Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi

Satışlarınızı Etkili Bir İletişimle Yönetebilirsiniz!

Deneyimli ve ikna kabiliyeti yüksek çağrı merkezi ekibinizle firmanızın satışlarını yönetmeniz, müşterilerinizle pozitif ilişkiler geliştirerek markanızı daha geniş kitlelere duyurmanız mümkün!

Satışın başladığı nokta olan çağrı merkezi iletişiminizi geliştirmek, müşterilerinizi ürün ve hizmetinizi satın almaya daha hızlı şekilde ikna etmek, müşterinin dilinden anlayarak ihtiyaçlarına yönelik doğru bilgilendirmeler yapmak için kişisel ve kurumsal çağrı merkezi satış eğitimleri almalısınız. Markanızın iyi bir iletişim diline ve satış yöntemlerine sahip olması, büyüyüp gelişmesi için kaçırılmaması gereken bir fırsat!

Çağrı merkezi satış ekibinizin daha profesyonel ve hedef odaklı çalışması, performansının ve motivasyonunun artması, potansiyel kitlenizle daha sağlıklı iletişim kurması için işin uzmanından eğitim alın…

Ürün veya hizmet satışı gerçekleştirmek için müşterinin hemen hattan ayrılmaması sağlanmalıdır. Son yapılan araştırmalara göre çağrı merkezi görüşmelerinde ortalama konuşma süresi 174 saniye olmuştur.

çağrı merkezi satış eğitimi

“Başarı Ne Sattığında Değil Nasıl Sattığında!” – Orhan Gürbüz

Daha Fazla Müşterinin Markanızı Tercih Etmesini Sağlayacak Çağrı Merkezi Satış Eğitimleri - İlk Adımı Bizimle Atın!

Firmanızın adını başarılı bir şekilde duyurmak, satışlarınızı telefon yoluyla arttırmak, ikna yeteneklerinizi geliştirerek bir değer yaratmak için çağrı merkezi satış eğitimi programından yararlanın!

çağrı merkezi satış eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel çağrı merkezi satış eğitimleri hakkında bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
çağrı merkezi satış eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik çağrı merkezi satış eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, satış kanallarınızı genişletin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çağrı merkezi satış

Müşterilerinizi Dinleyin!

Markanızı veya hizmetinizi tanıtırken müşterilerinizi dinleyin, ihtiyaçlarını öncelik sayın ve satış hedeflerinizi memnuniyet üzerine kurun!

Kayıt Ol »

En Nazik Dili Kullanın!

Çağrı merkezi satış uzmanı eğitimi gelişmenize katkı sağlar ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirir. Eğitimlerden yararlanarak müşterilerle yumuşak bir dil kullanarak konuşmayı öğrenin.

Markasının İyi Yönlerini Ortaya Çıkarmak İsteyenlere Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Veriyoruz!

Kişi ve kurumlara verdiğimiz çağrı merkezi satış eğitimleri ile seviye ve ihtiyaç analizlerinizi gerçekleştiriyor, nasıl bir eğitim programı oluşturmamız gerektiğini birlikte kararlaştırıyor, kişisel değerlendirmelerle öğrenme hızınızı ve eksikliklerinizi göz önünde bulunduruyor, eğitimimiz sonrasında da yanınızda olmayı sürdürüyoruz! Eğitiminizden maksimum verim almanızı sağlıyoruz...

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun çağrı merkezi satış eğitimi programını hazırlamak için seviyenizi ve deneyiminizi ölçüyor, çağrı merkezi becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız çağrı merkezi satış eğitimleri ile kişisel ve kurumsal gelişiminize destek oluyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Çağrı merkezi satış eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

çağrı merkezi satış eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çağrı merkezi satış eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Satış alanında kendini geliştirmiş, başarı ve yetenek sahibi bir çağrı merkezi satış uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çağrı merkezi satış eğitimi sonrası dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenizi sağlayacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

çağrı merkezi satış eğitimleri

Satış Sürecinizi Yönetin

Müşterileriniz mi sizi buldu yoksa siz mi onlara eriştiniz? Satışınızın süreci nasıl gerçekleşecek ve hangi yöntemleri takip edeceksiniz? İyi bir satış süreci için firmanızı eğitimlere yönlendirin!

