Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Pazarlama Danışmanlığı

Ürününüzü Başarılı Stratejilerle Pazarlayın!

Markanızı duyurmanız ve etkili satış planları yapabilmeniz için pazarlama danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Ticari fırsatları değerlendirerek büyüme ve sektörünüzde sağlam bir yere sahip olma arzunuzu birlikte gerçekleştiriyoruz. Rekabet ortamının arttığı ve farklı bir yol çizmeyen firmaların ya da girişimcilerin görünürlüğünü yitirdiği bir dünyada pazarlama danışmanı desteği almanız büyük önem taşıyor. Pazarlama danışmanlığı ile ürününüzü ve markanızı görünür kılmanıza yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık alarak doğru hedefler belirleyip pazar analizleri yapabilir, satış departmanınıza destek olabilirsiniz.

Pazarlamacıların %76’sı, aldıkları pazarlama danışmanlığı hizmetleri ile firmalarına büyük katkılar sunduklarını ifade ediyor.

pazarlama danışmanlığı

Etkili Pazarlama Stratejileri ile İnovatif Çözümler Bulalım!

pazarlama danışmanı

Pazarlama Departmanı Kurulum Desteği

Pazar hedeflerinizi belirlemeden önce güçlü ve nitelikli bir pazarlama departmanı kurmak için ihtiyacınız olanları belirliyoruz.

Firmanızda pazarlama departmanı yerine sadece satış departmanı bulunuyorsa, pazarlama danışmanlığı talebinizi, pazarlama departmanı kurma fikriyle karşılıyoruz. Sıklıkla birbirine karıştırılan satış ve pazarlama departmanlarının farkını ortaya koyuyoruz. Müşterilerinizin ürününüze ilgi göstermelerini sağlayan pazarlama stratejileri için departmanınızı kurmanıza destek oluyoruz.

Pazarlama departmanı kurarken kadro seçiminizi ve görev dağılımlarını yapabilmeniz için yol gösteriyoruz. IK stratejilerinizi ve personel seçme standartlarınızı belirliyoruz.

Pazarlama Stratejileri Geliştirme

Hedef kitlenizin ürününüze ilgi göstermesini ve bu ilgisini canlı tutmasını sağlayacak teknikler belirliyoruz.

Sektörünüzün yükselen değeri olabilmeniz için pazar araştırmaları yapmanız ve rakiplerinizi değerlendirmeniz konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. Pazarlama stratejilerinizi doğru bir şekilde belirlemenizi, hedef kitlenize etkili yollarla ulaşmanızı, rakipleriniz arasında yerinizi sağlamlaştıracak yolları öğrenmenizi sağlıyoruz.

Rakipleri ve sektörün dinamiklerini keşfedebilmeniz için pazarlama danışmanlık hizmeti alabilir, firmanıza değer katabilirsiniz.

pazarlama danışmanlığı hizmetleri
pazarlama danışmanlık

Marka Konumlandırma

Markanızı, hedef kitlenizi ve bulunduğunuz pazarı tanımanız için pazarlama danışmanlığı desteği veriyoruz.

Pazardaki yerinizi doğru belirlemeniz için markalaşma ve marka konumlandırma çalışmalarınızda pazarlama danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Böylece hedef kitlenize doğru kanaldan ve doğru ürünle ulaşmanızı sağlıyoruz. Marka konumlandırma sürecinizi ideal şekilde yürütmenizi sağlayarak satışlarınızı artırma hedeflerinizi gerçekleştirmenizde en büyük yardımcınız oluyoruz.

Pazarda başarıyı yakalayan bir marka olabilmeniz için satış ve pazarlama danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Pazarlama Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Web sitelerinden ya da mağazalarından yaptıkları satışları arttırmak, satış ve pazarlama ekiplerini doğru hedeflere yönlendirmek ve gelişimlerine destek olmak isteyen firmalar için pazarlama danışmanlığı yaptık!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

pazarlama danışmanlık şirketleri

Hedef Pazar ve Müşteri Analizleri

Hangi pazarda hangi müşterilere ürün veya hizmet sunacağınızın tespiti noktasında sizi bilgilendiriyoruz.

Detaylı hedef pazar araştırmaları ve müşteri davranış analizleri yapmanızı sağlayarak pazarın ihtiyaçlarını belirlemenize katkı sunuyoruz. Mevcut veya hedeflediğiniz müşterilerin satın alma yöntemlerini ve davranışlarını analiz etmenizi tavsiye ediyoruz. Markanızı müşterilere ulaştırabilmeniz için onların ihtiyaçlarına yönelmeniz gerektiğini fark etmenizi sağlıyoruz. Ürününüz için uygun olmayan pazarlarda vakit kaybetmenizi önlüyor, hedef pazarlarınızı genişletmeniz için sizi destekliyoruz.

Hedef kitlenize doğru kanallardan ve doğru ürünlerle ulaşabilmeniz için bilgi birikimimizi kullanıyoruz.

Dijital Pazarlama Stratejileri

Ürün veya hizmetinizi dijital mecralarda öne çıkarmanıza yardımcı olacak dijital pazarlama stratejileri sunuyoruz.

Ürün veya hizmetlerinize daha fazla müşterinin ulaşmasını istiyorsanız dijital destek alabilirsiniz. Hem fiziki pazarlarda hem de dijital ortamlarda ürünlerinizin çok sayıda kişi tarafından tercih edilmesi ve satış rakamlarınızın rakiplerin önüne geçmesi için pazarlama danışmanlığı hizmetimizle eş zamanlı olarak dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.

