Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurumsal Danışmanlık

Geleceğe Birlikte Yürüyoruz!

İşletmenizi gerçek bir sektör devine dönüştürmenin artık zamanının geldiğine mi inanıyorsunuz? Doğru bir planlama ve iş modeli ile verimliliği arttırmak, hedeflerinize birer birer ulaşmak mı istiyorsunuz?

Eğer tüm bu sorulara yanıtınız evetse kurumsal danışmanlık desteği ile geleceğe adım atmanızın tam zamanı! Kurumsal danışman profesyonelliğinde şirketinizin imajını ve kurumsal kimliğini yeniden yapılandırın, doğru personellerle güçlü bir ekip oluşturun, kurum içi eğitimlerle çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunun, iyi bir reklam ve PR stratejisi ile markanızın gerçek potansiyelini açığa çıkarın!

Sektörünüzde öncü ve lider bir marka haline gelmek için en doğru adrestesiniz! Gelin, firmanızı geleceğe daha güçlü taşımak için neler yapabileceğinize birlikte bakalım!

Kurumsallaşmayan şirketler kişisel başarılara, yönetici ağırlıklı bir yönetim ve iş organizasyonuna muhtaçtır. Böylesine sağlıksız bir organizasyon; tek bir faktörün yolunda gitmemesi sonucunda bile kesintiye uğrayabilir!

kurumsal danışmanlık

Verimli ve Sağlıklı Bir İş Organizasyonu İçin Uzman Desteği Alın!

kurumsal danışman

Kurum Kimliği ve İmaj Oluşturma

Hizmet verdiğiniz sektöre, çalışma metotlarınıza ve hedeflerinize paralel olarak misyonunuzu ve vizyonunuzu planlamakta, işletmenize kurumsal kültür aşılamaktayız.

Kurumsal danışmanlık kapsamında firmanıza ait temel değerlerin belirlenmesi aşamasında size hizmet veriyor, markanızın logosundan kartvizitine, web site tasarımından reklam çalışmalarına, fotoğraf çekiminden dijital pazarlama stratejilerine kadar firmanızı temsil eden tüm detayları şekillendirmenize yardımcı oluyoruz. Kurum içi ve dışı iletişim dilinizden çalışanlarınızın giyimine kadar prosedürler oluşturuyoruz.

Akılda kalıcı bir markaya dönüşmeniz ve kurum kültürünü tüm personelinizle birlikte müşterilerinize yansıtabilmeniz için çözümler üretiyoruz.

Ekip Oluşturma ve Personel Yönetimi

Şirketinizin hedefleriyle uyumlu ve rekabetçi bir anlayışla iş akışınızı oluşturmanıza destek veriyor, uygun personelleri seçebilmeniz ve verimliliği arttıracak bir yönetim stratejisi geliştirmeniz için yanınızda oluyoruz.

Şirket stratejilerinizi hayata geçirecek departmanların ve aksiyon planlarının belirlenmesinde şirketinize kurumsal danışmanlık vermekte, insan kaynakları, satış ve pazarlama, dijital PR, halkla ilişkiler gibi farklı departmanlarda personel alımı yaparken dikkat etmeniz gereken konularda öneriler sunmakta, dengeli bir görev dağılımı ve performansa dayalı ölçümlerle personellerinizi doğru ve motive edici bir yaklaşımla yönetmenizi sağlamaktayız.

Kurumsal danışmanlık ile şirketinizin verimliliğini arttıracak en doğru kurumsal organizasyonu inşa ettiğinizden emin olmaktayız!

kurumsal danışman orhan gürbüz
orhan gürbüz kurumsal danışman

Kurum İçi Eğitim

Personellerinizin, yönetici kadronuzun ve sizin sürekli gelişerek sektörünüzdeki değişen dinamiklere kolayca uyum sağlamanıza destek olmaktayız.

Kurumsal danışman Orhan Gürbüz uzmanlığı ile etkili iletişim, çağrı merkezi, satış ve pazarlama, müşteri etkileşimi, motivasyon, liderlik, dijital pazarlama, SEO, reklam yönetimi gibi pek çok alanda kurumsal eğitimler sunarak firmanızın hem geleneksel hem de yeni nesil iş organizasyonu ve stratejiler geliştirmesine yardımcı oluyor, kendi başınıza ayaklarınızın üzerinde durabilmeniz için gerekli desteği sağlıyoruz.

Eğer siz de kendini geliştiren, sektörün dinamiklerine hakim, kurumsal organizasyon stratejilerini bilen bir ekiple çalışmak istiyor, firmanızı zirveye taşımayı hedefliyorsanız kurum danışmanı Orhan Gürbüz ile tanışın!

