Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Penta Teknoloji Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyada Fark Edilirliklerini Arttırdık!

SEO Akademi kurucusu ve SEO eğitmeni Orhan Gürbüz, Penta Teknoloji ekibiyle SEO ve dijital pazarlama deneyimlerini paylaştı.

SEO Akademi ekibi olarak yer aldığımız kurumsal SEO eğitimi programımızda; SEO çeşitlerinden Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarına, SEO içerik optimizasyonundan site içi ve site dışı optimizasyona, B2B pazarlamadan dijital dünyada marka yönetimine, Google Ads kullanımından internet üzerinden satışa kadar pek çok farklı konuya değindik.

Penta Teknoloji yetkilileri ve çalışanları için özel düzenlediğimiz kurumsal SEO eğitimi sonunda web sitelerinin optimizasyonunu nasıl yapacaklarını öğrendiler.

Kurumsal SEO eğitimi kapsamında program boyunca firma yetkilileri ile kendi web siteleri üzerinden SEO teknikleri hakkında uygulamalı çalışmalar gerçekleştirdik ve yapılabilecekleri görmelerini sağladık!

penta teknoloji seo eğitimi

Tarih
31 Ocak 2017
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Penta Teknoloji Kurumsal Partnerlerine Artık Daha Kolay Ulaşıyor!

Kurumsal SEO eğitimi ile dijital dünyada fark edilirliğini hızla arttırmaya başlayan Penta Teknoloji; kısa sürede sektöründe aranan bir marka haline geldi ve kurumsal partnerlerinin sayısını arttırmaya başladı!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!