Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Pazarlama Yönetimi Eğitimi

Markanızı Sergileyebileceğiniz Pazarınızı ve Hedef Kitlenizi Bulun!

En etkili stratejik yöntemlerle ihtiyaçlara yönelik ürüne, pazara ve hedef kitleye karar vermenizi kolaylaştıracak pazarlama yönetimi eğitimleri ile tanışın!

Pazarlama yönetimi, ihtiyaçların keşfedilmesi sonrasında bu ihtiyaçlara yönelik ürün üretimine karar verilmesi, uygun pazar yeri ve hedef kitle bulma aşamalarını kapsayan stratejik bir süreçtir. Stratejik pazarlama yönetimi alanında başarı elde edebilmek için pazarlama yönetimi eğitimi programımızdan yararlanabilir, etkili müşteri ilişkileri geliştirerek bunları sürdürebilirsiniz. Markanızın tanınması ve ürün ya da hizmetinizin hayata geçmesi için pazarlama yönetimi hakkında geniş bir bilgi birikimine sahip olmayı es geçmeyin.

Pazarlama yönetimi eğitimi alarak doğru stratejilerle pazardaki en işlek konumu edinmeli, satışlarınızı gerçekleştirebilmek için müşterilerinize yönelik özel çalışmalar gerçekleştirmelisiniz.

Pazar araştırması ve rakip analizlerini yapmayan firmaların %89'u başarısız bir girişimin sonuçlarını yaşamıştır. Onlardan biri olmayın!

pazarlama yönetimi eğitimi

“Küçük Ayrıntılar Büyük Başarıların Anahtarıdır.” – Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz

Pazarlama Yönetimi Eğitimi ile Pazardaki Yerinizi Sağlamlaştırarak Müşteri Edinin!

Doğru analizlerle hedef kitlenizi belirlemek, rakipleri geçmek ve hedeflerinizi ortaya koymak istiyorsanız, markanıza yapacağınız en büyük iyilik pazarlama yönetimi eğitimi almak olacaktır. Ürün veya hizmetinizi duyurmak, doğru satış stratejilerini belirlemek ve hedef kitlenizi keşfetmek için pazarlama yönetimi eğitimi alın!

pazarlama yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, pazarlama yönetimi eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
pazarlama yönetimi

Eğitiminizi Planlayalım

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun pazarlama yönetimi eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, en doğru pazara birlikte adım atalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
pazarlama yönetimi eğitimleri

Dijitale Adım Atın!

Pazarlama yönetimi eğitimi programı içerisinde yer alan dijital pazarlama yönetimi detaylarını keşfedin ve dijitalde var olmaya başlayın!

Kayıt Ol »

Doğru Stratejilerle Kaybolmazsınız!

Pazara giriş yaparken markanızı değerli ve aranan markalar arasına yerleştirmek istiyorsanız SWOT analizlerinizi iyi yapmalı, doğru stratejiler uygulamayı öğrenmelisiniz.

Doğru Pazarlama Stratejileri İçin Kişi ve Kurumlara Pazarlama Yönetimi Eğitimi – Ekibinizi Geliştirin!

Markanızın tanıtımı ve hizmetinizin pazarlanması aşamasında, firmanıza özel çözümler üretebileceğiniz bilgiler edinmeniz için pazarlama yönetimi eğitimleri veriyor, ihtiyacınıza yönelik en iyi uygulamalı eğitim programını sunuyoruz. Firmanızın geleceğini belirlemek için doğru eğitimlerle sağlam adımlar atın...

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun pazarlama yönetimi eğitimi programını hazırlamak için bilgi, seviye ve deneyiminizi ölçüyor, pazarlama becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız pazarlama yönetimi eğitimlerinin içeriklerini bireysel veya kurumsal olarak belirliyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Pazarlama yönetimi eğitimi programımızı isteklerinizi, bilgi birikiminizi ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

pazarlama yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla pazarlama yönetimi eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Kendini geliştirmiş, başarı ve yetenek sahibi bir pazarlama yönetimi uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Pazarlama yönetimi eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

pazarlama yönetimi eğitimleri

Bir Fikirden Yola Çıkın!

İhtiyaçlara ses getiren çözümlerle yaklaşmanın yollarını biliyor musunuz? Pazarda var olmanın gücünü birlikte keşfedelim!

