Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Telefonda Satış Eğitimi

Müşterilerinizin İhtiyaçlarına Anında Çözüm Bulun!

Satış ve pazarlama uzmanlarının, çağrı merkezi ekiplerinin ve markasını potansiyel kitlesine ulaştırmak isteyenlerin ihtiyacı olan şey: telefonda satış eğitimi!

Müşterilerinizle telefon üzerinden irtibata geçip doğru pazarlama teknikleriyle satış gerçekleştirebilmek için telefonla satış eğitimi almalı, eksik noktalarınızı geliştirerek sanki sahada yüz yüze satış yapıyormuşçasına ürün veya hizmetinizi pazarlayabilmelisiniz. Telefonda satış eğitimleri ile müşterilerinizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmayı öğrenebilir, telefon satışının püf noktalarına hakim olabilirsiniz. Satışın her alanında aktif bir marka olmak mümkün!

İkna yeteneklerinizi tıpkı sahada olduğu gibi telefon üzerinde de kullanabilmeniz için telefonda satış eğitimlerini mutlaka alın...

Firmaların %96’sı telefonda satış sürecini yürüterek satışlarını arttırmanın yanında, maliyetlerini büyük oranda azaltmaktadır.

telefonda satış eğitimi

“Satış müşteri ile yapılmaz, müşterinin bilinçaltı ile yapılır.”

Telefonda Satış Eğitimi Alarak İkna Gücünüzü Keşfedin!

En iyi satış ve pazarlama stratejilerini telefonda uygulamak, satışlarınızı arttırarak cironuzu katlamak, müşterilerinizi telefonda etkilemek ve onları satışa yönlendirmek ister misiniz? Telefonda satış eğitimi alarak kendinizdeki değişimi fark etmeye başlayın!

telefonda satış eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel telefonda satış eğitimleri hakkında bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
telefonda satış eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun telefonda satış eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, satış rakamlarınızı katlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
telefonda satış

Cironuzu Arttırın!

Satış ve pazarlama diline hakim olarak telefonda satışlarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirin, şirketinizin cirosunun artmasını destekleyin!

Kayıt Ol »

Müşterilerinizi İyi Hissettirin!

Telefonda hoş bir iletişim dili belirleyerek hem markanızı ilgi çekici hale getirin hem de müşterilerinizle özel olarak ilgilendiğinizi onlara hissettirin.

Düşük Maliyetle Cirosunu Arttırmak İsteyen Kişi ve Kurumlara Telefonda Satış Eğitimi Veriyoruz!

Firmanızın ve firma çalışanlarınızın geleceğini belirleyen, Avrupa standartlarına sahip, kaliteli bir program temeline oturtulmuş telefonda satış eğitimleri ile fark yaratan çözümler sunuyoruz. Hedeflerinizi oluşturmanıza ve bu hedefleri gerçekleştirmenize katkı sağlayarak öğrenme süreciniz boyunca yanınızda oluyor, hem eğitiminiz esnasında hem de sonrasında desteğimizi sürdürüyoruz.

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun telefonda satış eğitimi programını hazırlamak için bilginizi, seviyenizi ve deneyiminizi ölçüyor, telefonda satış becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Telefonda satış hedeflerinize yönelik hazırladığımız eğitimin içeriklerini bireysel eğitimlere veya kurumsal eğitimlere göre planlayarak ilerliyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Telefonda satış eğitimi programımızı sizin istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

telefonda satış eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla telefonda satış eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Satış alanında kendini geliştirmiş, yetenekli bir tele satış uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Telefonda satış eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

telefonda satış eğitimleri

Hazırlık Sürecine Girin

Telefonda müşterinizle konuşmaya hazır mısınız? Hangi ifadeleri kullanarak telefonun açık kalmasını sağlarsınız? Sizce ürünü veya hizmeti satabilecek misiniz?

Doğru tekniklerle ürün veya hizmet satışınızı telefon üzerinden de gerçekleştirebilmeniz son derece mümkün! Telefonda satış eğitimleri; sesinizi nasıl kullanmanız gerektiğinden iyi bir açılış konuşmasının ve ürün/hizmet tanıtımınızın nasıl olması gerektiğine kadar her bilgiyi edinmenizde en önemli aşamadır. Telefonda satış eğitimleriyle müşterilerinizi satışa nasıl ikna edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Telefonda satış teknikleri eğitimi alarak firmanızın satışlarını artırmak için ilk adımı atabilir, müşterilerinizle telefonda irtibat kurmanın detaylarına hakim olabilirsiniz.

