Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Koçtaş Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyada Etki Alanlarını Arttırmalarını Sağladık!

Orhan Gürbüz ve SEO Akademi olarak Koçtaş Yapı Marketleri çalışanlarına ve dijital pazarlama ekibine SEO eğitimi verdik!

Kurumsal SEO eğitimi programımızda; SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, İçerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Adwords kullanma ve kampanya yönetimi, internet sitelerinden kazanç sağlama, kurumsal SEO uygulama gibi başlıklar yer aldı.

Türkiye’nin önde gelen markalarından Koçtaş Yapı personellerine SEO tekniklerini öğreterek web sitelerinin optimizasyonlarını daha başarılı bir şekilde yapmalarına destek olduk.

Kurumsal SEO kursu sonunda Koçtaş çalışanlarına SEO Akademi’den eğitim aldıklarını gösteren SEO kursu sertifikalarını takdim ettik.

koçtaş seo eğitimi

Tarih
18 Mayıs 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!