Çağrı merkezi satış tekniklerini bilmek, doğru yöntemlerle satışlarınızın artmasına ve iyi bir pazarlama süreci geçirmenize olanak tanır. Bu teknikleri A’dan Z’ye bilmek için de çağrı merkezi satış uzmanlığı eğitimi almanız veya çalışanlarınızı bu eğitimlere yönlendirmeniz şart! Çağrı merkezi satış eğitimi ile satış sürecinizi yönetecek, satışınızın lojistik ayağını kontrol edebilecek, talep ve şikayetleri karşılayabileceksiniz.

Kaliteli bir çağrı merkezi süreci için çağrı merkezi satış uzmanlığı eğitimlerinden yararlanabilir, firmanızın müşterilerle iletişimde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Donanımlı Bir Ekip Kurun

İhtiyaç doğrultusunda müşterilerin yanında olacak, onlarla kurduğu etkili telefon bağı ile satışları arttıracak olan çağrı merkezi satış ekibinizi kurun, departmanınızı başarıyla yönetin!

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını belirleyebilecek, onların dilinden anlayacak ve güler yüzlü yaklaşım sunacak bir ekip kurmak hem günü hem geleceği kurtarır! Çağrı merkezi ekibinizi doğru yönetmenizin satışlarınızın artmasında büyük etkisi olacağını unutmayın, diksiyondan dinleme becerilerine, imajdan ikna tekniklerine kadar gelişimlerini destekleyecek bir vizyona sahip olun. Hem firmanızı hem kendinizi geliştirin!

Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz edebilen, onları doğru ürüne veya hizmete yönlendirebilen bir ekip kurmak ve bu ekibi yönetmek için eğitimlerimizden yararlanın.

çağrı merkezi satış
çağrı merkezi satış uzmanı

Satış Sonrası Destek Verin!

Ürün veya hizmet satışınızı yapıktan sonra müşterinizi desteklemeye, onları yönlendirmeye ve tekrar hizmetlerinize erişmelerine katkı sağlamalısınız!

İyi bir çağrı merkezi satış uzmanı sadece ürün veya hizmeti müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmekle kalmaz, satış sonrasında her türlü soru ve sorun için de destek vermeye devam eder. Aksi takdirde hedef kitlenizi markanızdan ve hizmetinizden uzaklaştırabilirsiniz. Oluşabilecek her sorunda veya taleplerde müşterilerinizin yanında olduğunuzu hissettirebilmeyi öğrenmelisiniz. Satış sonrası müşteri hizmetleri konusuna hakim olacak bir çağrı merkezi satış temsilcisi olmak isteyenlerin çağrı merkezi satış eğitimleri alması gerekiyor.

Şirketinizin satışlarını düşünürken müşterilerinizin isteklerini göz ardı ederseniz, sadece satış hedeflerinize yönelirseniz potansiyel müşterileri kaybedebilirsiniz!

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Telefonda satış yapan markalara, cirosunu yükseltmek isteyen firmalara, satış ve pazarlama ekibini geliştirmeyi ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere çağrı merkezi satış eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı çağrı merkezi satış kursu

MEB Ruhsatlı Çağrı Merkezi Satış Kursu

Çağrı merkezi satış eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimize MEB standartlarını karşılayan eğitim merkezimizde çağrı merkezi satış eğitimi sunuyor, kurumsal ve bireysel çağrı merkezi satış eğitimi programları hazırlıyoruz.

Tamamı ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik eğitim stratejilerimizle teorik bilgiler vermemizin yanı sıra, pratiğe dayalı bir çağrı merkezi satış eğitimi veriyoruz.

MEB ruhsatlı eğitim kurumumuzda güvenli sınıflarda ve kaliteden ödün vermeyen eğitimlerimizle çağrı merkezi satış eğitimi programımızın farkını keşfetmenizi sağlıyoruz.

Uygulamalı Çağrı merkezi Satış Eğitimi

İyi bir çağrı merkezi satış uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir çağrı merkezi satış eğitimi almanız için çalışıyoruz. Telefonda etkili iletişim kurmanızı sağlayan çağrı merkezi satış tekniklerini pratik derslerle deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Çağrı merkezi satış alanında firmanıza ve kendinize değer katmak isterseniz, uygulamalı eğitimlerimizden yararlanabilir, aklınızda kalan soru işaretlerini eğitim danışmanlarımızla çözebilirsiniz.

Çağrı merkezi satış eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize satış ve pazarlama alanında danışmanlık hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

çağrı merkezi satış uzmanlığı eğitimi
çağrı merkezi satış uzmanı eğitimi

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimciler, uzmanlar, çağrı merkezi satış temsilcileri ve öğrenmeye açık herkes, çağrı merkezi satış eğitimleri alarak uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir programdan yararlanabiliyorlar.

