Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Maltepe Üniversitesi Girişimcilik Etkinlikleri SEO Eğitimi

Gençlere Dijital Dünyada Görünür Olmayı Anlattık!

Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Girişimcilik Etkinlikleri kapsamında SEO Eğitimi programımızla geleceğin girişimcilerine internet dünyası ve SEO hakkında önemli bilgiler verdik.

SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz genç girişimcilere internetten kazanç sağlamanın yollarını, web siteleri için SEO’nun önemini, dijital pazarlama yollarını anlattı.

SEO eğitimi programımızda; Türkiye’deki Dijital Kullanıcı İstatistikleri, İnternetin Ne Amaçla Kullanıldığı, SEO Çeşitleri, SEO Algoritmaları, Algoritma Cezaları, SEO Uyumlu Site Hazırlamanın Teknikleri Ve Püf Noktaları, Etkili İçerik Yazmanın Yolları, Tasarım Optimizasyonu Yapım Aşamaları, Mobil SEO Ve Sosyal Medya SEO, Dijital Pazarlamanın Önemi gibi konular yer aldı.

Genç girişimcilerin internet dünyasında nasıl var olacakları ve kazanç sağlayacakları anlatılırken SEO’nun nasıl uygulanacağı da anlatıldı. Dijital pazarlama yöntemlerine değinildi. Tasarım ve içerik optimizasyonu öğrenildi. Arama motorlarının çalışma mantığı kavrandı.

maltepe üniversitesi seo eğitimi

Tarih
9 Mayıs 2016
Düzenleyen
Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Konu
Girişimcilik Etkinlikleri
Katılımcı
60+

Üniversite Zirvelerinde Gençlerle Bir Aradayız!

Türkiye’nin köklü üniversitelerinde okuyan, geleceğin başarılı girişimcileri ve iş insanları olacak gençlerimizle zirvelerde, kariyer günlerinde ve eğitimlerde bir araya geliyoruz. Bilişimden dijital pazarlamaya, sosyal medyadan girişimciliğe kadar gündemi ve günceli konuşuyoruz!

Üniversite Zirvelerini Takip Edin