Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel SEO Eğitimi - Birebir SEO Eğitimleri ile Yeni Nesil Pazarlamacılığı Öğrenin!

Kişiye Özel SEO Dersi Alabilirsiniz

Firmanızın, arama motorlarındaki mevcut sıralamasını iyileştirmek için birebir Google SEO eğitimi almak istiyor, grup derslerinin daha az verimli olacağını düşünüyorsanız özel seo eğitimi sizin için güzel bir seçenek olabilir. Ekipçe yapılan kurumsal SEO derslerinin dışında ben de özel SEO eğitiminin daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

Sonuç alınabilirlik ve uygulanabilirlik açısından özel SEO eğitiminin daha başarılı olduğunu da ayrıca belirtmem gerek. Ortalama bir Google SEO eğitiminde 10 kişiyle birlikte ders alacağınızı düşünürsek ders süresince anlamadığınız, kaçırdığınız veya tekrar edilmesini istediğiniz konularda eksiklik yaşayabilirsiniz. Ancak özel SEO eğitimi aldığınızda hem eğitmeninizle birebir etkileşimde olursunuz hem gelişiminiz ve eksik kalan yönleriniz takip edilir hem de dilerseniz firmanız veya markanız özelinde çalışmalar yaparsınız.

Özel SEO Kurslarının Faydaları Nelerdir? 

Özel SEO eğitimi bana ne kazandıracak ya da özel SEO eğitimi almanın, grup dersine kıyasla bana avantajı ne olacak diye merak ediyorsanız bu durumu sizlere en özet şekilde şöyle açıklayabilirim. Özel SEO kursunda değil de grup derslerinde olduğunuzu ve firmanızı geliştirmek için SEO eğitimine katıldığınızı düşünün. Her işletmenin farklı pazarlama hedefleri vardır. Ve de her işletmenin rekabet ettiği farklı sayıda firma ve farklı yoğunluk vardır. Daha az rekabetin hakim olduğu bir sektörde yapılacak SEO ile yoğun bir rekabetin bulunduğu sektörde yapılacak SEO çalışmaları daha farklıdır. Dolayısıyla hem şirketinize hem de kişiye özel SEO eğitimi almanız burada önemli bir artı olur.

Özel SEO eğitimlerinde; anahtar kelime araştırması, rakip anahtar kelime araştırması ve SEO dostu içerik oluşturmada ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğitimler alırsınız. Yani mobilya sektöründe hizmet veren bir firmanız varsa kişiye özel SEO dersi aldığınız için direkt olarak kendi firmanız için araştırmalar yapar, doğrudan mobilya sektörüne yönelik püf noktalar öğrenirsiniz.

SEO, çok fazla tekniğin ve detayın bulunduğu bir çalışmadır. Dolayısıyla SEO dersleri süresince anlamadığınız, uygulamalı olarak görmek istediğiniz ya da daha farklı bir örnekle açıklanmasını bekleyeceğiniz konular ve durumlar olabilir. Bu yüzden SEO özel derslerine katılmak, dersinizi dilediğiniz şekillendirebilme imkanı sunar. Dolayısıyla SEO özel dersleri sizin için çok daha faydalı olur. 

Özel SEO kursuna katılmayıp grup derslerini tercih ettiğinizde siz tam da öğrenme aşamasındayken eğitmene pek çok farklı soru sorulup zihniniz karıştırılabilir ya da uygulamalı SEO derslerindeyken her kafadan farklı bir ses çıkarak ilginiz dağıtılabilir. Bu yüzden özel SEO kurslarında eğitim almak, sizlere SEO’nun tüm detaylarını çok daha sakin ve sessiz bir ortamda öğrenme imkanı sunar.

Kişiye Özel SEO Dersi Fiyatları Nedir?

Özel SEO kurslarında dersler tamamen size özel olarak planır. Ders takvimi de eğitmenle birlikte müsaitlik durumlarınıza göre organize edilir. Dolayısıyla özel SEO eğitiminin grup derslerine oranla bir miktar daha pahalı olması normaldir. Özel SEO eğitimlerinin fiyatları, eğitim aldığınız kuruma, eğitmenlerin deneyimine, belirlenen ders müfredatına, alacağınız ders sayısına ve saatine, temel/ileri seviye SEO eğitimine, derslerin uygulamalı yapılıp yapılmadığına ve online/yüz yüze taleplerinize göre değişir. Dolayısıyla özel SEO kursu ile ilgili net bir fiyat vermek mümkün değildir. Ancak yine de özel SEO kursları ile ilgili ortalama bir fiyat belirtecek olursam başlangıç seviye özel SEO kursları için 1000 ila 2000 TL, ileri seviye özel SEO eğitimleri içinse 2000 ila 3000 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

SEO Uzmanı Olmak İstiyorsanız Mutlaka Özel SEO Eğitimine Katılmanızı Öneririm

Google SEO eğitimini, kişisel blog sayfanızı daha iyi bir duruma getirmek ve sıralamalarda üste çıkarmak için istiyorsanız mesleki bir hedefiniz olmadığı için grup dersleri size yeterli gelebilir. Ancak küçük, orta ve büyük ölçekli firmalarınızı artan rekabete dahil etmek isteyenler veya SEO uzmanı olarak kariyer planlayanlar için mutlaka özel SEO eğitimini tavsiye ediyorum.

Çünkü özel SEO eğitiminde, öğretmenlerinizin gelişiminizi daha iyi bir şekilde takip eder. Böylece eksik kaldığınız ya da hatalı olduğunuz durumlarda, vakit geçmeden tekrarlayıcı anlatımlar yapılır. Firmanızın SEO ihtiyaçları ve yapılabilecek SEO çalışmaları da yine aynı şekilde özel SEO eğitimlerinde daha net anlaşılır.

[widget-136]

Yorum Yap