Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Saha Satış Eğitimi

Satış Alanında Yeteneklerinizi Konuşturun!

Sahada satış yapmanın tekniklerini ve kendine has yöntemlerini öğrenmeye ne dersiniz? Başarılı bir satış uzmanı her alanda kendini gösterir...

Ürün ya da hizmet sattığınız bir markanız varsa, firma sahibi ya da girişimciyseniz, saha satış temsilcisi veya uzmanıysanız satış hedeflerinizi zorlanmadan tutturabilmeniz, iyi bir satış ekibi yönetmeniz ve markanızı yüz yüze etkili bir şekilde temsil edebilmeniz için saha satış eğitimi almanız şart! Sadık müşterilerinizden potansiyel kitlenize kadar herkese doğru yöntemler ve stratejilerle ulaşabilir, daha kolay satış yapabilirsiniz.

Markanızın değerini rakipleriniz arasında öne çıkarmak, satışlarınızı artırarak büyüme sağlamak, en doğru müşterilere fiziki olarak erişebilmek için fark yaratan eğitimlerimizle yanınızda oluyoruz!

Yapılan araştırmalara göre müşterilerin %51’i iyi bir saha satış uzmanının güvenilir olması gerektiğini belirtmektedir.

saha satış eğitimi

“Sattığın Şey Sana Para Kazandırır, Nasıl Sattığın İse Başarı Getirir.”

Saha Satış Eğitimi Alarak Yüz Yüze İletişiminizi Güçlendirin!

En etkili satış tekniklerini yüz yüze uygulamak, satışlarınızı arttırarak cironuza katkı sağlamak, markanızı müşterilerinize doğru ifadelerle yansıtmak ister misiniz? O halde saha satış eğitimi alarak iletişiminizi, ekibinizi ve firmanızı güçlendirin.

saha satış eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, saha satış eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
saha satış eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun saha satış eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, satış ve pazarlama alanında fark yaratalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
saha satış

Güçlü Bağ Kurun!

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi analiz edin, etkili iletişim gücünüzü kullanarak onlarla bağ kurmayı deneyin!

Kayıt Ol »

Hizmetinize Odaklanın!

Verdiğiniz hizmete ve sunduğunuz ürüne detaylıca odaklanın, müşterilerin ihtiyaçlarını hangi noktalarda karşılayacağını belirleyerek satışınızı gerçekleştirin.

Gittikleri Her Müşteriden Satışla Dönmek İsteyen Kişi ve Kurumlara Saha Satış Eğitimi Veriyoruz!

Markanızın geleceğini belirleyen, Avrupa standartlarına sahip, kaliteli bir program içeriğiyle saha satış eğitimleri satışlarınızı yükseltecek. Satış hedeflerinizi oluşturmanıza ve bu hedefleri aşmanıza katkı sağlayacağımız öğrenme sürecinizi yürütüyor hem eğitim boyunca hem de sonrasında destekte olmaya devam ediyoruz.

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun saha satış eğitimi programını hazırlamak için bilginizi, seviyenizi ve deneyiminizi ölçüyor, saha satış becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Saha satış hedeflerinize yönelik hazırladığımız eğitimin içeriklerini bireysel eğitimlere veya kurumsal eğitimlere göre planlayarak ilerliyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Saha satış eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

saha satış eğitimi orhan gürbüz

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla saha satış eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Satış alanında kendini geliştirmiş, başarı ve yetenek sahibi bir saha satış uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Saha satış eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

saha satış eğitimi orhan gürbüz

Ürünü İyi Tanıyın!

Kaliteden ödün vermeyen bir saha satış temsilcisi öncelikle kendi satacağı ürün veya hizmetin tüm özelliklerine hâkim olur, müşteriyi etkili ikna kabiliyetiyle cezbeder!

