Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Motivasyon Eğitimi

Motivasyon Eğitimi ile Daha İyisini Yapabileceğinize İnanın!

Motivasyon eğitimi ile ekibinizin enerjisini yükseltmek ister misiniz? Durağanlığı kırmak ve içinizdeki heyecanı ve hevesi harekete geçirmek için doğru adrestesiniz!

İş hayatınızın yorucu ve yoğun temposu modunuzu düşürmesin! Motivasyon eğitimleriyle zayıf yönlerinizi, eksikliklerinizi ve potansiyelinizi fark edin ve gelişiminizi destekleyin! Kendinize zorlayıcı hedefler belirleyerek başarma duygusunun tadını çıkarın! Eğer isterseniz başaramayacağınız şey yok, siz yeter ki moralinizi yüksek tutun!

İş hayatında iç motivasyonun önemini keşfedeceğiniz motivasyon eğitimleri ile siz de özgüveninizi artırabilir ve ideal bir çalışan olabilirsiniz.

”Zihnini mükemmel düşüncelerle besle. Kahramanlığa inanmak kahraman yapar. ” Benjamin Disraeli

motivasyon eğitimi

Üzerinizdeki Baskıyı Motivasyona Dönüştürün!

Motivasyon Başarının En Önemli Anahtarı! Motivasyon Eğitimi İle Başarıya Doğru Yola Çıkın!

İş hayatındaki performansınızı olumsuz etkileyecek tüm süreçleri etkili bir şekilde ekarte etmenin ipuçlarını öğreneceğiniz motivasyon eğitimimizle ilgili bilgi almak için bir kahvemizi içmeye ne dersiniz?

motivasyon eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel motivasyon eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
motivasyon kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik motivasyon eğitimi programını belirleyelim, profesyonel yaşamda rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
motivasyon eğitimleri

Gelişiminizi Destekleyin!

Motivasyon eğitimiyle iş hayatınızdaki performansınızı artırarak işverenlerinizin dikkatini çekebilir, çalışma stilinizle fark yaratabilirsiniz!

Kayıt Ol »

Başarıya Ulaşın!

Motivasyonunuzla başarınızın doğru orantılı olduğunu biliyor muydunuz? Sizi başarıya ulaştıracak motivasyon tekniklerini öğrenin!

İş Hayatında Kendine Motivasyon Kaynağı Yaratmak İsteyenlere Özel Motivasyon Eğitimi – Motivasyonunuzu Artırın, Başarınızı Taçlandırın!

Verimliliğinizi en üst seviyeye ulaştırmak, iş hayatında yaşadığınız sorunları gidermek ve kendinize motivasyonunuzu artıracak hedefler belirlemek için hemen bize ulaşın, motivasyon ve başarı ilişkisini deneyimleyin! Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir motivasyon eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile yolunuzu aydınlatıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun motivasyon kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, iletişim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız motivasyon ile kişilere ve kurumlara profesyonel yaşamda öne çıkmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Motivasyon eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, eğitimlerde tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

motivasyon kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla motivasyon eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı iş insanları arasına adını yazdırmak ve ikna kabiliyetini geliştirmek isteyen kursiyerlerimize motivasyon sonrasında da yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Motivasyon eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

motivasyon kursu

Sistematik Çalışma Prensibini Benimseyin!

Motivasyonu yüksek çalışanların şirketinizdeki çalışma veriminin yükselmesi için olmazsa olmaz olduğunu söyleyebiliriz. Motive olmuş bir ekiple hedeflerinize ulaşmaya hazır olun!

Çalışanların en sık karşılaştığı sorunlardan olan iş yetiştirme telaşı ve zaman yönetimi problemine etkili bir çözüm önerimiz var: Motivasyon Eğitimi! Motivasyon eğitimlerine katılarak ekibinizin işleri belli bir sistematiğe oturtmasını destekleyebilir; planlama ve organize olma becerilerini geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Her alanda sistemli olmanın başarıyı getireceğini unutmayın!