Verdiğimiz çağrı merkezi satış eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yola çıkarak şekillendiriyor, 1250’nin üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelinde başarılı satışları olan markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili çağrı merkezi satış eğitimi programını belirliyoruz.

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Alarak Etkileşimi Canlı Tutun!

Tanıttığınız ürün veya hizmet ne olursa olsun, güçlü bir iletişim tekniği kullanarak müşterilerinizi kolayca etkiniz altına alabilir, markanızı duyurabilirsiniz. Çağrı merkezi satış eğitimi ile departmanınızın başarılı sonuçlar almasını sağlayabilir, firmanızın gelişmesine ve rakipleri arasında yükselmesine ön ayak olabilirsiniz.

çağrı merkezi satış eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir çağrı merkezi satış kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
çağrı merkezi satış eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Çağrı merkezi satış eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylu çağrı merkezi satış eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen çağrı merkezi satış eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Başarıyı Yakalayın!

Müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek için çağrı merkezi satış eğitimi alabilir, satış dilinizi ve yönteminizi geliştirebilirsiniz.

çağrı merkezi satış kursu fiyatları

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi

İletişim Dilinizle Kendinize Hayran Bırakın!

Bilgi Al
çağrı merkezi satış eğitimi mezunları

1250+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çağrı merkezi satış eğitimi programları ile 250’den fazla kurumsal, 1000’den fazla bireysel çağrı merkezi satış eğitimi vererek telefonda satış yapmanın tüm detaylarını paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, çağrı merkezi satış geçmişinize göre şekillenen bir çağrı merkezi satış uzmanlığı eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, çağrı merkezi satış avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, çağrı merkezi satış uzmanı olarak iyi markaların satış stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara çağrı merkezi satış eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel çağrı merkezi satış eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı satış eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi çağrı merkezi satış uzmanlarından oluşan çağrı merkezi departmanlarının kurulmasında rol alıyoruz.

Deneyimli bir çağrı merkezi satış eğitmeni aracılığıyla eğitim almak, firmanızın geleceğini belirlemek istiyorsanız, marka kalitenizi ortaya koymak için destek sağlıyoruz!

çağrı merkezi satış eğitmeni orhan gürbüz
çağrı merkezi satış temsilcisi

Eğitim Sonrası Destek

Çağrı merkezi satış eğitimi sonrasında gelişimini sürdürmeyi hedefleyen, öğrenme isteklerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmasını talep eden katılımcılara destek olmaya devam ediyoruz.

Katılımcılarımızın mesleki ve akademik yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimimizin ardından desteğe ihtiyaç duydukları her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Çağrı merkezi satış alanında kendilerini başarıyla yansıtmak isteyenlere, aldıkları eğitime ek olarak diğer eğitimlerimiz hakkında da detaylı bilgi veriyor, destekleyici eğitimlere yönlendiriyoruz. Böylece eğitimleri sonunda da gelişmeyi sürdürmelerini sağlıyoruz.

Çağrı merkezi satış eğitimi ile müşterilerinizin dilinden anlamayı öğrenebilir, onlara açık bir iletişimle hem aradıkları bilgileri verebilir hem de soğuk satış gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Sürecimizi Instagram’dan Takip Edin!

Çağrı merkezi satış eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Çağrı Merkezi Satış Eğitim Programı

Çağrı merkezi satış dersleri alarak müşteri portföyünüzü arttırabilir, markanızı en doğru şekilde temsil edebilirsiniz. Uluslararası standartlara sahip bir çağrı merkezi satış uzmanlığı eğitim programından yararlanmak için elinizi çabuk tutun!

Çağrı merkezi satış eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Çalışma yaşamına başlayacak yeni mezunlar,
 • Çağrı merkezi satış temsilcisi olmak isteyenler,
 • Çağrı merkezi satışı yapan çalışan ve yöneticiler,
 • Çağrı merkezi satış uzmanı eğitim sertifikası almak isteyenler,
 • Müşterilerini satışa veya doğru bilgiye yönlendirmek isteyen firmalar,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar.

Çağrı merkezi satış eğitimi almanız için nedenler;
 • Başarılı bir çağrı merkezi satış temsilcisi olursunuz.
 • Özgeçmişiniz için çağrı merkezi satış uzmanı sertifikası elde edersiniz.
 • Çağrı merkezi satış teknikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinirsiniz.
 • Markanıza doğru ifade edebilirsiniz.
 • Hedeflediğiniz satışlar için müşterileri yönlendirebilirsiniz.