Pazarlama yönetimi eğitimi alarak pazar araştırmalarınızı ve analizlerinizi tam da olması gerektiği gibi yapabilmeyi öğrenecek, doğru marka konumlandırmasıyla hedeflenen kitleye erişebileceksiniz. Tüm bunları yaparken ürün ve hizmetiniz için gerekli olan teknolojik altyapıya sahip olmayı, pazardaki süreci yürütmeyi, markanızı doğru yöntemlerle duyurmayı öğreneceksiniz. Ürün ya da hizmetinizi tüketiciyle buluşturmadan önce pazarlama yönetimi eğitimleri alarak doğru stratejiyi belirleyin.

Pazarlama yönetimi eğitimi ile sektörünüzdeki yerinizi sağlamlaştırmanızı ve rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlıyoruz.

Rakiplerinizi Gözlemleyin!

Pazara girmeden önce rakip analizlerinizi doğru bir şekilde yaptınız mı? Rakip davranışlarını gözlemleyerek olası hatalardan kaçının!

Pazarlama stratejilerinizi belirlerken rakiplerinizi gözlemlemezseniz çok büyük bir yanlışın içine düşersiniz. Pazarlama yönetimi eğitimleriyle neden rakip analizi yapmanız gerektiğini öğrenecek, analizleri nasıl yapmanız gerektiğinin detaylarına hakim olacaksınız. Böylece hangi ürün ve hizmeti pazara sürmeniz gerektiğini de keşfetmiş olacaksınız. Rakiplerin hatalarından yararlanarak kendi ürün veya hizmet anlayışınızı yapılandırabilir, doğru bir ürünle hedef kitlenizi memnun edebilirsiniz.

Pazarlama yönetimi dersleri ile rakip analizlerinin gücünü keşfetmek istiyorsanız eğitimimizden yararlanabilirsiniz.

pazarlama yönetimi eğitimi orhan gürbüz
pazarlama yönetimi eğitmeni orhan gürbüz

Dijital Pazara Giriş Yapın!

Ne varsa dijitalde var! Dijital pazara girmeyen ve sönüp giden girişimciler arasında yer almak istemiyorsanız eğitimlerimizle dijital dünyaya merhaba deyin!

Günümüzde tüketici davranışlarını analiz ettiğinizde, çoğu tüketicinin internet üzerinden ürün veya hizmet erişimi gerçekleştirdiğini görebilirsiniz. Koşullar bunu gerektirirken dijitalde var olmamak büyük bir talihsizlik. Pazarlama yönetimi eğitimi alarak dijital dünyada yerinizi ayırın. Dijital pazarlama yönetimi hakkında detayları öğrenebileceğimiz pazarlama yönetimi dersleri ile farklı satış kanallarının gücünü keşfedecek, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizle hedeflenen kitleye kolayca ulaşabileceğinizi göreceksiniz.

İnternette markanızın değerini belirlemeniz daha kolay bir süreç olacak ve gerçek pazardaki yerinizi sağlamlaştırmanıza olanak tanıyacak.

Pazarlama Yönetimi Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Online ve yüz yüze satış yapan markalara, girişimini hayata geçirmek isteyenlere, pazarlama kanallarını doğru yönetmeyi ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere pazarlama yönetimi eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı pazarlama yönetimi kursu

MEB Ruhsatlı Pazarlama Yönetimi Kursu

Pazarlama yönetimi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir pazarlama yönetimi kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde pazarlama yönetimi eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel pazarlama yönetimi eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız pazarlama yönetimi eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına site içi ve site dışı pazarlama yönetimi uygulamaları ile pekiştiriyoruz.

Pazarlama yönetimi kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Pazarlama Yönetimi Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız pazarlama yönetimi kursları ile karmaşık pazarlama kavramlarını, hedef kitle ve rakiplerin SWOT analizlerini pratiğe aktarıyor, teorik anlatımlar yerine uygulamalı bir pazarlama yönetimi eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Dijital dünyada pazarlama yönetimi yapmanın yollarını, pazarda etkili bir şekilde var olma sürecinizi uygulamalı bir şekilde öğreniyor, rakiplerin en güçlü yanlarından çıkarımlar yaparak satış ve pazarlama tekniklerinizi nasıl yürütmeniz gerektiği konusunda fikirler veriyor, özel pazarlama yönetimi dersleri ile öğrencilerimiz için en etkili pazarlama yönetimi eğitimi alma fırsatı sağlıyoruz.

Pazarlama yönetimi alanında firmanıza ve kendinize yapacağınız katkılarla bir değer yaratmak isterseniz, uygulamalı pazarlama yönetimi eğitimleri ile aklınızda kalan soru işaretlerini eğitim danışmanlarımızla çözebilirsiniz.

