gelişiminizi Destekleyin!

Beden dilinizi etkili kullanmayı öğrenerek sosyal gelişiminize önemli bir artı sağlayın!

Etkileyici Bir Diksiyonunuz Olsun!

Hitabetinizi güçlendirerek sosyal yaşamınızda doğru iletişim kurma tekniklerini uygulayın!

Beden Dili Ve Hitabet Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Beden dili ve hitabet eğitimi ile hem sosyal hem de kurumsal yaşamda bir adım öne çıkan kursiyerlerimizin gelişimlerini sürdürebilmeleri için katıldıkları diğer eğitimlerimize göz atmaya ne dersiniz?

Beden Dili ve Hitabet Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel beden dili ve hitabet eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Beden dili ve hitabet kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.