Müşteri İlişkilerine Hâkim Olun

Telefonda kuracağınız iletişimin kalitesi satışlarınızı etkileyeceğinden, müşterilerinizle doğru iletişim kurma yöntemlerini eğitimimizde öğreneceksiniz.

Yüz yüze müşterilerinize ürün pazarlama konusunda iyi olsanız bile, telefonda bunu yürütmek pek de kolay değildir. Telefonda satış eğitimi alarak müşterilerinizle kuracağınız iletişimin kalitesini artırabilirsiniz. Ses tonunuzu kullanış şekliniz veya kelimeleri doğru telaffuz edebilmeniz, telefonda müşterilerinizle olan uyumunuzu belirleyecektir. Ayrıca müşteri çeşitliliğinize göre kurduğunuz iletişimin de farklılık göstermesi gerektiğini telefonda satış eğitimleri ile ayrıntılarıyla öğreneceksiniz.

Telefonda satış uzmanı olmayı planlıyorsanız veya zayıf olduğu alanları fark etmiş bir satış uzmanıysanız, eğitimimize katılabilirsiniz.

telefonda satış uzmanı
telefonda satış

Satışlarınızı Telefondan Gerçekleştirin

Hedef kitlenizle telefon üzerinden iletişime geçerek markanızı duyurabilir, hizmetinizi pazarlayabilir, uygun tekniklerle satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir ürün veya hizmet sahibi firmaların yapması gereken, ürünü pazarlamak ve satmaktır. Bunu ister yüz yüze, ister dijital ortamlarda isterseniz de telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Telefonda satış uzmanlığı eğitimi programlarından yararlanarak telefonda satış yapan başarılı firmalar arasında yer alabilirsiniz. Satış ve pazarlama departmanınızın alacağı telefonda satış eğitimleri ile ürün ve hizmet türleriniz için müşterilerinizin ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz.

Müşterilerinizle kuracağınız iletişimin kalitesi, ürünü yansıtma şekliniz, sesle tanımlamayı etkili bir şekilde kullanabilmeniz, doğru soruları sorabilmeniz, telefonda satış sürecinizi hızlandırır.

Telefonda Satış Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Telefonda satış yapan markalara, cirosunu yükseltmek isteyen firmalara, satış ve pazarlama ekibini geliştirmeyi ve kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere telefonda satış eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı telefonda satış kursu

MEB Ruhsatlı Telefonda Satış Kursu

Telefonda satış eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir telefonda satış kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde telefonda satış eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel telefonda satış eğitimleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız telefonda satış eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulamalarla pekiştiriyoruz.

Telefonda satış kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Telefonda Satış Eğitimi

İyi bir telefonda satış uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir telefonda satış eğitimi almanız için çalışıyoruz. Satış ve pazarlama kanallarının tamamına hakim olabilmeniz için telefonda satış eğitimlerimizle alanınızın en iyisi olmanıza fırsat tanıyoruz. Satışlarınızı arttıracak telefonda satış tekniklerini detaylandırarak uyguluyoruz.

Telefonda satış alanında firmanıza ve kendinize yapacağınız katkılarla bir değer yaratmak isterseniz uygulamalı eğitimlerimizden yararlanabilir, markanızın büyümesine destek olabilirsiniz.

Telefonda satış eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize pazarlama danışmanlığı hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

telefonda satış uzmanı eğitimi
telefonda satış uzmanı

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimcilere, uzmanlara, öğrenmeye açık herkese hitap eden telefonda satış eğitimleri ile uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir program belirliyoruz.

Verdiğimiz telefonda satış eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yararlanarak şekillendiriyor, 1000’in üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelindeki en yüksek satışlara sahip başarılı markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili telefonda satış eğitimi programını belirliyoruz.

Telefonda Satış Eğitimi İle Hedeflerinizi On İkiden Vurun!