Firmanızın ürününü veya hizmetini iyi bilmeden satışına soyunan saha satış uzmanı eli boş dönmeye mahkumdur! En iyi saha satış uzmanları ürünün tüm özelliklerini detaylı olarak bilir. Saha satış eğitimi ile ürününüzün olumlu ve olumsuz yönlerini bilecek, satış sırasında hangi özelliklerin ön plana çıkması gerektiğini tespit edebileceksiniz. Sahada satış eğitimi en başta ürününüzü tanımanız gerektiğini ifade eder.

Hizmetiniz veya ürününüz hakkında tüm detayları bilip gelebilecek her türlü soruya karşı hazırlıklı olmalı, müşterilerin karşısında markanızı iyi savunabilmelisiniz.

İhtiyaç Duygularını Körükleyin!

İfadelerinizi kullanarak müşterileriniz için yeni ihtiyaçlar yaratın ve bu ihtiyaçlara kendi hizmetinizin nasıl çözüm sunacağını ortaya koyarak satışı gerçekleştirin.

Müşterinizin ürününüze gerçekten ihtiyacı var mı? Ürününüz veya hizmetiniz çok mu gerekli? Müşterilerinizin hangi beklentilerine ürününüzle cevap verebiliyorsunuz? Tüm bunlar etkili bir saha satışı için olmazsa olmaz bilgilerdir. Sahada satış gerçekleştirebilmek için tüketici alışkanlıkları gözlemlemeli, psikolojik ya da fiziksel ihtiyaçlarına yönelik bir ürün pazarlamalısınız. Saha satış eğitimleri, size en önemli saha satış teknikleri arasında yer ihtiyaç yaratma sürecini nasıl yönetmeniz gerektiğini detaylarıyla verecektir.

Ürününüze ihtiyaç uyandırmayı, insanların duygularını yönetmeyi ve ürün satışınızı sahada başarıyla gerçekleştirmeyi öğreneceksiniz.

saha satış eğitimleri
saha satış

Dış Görünüşünüzle ve Tavrınızla Etkileyin!

Kuracağınız iletişimin, tavrınızın, konuşmanızın ve dış görünüşünüzün önemini detaylıca öğrenip satışlarınızı artırmanın en temel yollarını keşfedebilirsiniz.

Sahada nasıl göründüğünüz, satışlarınıza yansıyacak önemli bir etkendir. Müşterilerle yüz yüze iletişimde saha satış sürecini yürütmek isteyen saha satış temsilcileri giyimlerinde ve ifadelerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini saha satış eğitimi alarak kavrayabilecekler. Vücut dilinin öneminden etkili dinleme alışkanlıklarına, müşteriyi etkileyecek nazik tavırlardan temiz ve şık giysilere kadar markanızın değerini belirleyecek her ayrıntıya hakim olmak için saha satış eğitimi alın!

Tavırlarınızla satış performansınızı yükseltebilir, giyiminizle konuşmalarınızı destekleyebilirsiniz. Tüm teknikleri saha satış eğitimleri alarak pekiştirebilirsiniz.

Saha Satış Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Türkiye’nin başarılı markalarına ve satış ekiplerine, yüz yüze satış oranlarını arttırmak isteyen firmalara, iyi bir satış pazarlamacı olmayı ya da kariyer yolculuklarına sağlam adımlarla başlamayı hedefleyen profesyonellere saha satış eğitimi verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı saha satış kursu

MEB Ruhsatlı Saha Satış Kursu

Saha satış eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir saha satış kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde saha satış eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde saha satış eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız saha satış eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulamalarla pekiştiriyoruz.

Saha satış kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Saha Satış Eğitimi

İyi bir saha satış uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir saha satış eğitimi almanız için çalışıyoruz. Satış ve pazarlama kanallarının tamamına hakim olabilmeniz için saha satış eğitimlerimizle alanınızın en iyisi olmanıza fırsat tanıyoruz. Satışlarınızı arttıran saha satış teknikleri konusunu detaylandırarak uyguluyoruz.

Saha satış eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize pazarlama danışmanlığı hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

saha satış eğitmeni orhan gürbüz
saha satış uzmanı

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimcilere, uzmanlara, öğrenmeye açık herkese hitap eden saha satış eğitimleri ile uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir program belirliyoruz.

