Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Marmara Üniversitesi SEO Eğitimi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü 1. Kariyer Günleri

Gençlere Dijital Dünyada Görünür Olmanın Önemini ve Püf Noktalarını Anlattık!

Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü tarafından düzenlenen 1. Kariyer Günleri etkinlik programına katıldık.

Gençlere ve kariyer hedefi olan herkese destek olacak, üniversite öğrencilerinin yaratıcı fikirlerini açığa çıkaracak ve SEO hakkında katılımcıları bilgilendirecek keyifli bir program düzenledik. SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz, öğrencilerin kariyer beklentilerine ve hedeflerine yeni bir bakış açısı kazandırmak için deneyimlerini paylaştı.

Öğrencilerin mesleki yolculuklarını belirlemelerine yardımcı olan ve internetin zengin iş imkanlarından bahsedilen eğitimde SEO stratejileri, internetten para kazanma yolları ve dijital kariyer olanaklarından bahsettik.

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü 1. Kariyer Günleri programına katılan öğrencilerin enerjileri ve potansiyelleri bizleri çok etkiledi. Karşılıklı paylaşımlar geleceğe dair umudumuzu tazeledi.

marmara üniversitesi seo eğitimi

Tarih
27 Nisan 2016
Düzenleyen
Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Konu
SEO Eğitimi
Katılımcı
60+

Marmara Üniversitesi’nde Keyifli Bir SEO ve Kariyer Buluşması Gerçekleştirdik!

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri bölümünün organizasyonuyla Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik, öğrencilerimizin yaratıcı fikirlerini açığa çıkarmaya çalıştık, geleceğe umutla bakmalarını sağladık!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!