Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitim Danışmanlığı

Akademik Yaşamınızın Kontrolünü Elinize Alın!

Eğitim planlamanızda kendinize bir yol haritası çizemiyor musunuz? Ya da nereden başlamalıyım diye düşünmekten ilk adımı bir türlü atamıyor musunuz? Kararsızlıklar içinde zaman kaybetmeyin!

Eğitim hayatınızı doğru bir şekilde yönlendiremediğiniz için boşluğa düşmüş olabilirsiniz. “Nasıl başarılı olacağım, eğitim planlamamı nasıl yapabilirim?” diye kaygılanmaya son verin! Akademik hayatınızı şekillendirme noktasında profesyonel bir destek alarak çok daha emin adımlarla ilerleyin!

Başarmanın anahtarı, yalnızca doğru bir yönlendirme! Çok yönlü bir eğitim danışmanlığı hizmeti ile eğitim planlamanızı yapın, akademik hayatınızda çok daha kararlı ve güçlü olun!

Eğitim danışmanı, sadece kariyerinizi değil; sosyal statünüzü, yaşam kalitenizi ve geleceğinizi etkiler!

eğitim danışmanlığı

Kariyeriniz için planlama ve karar verme sürecinde profesyonel bir destek alın.

Hayal Kurmaktan Korkmayın! Doğru Yönlendirme ile Başarıya Bir Adım Daha Yaklaşın!

eğitim danışmanı orhan gürbüz

İhtiyaç ve Yetenek Analizi

Gelecek planlarınızdan ümitsizlikle mi bahsediyorsunuz? Kariyer planlarınız, sizin için ulaşılması güç bir hayal olmasın!

Eğitim danışmanlığı desteği almak isteyen kişi ve kurumların ihtiyaçlarını, beklenti ve eksiklerini analiz ediyor; yeteneklerine, öğrenme hızlarına ve dinamiklerine uygun olarak eğitim planlaması yapıyoruz. Danışanlarımızın, akademik yaşamlarında fikirlerini etkili bir şekilde sunabilen, ayrıntılara dikkat eden, farkındalığı yüksek ve planlama becerilerine sahip kişiler olmasını sağlıyoruz.

Doğru yönlendirmeler ile gençlerimizin farklı bakış açıları kazanmalarını destekliyor; yeteneklerini ve neler yapabileceklerini fark etmelerini sağlıyoruz.

Eğitim Planlaması

Yapabileceklerinizin sınırı olmadığını keşfetmeye ne dersiniz? Eğitim planlaması ile rotanızı doğru hedefe yönlendiriyoruz...

Daha iyi ve parlak bir yarın için bugünü planlamanın önemini biliyor, doğru tavsiyeler ile hayal ettiğiniz akademik başarıların önünü açıyoruz! Akademik yaşamda ve çalışma hayatında başarı elde etmeniz için hangi eğitimi almanızın daha faydalı olacağına birlikte karar veriyor, gelişiminiz için en doğru yönlendirmeleri yapıyoruz.

Kendini gerçekleştirmek için yol haritasına ihtiyaç duyanların hayallerindeki eğitimi almasına ve hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz!

eğitim danışmanlık

Eğitim Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Türkiye’nin başarılı firmalarına, kişi ve kurumlarına eğitim danışmanlığı yaparak markalarını büyütmeleri, ekiplerini geliştirmeleri ve hedeflerini gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaçları olan eğitimlerden bahsettik; bireysel ve kurumsal eğitimler verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

eğitim planlaması

Kişisel ve Kurumsal Eğitimler

Eğitim sektöründeki deneyimimiz ile profesyonel yaşamda yönlendirmeye ihtiyaç duyan kişilerin ve kurumların farkındalıklarını ve motivasyonunu artırıyoruz.

Eğitim danışmanlığı desteğimizle ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun eğitimler almayı planlayan kişi ve kurumlara özel ders içerikleri planlıyor; yapmış olduğumuz analiz ve değerlendirmeler ile hem bireysel hem de ekip olarak katılım sağlayabilecekleri stres yönetimi, etkili iletişim ve imaj, topluluk önünde konuşma, SEO ve sosyal medya, satış ve pazarlama gibi eğitimlere yönlendirmeler yapıyoruz.

İsterseniz kurum olarak isterseniz de özel derslere katılım sağlayabileceğiniz eğitimlerimizde bireyselleştirilmiş bir yaklaşımla size odaklanıyoruz. Hem kendiniz hem de markanızı geliştirecek eğitimlerle başarılarınıza destek oluyoruz!

Mesleki Rehberlik

Üniversiteyi bitiren gençlerin birçoğunun gelecek planı olmadığını ve bu yüzden yanlış tercihler yaparak mutsuz bir yaşam sürdüklerini biliyor musunuz?