Çağrı merkezi satış kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Müşteriyle yapacağınız görüşmelerde etkili konuşma ve dinleme yöntemleri kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Sohbet havasında bir görüşme gerçekleştirebilmenin detaylarını kavrayacaksınız.
 • Cümleye başlama, müşterinin fikirlerini dinleme ve açıklama yapma konularını öğreneceksiniz.
 • Müşterilerin zor sorularına karşı hazırlıklı olabileceksiniz.
 • Zor müşterilerle başa çıkma yöntemlerine hakim olacaksınız.
 • Müşterilerin talep ve şikayetlerini nasıl yönetmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.
 • İkna yeteneklerinizi geliştireceksiniz.
 • Müşteriyi satışa yönlendirmenin doğru yöntemlerini tespit edeceksiniz.
 • Sorunları çözme yetisini elde edeceksiniz.

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Programı – 1250’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Müşterileriyle olumlu ilişkiler geliştirmek isteyen, potansiyel müşterilerini dinlemeyi amaçlayan, sorunlara ve çözüm önerilerine doğru eğilen ve sorucunda müşteriyi satışa yönlendirebilen marka sahiplerine veya çağrı merkezi satış temsilcilerine tam donanımlı bir çağı merkezi satış eğitimi hazırladık!

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Programı

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi programlarımızı; katılımcıların seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Çağrı Merkezi Satış Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik konularını içermektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Yapılan araştırmalara göre çağrı merkezi satış hizmetlerinin kalitesi, markalar üzerinde çok büyük olumlu veya olumsuz etkilere sahip olabilmektedir. Markanıza değer katmak için eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

çağrı merkezi satış

Sıkça Sorulan Sorular

Çağrı merkezi satış eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Çağrı merkezi satış uzmanlığı eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Kurumsal çağrı merkezi satış eğitimleri için tamamen taleplerinize yöneliyoruz. Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor, firmanızın ve ekibinizin çağrı merkezi satış eğitimi konusundaki beklentilerine, bilgi birikimine, deneyimine göre şekillendirdiğimiz eğitim programımızı sunuyoruz. Böylece çağrı merkezi satış eğitimi programını tamamen size göre oluşturarak sizin için en uygun zamana planlıyoruz.

Firmanızın gelişimi ve markanızın kaliteli bir imaj sergilemesi için başarılı bir çağrı merkezi satış süreci önemli rol oynar. Ürün ve hizmet satışının tüm süreçlerinde etkili bir iletişim yöntemi kuran çağrı merkezi satış departmanı, müşterileri nasıl satışa yönlendirebileceği konusuna hakimdir. Sorunları çözer ve satış hedefini gerçekleştirir.

Müşterilerinizin olumsuz bir deneyim yaşamaması ve markanızı benimsemesi için yazılı bir metinden okur gibi konuşma yapmak yerine sohbet havasında süren keyifli bir süreç yönetmelisiniz. Satışını yapacağınız ürün ve hizmet detaylarına hakim olmalı, gelebilecek her soruya uygun yanıtınızı belirlemelisiniz. Ürün veya hizmetin olumlu yönlerini iyi bir dille ifade etmeli, müşteriyle olan ilişkinizde sıcak ve samimi bir duruş sergilemelisiniz. Konuyla ilgili detayları öğrenmek için çağrı merkezi satış eğitmeni Orhan Gürbüz tarafından verilen uygulamalı eğitimlerden yararlanabilir, müşterilerinizi satışa nasıl yönlendirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Yorumları

Markanıza ve Ürüne Hakim Olun!

Hizmetinizin detaylarını iyi bilin ve gelebilecek her soruya hazırlıklı olun!

Satış Sonrası Desteği Sürdürün!

Müşterilerinize karşı ulaşılabilir olun. Olası sorunlarda hizmetinizin arkasında durun!

Etkileyici Bir Satış Dili Kullanın!

Firmanızı ön plana çıkaracak eğitimlerle etkileyici satış dilinizi belirleyin!

Çağrı Merkezi Satış Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Şirketinin marka değerini ve satışını artırmak isteyen, müşteri beklentilerini karşılayarak hedeflerini yakalamayı planlayan kişilere; çağrı merkezi satış eğitimi dışında, satış alanında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızı da öneriyoruz. Sizin için en uygun eğitimler hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Satış Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel çağrı merkezi satış eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Çağrı merkezi satış kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.