Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İmaj Danışmanlığı

Fark Edilen ve Özgün Bir İmaja Sahip Olun!

Kurumsal veya sosyal hayatta dikkat çekici imajınızla insanları etkilemek, özgün bir görünüm ve özgüvenli bir duruşa sahip olmak istiyorsanız imaj danışmanlığı desteği almanın tam sırası!

İmaj danışmanlığı ile kendinizi bambaşka biri gibi tanımlamanıza olanak sağlıyoruz. Gerek iş yaşamınızda gerekse özel hayatınızda fark edilen ve beğenilen bir birey olmanız için imaj çalışmaları gerçekleştiriyor, sizi en etkileyici halinizle tanıştırıyoruz. Profesyonel bir imaj yaratmak, herkesi hayran bırakmak isteyen kişiler ve kurumsal kimliğini güçlendirmek isteyen markalara hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.

Kişisel imaj yönetimi ve stil danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak özgüven kazanabilir, kendinizi daha iyi yansıtabilirsiniz.

İnsanların %87’si kendisini iyi ifade edemediğini, asıl yansıtmak istediği kişiyi yansıtamadığını söylüyor. Stil ve imaj danışmanlığı alarak bu düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.

imaj danışmanlığı

Kişisel ve Kurumsal İmajınızla Fark Yaratın!

stil ve imaj danışmanlığı

Kişisel İmaj Yönetimi

Duruşuyla, bakışıyla, giyimiyle, ses tonuyla ve diksiyonuyla etkileyici bir tavır sergilemek isteyen herkes imaj danışmanlığı hizmeti alıyor!

Tarzınızla ve duruşunuzla sergilediğiniz kişinin gerçek kimliğiniz olduğundan şüphe duyuyorsanız, olmak istediğiniz kimliği kazanmayı amaçlıyorsanız, sosyal yaşamınızda kalıcı etkiler bırakmak istiyorsanız imaj yönetimi danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tamamen size özgü bir imaja kavuşabilir, kurumsal ve sosyal hayatta beğenilen bir birey haline gelebilirsiniz.

Size özel imaj danışmanlığıyla hayal ettiğiniz özgüvenli duruşa, iyi bir giyime ve etkili iletişim tarzına sahip olmanız mümkün…

Profesyonel İmaj Yönetimi

Kariyer basamaklarını doğru bir kurumsal imajla tırmanmak isteyenlere, ihtiyaçlarını ve beklentilerini ayrıntılarıyla belirleyerek etkili bir imaj yaratıyoruz.

Profesyonel iş yaşamında yöneticilerin, çalışanların ya da yönetici pozisyonuna yükselmek isteyenlerin beğeni toplayan bir kariyer imajı sergileyebilmeleri için stil ve imaj danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Nasıl giyinmeniz gerektiğini, beden dilinizi etkili kullanmanın yollarını, iyi bir diksiyonun önemini, etkili sunum yapmanın kariyer yolculuğunuzdaki yerini ve nasıl daha iyi bir çalışan olabileceğinizi sizlere anlatıyoruz.

Başarılı bir kurumsal hayat için ihtiyaç duyacağınız imaj ve eğitim danışmanlığı desteğimizle dış görünüşünüzden bilgi ve deneyiminize kadar sizi baştan aşağı şekillendiriyoruz.

imaj danışmanı
imaj danışmanı orhan gürbüz

Marka İmajı Yönetimi

Markanızı ön plana çıkarmak, bilinirliğini artırmak ve akılda kalmak istiyorsanız, iyi izlenim bırakan bir marka imajı yaratmalısınız!

Tüketici marka kimliğinizi nasıl algılıyor, markanız hakkında ne düşünüyor ve ne hissediyor? Olumlu bir etki yarattığınızdan emin değilseniz veya eksikliklerinizin farkındaysanız marka imajınız için imaj danışmanlığı alabilirsiniz. Yeni bir ürün veya hizmet için bir marka oluşturacak olanların da mutlaka iyi bir imaj danışmanı ile görüşmesi gerekiyor. Markanızın logosundan sloganına kadar, nasıl bir tarz tutturması gerektiği konusunda uzman desteği alarak iyi bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Girişimci eğitmen Orhan Gürbüz’ün danışmanlığıyla markanızı en doğru şekilde ve olması gerektiği gibi yansıtacaksınız!