Verdiğimiz saha satış eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yararlanarak şekillendiriyor, 1100’ün üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelindeki en yüksek satışlara sahip başarılı markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili saha satış eğitimi programını belirliyoruz.

Saha Satış Eğitimi Alarak Satışlarınızı Belirgin Ölçüde Yükseltin!

Markanızı sahada başarıyla temsil etmek, ürün ya da hizmetin satışını doğru yöntemlerle gerçekleştirmek isterseniz sizin için önemli satış stratejilerini belirlediğimiz saha satış eğitimi programımızı hazırladık. Böylece satış hedeflerinizi artırmanızı ve fark edilmenizi sağlıyoruz. Firmanızın güçlü yönlerini ortaya çıkarmak için saha satış eğitimlerimizden yararlanın!

saha satış eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir saha satış kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
saha satış eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Saha satış eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı saha satış eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen saha satış eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Yüz Yüze Etkileyin!

Saha satış eğitimleri alarak ürün veya hizmetinizin satışını yüz yüze tekniklerle gerçekleştirebilir, en yüksek satış skorunu yapabilirsiniz.

saha satış kursu fiyatları

Saha Satış Eğitimi

Satışlarınızı Artıran Çözümlerimizle Yanınızda Yer Almamıza Ne Dersiniz!

Bilgi Al
saha satış eğitimi mezunları

1100+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel saha satış eğitim programları ile 200’den fazla kurumsal, 900’den fazla bireysel saha satış eğitimi vererek satış ve pazarlamanın yüz yüze tekniklerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar.

Siz de tamamen ekibinize özel bir saha satış eğitimi arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, satış ve pazarlama dünyasının avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, saha satış uzmanı olarak iyi markaların satış stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara saha satış eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel saha satış eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı satış eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi saha satış uzmanları ve satış-pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Deneyimli bir saha satış uzmanından eğitim almak, firmanızın geleceğini belirlemek istiyorsanız, markanızı görünür kılmak için destek sağlıyoruz!

saha satış dersleri
saha satış dersi

Eğitim Sonrası Destek

Saha satış eğitimi sonrasında gelişimini sürdürmeyi hedefleyen, öğrenme isteklerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmasını talep eden katılımcılara destek olmaya devam ediyoruz.

Katılımcılarımızın mesleki ve akademik yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimimizin ardından oluşan sorularına eğitim danışmanlarımızla yanıtlar buluyor, en etkili çözümler sunuyoruz. Saha satış alanında kendilerini başarıyla yansıtmak isteyenlere, aldıkları eğitime ek olarak diğer eğitimlerimiz hakkında da detaylı bilgi veriyor, destekleyici eğitimlere yönlendiriyoruz. Böylece eğitimleri sonunda da gelişmeyi sürdürmelerini sağlıyoruz.

Saha satış eğitimi ile profesyonel anlamda kendinize çok fazla değer katabilir, gelişime açık bir profil çizebilirsiniz.

Saha Satış Eğitimi Detayları İçin Orhan Gürbüz’ü Instagram’dan Takip Edin!

Saha satış eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Saha Satış Eğitim Programı

Saha satış eğitimleri alarak yüz yüze satışlarınızı arttırabilir, markanızı geliştirebilirsiniz. Uluslararası standartlara sahip eğitim programımızla siz de markanızı büyütecek pazarlama stratejilerine hakim olabilirsiniz. Bu eğitimi kaçırmayın!

Saha satış eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sahada satış teknikleri hakkında fikir sahibi olmak isteyenler,
 • Satış ve pazarlama departmanları,
 • Saha satış uzmanları,
 • Satış gelirlerini artırmak isteyen firmalar,
 • Sahada satış alanında kariyer yapmak isteyenler,
 • Saha satış uzmanı olmak isteyenler,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar.