Pazarlama yönetimi eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize pazarlama danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını en uygun pazarda konumlandırmalarına yardımcı oluyoruz!

pazarlama yönetimi
pazarlama yönetimi uzmanı

Uluslararası Eğitim Standardı

Satış ve pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel pazarlama yönetimi eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1250’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan pazarlama yönetimi kursu programımızda öğrenme hızınıza, mesleki becerilerinize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Pazarlama yönetimi eğitimi standardımızı belirlerken MEB standartlarının yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, pazarlama yönetimi dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında ün kazanmış pazarlama yönetimi uzmanlarının geliştirdiği etkili pazarlama yönetimi yöntemlerini ve ufuk açıcı pazarlama stratejilerini analiz ediyor, pazarlama yönetimi kursu öğrencilerimizin daima rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

Pazarlama Yönetimi Eğitimi ile Pazarda Başarıyı Yakalayın!

Hangi ürün veya hizmetin ihtiyaçları karşıladığını kavrayabilmek, ürün veya hizmete çekilebilecek hedef kitleyi belirleyebilmek, rakip analizleri gerçekleştirmek ve en doğru pazarlama yöntemlerini uygulayabilmek için kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı pazarlama yönetimi eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel pazarlama yönetimi kursu ile rakipleri geçmek için hamlenizi yapın!

pazarlama yönetimi eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir pazarlama yönetimi kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
pazarlama yönetimi eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Pazarlama yönetimi eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı pazarlama yönetimi eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen pazarlama yönetimi eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Markanızla Fark Yaratın!

Rakiplerinizi geride bırakacak stratejilerle en doğru pazarlama yönetimi tekniklerini öğrenin, markanızı dünya çapında bir üne sahip başarılı markalar arasına taşıyın!

pazarlama yönetimi kursu fiyatları

Pazarlama Yönetimi Eğitimi

Güçlü Bir Marka Yaratın!

Bilgi Al
pazarlama yönetimi eğitimi mezunları

1250+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel pazarlama yönetimi kursu programları ile 250’den fazla kurumsal, 1000’den fazla bireysel pazarlama yönetimi eğitimi vererek öğrencilerimizle pazarlama stratejilerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar, pazarlama yönetimi alanında ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, satış ve pazarlama geçmişinize göre şekillenen bir pazarlama yönetimi eğitimi arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, pazarlama dünyasının avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, pazarlama yönetimi uzmanı olarak dev markaların pazarlama stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara pazarlama yönetimi eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel pazarlama yönetimi eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı pazarlama yönetimi eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi pazarlama yönetimi uzmanları ile satış ve pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Pazarlama yönetimi kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, pazarlama dünyasının dinamiklerine adapte olabilen, yenilikçi bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

pazarlama yönetimi dersi
pazarlama yönetimi dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak pazarlama dünyasında varlığını sağlamlaştırmaya istekli olan tüm katılımcılara pazarlama danışmanlığı sunuyor, pazarlama yönetimi eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Ürününüzün pazardaki bilinirliğini arttırmak için yapacağınız pazarlama yönetimi çalışmalarında ve geliştireceğiniz stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve pazarlama yönetimi eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Pazarlama dünyasının yeni uzmanlarını yetiştiriyor, pazarlama yönetimi dersleri yanı sıra pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Pazarlama Yönetimi Eğitimlerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Pazarlama yönetimi eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Pazarlama Yönetimi Eğitim Programı

İster bireysel ister kurumsal satış yönetimi dersleri alarak müşteri portföyünüzü arttırabilir, markanızı en doğru şekilde temsil edebilirsiniz. Uluslararası standartlara sahip pazarlama yönetimi uzmanlığı eğitim programımızdan yararlanmak için elinizi çabuk tutun!

Pazarlama yönetimi eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Şirketlerin satış ve pazarlama departmanlarındaki profesyoneller,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar,
 • Pazarlama yönetimi alanında kendini geliştirmek isteyenler,
 • Pazarlama dinamiklerine hakim olmak isteyenler,
 • Şirket karlarını artırmayı hedefleyen firma yöneticileri,
 • E-ticaret sitesi sahipleri veya yöneticileri.