İmaj Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

İmajını yenilemek ya da güçlendirmek isteyen yöneticilere, siyasetçilere, doktorlara, avukatlara, girişimcilere ve liderlere imaj danışmanlığı yaptık; sosyal medya hesaplarından gardıroplarına kadar baştan aşağı değişmelerini sağladık!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

stil danışmanı

İkna Becerisi ve Algı Yönetimi

İyi bir imajın tamamlayıcısı etkili bir iletişim ve algı yönetimi ile ikna kabiliyetidir! Kariyer yolculuğunda bu becerilerinize de ihtiyacınız olacak…

Kişisel imajınızda yapacağınız küçük dokunuşlarla büyük etkiler yaratmak ister misiniz? İmaj danışmanlığı ile yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın algısını yönlendirmeyi öğrenecek, ikna becerilerinizi geliştirerek düşüncelerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Böylece hem kariyer fırsatlarını iyi değerlendirecek hem de takdir edilen bir çalışan olacaksınız…

İş hayatında ikanın değerini ve imajınız için önemini işin uzmanından öğrenin, dört dörtlük bir kurumsal kimliğe sahip olun!

Stil Oluşturma

Giyiminiz her şeydir! Kurumsal ve sosyal hayatta nasıl giyineceğinizi imaj danışmanlığı ile öğrenmenizi sağlıyoruz...

Dolabınızdaki kıyafetleriniz sizi deneyimli bir iş insanı gibi gösteriyor mu? Sosyal hayatınızda tercih ettiğiniz desenler ve renkler gerçekten sizin için uygun bir tarzı belirliyor mu? Bir stil danışmanı dolabınızın nelerden oluşması gerektiği konusunda fikir vererek sizi yönlendirmelidir. Bunun için yaşam tarzınız, beklentileriniz ve yaratmak istediğiniz imaj üzerine karşılıklı görüşmeler yapılması gerekir. İşte tam bu noktada yanınızda oluyor ve sizin için imajınızı tazeliyoruz...

Vermek istediğiniz mesaja odaklanın ve stilinizi belirleyebileceğiniz stil ve imaj danışmanlığı hizmetimizden yararlanın.

imaj danışmanlığı orhan gürbüz
kişisel stil danışmanı

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri

İş ve sosyal hayatınızda güçlü bir iletişim diline sahip olmaya, imajınızla insanları etkilemeye ne dersiniz?

Etkili iletişim ve imaj eğitimlerimizle iyi bir ilk izlenim oluşturmadan beden diline, yönetici gardırobundan protokol kurallarına kadar sosyal ve kurumsal hayatta öne çıkmanızı sağlayacak iletişim ve imaj ögelerini öğrenebilir, düşüncelerinizi daha net ifade edebilmenin ve sağlam bir duruş sergilemenin avantajını yaşayabilirsiniz. Kapsamlı bir gelişim için imaj danışmanlığı almanız şart…

Dinleme ve güzel konuşma becerilerinizi geliştirecek, farklı bir giyim tarzı ve iletişim stili benimsemenize yardımcı olacak eğitimlerimizden faydalanın…

Kişilere ve Kurumlara Özel Danışmanlık - Profesyonel Bir Danışmanla Hedeflerinize Uygun Çözümler!

İmaj danışmanı Orhan Gürbüz, kişisel ve kurumsal imaj danışmanlığı hizmetiyle özgün, dikkat çekici ve beğenilen bir imaja sahip olmanın yollarını göstermektedir. Siz de ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik bir imaj danışmanlığı desteği için Orhan Gürbüz ile tanışın, hem imajınıza hem de kişisel becerilerinize katkıda bulunun...

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

İmaj danışmanlığı almak isteyen kişi veya kurumların beklentilerini değerlendirmek ve ihtiyaçlarını ortaya koymak için görüşmeler düzenliyoruz.