Saha satış eğitimi almanız için nedenler;
 • Başarılı bir saha satış uzmanı olmak istiyorsanız,
 • Satış ve pazarlama konusunda eksiklikleriniz varsa,
 • Özgeçmişiniz için saha satış uzmanlığı sertifikası almalıysanız,
 • Firmanızın cirosunu etkilemek istiyorsanız,
 • Hedeflediğiniz satışları aşmak istiyorsanız,
 • Müşterilerinizi ikna edebilecek bir iletişim diline ihtiyacınız varsa,
 • Saha satış sürecinizde satış yapmadan dönmek istemiyorsanız saha satış eğitimi alabilirsiniz.

Saha satış kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Müşterilerinizi etkilemek için doğru iletişim dilini öğrenirsiniz.
 • Vücut dilinizi etkili bir şekilde kullanma becerileri geliştirebilirsiniz.
 • İkna kabiliyetinizi geliştirirsiniz.
 • Konuşmak kadar dinleme becerilerinizi de geliştirirsiniz.
 • Müşterilerinizin eğilimlerini göz önünde bulundurmayı kavrarsınız.
 • Markanızı güçlü ifadelerle destekler, marka değerinizi arttırırsınız.
 • Ürününüzün veya hizmetinizin tüm özelliklerine hakim olursunuz.

Saha Satış Eğitimi Programı – 1100’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Satışlarını arttırmayı hedefleyen, farklı satış kanallarında da beceri kazanıp cirosunu yükseltmeyi düşünen, satış konusunda yeni dinamiklere öğrenmek isteyen kişi ve kurumlara tam donanımlı bir saha satış eğitimi hazırladık. Saha satış uzmanı olmak, deneyimlerinizi arttırmak için hemen eğitiminizi planlayın!

Saha Satış Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı?

Saha Satış Eğitimi programlarımızı; katılımcıların seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Saha Satış Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik konularını içermektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, müşteri karşısında iyi iletişim kurabilen, güven veren, ürününe veya hizmetine sahip çıkan saha satışçıları müşterilerin üzerinde iyi bir intiba kuruyor.

saha satış eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Saha satış eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Saha satış uzmanlığı eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Saha satış eğitimlerimizi tamamen talebinize yönelik şekillendirmekteyiz. Beklentilerinizi ve isteklerinizi değerlendirerek grup veya bireysel eğitim programı oluşturuyoruz. Şirket çalışanlarına grup olarak planladığımız kurumsal saha satış eğitimi sizin için en uygun zamanda gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerle sıcak, samimi ve aynı zamanda resmiyetten ayrılmadan ölçülü bir dil kullanmak satış miktarlarını artıran bir durumdur. Saha satış eğitimi ile sahada satış yapmanın tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenir, müşterilerinizi ikna edebilir, satış rakamlarınızı arttırabilirsiniz. Eğitim almadan yapılmaya çalışılan satışlarda başarısızlıklar çok fazla görülüyor. Bu sebeple saha satış eğitimleri veren eğitmen Orhan Gürbüz’den dersler alabilirsiniz.

Saha satış temsilcileri genellikle güler yüzlü ve güvenilir kişiler arasından seçilir. Bu yüzden müşterilerle kurduğunuz iletişimde ve satışlarınızda en önemli kriter vücut dilinizdir.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Saha Satış Eğitimi Yorumları

Eliniz Boş Dönmeyin!

Sahadan hiçbir müşterinizi kaybetmeden, her birine ürününüzün satışını yaparak dönmek istemez misiniz?

Saha Satış Eğitimi İle Gelişin!

Satış yapmanın kolay olduğu fikrini aklınızdan çıkarın, doğru tekniklerden yararlanmak için eğitiminizi tamamlayın!

Firmanızı Büyütün!

Kuracağınız saha satış uzmanı ekibi ile markanızın adının duyulmasına, firmanızın büyümesine katkı sağlayın!

Saha Satış Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Kendisini, firmasını, markasını ve ürününü geliştirmek isteyen, ciro artışıyla hedeflerini yakalamayı planlayan kişilere; saha satış eğitimi dışında, satış alanında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızı da öneriyoruz. Sizin için en uygun eğitimler hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sahada Satış Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel saha satış eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Saha satış kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.