Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Azercell SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi

Dijital Dünyada Görünürlüklerini Arttırmalarını Sağladık!

SEO Akademi kurucusu ve Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz, Azercell kurumsal yetkililerine SEO İçerik Editörlüğü hakkında faydalı bilgiler verdi.

16 – 17 Ekim 2015 tarihleri arasında Azerbaycan’ın lider mobil operatörü Azercell çalışanları Jalil Namazaliyev ve Tamilla Bulat için SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi verdik. Azercell çalışanlarına SEO'ya uyumlu içerik yazmanın temellerini, anahtar kelime stratejisi oluşturmayı ve içerik pazarlama yöntemlerini öğrettik.

Azercell çalışanları için özel olarak eğitim merkezimizde düzenlediğimiz SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi sonunda katılımcılarımız web siteleri için içerik yazma tekniklerini öğrendiler ve Google’ın seveceği içerikleri hazırlayacak yeterlilik kazandılar.

SEO içerik editörlüğü kapsamında; SEO içerik nasıl yazılır, içerik stratejisi, kompozisyon, anahtar kelime stratejisi, içerik pazarlama teknikleri, Google içerik cezaları gibi konulara değindik.

azercell seo içerik editörlüğü eğitimi

Tarih
16 – 17 Ekim 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO ve İçerik Editörlüğü Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!