Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi

Güçlü Bir Ekiple Kaliteli Satış Sürecinizi Yürütün!

Şirketinizin başarısını belirleyen satış oranlarınızı güçlü bir satış ekibiyle yükseltebileceğinizi biliyor muydunuz? Satış ekibi yönetimi eğitimi alarak firmanızı zirveye konumlandırın!

Yöneticilerinizin ve satış uzmanlarınızın satış ekibi yönetimi eğitimi alarak satışlarınızın artmasına destek olabileceğini biliyor musunuz? İyi bir satış ekibi kurabilmek, ekibinizi yönetebilmek ve satış stratejilerinizi doğru yöntemlerle belirleyebilmek için satış ekibi yönetimi eğitimleri alabilirsiniz. Ekibinizin motivasyonunu artıran, satış isteklerini körükleyen yönetim şeklini yöneticilerinizin öğrenmesini sağlayın, firmanızı başarılardan başarılara taşıyın!

Satışı doğru ve etkili yönetmek her zaman kar getirir! Markanızı büyütecek eğitimleri kaçırmayın...

Araştırmalar gösteriyor ki, satış ekibi yönetimi eğitimlerinden yararlanan şirketlerin cirosu yaklaşık %30 artış gösteriyor.

satış ekibi yönetimi eğitimi

Yüksek Satışlar İçin Ekibinizi Önemseyin!

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi Alarak Profesyonel Bir Satış Uzmanı Olun!

Satış konusunda tüm detaylara hakim, daha önce sahada yer almış ve ardından yönetici olmak için girişimleri bulunan bir profesyonelseniz, şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde bir satış uzmanı olmak için satış ekibi yönetimi eğitimleri almaya ne dersiniz? Satış ekibi yönetimi eğitimi alarak başarılı bir lider olun!

satış ekibi yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, satış ekibi yönetimi eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
satış ekibi yönetimi eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun satış ekibi yönetimi eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, firmanızı birlikte geleceğe taşıyalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
satış ekibi yönetimi

Satışları Artırın!

Firmanızın satışlarını artırmanın yollarından birinin satış ekibi yönetimi olduğunu biliyor muydunuz? Firmanızın cirosunu yükseltmek için eğitim alın!

Kayıt Ol »

Ekibinizle Bağınızı Güçlendirin!

Güçlü bir ekibin aşamayacağı problem olamaz! Ekibinizle olan bağlarınızı sağlam tutarak doğru satış stratejileri belirleyin, sorunların üstesinden birlikte gelin.

Gelişmek İsteyen Yöneticilere, Uzmanlara, Profesyonellere Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi İle Destek Oluyoruz!

Firmanızın gelişimine büyük katkı sağlayacak, kapsamlı satış ekibi yönetimi eğitimleri ile satış hedeflerinizi oluşturmanıza ve bu hedefleri iyi ekiplerle aşmanıza katkı sağlıyoruz. Hem eğitim boyunca hem de sonrasında firmanıza destek olmaya devam ediyoruz.

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Size en uygun satış ekibi yönetimi eğitimlerini hazırlamak için bilginizi, seviyenizi ve deneyiminizi ölçüyor, yöneticilik becerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Satış ekibi yönetimi hedeflerinize yönelik hazırladığımız eğitimin içeriklerini bireysel eğitimlere veya kurumsal eğitimlere göre planlayarak ilerliyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Satış ekibi yönetimi eğitimi programımızı isteklerinizi, bilgi birikiminizi ve öğrenme hızınızı baz alarak düzenliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

satış ekibi yönetimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla satış ekibi yönetimi eğitimi süreciniz boyunca öğrenme takibinizi yapıyor, eksikliklerinizi giderecek telafi dersler planlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Satış ekibi yönetimi alanında kendini geliştirmiş, başarı ve yetenekli bir satış uzmanı olmanız için eğitim sonrası kariyer danışmanlığı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Satış ekibi yönetimi eğitimi sonrasında dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize katkı sunacak eğitimlere yönlendiriyoruz.

satış ekibi yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Kişi ve Ekipleri Geliştirin!

En başarılı stratejilerle en doğru sonuçları alacak, satışlarına yeni satışlar ekleyecek kaliteli ekipler yetiştirmek için önce profesyonellerinize katkıda bulunun!