“Hayatımı nasıl yönlendireceğim?” diyenler, eğitim danışmanınız yanınızda! Akademik kariyeriniz ve iş yaşamınız için yetenek ve eğitimleriniz doğrultusunda değerlendirme ve analiz yaparak yönlendirmelerde bulunuyor, hayal ettiğiniz bir geleceği sizlerle birlikte inşa ediyoruz. İşinizi severek yapabilmeniz için eğitim hayatınızın sorunsuz geçmesini sağlıyoruz.

Yaşamınızın dönüm noktası olan kariyer ve meslek seçimi konusunda doğru rehberlik ile geleceğinizi garanti altına almak ister misiniz?

eğitim danışmanlığı orhan gürbüz

Başarıya Ulaşmak İsteyenler İçin Eğitim Danışmanlığı – Sizlere Geleceğinizi Şekillendirme Özgürlüğü Sunuyoruz!

Hedeflerinizi, amaçlarınızı ve isteklerinizi bilerek emin adımlarla ilerlemek ister misiniz? Gelecekten beklentilerinizi hayata geçirebileceğiniz, sağlıklı kararlarla mutlu olabileceğiniz bir eğitim ve kariyer planı oluşturabilir, başarılarla dolu hikayenizi kendiniz yazabilirsiniz!

Yetenek ve İhtiyaç Analizi

Gelecek planlarınızı ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlıyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Başarılarla dolu bir yaşam sürmeniz için yol haritası çiziyor, adımlarınızı önceden planlıyoruz.

Kişiye Özel Eğitimler

Eğitim danışmanlığı deneyimimiz ile ihtiyaç ve beklentilerinize özel eğitim programları oluşturuyoruz.

eğitim danışmanı

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer hedeflerinizi en doğru şekilde belirliyor, kendinizi ispat etmenize destek oluyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Eğitim danışmanlığından sonra da ihtiyacınız olan her anda profesyonel yönlendirmeler yapıyoruz.

Parlak Bir Gelecek

Kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmanız için her zaman profesyonel bir yol gösterici oluyoruz.

Eğitim Danışmanlığı ile Hedeflerinizi Doğru Belirleyin, Akademik Başarılarınızla Adınızdan Söz Ettirin!

Eğitim hayatınızda doğru tercihler yapmak ve sağlam adımlar atmak istiyorsanız, hayalini kurduğunuz mesleğe uygun olup olmadığınızı merak ediyorsanız, mezun olur olmaz işim hazır olsun diyorsanız Eğitim Danışmanlığı desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım. Size özel eğitim danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

eğitim danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, bireysel ve kurumsal eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
eğitim danışmanı orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
eğitim danışmanı

Doğru Adımlar Atın!

Eğitim hayatınıza sağlıklı kararlar alarak devam edin, yeteneklerinize ve hedeflerinize uygun bir kariyer şekillendirmenin heyecanını ve güvenini yaşayın!

Bize Ulaşın »

Başarılı Bir Öğrenci Olun!

Eğitim danışmanlığı ile okul hayatınızdan daha çok keyif alın, eksiklerinizi tamamlayacak kişisel gelişim programlarına katılın, başarılarınızla gurur duyun!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden, eğitimlerden ve danışmanlık süreçlerinden fotoğraflarla Girişimci ve Eğitim Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Eğitim Danışmanlığı Süreci Nasıl Geçiyor?

Geleceğimizin teminatı gençlerimizle paylaştığımız keyifli anları, eğitim hayatlarına katkılarımızı ve firmalara sunduğumuz kurumsal danışmanlık hizmetlerimizi video ve fotoğraflarla görün...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitim Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Kurumsal ve bireysel eğitim danışmanlığı süreçlerimizi, kariyer ve girişimcilik zirveleri katılımlarımızı Instagram'dan takip edin!

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Eğitim Danışmanlığı Yorumları

Doğru Hedef, Başarıyı Getirir!

Hedefinizi doğru belirleyin, başarının anahtarı sizin elinizde olsun!

Potansiyelinizi Keşfedin!

İnanmak, başarmanın yarısı! İçinizdeki potansiyeli açığa çıkarın!

Kariyer Planı Oluşturun!

Kariyer planlamanızı yapın, geleceğinizi garanti altına alın!

Kişisel Gelişimine Önem Verenler İçin Eğitimler – Başarıya Ulaşmanızdaki Tüm Engelleri Ortadan Kaldırıyoruz!

Akademik hayatınızdaki tercihlerin, geleceğinizi ve başarınızı belirleyeceğini unutmayın! Size değer katacak ve mesleki hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olacak eğitimlerimizle tanışın!