Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kariyer Danışmanlığı

Hayal Ettiklerinizi Birlikte Başarabiliriz!

Meslek seçimi yaparken yalnızca ekonomik getirileri mi göz önünde bulunduruyorsunuz? Seçimlerinizin size uygun olup olmadığını, mesleğin dinamiklerini ve zorluklarını değerlendirmenize katıyor musunuz?

Gençlerin büyük bir çoğunluğunun kariyer planı oluştururken ilgi alanı, yetenek ve uyum sağlama süreçlerini dikkate almadığını ve hayatının geri kalanını mutsuz ve umutsuz bir şekilde geçirdiğini biliyor musunuz? Size hem mesleki hem de kişisel açıdan doyum sağlayacak kariyer planını oluşturmak için profesyonel bir destek almaya ne dersiniz?

Karar vermek, yolu yarılamak demek! Kariyer danışmanlığı desteği alarak geleceğinizi nasıl yönlendirmeniz gerektiğini, etkili bir özgeçmiş hazırlama tekniklerini ve kariyer fırsatlarını değerlendirme sürecini öğrenebilirsiniz!

Gençlerin %68’inin yanlış meslek tercih ettiğini ve sık sık iş değişikliği yaptıklarını biliyor muydunuz?

kariyer danışmanlığı

Hedeflerinize ve başarıya ulaşmanın anahtarı, doğru mesleki yönlendirme!

Gençlerin Kendilerini Keşfetme Yolculuğunda Yanlarında Yer Alıyoruz!

kariyer danışmanı

Farkındalık Kazandırma

Kariyer planı oluştururken güçlü yönlerinizin neler olduğunu, neler yapmaktan hoşlandığınızı ya da sizi neyin mutlu edeceğini hiç düşündünüz mü?

Meslek seçiminin, geçiminizi sağlamak için maddi kaynak oluşturan bir etmenden çok daha fazlası olduğunun farkında mısınız? Gençlerin ve iş hayatına atılacak olanların meslek seçimlerinden önce kendilerini tanımalarını, ne istediklerini bilmelerini, yeteneklerinin farkına varmalarını ve değerlerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Gençlerin, meslek seçimlerinde kendilerinden çok daha emin bir şekilde karar almalarını destekliyor, yalnızca ekonomik getirilerin göz önüne alındığı yanlış meslek tercihlerine engel oluyoruz!

Mesleki Rehberlik

Yanlış meslek seçimi yapmanın iş hayatında başarısızlığa ve dolayısıyla da mutsuzluğa neden olduğunu biliyor muydunuz?

Hangi mesleğin sizin için daha iyi olduğuna ve geleceğinizi nasıl yönlendireceğinize karar veremiyor musunuz? Kariyer danışmanlığı ile yeteneklerinizi keşfederek başarılı, mutlu ve huzurlu olacağınız kariyer fırsatlarını yakalamak ister misiniz? Gelin, hayatınızın geri kalanını kendiniz yönetin!

Başkalarının yolundan gitmek, ilk bulduğunuz işe girmek ya da düşünmeden tercih yapmak tüm yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Doğru mesleki yönlendirme ile profesyonel yaşamınızı daha sağlam temellere dayandırabilirsiniz!

meslek seçimi

Kariyer Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Kariyer rotasını çizmek isteyen yeni mezunlara, kurumsal hayata adım atacaklara ya da yaptığı işten mutlu olmayanlara özel kariyer danışmanlığı yaptık!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

kariyer fırsatı

Karar Verme Sürecini Hızlandırma

Meslek seçimi, yaşamınızdaki en önemli ve yorucu süreçlerden biri. Peki, siz hayatınızdaki en önemli kararı verdiniz mi?

“Hangi mesleği yapacağıma nasıl karar vereceğim?” ya da “Benim için en doğru meslek hangisi?” diye endişelenmeyin! Kararsızlıkla vakit kaybetmek yerine profesyonel kariyer danışmanlığı desteği alarak siz de yeteneklerinizi ve ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurabilir, öğrenme hedefiniz ve bireysel tercihleriniz hakkında daha net bir fikre sahip olabilirsiniz.

İlginizi çeken mesleklerin tüm artılarını ve eksiklerini profesyonel bir bakış açısıyla değerlendirerek en doğru kararları vermek ister misiniz?

Kariyer Değişimi ve Gelişimi

İşinize yeteri kadar önem verdiğinizi, kariyerinizi yönetme ve geliştirme noktasında verimli olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Doğru meslek seçimi kadar kariyerinizi nasıl başarıyla yönettiğiniz de önemli. Kariyer danışmanlığından faydalanarak siz de iş yaşamınızdaki motivasyonunuzu artırabilir, mesleğinize çok daha fazla değer katabilir, başarılı olmanız için gerekli olan bilgi, beceri ve deneyimi edinebilirsiniz.

