Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü SEO ve Adwords Eğitimi

Türkiye’nin En İyi Üniversitelerinden Birinde SEO’nun Önemini Anlattık!

Türkiye’deki en başarılı ve köklü üniversitelerden biri olan ODTÜ’nün Kurumsal İletişim ve IT (Bilgi Teknolojileri) departmanlarına SEO ve Adwords başlıklarıyla iki ayrı eğitim vermiş olduk.

SEO ve Adwords Eğitimi’nde ilk gün eğitim başlığı Adwords olurken 2. Gün ise katılımcılara SEO hakkında bilgiler verdik. SEO ve Adwords aşamalarını, site içi ve site dışı optimizasyonun önemini, SEO uyumlu web site hazırlamanın yollarını, dijital pazarlama stratejilerini ilgili departmanlara aktararak becerileri arasına yeni kazanımlar eklemelerini sağladık.

Kurumsal İletişim ve IT departmanlarının kurumsal sitelerinin optimizasyon ve reklam çalışmalarını yapmalarına destek olduk. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizi başarıyla noktaladık

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü SEO ve Adwords Eğitimi ile 3 boyunca SEO uyumlu site hazırlamanın ve Google Adwords kullanma tekniklerini aktararak SEO dünyasına yeni uzmanlar kazandırdık.

odtü seo eğitimi

Tarih
14 – 15 – 16 Aralık 2015
Düzenleyen
ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü
Konu
SEO ve Adwords Eğitimi
Katılımcı
15+

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde Keyifli Bir Mini SEO Eğitimini Tamamladık!

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde başta kurumsal iletişim ve IT olmak üzere farklı departmanların ilgi ve alakaları sonucunda faydalı ve keyifli bir SEO ve Adwords programı sunmuş olduk.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!