Motivasyon eğitimi ile çalışanlarınızın performansını arttırmak için etkili yolları öğrenebilir, verimli olacakları zaman dilimlerini etkili şekilde kullanmanın önemini vurgulayabilir, başarılarını destekleyebilirsiniz.

Kişilik ve Motivasyon İlişkisini Saptayın!

Çalışanlarınızın motive olma şekillerinin kişilik özelliklere göre değişeceğini biliyor musunuz? Bazı çalışanınız takdir ile bazı çalışanlarınız da tatil ile motive olabilir!

Motivasyon eğitimlerine katılarak iyi bir lider olmanın sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Çalışanlarınızı gözlemleyerek kişilik özelliklerini değerlendirebilir; bu sayede herkesin fayda sağlayacağı verimli ve etkileşimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Ekibinizin performansını güçlendirmek için motivasyon ve başarı ilişkisini aktarabilirsiniz.

Her çalışanınızdan nasıl aynı performansı almıyor, aynı çalışma tarzını deneyimlemiyorsanız her birinin motive olma şeklinin de farklı olacağını unutmayın! Başarılı bir yönetici olarak motivasyon güçlendirme tekniklerini öğrenin!

motivasyon eğitimleri
motivasyon kursları

Motivasyonunuzu Özgüveninizle Destekleyin!

Özgüven-motivasyon ilişkisini hiç düşünmüş müydünüz? Özgüven motivasyona, motivasyon da başarıya ulaştırır!

“Yetenekli değilim, bu yüzden motive olamıyorum!” diyenlerdenseniz bu bilişsel hatadan hızla uzaklaşmanızda fayda var! İyi olduklarınızı ve başardıklarınızı görmezden gelmeyin. Motivasyon eğitimi ile kendi doğrularınızı ve başarılarınızı fark ederek motivasyonunuzu ve performansınızı destekleyebilirsiniz. Yaşamınızdaki en iyi liderin kendiniz olduğunu unutmayın! Motivasyonunuzu artırmak için özgüveninizi yüksek tutun!

Her başarısızlıkta pes etmeyin! Hedefinize ulaşmak için özgüveninizi ve motivasyonunuzu arttırın! Başarana kadar deneyin!

Motivasyon Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Ekibine motivasyon ve güç aşılamak isteyen firmalara, Türkiye’nin başarılı kurum ve kuruluşlarına, yöneticilik özelliklerini geliştirmek isteyenlere ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere motivasyon eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı motivasyon kursu

MEB Ruhsatlı Motivasyon Kursu

Motivasyon eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Motivasyon kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde eğitim sunuyor, keyifli bir atmosfere gelişimlerini destekliyoruz. Kursiyerlerimizin kurumsal ve bireysel motivasyon eğitimleri ile kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Motivasyon eğitimlerinde beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alıyor; verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına eğitimimizi uygulama ile pekiştiriyoruz.

Motivasyon kursu öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştiriyor, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi dersleri düzenliyoruz.

Uygulamalı Motivasyon Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Motivasyon eğitimleri ile motivatörlerinizi bulmanızı destekliyor, motivasyon tekniklerini yaşamınıza en etkili şekilde uyarlayabilmeniz için teorik anlatımlar yerine uygulamalı dersler işliyor, öğrenme sürecinizi hızlandırıyoruz!

Kariyer basamaklarını tırmanırken çok daha özgüvenli, güçlü ve motive olmuş bir şekilde ilerlemenizi destekliyor, uygulamalı motivasyon çalışmalarımız ile güçlü hissetmenizin önünü açıyoruz. Özel motivasyon eğitimleri ile kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen kursiyerlerimize birebir ders veriyor, motivasyon ve performans ilişkisini keşfetmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel yaşam için olmazsa olmaz olan motivasyonunuzu yakalamanız, işinizde daha verimli olmanız ve potansiyelinizi keşfedebilmeniz için uygulamalı motivasyon eğitimleri ile kendinize olan güveninizi tazeliyor, başarma duygusuna sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kursiyerlerimizin neyi başarmak istediklerini fark etmelerini, motivasyon kaynaklarını ve yapabileceklerine olan inançlarını tazelemelerini sağlıyor; iş hayatında başarılı olmanın anahtarını sunuyoruz.

