Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rönesans Holding Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi

Dijital Dünyada Rekabet Güçlerini Arttırdık!

15 – 16 Ekim 2015 tarihleri arasında Rönesans Holding’de RHİ Marketing Müdürü olarak görev yapan İrina Atakan hanıma Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi verdik.

SEO Eğitmeni ve Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz, Rönesans holding kurumsal yetkililerine SEO tekniklerini ve stratejilerini, site içi ve site dışı optimizasyonun önemini, sosyal medya hesaplarının kurumsallaştırılma yollarını, dijital pazarlamanın markaya katacağı değeri, web sitesinin teknik ve içerik açısından nasıl düzenlenmesi gerektiğini anlattı.

İnşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim sektörlerinde uzmanlaşmış bir şirketler topluluğu olan Rönesans Holding yetkilileri SEO ve Sosyal Medya eğitimi sonunda web site optimizasyonunda ve kurumsal sosyal medya yönetiminde gelişim kaydettiler.

Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi sonunda firma siteleri üzerinde uygulama yaparak öğrenilenlerin pekiştirilmesini sağladık. Rönesans Holding Marketing Müdürü İrina Atakan’ın sertifikasını vererek firma için faydalı bir eğitim gerçekleştirdik.

rönesans holding seo eğitimi

Tarih
5 Haziran 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!