Doğru personellerin şirketinize dahil edilmesi sürecinden ekiplerin satış yöntemlerinin belirlenmesine, firmayı ve markayı benimseyen ekip çalışanlarından gerek sahada gerekse farklı satış kanallarında hedeflenen başarıya erişen bir ekibin oluşturulmasına kadar birçok konu üzerine eğilen satış ekibi yönetimi eğitimleri ile yöneticilerinizi ve satış uzmanlarınızı geliştirin. Gelişen satış uzmanları ve yöneticiler, yönettikleri ekiplere neler katabileceklerini öğrensinler, dolayısıyla şirketinizin karını artırmada etkili olsunlar!

Başarılı satış uzmanı, profesyonel ve yöneticiler satış ekibi yönetimi eğitimi alarak daha fazla bilgi birikimine sahip olacak, ekiplerini geliştirmede önemli adımlar atabilecekler.

Şirket İçi İletişimi Güçlendirin!

Satış ekibinizin deneyimlerini artırırken kurdukları etkili iletişimi geliştirin, doğru satış adımlarını atmalarına yardımcı olun!

Satış ekibi yönetimi eğitimleri sayesinde satış uzmanları, kendi ekipleriyle daha güçlü iletişim kurabilecek ve başarıyı elde edebilecekler. Satış ekibi yönetimi eğitimi alarak öncelikle güçlü iletişim becerileri geliştiren yönetici ve profesyoneller, ekipleriyle kurdukları iletişimi de güçlendirebilirler. Yöneticilerin kurdukları iletişim modelinin etkili ve sağlam olması için liderlik becerilerinin bulunması ve geliştirilmesi önemlidir.

Satış ekibi yönetimi eğitimiyle ekibinizi nasıl yönetmeniz gerektiğini öğrenecek, büyük başarılara imza atacaksınız.

satış ekibi yönetimi
satış ekibi yönetimi eğitimleri

Ekiplerin Motivasyonunu Arttırın!

Ekiplerin motivasyonunu artıracak yönetici davranışları için eğitim almalı, daha iyi satışlar elde edebilmenin yolunun motivasyondan geçtiğini bilmelisiniz!

Satış ve satış ekibi yönetimi için almanız gereken eğitimler sizi ekiplerinizin karşısında daha güçlü, deneyimli ve motive edici kılacaktır. Deneyimli bir satış profesyoneli ve ekip lideri olarak ekibinizin motivasyonunu yükseltecek çalışmalar yürütmek ve onları desteklemek önemlidir. Çalışanların motivasyonlarını artıracak ödül mekanizmasını hayata geçirmek için satış ekibi yönetimi eğitimi alabilir, detaylarıyla nasıl ödüllerin çalışanlarınız üzerinde daha fazla etki sahibi olabileceğini görebilirsiniz.

Motive olan çalışanların ve ekiplerin satış performansları yükselir, böylece şirketin karlılığı büyük oranda artış gösterir.

Satış Ekibi ve Yönetimi Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Satış ekibini başarılı bir şekilde yönetmeyi ve satışlarını arttırmayı isteyen, ülkemizin başarılı markaları arasında yer alan firmaları başta olmak üzere kendini geliştirmek isteyen, gözü yükseklerde olan profesyonellere satış ekibi ve yönetimi eğitimi verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı satış ekibi yönetimi kursu

MEB Ruhsatlı Satış Ekibi Yönetimi Kursu

Satış ekibi yönetimi eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir satış ekibi yönetimi kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde satış ekibi yönetimi eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak hazırladığımız satış ekibi yönetimi eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına uygulamalarla pekiştiriyoruz.

Satış ekibi yönetimi kursu kapsamında öğrencilerimizin gelişim süreçlerini yakından izleyerek eksiklerini gidermekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalı Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi

İyi bir satış uzmanı olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve deneyimi, teorikte değil pratikte kazanmanızı sağlıyoruz.

Ders içeriklerimizin tamamını uygulamalı bir sistem temeline oturtarak iyi bir satış ekibi yönetimi eğitimi almanız için çalışıyoruz. Satış ve pazarlama kanallarının tamamına hakim olabilmeniz için satış ekibi yönetimi eğitimlerimizle alanınızın en iyisi olmanıza fırsat tanıyoruz. Satışlarınızı arttıran satış ekibi yönetimi konusunu detaylandırarak uyguluyoruz.

Satış ekibi yönetimi eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize pazarlama danışmanlığı hizmeti sunarak desteğimizi hissettiriyoruz.

satış ekibi yönetimi eğitmeni orhan gürbüz
satış ekibi yönetimi dersi

Uluslararası Eğitim Standardı

Girişimcilere, uzmanlara, öğrenmeye açık herkese hitap eden satış ekibi yönetimi eğitimleri ile uluslararası eğitim standartlarında, güncel bir program belirliyoruz.