İmaj Yönetimi

Profesyonel kariyer hayatına veya sosyal hayata yönelik imaj yönetimi danışmanlık hizmeti veriyor, beklentilerinizin karşılanmasını sağlıyoruz.

Marka Kimliği Rehberliği

Marka imajı yönetimi ile kişisel veya kurumsal marka kimliğinizi yaratmanıza destek oluyor, uygun stratejileri belirleyerek ilerliyoruz.

imaj danışmanı

Kişisel Yaklaşım

İyi bir imaj danışmanlığı hizmeti vermek için kişiye yönelik yaklaşımlar belirliyor, her danışana ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşıyoruz.

Geliştirici Eğitimler

Kişisel imaj yönetimi ve stil danışmanlığı hizmetimize ek olarak verdiğimiz kişisel gelişim eğitimleriyle etkili imaj yaratma süreci yaşatıyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Verdiğimiz imaj danışmanlığı hizmetinin ardından sormanız gereken tüm sorulara yanıt buluyor, farklı danışmanlıklarımıza yönlendirmeler yapıyoruz.

İmaj Danışmanlığı İle Özgüven Kazanın, Farklı ve Dikkat Çekici Bir İmajla Kurumsal ve Sosyal Hayatta Fark Edilin!

Giyiminden ses tonuna, beden dilinden iletişimine kadar tarzıyla dikkat çeken bir birey olmak, kurumsal hayatta başarılarınızın yanında özgün imajınızla fark edilmek, beğenilmek ve takdir görmek istiyorsanız İmaj Danışmanlığı desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için tanışalım. Size özel imaj danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

imaj danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

İmaj Danışmanı Eğitmen Orhan Gürbüz ve ekibi ile tanışmak, imaj danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
imaj danışmanı orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik imaj danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
imaj danışmanı

Dikkat Çekin!

Fark edilen ve özgün bir imaja sahip olmanızı sağlayalım, sosyal ve mesleki hayatınızın etkileyici değişimine tanıklık edin, özgüveniniz tazelensin!

Bize Ulaşın »

Kariyer Fırsatlarını Kaçırmayın!

İmaj danışmanlığı ile diksiyonunuzdan giyiminize, iletişim becerilerinizden beden dilinize kadar her şeyinizle yenilenin, tarzınız kartvizitiniz olsun!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci ve İmaj Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Kimlerin İmaj Danışmanı Olduk? İmaj Danışmanlığı Süreci Nasıl Geçiyor?

İmaj danışmanlığı desteğimizden yararlanan kişi ve kurumlara göz atın, video ve fotoğraflarımızı inceleyin, imaj danışmanlığı hizmeti almadan önce Orhan Gürbüz ve çalışmaları hakkında bilgi edinin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ün İmaj Danışmanlığı Çalışmalarını Instagramdan Takip Edin!

Orhan Gürbüz’ün imaj danışmanlığı süreçlerinden fotoğrafları, eğitimlerini ve projelerini incelemek için Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

İmaj Danışmanlığı Yorumları

Benzersiz Bir Tarz Belirleyin!

Kalabalıklar arasından sıyrılan tarzınızla her zaman dikkat çekin!

Kariyeriniz İçin İyi Bir Hamle!

İmajınızı işinize göre belirleyin, başarılarınızın önündeki engelleri kaldırın!

Sevilen Bir Marka Haline Gelin!

Yarattığınız markanın dikkat çekici özelliklerini ortaya çıkarın ve fark edilin!

Firmaların ve Kişilerin İmajlarına Katkı Sağlayacak Özel Eğitimler – Saygınlık Kazandıran Bir Duruş Sergileyin!

Diğerleri arasından sıyrılmanın bir yolunu arıyorsanız, imajınızı yapılandırarak daha önce hiç hissetmediğiniz kadar özgüvenli hissetmenin yollarını bulmak istiyorsanız kişisel gelişiminizi destekleyecek ve size değer kazandıracak eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Kişisel ve kurumsal eğitimlerimizle imajınızı yeniden yapılandırın!