Kurumsal Danışmanlık Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Firmasının kurumsal kimliğini oluşturmak isteyenlere, girişimini başarıyla ulaştırmayı amaçlayanlara, tekstilden sağlığa sektörünün en başarılı markalarından biri olmayı hedefleyenlere kurumsal danışmanlık yaptık!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

kurumsal danışmanlık orhan gürbüz

Dijital Danışmanlık

Kurumsal danışmanlık kapsamında dijital varlıklarınızın tümünün yönetimine destek olmakta, kurumsal kimliğiniz ve hedeflerinizle uyumlu bir strateji geliştirmekteyiz.

Firmanızın dijital varlıklarının internet dünyasındaki konumunu ölçüyor, SEO analizleri ve hedef kitle araştırmaları ile markanızı dijital dünyaya taşımak için en etkili çözümleri üretiyor, potansiyel müşterilerinize ve takipçilerinize ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kurum içi yeniliklerinizi duyurabileceğiniz internet sitenizi yeniden oluşturuyor, sosyal medya, e-mail, mobil ve diğer dijital kanallardan müşterilerinizle nasıl etkileşim kurabileceğinize dair planlamalar yapıyor, dijital PR süreçlerinizi sağlıklı bir yapıya kavuşturuyoruz.

Yeni nesil araçları etkin bir şekilde kullanarak insanlara ulaşmanızı sağlıyor, kurumsal danışmanlık desteği ile markanızın görünürlüğünü ve akılda kalıcılığını arttırıyoruz.

Satış ve Pazarlama

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde rekabetçi yönünüzü geliştirmek, rakiplerinizin birkaç adım önüne geçmek için en doğru adrestesiniz!

Kurumsal danışmanlık kapsamında satış ve pazarlama süreçlerinizin yeniden yapılandırılmasında firmanıza destek olmakta, yatırım getirisi yüksek pazarlama teknikleri ile müşteri etkileşimlerinizi satış başarısına dönüştürmekte, dijital ve geleneksel PR verilerini analiz ederek satış oranlarınızı arttıracak çözümler üretmekteyiz. Büyümenizi sürdürülebilir hale getirmek, verimliliği ve karı arttırmak için B2B ve B2C süreçlerinizi detaylı bir şekilde incelemekte, periyodik ölçümlerle tüm ekibinizin bu süreçlerde aktif olmasını sağlamaktayız.

Pazar ve rakip analizleri gerçekleştirerek rakiplerinizin düştüğü hatalara sizin de düşmenizi engelliyor, önünüzü daha iyi görmeniz için stratejik öngörülerle yolunuzu aydınlatıyoruz!

orhan gürbüz kurumsal danışmanlık
kurum danışmanlığı

İş Yönetimi ve Organizasyon

Kurumsal organizasyon şemanızı analiz ediyor, ekibinizin performansını ölçecek adil ve veriye dayalı yöntemler geliştiriyoruz.

Yönetsel süreçlerinizi geliştirecek kurumsal çözümlerle finansal performans, üretim ve tedarik zinciri, insan kaynakları, satış ve pazarlama ve diğer birimlerinizin performansını arttırıyor, kurumsal danışmanlık kapsamında mevcut durumunuzu daha ileri taşıyacak ve markanızın gerçek potansiyelini açığa çıkaracak iş modellerini kurguluyor, kısa sürede hayata geçirebileceğiniz uygulamalarla verimliliğinizi arttırıyoruz.

Şeffaf ve denetlenebilir bir operasyonel yönetim süreci ile kurum içi performans, gider ve kazanç analizleri yapmanızı, finansal ve performansa yönelik kayıpları telafi etmenizi, eksik noktaları geliştirmenizi sağlıyoruz.

Girişimcilere ve İş İnsanlarına Özel Kurumsal Danışmanlık – Neye İhtiyacınız Olduğunu Biliyoruz!

Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz, iş hacmini büyütmek, hedef kitlesine ulaşmak, sağlıklı bir iş organizasyonu oluşturarak verimliliğini arttırmak isteyen firmalar için kurum danışmanlığı sunmaktadır. Siz de firmanızın ihtiyaçlarına ve stratejik hedeflerinize yönelik bir kurumsal danışmanlık desteği için Orhan Gürbüz ile tanışın!

İhtiyaç ve Hedef Analizi

Firmanızın güçlü ve zayıf yönlerini, karşılaşabileceği fırsat ve tehditleri analiz ediyor, kurumsal danışmanlık desteği ile hazır olmanızı sağlıyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Kurumsal danışmanlık hizmeti kapsamında rotanızı oluşturuyor, markanızı zirveye taşıyacak, en doğru stratejileri ve iş modellerini hayata geçiriyoruz.