Markanızı etkileyici ses tonunuzla, detaylı ifadelerle tanımlamanız ve ikna gücünüzle satışı tamamlamanız için nokta atışı çözümler sunuyoruz. Telefonda satış eğitimi alarak, satış ve pazarlama departmanınızda yükselmenizi ve başarılar elde etmenizi sağlıyoruz. Böylece firmanızın güçlü yönlerini ortaya çıkarabilir, fark edilen bir satışçı olabilirsiniz.

telefonda satış eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir telefonda satış kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
telefonda satış eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Telefonda satış eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı telefonda satış eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen telefonda satış eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Telefonda Etkileyin!

Telefonda satış eğitimleri alarak ürün veya hizmetinizin satış ve pazarlama sürecini telefonda gerçekleştirebilir, öğrendiğiniz ikna yöntemleriyle müşterilerinizi etkiniz altına alabilirsiniz.

telefonda satış kursu fiyatları

Telefonda Satış Eğitimi

Sesinizle Müşterilerinizi Ürüne Yönlendirmeye Ne Dersiniz!

Bilgi Al
telefonda satış eğitimi mezunları

1000+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel telefonda satış eğitim programları ile 200’den fazla kurumsal, 800’den fazla bireysel telefonda satış eğitimi vererek satış ve pazarlamanın telefonla yapılan kısmını detaylarıyla paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, satış ve pazarlama geçmişinize göre şekillenen bir telefonda satış eğitimi arıyorsanız gelin, tanışalım!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, satış ve pazarlama dünyasının avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, tele satış uzmanı olarak iyi markaların satış stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara telefonda satış eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel telefonda satış eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı satış eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi telefonda satış uzmanları ve satış-pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Deneyimli bir telefonda satış uzmanından eğitim almak, firmanızın geleceğini belirlemek istiyorsanız, markanızı görünür kılmak için destek sağlıyoruz!

telefonda satış teknikleri
telefonda satış teknikleri eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Telefonda satış eğitimi sonrasında gelişimini sürdürmeyi hedefleyen, öğrenme isteklerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmasını talep eden katılımcılara destek olmaya devam ediyoruz.

Katılımcılarımızın mesleki ve akademik yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimimizin ardından oluşan sorularına eğitim danışmanlarımızla yanıtlar buluyor, en etkili çözümler sunuyoruz. Telefonda satış alanında kendilerini başarıyla yansıtmak isteyenlere, aldıkları eğitime ek olarak diğer eğitimlerimiz hakkında da detaylı bilgi veriyor, destekleyici eğitimlere yönlendiriyoruz. Böylece eğitimleri sonunda da gelişmeyi sürdürmelerini sağlıyoruz.

Telefonda satış eğitimi ile profesyonel anlamda kendinize çok fazla değer katabilir, gelişime açık bir profil çizebilirsiniz.

Telefonda Satış Eğitimi Detayları İçin Orhan Gürbüz’ü Instagram’dan Takip Edin!

Telefonda satış eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Telefonda Satış Eğitim Programı

Telefonda satış eğitimleri alarak firmanızın satış kanallarına bir yenisini ekleyebilir, markanızı duyurabilirsiniz. Uluslararası standartlara sahip bir eğitim programından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz...

Telefonda satış eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Telefonda satış hakkında fikir sahibi olmak isteyenler,
 • Telefonda satış yapan çalışan ve yöneticiler,
 • Satış ve pazarlama departmanları,
 • Satış gelirlerini artırmak isteyen firmalar,
 • Telefonda satış alanında kariyer yapmak isteyenler,
 • Telefonda satış uzmanı olmak isteyenler,
 • Reklam ve pazarlama departmanları,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar.