Pazarlama yönetimi eğitimi almanız için nedenler;
 • Pazar yeri araştırmasını nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Rakip analizi yapmayı öğrenmek istiyorsanız,
 • Firmanızın karlılığını ve satışlarını artırmayı hedefliyorsanız,
 • Hedef pazara ürün veya hizmetle giriş yapmak istiyorsanız,
 • Tüketici alışkanlıklarını analiz edip hedef kitlenize yönelik çalışmalar yapmak istiyorsanız,
 • Marka konumlandırmanızı nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız pazarlama yönetimi eğitimi alabilirsiniz.

Pazarlama yönetimi kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Pazarlama stratejilerini detaylarıyla öğreneceksiniz.
 • Rakiplerin SWOT analizini yaparak kendi markanızı geliştirebileceksiniz.
 • Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini öngörebileceksiniz.
 • Pazarlamanız gereken ürün veya hizmetinize hakim olabileceksiniz.
 • Pazarda nasıl etkili bir şekilde yer alabileceğinizi öğreneceksiniz.
 • Pazarlama yönetimi konusunda A’dan Z’ye tüm bilgileri öğreneceksiniz.
 • Pazarlama bütçenizi doğru kullanabileceksiniz.
 • Dijital pazarlama yöntemlerini öğrenerek daha fazla müşteriye ulaşabileceksiniz.
 • Bilinen ve tercih edilen bir marka oluşumu haline gelebileceksiniz.

Pazarlama Yönetimi Eğitimi Programı – 1250’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Pazarlama alanında yeni dinamiklere sahip olmak isteyen, rakiplerinin davranışlarını gözlemleyerek yeni stratejiler üretebilen, farklı satış ve pazarlama kanallarını öğrenmek isteyen kişi ve kurumlara tam donanımlı bir pazarlama yönetimi eğitimi hazırladık. Pazarlama yönetimi uzmanı olmak veya pazarlama alanında deneyimlerinizi arttırmak için bu eğitimi kaçırmayın!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Pazarlama Yönetimi Eğitimi Programı

Pazarlama Yönetimi Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Pazarlama Yönetimi Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitimi almış firmaların %98’i çalışanlarının veriminin arttığını, pazarlama stratejileri yönetilirken daha az hata yapıldığını ve şirketlerinin kar elde ettiğini ifade ediyorlar.

pazarlama yönetimi eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Pazarlama yönetimi eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Pazarlama yönetimi uzmanlığı eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Kurumsal pazarlama yönetimi eğitimleri için tamamen taleplerinize yöneliyoruz. Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, firmanızın ve ekibinizin pazarlama yönetimi eğitimi konusundaki beklentilerine, bilgi birikimine, deneyimine göre şekillendirdiğimiz eğitim programımızı sunuyoruz. Böylece pazarlama yönetimi eğitimi programını tamamen size göre oluşturarak sizin için en uygun zamana planlıyoruz.

Pazarlama yönetimi eğitimi içerisinde yer alan dersler genel anlamda pazarlama yönetiminin temelleri, hizmet veya ürün ihtiyacının belirlenmesi, rakip araştırmaları ve SWOT analizlerinin yapılma yöntemleri, pazarlama çeşitleri, dijital pazarlamanın önemi, tüketici alışkanlıklarının analizi, hedef kitlenin beklenti ve ihtiyaçları konularını içeriyor.

Katılımcı olmak için eğitim danışmanlarımıza başvuran kişilere özel bir süreç yönetiyoruz. Yaptığımız ön görüşmeler sonucunda ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulunduruyor, eğitim programlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Kişiye özel bireysel derslerimizi de böylece oluşturabiliyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Pazarlama Yönetimi Eğitimi Yorumları

Pazarın Dinamiklerini Keşfedin!

Rakiplerinizin SWOT analizlerini yapın, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi gözlemleyin.

Firmanızı Büyütün!

Ürün veya hizmet kalitenizi herkesin fark etmesini sağlayın ve yeni ürünlerinizi piyasaya sürün.

Aranan Bir Marka Olun!

Pazarlama sürecinizi çok kanallı bir şekilde yürütün, aranan bir marka ve ürün ile var olun.

Pazarlama Yönetimi Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Şirketini büyütmek, marka değerini ve satışını artırmak isteyen, müşteri beklentilerini karşılayarak hedeflerini yakalamayı planlayan kişilere; pazarlama yönetimi eğitimi dışında, satış ve pazarlama alanında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızı da öneriyoruz. Sizin için en uygun eğitimler hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Pazarlama Yönetimi Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel pazarlama yönetimi eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Pazarlama yönetimi kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.