Kurum İçi Eğitimler

Kurum danışmanlığı sürecinde ekibinizin sektör gerekliliklerini karşılamasını sağlayacak, gelişimlerini destekleyecek, verimliliği arttıracak eğitimler planlıyoruz.

kurumsal danışman

Online Tanıtım ve Reklam

Mesajınızı potansiyel müşterilerinize ulaştırabilmeniz için en doğru reklam stratejilerini belirliyor, kurumsal danışmanlık desteği ile mesajınızı insanlara ulaştırıyoruz.

Kriz Yönetimi

Olası kriz anlarında doğru iletişim ve hızlı çözüm üretme yöntemleri ile süreci sağlıklı yönettiğinizden emin oluyor, krizleri firmanız için fırsata çeviriyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Kurumsal danışmanlık programı sonrasında da yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyacınız olan her an size destek oluyor, profesyonel dünyadaki yerinizi güçlendiriyoruz.

Kurumsal Danışmanlık İle Markanızı Büyütmenin Yollarını Öğrenin, Firmanızı Sağlam Temeller Üzerine Kurun!

Kurumsal imaj oluşturmak, sağlıklı bir iş organizasyonu ve işbirliğiyle çalışmaktan keyif alan bir ekip kurmak, satış ve pazarlama kanallarını başarıyla yönetmek, büyüme stratejileri geliştirebilmek ve sektörde örnek gösterilen bir firma olmak için Kurumsal Danışmanlık desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım. Firmanıza özel kurumsal danışmanlık sürecimizden bahsedelim…

kurumsal danışmanlık orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Kurumsal Danışman Girişimci Orhan Gürbüz ve ekibi ile tanışmak, kurumsal danışmanlık hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
kurumsal danışman orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal danışmanlık planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
kurumsal danışman

İşinizi Büyütün!

Firmanızın özgün organizasyon yapısını oluşturalım, personel yönetimi desteği verelim, şirket içi eğitimlerle kendinizi ve ekibinizi geliştirin.

Bize Ulaşın »

Markanızı Dünyaya Tanıtın!

Kurumsal danışmanlık ile firmanızın ihtiyaç duyduğu kurumsal kimlikten imaja, ekipten yönetime, satıştan pazarlamaya kadar tüm desteği işin profesyonelinden alın, kısa sürede markanızı büyütün!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve Kurumsal Danışman Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Kimlere Kurumsal Danışmanlık Yaptık? Kurumsal Danışmanlık Süreci Nasıl Geçiyor?

Kurumsal danışmanlık hizmetimizden yararlanan girişimcilere ve kurumlara göz atın, video ve fotoğraflarımızı inceleyin, kurumsal danışmanlık desteği almadan önce Orhan Gürbüz’ün referanslarına göz atın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ün Kurumsal Danışmanlık Çalışmalarını Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal danışman Orhan Gürbüz’ün projelerini, çalışmalarını, kurumsal strateji planlama ve yönetim süreçlerini Instagram’dan takip edin, kurumsal danışmanlık hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinin...

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Kurumsal Danışmanlık Yorumları

İş Hacminizi Arttırmak Mı İstiyorsunuz?

İşletmenizin daha fazla insana ulaşmasını sağlamak, iş verimliliğini arttırmak, yaratıcı ve vizyoner bir ekiple geleceğe yürümek mi istiyorsunuz?

Kurumsal Danışmanlık Desteği Alın!

Kurumsal danışman Orhan Gürbüz uzmanlığı ile markanızı ileri taşıyacak stratejiler geliştirin, sağlıklı bir iş organizasyonuna sahip olduğunuzdan emin olun!

Karşınıza Çıkan Fırsatları Değerlendirin!

Başarılı girişimlerin, öncü fikirlerin, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak stratejilerin sırlarını öğrenin, profesyonel dünyada yerinizi sağlamlaştırın!

İş Dünyasına Özel Kurumsal Eğitimler – Ekibinizi ve Kendinizi Geliştirin, Sektörünüzün En İyisi Olun!

Güçlü ve dinamik bir ekiple geleceğin dev markaları arasında yerinizi almak, kurumsal vizyonunuzu bakış açısı geniş ve kreatif düşünmeyi bilen personellere emanet etmek istiyor, profesyonel hayatta gelişmeden zirveye çıkamayacağınızı biliyorsanız kurumsal eğitimlerimize göz atın, firmanızın güçlü yönleri arasına yenilerini ekleyin!