motivasyon dersi
motivasyon dersleri

Uluslararası Standartta Motivasyon Eğitimi

Eğitim sektöründe 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel motivasyon eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan motivasyon kursu programımızda öğrenme hızınıza, iletişim becerilerinize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Motivasyon eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Motivasyon eğitimi dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İş hayatında yaşayacağınız hiçbir olumsuzluğun ve eleştirinin motivasyonunuzu düşürmesine izin vermemek sizin elinizde!

Motivasyonunuzu Artırın, Başarma Duygunuz Hareke Geçsin! Motivasyon Eğitimi ile Gücünüzü Gösterin!

Başarı ve hedefinize yoğunlaşarak motivasyonunuzla birlikte azminizi de artırabileceğinizi biliyor musunuz? Motivasyon eğitimi ile iş ortamındaki performansınızı iyileştirebilir, olumsuz durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Hemen gelin, motivasyon eğitimiyle başarmanın sırrını keşfedin!

motivasyon eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir motivasyon kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
motivasyon eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Motivasyon kursu sonunda, eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilere herhangi bir neden aramaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı motivasyon eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen motivasyon eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Daha İyisini Yapın!

Motivasyon eğitimi ile verimli çalışmanın büyüsünü keşfedin, iş hayatının zorlu durumlarıyla baş etmenin yollarını öğrenin!

motivasyon eğitimi fiyatları

Motivasyon Eğitimi

Motivasyon Eğitimi ile Profesyonel İmajınızı Güçlendirin!

Bilgi Al
motivasyon eğitimi mezunları

800+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce öğrenciye, öğretmene, insan kaynakları çalışanına ve yöneticiye motivasyon eğitimi vererek çalışma ortamındaki olumsuzlukların performanslarını etkilememesini sağladık.

İmaj Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel motivasyon eğitim programları ile öğrencilerimize iş yaşamında kendi motivasyonlarını nasıl yükseltmeleri gerektiğinin detaylarını aktardık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem sosyal yaşamdaki kariyer hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı iş insanlarının arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza ve iletişim becerilerinize göre şekillenen bir motivasyon eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

Motivasyonunu yüksek tutmakta zorlanan, kolay demotive olan ve düşük enerjili tüm profesyonellere motivasyon eğitiminden sonra da kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel motivasyon eğitimi sonrasında kurumlara ve kişilere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti veriyor; ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı kişisel gelişim eğitimlerine yönlendiriyoruz. Yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Motivasyon kursları ile sizin ve ekibinizin kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına yanıt veriyor; kurumsal hayatlarını en iyi şekilde yönlendirmek ve başarıya ulaşmak isteyen kursiyerlerimize destek oluyoruz!

motivasyon kursu fiyat
motivasyon kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Motivasyon eğitimi sonrasında da motivasyonun iş yaşamındaki önemini fark eden ve performansını en üst seviyeye çıkarmak isteyen kursiyerlerimize iletişim danışmanlığı sunuyor, yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Motivasyon sürecinin kişilik türlerine göre değişebilen bir durum olduğunu keşfetmenizi sağlarken aynı zamanda da motivasyon ve başarı ilişkisine değiniyoruz. Bireysel performansı artırmaya yönelik önerilerde bulunuyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve motivasyon eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Kurumsal imajlarını motivasyon eğitimi ile güçlendiren kursiyerlerimizin gelişimlerine destek olacak diğer eğitimlerle yanlarında olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştıklarından emin oluyoruz!

Motivasyon Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Motivasyon eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Motivasyon Eğitim Programı

Firmanızda işler zamanında tamamlanmıyor mu? Çalışanlarınızın performansını artırabileceğiniz motivasyon eğitimiyle çalışma ortamınıza enerji katmaya hazır mısınız? Motivasyon eğitimi programımızı inceleyin, kendinizi ve ekibinizi geliştirin. Motivasyonu artırıcı ve teşvik edici bir ortam yaratın!

