Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi

Satış Öncesi Hedef Kitlenizi Etkilemenin Yollarını Keşfedin!

Müşterilerinizle doğru iletişim kurmaya, onları en etkileyici yöntemlerle ikna etmeye ve satışlarınızı arttırmaya ne dersiniz?

Hizmetinizi veya malınızı tüketiciye ulaştırırken izlediğiniz stratejilerde ne gibi ikna yöntemleri kullanıyorsunuz? Müzakere sürecini başarıyla tamamlayabiliyor musunuz? Satışlarınızın istediğiniz gibi bir ivme kazanmamasının nedeni, satışta pazarlık teknikleri konusuna hakim olmamanız, kendinizi bu alanda iyi ifade edemiyor oluşunuz olabilir. Satışta müzakere pazarlık ve ikna teknikleri eğitimi alarak bu soruna nokta atışı çözümler bulabilirsiniz.

Satışta müzakerenin sırlarını öğreneceğiniz eğitimlerimizden yararlanın, hedef kitlenizi ikna etmenin yollarına hakim olun!

Yapılan istatistiki çalışmalara göre; malınıza veya hizmetinize yönelen müşterilerinizi, ikna yeteneklerinizi kullanarak iyi hissettirdiğinizde cironuzu 15 kat artırabilirsiniz.

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi

Müşterilerinizle Memnun Edici Bir Müzakere Süreci Geçirin!

Satışta Müzakere, Pazarlık ve İkna Eğitimi ile Müşterilerinizin Yıldız Markası Olun!

Pazarlama stratejilerinizi yönetirken başarı elde etmek, müşterilerinizle bağınızı sağlam temellere oturtmak istiyorsanız, markanızı geliştirecek satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programımızdan yararlanın, firmanızın farkını ortaya koyun! Hedeflerinize ulaşmak ve mutlu müşteriler yaratmak istiyorsanız satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimini kaçırmayın...

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, satışta müzakere ve ikna eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, en doğru pazara birlikte adım atalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
satışta müzakere pazarlık ve ikna

İkna Gücünüzü Kullanın!

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programı ile hedef kitleniz üzerinde olumlu izlenim bırakmanın etkilerini keşfedin ve satışlarınızı arttırın!

Kayıt Ol »

Müzakere Sürecinizde Etkili Olun!

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını analiz edin, hizmetinizin doğru ve aranan özelliklerini ön plana çıkarın, müzakere sürecinizde kullanacağınız etkili doneleriniz olsun!

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi– Pazarlama Dilinizi Geliştirin!

Firmanızın iletişim dilini belirliyor, satışta en etkili ikna taktiklerini kullanmanız için sizi yönlendiriyor, markanızın büyümesine ve gelişmesine katkı sağlıyoruz. Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programımız ile firmanızın cirosunu hedeflenen ciroların üzerine çıkarabilir, sağlam müşteri profili edinebilirsiniz.

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programını hazırlamak için bilgi, seviye ve deneyiminizi ölçüyor, pazarlama becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri içeriklerini bireysel veya kurumsal olarak belirliyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Satışta müzakere ve ikna eğitimi programımızı isteklerinizi, bilgi birikiminizi ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitmeni orhan gürbüz

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitiminiz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarı ve yetenek sahibi bir satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri

Müzakere Sürecinizi Başarıyla Yürütün!

Satışlarınızı artıran stratejiler arasındaki en önemli süreçlerden biri olan müzakere sürecinizi başarıyla yürüterek müşterilerinizle el sıkışabilirsiniz!

Rekabetçi bir pazar ortamında hedef kitlenize yönelik çalışmalar gerçekleştirmek, onlara en doğru ürünü ya da hizmeti sunmak için satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi kapsamında alacağınız satışta müzakere teknikleri dersleri ile satışta başarıyı yakalayabilirsiniz. Hedef kitlenizin davranış ve beklenti analizini doğru yöntemlerle gerçekleştirdikten sonra müzakere sürecinizi iyi bir şekilde yürütürseniz satışlarınızdan yüksek bir verim alabilirsiniz. Hizmetinizin kalitesinden fiyatına kadar her konunun üzerine eğilmeyi gerektiren müzakerelerde iki tarafın da memnuniyeti önemli.

Hem müşterilerinizin hem de sizin tarafınızdan olumlu sonuçlanacak bir müzakere ve satış süreci için satışta müzakere teknikleri hakkındaki detaylara hakim olmalısınız.

Pazarlığa Açık Olun!

Pazarda fark yaratan firmalar ya da markalar arasında yer almak istiyorsanız sunduğunuz hizmetin değeri hakkında pazarlığa açık olun, kazan-kazan taktiğini kullanın!

Potansiyel müşterilerinizi kazanmak, onların daimi müşteriniz olarak kalmasını sağlamak için satışta pazarlık teknikleri kullanmalı, ürün veya hizmetiniz için güvence vermelisiniz. Pazarlığa açık bir hizmet olarak kazan-kazan yöntemiyle iş birliği odaklı bir yaklaşım geliştirebilecek, müşterilerinizle olan ticari ilişkinizi devam ettirebilecek, kazancınızın arttığına şahit olacaksınız. Hem sizin hem de müşterilerinizin beklentilerini yönetecek olan teknikleri satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi ile detaylıca öğrenebilirsiniz.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri ile pazarlamanın incelikleri ve markanızı büyütecek satış teknikleri hakkında uzmanlaşacaksınız!