Telefonda satış eğitimi almanız için nedenler;
 • Başarılı bir telefonda satış uzmanı olursunuz.
 • Satış ve pazarlama konusunda hedef kitleye erişen tüm kanallara hakim olursunuz.
 • Özgeçmişiniz için etki uyandıran bir kazanım ve sertifika elde edersiniz.
 • Bireysel olarak telefonda satış teknikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinirsiniz.
 • Firmanızın cirosunu arttırırsınız.
 • Hedeflediğiniz satışları telefonda da yapabilirsiniz.
 • Her ortamdan satış gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonda satış kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Ses eğitimi alarak müşteriyle görüşme esnasında sesinizi neye göre ayarlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Kurduğunuz iletişimde kullanmanız gereken en etkileyici kelimeleri öğreneceksiniz.
 • Doğru telaffuz becerileri geliştireceksiniz.
 • İlk etapta söze nasıl başlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Markanızı en doğru ifadelerle yansıtmak hakkında fikir sahibi olacaksınız.
 • Müşteriyle telefonda konuşurken uyumlu olmanın tekniklerine hakim olacaksınız.
 • Müşteri çeşitliliğinizi göz önünde bulundurarak kime nasıl satış yapmanız gerektiğini iyi bileceksiniz.
 • En iyi ikna yeteneklerinizi kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Zaman zaman müşteriye sorular yönelerek etkiyi güçlendirecek, hangi soruların sorulması gerektiğini bileceksiniz.
 • Sorunları çözme yetisi kazanacaksınız.

Telefonda Satış Eğitimi Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Satışlarını arttırmayı hedefleyen, farklı satış kanallarında da beceri kazanıp cirosunu yükseltmeyi düşünen, satış konusunda yeni dinamiklere sahip olmak isteyen kişi ve kurumlara tam donanımlı bir telefonda satış eğitimi hazırladık. Telefonla satış uzmanı olmak, deneyimlerinizi arttırmak için eğitiminize vakit kaybetmeden başlayın!

Telefonda Satış Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı?

Telefonda Satış Eğitimi programlarımızı; katılımcıların seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Telefonda Satış Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik konularını içermektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Satışlarınızı telefonda da gerçekleştirerek maliyetlerinizi büyük oranda düşürebileceğinizi biliyor muydunuz?

telefonda satış

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonda satış eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Telefonda satış uzmanlığı eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Telefonda satış eğitimlerimizi tamamen talebinize yönelik şekillendirmekteyiz. Beklentilerinizi ve isteklerinizi değerlendirerek grup veya bireysel eğitim programı oluşturuyoruz. Şirket çalışanlarına grup olarak planladığımız kurumsal telefonda satış eğitimi sizin için en uygun zamanda gerçekleştirilmektedir.

Satış ve pazarlamanın çok kanallı yürütülmesi, marka bilinirliğinin artması ve ürün satışının gerçekleşmesi için önemlidir. Bu yüzden tıpkı dijital pazarlama sürecinin önemi gibi telefonda satış süreci de önemlidir. Ürünün veya hizmetin doğru bir şekilde lanse edilmesi, hedef kitle içerisinden çok sayıda alıcının bulunması ve satışın gerçekleşmesi için telefonda satış teknikleri bilinmelidir. Bu sebeple telefonda satış eğitimleri veren eğitmen Orhan Gürbüz’den dersler alabilirsiniz.

Satış ve pazarlama departmanında sıklıkla uygulanan telefonda satış deneyiminin en önemli ayağı, kişinin ikna yeteneğidir. İyi bir telefonda satış uzmanı olmak istiyorsanız, ikna yeteneğine sahip olmalı veya bu yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Bunun için telefonda satış eğitmeni Orhan Gürbüz tarafından verilen eğitimlerden yararlanabilir, müşterilerinizi nasıl ikna edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Telefonda Satış Eğitimi Yorumları

İkna Yeteneklerinizi Kullanın!

“Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.” atasözünü telefonda satış yöntemleriniz için de uygulayın!

Her Yere Ulaşın ve Ulaşılabilir Olun!

Müşterinizin yanında olmasanız bile telefondan ulaşarak ihtiyaçlarına çözüm bulun, sorularını yanıtlayın.

Benzersiz İfadelerle Satın!

Bir ürün veya hizmeti satabilmek için kullandığınız ifadelerle fark yaratın ve ilgi çekici olun.

Telefonda Satış Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Kendisini, firmasını, markasını ve ürününü geliştirmek isteyen, ciro hedeflerini yakalamayı planlayanlar; telefonda satış eğitimi dışında, satış alanında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızdan da yararlanıyorlar. Siz de gelişmeye ve değişmeye devam etmek istiyorsanız en çok tercih edilen eğitimlerimize bir göz atın...

Telefonda Satış Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel telefonda satış eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Telefonda satış teknikleri kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.