Verdiğimiz satış ekibi yönetimi eğitimlerini 15 yıllık deneyimimizden yararlanarak şekillendiriyor, 1000’in üzerinde kişiyi mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı eğitimleriyle %99 katılımcı memnuniyeti sağlayarak eğitim içeriklerimizi her gün daha fazla geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MEB standartlarına sahip bir eğitim programı düzenlememizin yanı sıra eğitmen kadromuzun kalitesine de önem veriyor, uzmanlık seviyesi ve bilgi birikimi yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Aynı zamanda eğitim içeriklerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir düzeyde olmasına, teknolojik yeterliliğimizin bulunmasına, fiziki imkanların ve konforlu sınıflarımızın tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken dünya genelindeki en yüksek satışlara sahip başarılı markalardan ilham alıyor, sizin için en etkili satış ekibi yönetimi eğitimi programını belirliyoruz.

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi İle Firmanızın Kalitesini Yükseltin!

Markanızın ihtiyaçlarını belirleyecek, tüketicilere en uygun içeriği sunabilecek başarılı ve deneyimli bir ekip yaratmanıza destek olmak için satış ekibi yönetimi eğitim programımızı hazırladık. Satış ekibi yöneticilerinizin ihtiyacı olan bilgi birikimi ve donanımı sağlamak için bu eğitimi kaçırmayın!

satış ekibi yönetimi eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

İmaj Akademi kurucusu eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir satış ekibi yönetimi kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
satış ekibi yönetimi eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Satış ekibi yönetimi eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı satış ekibi yönetimi eğitimi

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen satış ekibi yönetimi eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Satışlarınızı Hareketlendirin!

Satış ekibi yönetimi eğitimleri ile şirketinizin satışlarını canlandırın, cironuzun artmasına yardımcı olacak uygulama yöntemlerini kullanmayı detaylarıyla öğrenin.

satış ekibi yönetimi kursu fiyatları

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi

Kuvvetli İletişim Bağı İle Birbirine Kenetlenmiş Bir Ekibi Yönetin!

Bilgi Al
satış ekibi yönetimi eğitimi mezunları

1000+ Mezun Öğrenci

Eğitim yolculuğuna çıktığımız günden bugüne birçok firmaya, girişimciye, pazarlamacıya, çalışana üst düzey eğitimler vererek deneyimlerimizi aktardık.

Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel satış ekibi yönetimi eğitim programları ile 200’den fazla kurumsal, 800’den fazla bireysel satış ekibi yönetimi eğitimi vererek satış ekibi yönetmenin tekniklerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel satış hedeflerine kısa sürede ulaştılar.

Siz de ekibinizi geliştirmek ve büyütmek istiyorsanız satış ekibi yönetimi kursu tam size göre!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, satış ve pazarlama dünyasının avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, satış uzmanı olarak firmaların yönetim kadrolarında rol üstlenmeyi planlayanlara satış ekibi yönetimi eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel satış ekibi yönetimi eğitimleri sonrasında markalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı satış eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi satış ekibi yönetimi uzmanları ve satış-pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Deneyimli bir satış ekibi yönetimi uzmanından eğitim almak, firmanızın geleceğini belirlemek istiyorsanız, markanızı görünür kılmak için destek sağlıyoruz!

satış ekibi yönetimi dersleri
satış uzmanı

Eğitim Sonrası Destek

Satış ekibi yönetimi eğitimi sonrasında gelişimini sürdürmeyi hedefleyen, öğrenme isteklerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmasını talep eden katılımcılara destek olmaya devam ediyoruz.

Katılımcılarımızın mesleki ve akademik yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimimizin ardından oluşan sorularına eğitim danışmanlarımızla yanıtlar buluyor, en etkili çözümler sunuyoruz. Satış ekibi yönetimi alanında kendilerini başarıyla yansıtmak isteyenlere, aldıkları eğitime ek olarak diğer eğitimlerimiz hakkında da detaylı bilgi veriyor, destekleyici eğitimlere yönlendiriyoruz. Böylece eğitimleri sonunda da gelişmeyi sürdürmelerini sağlıyoruz.

Satış ekibi yönetimi eğitimi ile profesyonel anlamda kendinize çok fazla değer katabilir, gelişime açık bir profil çizebilirsiniz.

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi Detayları İçin Orhan Gürbüz’ü Instagram’dan Takip Edin!