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitmeni orhan gürbüz
satışta müzakere pazarlık ve ikna

Müşterilerinizi Hizmetinize İkna Edin!

Pazar payınızı ve satışlarınızı artırmanızın yolu ikna gücünüzden geçiyor! En etkileyici ikna sözcüklerinizi tasarlayın ve malınızı ya da hizmetinizi sunun!

Hedef kitlenizin beklentilerine ve isteklerine yönelik geliştireceğiniz görüşmelerde hizmetinizi iyi ifade etmeniz, müşterilerinizi doğru anlamanız ve satışta ikna teknikleri kullanmanız önemlidir. Hedef kitlenizin sizi güvenilir bir satıcı gibi görmesini sağlayarak davranışlarını yönlendirebilirsiniz. Müşterilerinizin dilinden anlayıp satışlarınızı artırabilmeniz ve pazardaki yerinizi belirleyebilmeniz için satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programına önem vermeli, şirketinizin ve markanızın başarısı için programdan yararlanmalısınız.

Hedef kitlenize kendilerini değerli hissettirdiğinizde ve etkili bir iletişim kurduğunuzda satışlarınızın artması ve pazardaki bilinirliğinizin artması çok doğaldır.

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Online ve yüz yüze satış yapan markalara, müşterileri ile daha iyi iletişim kurmak ve onları satışa ikna etmek isteyenlere, kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı satışta müzakere pazarlık ve ikna kursu

MEB Ruhsatlı Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Kursu

Satışta müzakere, pazarlık ve ikna eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulamalarla pekiştiriyoruz.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi

İyi bir satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi almanız için çalışıyoruz. Satış ve pazarlama kanallarının tamamına hakim olabilmeniz için satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimlerimizle alanınızın en iyisi olmanıza fırsat tanıyoruz. Satışlarınızı arttıran müzakere pazarlık ve ikna teknikleri konusunu detaylandırarak uyguluyoruz.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna alanında firmanıza ve kendinize yapacağınız katkılarla bir değer yaratmak isterseniz, uygulamalı eğitimimizden yararlanabilir, aklınızda kalan soru işaretlerini çözebilirsiniz.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize pazarlama danışmanlığı hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

müzakere ve ikna becerileri eğitimi
müzakere ve ikna teknikleri

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimcilere, uzmanlara, öğrenmeye açık herkese hitap eden satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri ile uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir program belirliyoruz.

Verdiğimiz satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yararlanarak şekillendiriyor, 950’nin üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelindeki en yüksek satışlara sahip başarılı markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili saha satış eğitimi programını belirliyoruz.

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Alarak Müşterilerinizle Bağ Kurun!

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını analiz edebileceğiniz, bu ihtiyaçlara yönelik çözümler sunabileceğiniz, anlaşamadığınız noktalarda karşılıklı müzakereler ve pazarlıklar yapabileceğiniz satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programı ile hedeflerinize ulaşmanın bir adım ötesindesiniz!

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir satışta müzakere ve ikna kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen satışta müzakere eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Doğru İkna Yöntemlerini Kullanın!

Hedef kitlenizi hizmetinize yönlendirmek ve tanıtımlarınızı satışla sonlandırmak istiyorsanız ikna yöntemlerinizi başarılı bir şekilde kullanmalısınız.

satışta müzakere pazarlık ve ikna kursu fiyatları

Satışta Müzakere Pazarlık Ve İkna Eğitimi

Hedef Kitlenizi Etkiniz Altına Alın!

Bilgi Al
satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi mezunları

950+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel satışta müzakere pazarlık ve ikna kursu programları ile 150’den fazla kurumsal, 800’den fazla bireysel satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi vererek öğrencilerimizle etkili satış stratejilerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar, satışta müzakere, pazarlık ve ikna alanında ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel şekillenen bir satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, pazarlama dünyasının avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanı olarak dev markaların pazarlama ve satış stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı satış teknikleri eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanları ile satış ve pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, pazarlama dünyasının dinamiklerine uyum sağlayabilen, yenilikçi bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanı
satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanlığı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak pazarlama dünyasında varlığını sağlamlaştırmaya istekli olan tüm katılımcılara pazarlama danışmanlığı sunuyor, satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Ürününüzün satışlarını arttırmak için yapacağınız satışta müzakere pazarlık ve ikna çalışmalarında, geliştireceğiniz stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Pazarlama dünyasının yeni uzmanlarını yetiştiriyor, satışta müzakere pazarlık ve ikna dersleri yanı sıra pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Sürecimizi Instagram’dan Takip Edin!