Esas görevinizin iş bulma sürecinden sonra başladığını biliyor musunuz? Kariyer gelişiminizi destekleyecek, kendinizi ispat etmenizi sağlayacak bir iş motivasyonuna sahip olmak için kariyer danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz!

kariyer planı oluşturma

Geleceğini Garanti Altına Almak İsteyenler İçin Kariyer Danışmanlığı – Kariyer Yolculuğunuz Başlasın!

Kariyer planlarınızı oluşturmadan önce ne istediğinizi keşfetmek, mesleğinizden beklentilerinizi ortaya çıkarmak ve güçlü yönlerinizi fark etmek ister miydiniz? Yanlış meslek tercihlerinin, sizi mutsuz bir yaşama sürüklemesine izin vermeyin!

Yetenek ve İhtiyaç Analizi

Meslek seçiminde karar vermekte güçlük çeken gençlerimizin ilgi alanlarını, bilgi ve becerilerini keşfediyor; en doğru tercihi yapmalarını sağlıyoruz.

Kişiye Özel Eğitimler

Kurumsal ve bireysel ihtiyaç ve beklentilere göre özel eğitim programları oluşturuyor, sağlam bir kariyerin temellerini birlikte atıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Meslek seçimi yapan gençlerimizin yanında yer alıyor; tercihlerini değerlerine, becerilerine ve ilgi alanlarına göre yapmalarına destek oluyoruz.

kariyer danışmanı

Danışmanlık Sonrası Destek

Gençlerimize mesleki rehberlik yaptıktan sonra da ihtiyaç duydukları her anda destek oluyor; kariyer gelişimleri ve yönetiminde etkili oluyoruz.

En Doğru Seçim

Danışanlarımızın meslek seçimi yaparken kendileri için en iyi olanı bulmalarını sağlıyor, huzurlu ve mutlu olacakları bir iş sahibi olmalarını destekliyoruz.

Kariyer Fırsatları

İş arama sürecinde olan çalışanları, üniversiteden yeni mezun gençleri kendilerine uygun olan kariyer fırsatlarıyla buluşturuyoruz.

Kariyer Danışmanlığı ile Kendiniz İçin En Doğru Mesleği Seçin, İşinizi Severek Yapın!

Kendinizi keşfetmek, ne istediğinize karar vermek, kariyerinizi değiştirmek ya da geliştirmek için mesleki bir rehbere ihtiyacınız var! Yanlış meslek seçimi yapmamak, sağlam adımlar atarak hayal ettiğiniz mesleği başarıyla yapmak istiyorsanız size özel Kariyer Danışmanlığı desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım. Kariyer danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

kariyer danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kişiye ve kurumlara özel kariyer danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
kariyer danışmanı orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik kariyer danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
meslek seçimi

Size Uygun Mesleği Seçin!

Yeteneklerinize, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun bir meslek seçmenize yardımcı olalım, sevdiğiniz ve keyif aldığınız işi yaparak hiç çalışmamış olun…

Bize Ulaşın »

Kariyerinizde Hızla İlerleyin!

Kariyer danışmanlığı ile mesleki farkındalık kazanın, doğru kararlar vererek başarılı bir geleceğe sahip olun, kurumsal hayatın dikkat çeken profesyonelleri arasına adınızı yazdırın…

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden, eğitimlerden ve danışmanlık süreçlerinden fotoğraflarla Girişimci ve Kariyer Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Kariyer Danışmanlığı Sürecimiz Nasıl İlerliyor?

Kariyer planı oluşturmayı hedefleyen, meslek seçiminde desteğe ihtiyaç duyan ve akademik yaşamı için yol haritası çizmek isteyen tüm gençlere kariyer danışmanlığı hizmeti vermekte ve geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlere kendilerini gerçekleştirme fırsatı sunmaktayız.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Kariyer Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Kariyer danışmanlığı yaptığımız gençlerimiz ve profesyonellerle geçirdiğimiz keyifli süreçleri, katıldığımız etkinlikleri ve düzenlediğimiz organizasyonları Instagram'dan takip edin!

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Kariyer Danışmanlığı Yorumları

Ben Nerede Olmak İstiyorum?

Kariyer planlaması yaparken gençlerin hayallerini sorguluyor, onların iç dünyalarına ışık tutuyoruz.

Kariyerimden Ne Bekliyorum?

Meslek seçimlerinin gençlerimize neler katacağını fark etmelerini sağlıyor, farkındalık kazandırıyoruz.

Güçlü Yönlerim Neler?

Kariyer planlaması yaparken danışanlarımızın bilgi, beceri ve deneyimlerini gün ışığına çıkartıyoruz.

Kariyer Yolculuğunuza Destek Olacak Eğitimler - Yeteneklerinizi Keşfetmek İçin Bu Şansı Değerlendirin!

Ayaklarınızın geri geri gittiği, hiçbir yükselme hayali kurmadığınız ve yalnızca geçiminizi sağlamak için devam ettiğiniz bir işinizin olması, sizi huzursuz etmez miydi? Kariyer danışmanlığı desteği alarak parlak bir geleceğe adım atmanızı destekleyecek eğitimlerimize göz atın!