Satış ekibi yönetimi eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Satış Ekibi Yönetimi Eğitim Programı

Satış ekibi yönetimi eğitimi alarak ekibinizle doğru iletişimi kurabilir, ekibinizi motive edebilir, markanızı büyütebilirsiniz. Cironuzu arttırmak, birbirine kenetlenmiş ve ekip ruhuna sahip bir takım yaratmak için mutlaka bu eğitimi alın!

Saha satış eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Satış ve pazarlama departmanları,
 • Satış uzmanları,
 • Satış gelirlerini artırmak isteyen firmalar,
 • Satış ekibi yöneticisi olmak isteyenler,
 • Kendini geliştirmek isteyen yöneticiler,
 • Girişimciler ve pazarlamacılar.

Satış ekibi yönetimi eğitimi almanız için nedenler;
 • Başarılı bir satış uzmanı olmak istiyorsanız,
 • Satış ekibinizi yönetmek konusunda eksiklikleriniz varsa,
 • Firmanızın cirosunu artırmak istiyorsanız,
 • Hedeflediğiniz satışları ekibinizle birlikte aşmak istiyorsanız,
 • Satış ekibi yönetiminde etkili bir lider olmak istiyorsanız satış ekibi yönetimi eğitimi alabilirsiniz.

Satış ekibi yönetimi kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Satış ekibinizi başarıyla yönetebileceksiniz.
 • Satış ekibi yönetiminin inceliklerine hakim olacaksınız.
 • Ekiple olan iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz.
 • Ekibinizi motive edebilecek yöntemleri öğreneceksiniz.
 • Ekip tarafından sevilen bir lider olabileceksiniz.

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Şirketinin satışlarını artırmak, şirket için iletişim diline hakim olmak, satış ekibinin performanslarını değerlendirebilme, işe alınacak satış uzmanları konusunda titiz çalışmalar yürütmek isteyen profesyonel satış uzmanları için tam donanımlı bir satış ekibi yönetimi eğitimi planladık. Satış uzmanı olmak, deneyimlerinizi arttırmak için satış ekibi yönetimi eğitimi almaya başlayın!

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı?

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi programlarımızı; katılımcıların seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik konularını içermektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, satış ekibi yönetimi eğitimi almış olan profesyonellerin yönettiği ekipler her zaman diğerlerine göre daha fazla başarı yakalamıştır.

satış ekibi yönetimi eğitimi orhan gürbüz

Sıkça Sorulan Sorular

Satış ekibi yönetimi eğitimi sonrasında kurum onaylı sertifikanızı alabiliyorsunuz. Satış ekibi yönetimi uzmanlığı eğitimi sertifika programına katıldığınızı resmi olarak onaylayan bu sertifikayla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.

Satış ekibi yönetimi eğitimlerimizi tamamen talebinize yönelik şekillendirmekteyiz. Beklentilerinizi ve isteklerinizi değerlendirerek grup veya bireysel eğitim programı oluşturuyoruz. Şirket çalışanlarına grup olarak planladığımız kurumsal satış ekibi yönetimi eğitimi sizin için en uygun zamanda gerçekleştirilmektedir.

Satış ekibi yönetimi eğitimi ile başarılı satış ekibi yönetim süreci tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenir, ekibinizle olumlu ilişkiler kurabilir, satış dinamiklerine güçlü bir ekiple hakim olabilirsiniz.

Başarılı bir satış ekibi kurmak ve ekibin devamlılığını sağlamak için motivasyona önem vermelisiniz. Ekibi motive etmek için maddi teşvikler verilebilir. Çalışanlara ödül vermek, ücretli izin kullandırmak gibi yöntemlerle motivasyon sağlanabilir.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi Yorumları

Güçlü Bir Kadro Mu Kurmak İstiyorsunuz?

Firmanızı geleceğe taşıyacak güçlü bir kadro için satış ekibi yönetimi eğitimlerini tercih edin!

Ekibinizle Etkili Bir İletişim Kurun!

Ekibinizle en samimi ve en tercih edilir iletişim dilini kullanarak liderlik edin!

En Başarılı Profesyonellerle Çalışın!

Kendini geliştirmiş, satış alanında başarılar elde etmiş profesyonel bir kadro yetiştirin!

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Kendisini, firmasını, markasını ve ürününü geliştirmek isteyen, ekibini en doğru yöntemlerle yönetmeyi planlayan kişilere; satış ekibi yönetimi eğitimi dışında, satış ve liderlik alanlarında katkı sağlayacak diğer eğitim programlarımızı da öneriyoruz. Sizin için en uygun eğitimler hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Satış Ekibi Yönetimi Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel satış ekibi yönetimi eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Satış ekibi yönetimi kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.