Satışta müzakere, pazarlık ve ikna eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitim Programı

Satışta müzakere pazarlık ve ikna dersleri alarak müşteri portföyünüzü arttırabilir, markanızı en doğru şekilde temsil edebilirsiniz. Uluslararası standartlara sahip bir satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanlığı eğitim programından yararlanmak için eğitimimizin içeriği hakkında bilgi alın...

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Firmaların satış ve pazarlama birimlerindeki profesyoneller,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar,
 • Satış ekibi bulunan satış yöneticileri,
 • Bölge satış yöneticileri,
 • Pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenler,
 • Şirket karlarını artırmayı hedefleyen firma yöneticileri.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi almanız için nedenler;
 • Müşterilerinizi analiz etmek istiyorsanız,
 • İkna yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • Ürününüz ve hizmetiniz hakkında nasıl pazarlık yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Satışta ikna ve müzakere teknikleri hakkında detaylara hakim olmak istiyorsanız,
 • Müşterilerinizi mutlu hissettirecek sonuçlar elde etmek istiyorsanız,
 • Pazardaki konumunuzu sağlamlaştırmak ve ticari ilişkilerinizin sürekliliği sağlamak istiyorsanız,
 • Satışta iyi bir iletişim dili kullanmanın nasıl olması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız,
 • Hedeflerinize ikna gücünüzle ulaşmak istiyorsanız, satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programından yararlanmalısınız.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Hedef kitlenizle doğru iletişim kurmayı öğreneceksiniz.
 • Müzakere sürecinizi doğru yönetebileceksiniz.
 • İkna gücünüzü kullanarak satış kapatmayı kavrayacaksınız.
 • Pazarlık yapmanın inceliklerini öğreneceksiniz.
 • Pazardaki ticari ilişkilerinizi sağlamlaştırabileceksiniz.
 • Potansiyel müşterilerinizin beklentilerini karşılayabileceksiniz.
 • Anlaşmazlıklarda orta yolu bulabileceksiniz.

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Programı – 950’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Rakiplerinin satış hedeflerini geçmek, kendi satış hedeflerini yükseltmek isteyen, müşterileriyle olumlu bir satış süreci yürütmek isteyen, satışta müzakere, pazarlık ve ikna yöntemlerini kavramak isteyen kişi ve kurumlara tam donanımlı bir satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi düzenledik. Satışta müzakere pazarlık ve ikna uzmanı olmak veya satış pazarlama alanında deneyimlerinizi arttırmak için bu eğitimi kaçırmayın!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Programı

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Hedef kitlenizi mutlu etmek için satışta müzakere teknikleri konusunu doğru bir şekilde uyguladığınızda ortalama 20 kat verimli bir yatırım gerçekleştirmiş olacaksınız.

satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde başarıyla ilerleyebilirsiniz.

Kurumsal satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimleri için tamamen taleplerinize yöneliyoruz. Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, firmanızın ve ekibinizin satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi konusundaki beklentilerine, bilgi birikimine, deneyimine göre şekillendirdiğimiz eğitim programımızı sunuyoruz. Böylece satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi programını tamamen size göre oluşturarak sizin için en uygun zamana planlıyoruz.

Hedef müşterilerinizin ürün veya hizmetinizi tercih etmesi için bazı müşteri kriterlerini karşılamanız gerekir. Dolayısıyla müşterilerinize ürününüzü/hizmetinizi tanıtırken, onların beklentilerine karşılık verdiğinizi göstermelisiniz. Satışta ikna teknikleri konusuna önem vermezseniz müşterileriniz ürünü almak için bekleyebilir, vazgeçebilir veya farklı bir markanın ürününe yönelebilir. İkna yeteneklerinizi geliştirerek satış kapatmayı başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi sonrasında başarılı bir müzakere sürecini nasıl yönetmeniz gerektiğini öğrenecek, müşterilerinizi de kendinizi de mutlu etmenin yöntemlerini keşfedecek, başarıya ulaşmak için hangi ikna yöntemlerini kullanmanızın doğru sonuca götürdüğünü uygulamalı olarak görebileceksiniz. Satışlarınızın ve şirket cironuzun artış göstermesi için tüm bu sürecin ne kadar önemli olduğunu kavrayacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Yorumları

Potansiyel Müşterilerinizi Mutlu Hissettirin!

Müşterilerle kurduğunuz etkili iletişimde onların ihtiyaçlarını ön planda tutarak mutlu edin!

İkna Becerilerinizi Geliştirin!

En iyi satış ve ikna tekniklerini kullanmayı eğitimlerimizle öğrenin!

Pazarlık Kapınızı Açık Bırakın!

Ürün veya hizmetinizin değerini düşürmeden, karşılıklı beklentileri karşılayacak şekilde pazarlık yapın!

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Şirketini büyütmek, marka değerini ve satışını artırmak isteyen, müşteri beklentilerini karşılayarak hedeflerini yakalamayı planlayan kişilere satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimi dışında, satış ve pazarlama alanında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızı da öneriyoruz. Sizin için en uygun eğitimler hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Satışta Müzakere Pazarlık ve İkna Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel satışta müzakere pazarlık ve ikna eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Satışta müzakere ve ikna kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.