Motivasyon eğitimine;
 • İşine odaklanmakta güçlük çeken,
 • Stres yönetimi yapma noktasında yetersiz kalan,
 • Gelişimini destekleyecek bir eğitime ihtiyaç duyan,
 • Kolay demoralize olan,
 • Psikologlar,
 • Akademisyenler,
 • Yöneticiler,
 • Politikacılar,
 • Sporcular katılım sağlayabilir.

Motivasyon eğitimine katılmak için nedenler;
 • Başarıya bir türlü ulaşamıyorsanız,
 • Bir işe motive olmakta güçlük çekiyorsanız,
 • Yorucu ve yoğun tempolu bir işiniz varsa,
 • Çalışma ortamınız dikkatinizi dağıtacak durumlar barındırıyorsa,
 • Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız,
 • Olumsuz bir dönem geçiriyorsanız,
 • Yönetmekte olduğunuz bir ekip varsa motivasyon eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Motivasyon eğitimlerine katılarak;
 • Çok daha huzurlu bir çalışma ortamı yaratabilir,
 • Enerjinizi ve canlılığınızı geri kazanabilir,
 • Yönetmekte olduğunuz takımın performansını artırabilir,
 • Başarma duygunuzu yeniden alevlendirebilir,
 • Kişisel gelişiminizi destekleyebilir,
 • Özgeçmişinizi ve profesyonel portfolyonuzu güçlendirebilirsiniz.

Motivasyon Eğitim Programı – 800’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Üzerinizdeki yoğun bir iş baskısı mı var? Yetiştirmek zorunda olduğunuz bir yığın iş varsa ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi motivasyon eğitiminde bulabilirsiniz! Krizi fırsata çevirebileceğiniz motivasyon eğitimiyle yeni bir başlangıç yapmaya hazır mısınız?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Motivasyon Eğitimi Programı

Motivasyon eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Motivasyon Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

“Durmadığın sürece ne kadar yavaş gittiğin önemli değil.”- Konfüçyüs

motivasyon eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Motivasyon eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Motivasyon eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal motivasyon eğitimlerini planlarken grup dinamiğini, her bir kursiyerimizin öğrenme hızını ve bilgi birikimini göz önünde bulunduruyor; en etkili ders programını oluşturuyoruz.

Motivasyon eğitiminde; Kişisel Başarı Nedir, Başarıyı Sınırlandıran Davranışlar, Öz Motivasyon Becerileri, Motivasyonun Dili, İç ve Dış Motivasyon, İnançlar ve İsteklendirme, Beden, Zihin ve Gönül Desteği ile Motivasyon ve Ödül ve Ceza Yaklaşımı gibi konuları işliyoruz.

Motivasyon eğitimlerinin bir çeşidi olan 3.0 öğrenme modelinde, bir işte profesyonel olarak yapılan çalışmalarla motive olma duygusu bulunur.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Motivasyon Eğitimi Yorumları

Başarma Duygusunu Tadın!

Motivasyonunuzla birlikte başarılarınızı da artırın, özgüveninizi tazeleyin!

Hedeflerinizi Belirleyin!

Ne yapmak istediğinizi bilerek ilerleyin, motivasyonunuzla başarıyı siz yakalayın!

Azmin Gücüne İnanın!

Motivasyonunuzun azmizi, azminizin de potansiyelinizi etkilediğini unutmayın!

Motivasyon Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çalışma hayatında her zaman daha iyisini yapabileceğine inanan kursiyerlerimizin, mesleki gelişimlerini desteklemek üzere katıldıkları Zaman Yönetimi, Etkili İletişim ve İmaj, Stres Yönetimi ve Motivasyon eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Motivasyon Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Motivasyon eğitimlerinde geçirdiğimiz keyifli anları, öğrencilerimizle etkileşimimizi ve uygulamalı derslerimizi daha yakından incelemek isterseniz video ve fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.