Hedef kitlenize ulaştığınız pazarları dijitalde de genişletebilmeniz için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

satış ve pazarlama danışmanlığı
dijital pazarlama danışmanlığı

Pazarlama Eğitimleri

Pazarlama bilgi ve donanımını daha fazla geliştirmek isteyenlere uluslararası geçerliliğe sahip eğitimler veriyoruz.

Pazarlama stratejileri hakkında bilmeniz gereken her konuyu en ince ayrıntılarına kadar öğrenebileceğiniz kapsamlı eğitimlerle donanım kazanmanıza katkı sağlıyoruz. Satış, pazarlama, girişimcilik eğitimlerinin yanı sıra pazarlamanın alt dalı olan dijital pazarlama eğitimi ile şirketinize veya bireysel olarak size değer katmaya devam ediyoruz. Telefonda ve yüz yüze satışın tekniklerini, saha satışının inceliklerini öğrenmenizi destekliyoruz.

Markanızın güçlü ortaklarından olarak pazarlama danışmanlığı hizmetimiz dışında verdiğimiz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Pazarlama Danışmanlığı - Profesyonel Bir Danışmanla Hedeflerinize Ulaşın!

Şirketinizin hedeflerini yakalamasını ve büyümesini desteklemek istiyorsanız Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz’ün sunduğu pazarlama danışmanlığı hizmetini tercih edebilir, sektörünüzün ticari fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

SWOT Analizi

Pazardaki yerinizi belirlerken güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfetmenizi sağlıyor, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmenizi tavsiye eden çözümler sunuyoruz.

Sektör ve Hedef Kitle Araştırması

Veriler çıkarmanızı sağlayarak pazarı tanımanızı kolaylaştırıyor, hedef kitlenizin eğilimlerinden yararlanmanıza fırsat yaratıyoruz.

Pazarlama Eğitimleri

Pazarlama, dijital pazarlama, girişimcilik ve satış konularında pazarlama eğitimi vererek gelişmenize katkıda bulunuyoruz.

pazarlama danışmanı

Marka İletişimi

Hedef kitlenize erişmenizi kolaylaştıracak stratejilerle markanızın adını duyurmanıza, özelliklerini sergilemenize yardımcı oluyoruz.

Dijital Çözümler

Pazarlama danışmanlığı verirken dijital mecraların gücünün de farkında olarak web site ve sosyal medya çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Verdiğimiz pazarlama danışmanlık hizmetleri sonrasında da desteğimizi sürdürüyor, çözüm aradığınız yeni konularda da yardımcı oluyoruz.

Pazarlama Danışmanlığı İle Hizmet ve Ürünlerinizi Doğru Kitleye, Etkin Yöntemlerle ve Yaratıcı Stratejilerle Ulaştırın!

Pazarlama ekibinin oluşturulmasından marka konumlandırmaya, dijital pazarlama stratejilerinden müşteri analizine kadar temeli sağlam bir sistem oluşturmak istiyorsanız, satışlarınızı kısa sürede arttırma hedefiniz varsa Pazarlama Danışmanlığı desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için tanışalım. Size özel pazarlama danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

pazarlama danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Pazarlama Danışmanı Orhan Gürbüz ve ekibi ile tanışmak, pazarlama danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
pazarlama danışmanı orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik pazarlama danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
pazarlama danışmanı

Satışlarınız Katlansın!

Pazarlama kanallarınızı yönetelim, iyi bir pazarlama ekibi kuralım, dijital pazarlamadan yararlanalım, satışlarınızın ve marka bilinirliğinizin artmasının tadını çıkarın!

Bize Ulaşın »

Markanız Hızla Büyüsün!

Pazarlama danışmanlığı ile müşteri ilişkileriniz geliştirin, ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtın, pazarlama stratejilerinizi canlandırın, rakiplerinizi geride bırakın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Pazarlama Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Kimlere Pazarlama Danışmanlığı Yaptık? Pazarlama Danışmanlık Süreci Nasıl Geçiyor?

Firmaların pazarlama departmanı yöneticilerine veya çalışanlarına, girişimlerini hayata geçirmek isteyenlere pazarlama danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Pazarlama danışmanlığı sürecimizi siz de takip edebilirsiniz.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ün Pazarlama Danışmanlık Çalışmalarını Instagram’dan Takip Edin!

Pazarlama Danışmanı Orhan Gürbüz hakkında daha fazla bilgiye erişmek, pazarlama danışmanlığı ve diğer alanlardaki çalışmalarını gözlemlemek için Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Pazarlama Danışmanlığı Yorumları

Pazarda Geniş Yer Edinin!

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarında kendinize geniş bir yer edinmek için pazarlama danışmanlığı alın!

Farklı Ürün Gamına Sahip Olun!

Her müşterinin farklı ihtiyaçları olabileceğini tartan stratejilerle pazardaki yerinizi sağlamlaştırın!

Rakiplerin Önünde Yer Alın!

Satış ve pazarlama danışmanlığı çözümleriyle rakiplerinizin her zaman bir adım önünde konumlanın!

Pazarlamacılara ve Girişimcilere Özel Eğitimler – Hedef Kitlenizi Hizmetinize Çekebilmek İçin Gelişiminizi Destekliyoruz!

Pazarlama danışmanlığı hizmetimize ek olarak, kendinizi başarılı bir satış pazarlama uzmanı ve girişimci olarak görmenize katkı sağlayacak eğitimlerimizle uzmanlık alanınızı geliştirin. Firmanızı, markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi geliştirecek çözümlerimizi keşfedin!