Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hedef Kitlenizin Favori Markası Olun!

Markanızı sosyal medyaya taşıyarak hedef kitlenizle doğrudan etkileşime geçmek, hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize dijital dünyanın ruhuna uygun bir dille tanıtmak, insanlar için bir markadan daha fazlası haline gelmek istemez misiniz?

Yanıtınız evetse vakit kaybetmeden sosyal medya danışmanlığı hizmeti alın, doğru adımlarla daha fazla insana hemen ulaşmaya başlayın! Kişisel ve kurumsal markasını kitlelerle buluşturan, internet üzerinden yüksek gelir elde eden, takipçi ve potansiyel müşteri sayısını arttırarak iş hacmini büyüten dijital çözüm ortaklarımız arasına katılın!

Sosyal medya danışmanlığı desteğimizden yararlanarak müşteri iletişiminizi yeni bir boyuta taşıyabilir, dijital dünyanın avantajlarını markanız için fırsata çevirebilirsiniz!

İnsanların %55’i bir ürün almadan önce markalar hakkında sosyal medya üzerinden araştırma yapıyor. Sosyal medyanızı iyi yönetmemeniz; insanların markanızın yeterince kapsamlı ve nitelikli bir hizmet sunmadığını düşünmelerine neden olabilir.

sosyal medya danışmanlığı

Daha Fazla Etkileşim, Daha Fazla Satış!

sosyal medya danışmanlık

Dijital İçerik Stratejisi ve Paylaşım Takvimi

Sosyal medya kullanıcılarının ilgilerini çekecek görsel ve yazılı içeriklerle zengin bir içerik havuzu oluşturmanıza yönelik önerilerle dijital dünyadaki etkinliğinizi arttıracağız...

Dönemlik içerik paylaşımları, özel günlere yönelik görsel ve yazılı içerikler, kurumsal anekdotlar, YouTube videoları, Instagram görselleri ve LinkedIn postları ile farklı sosyal medya kanallarında takipçilerinize nasıl seslenmeniz gerektiğini gösteriyor, sosyal medya diline ve ruhuna uygun paylaşımlar yaparak hızlı büyümenizi sağlıyoruz.

Günlük, haftalık ve aylık içerik stratejileri oluşturuyor, sosyal medya danışmanlığı ile içeriklerinizin aldığı etkileşimleri analiz ederek daha etkili stratejiler üretiyoruz..

Hesap Optimizasyonu

Kurumsal iletişiminize yeni bir boyut katacak, sosyal medya danışmanlığı ile müşterilerinizle etkileşime girebileceğiniz yeni şanslar yaratacaksınız!

Farklı sosyal medya platformlarında markanıza ait kanalların optimizasyonunu gerçekleştiriyor, Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, TikTok ve diğer sosyal medya platformlarının kendi algoritmalarına uygun bir hesap yönetimi için size önerilerde bulunuyor, hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Hedef kitlenize ulaşabileceğiniz yolları gösteriyor, sosyal medya danışmanlığı ile potansiyel müşterilerinizle yalnızca alışveriş işlemlerinden daha güçlü bir bağ kurmanıza yardım ediyoruz.

sosyal medya danışmanı
sosyal medya danışmanı orhan gürbüz

Hedef Kitle Analizi

Markanızın doğru kişilere erişmesini sağlamak için kapsamlı bir pazar araştırması yapmadan harekete geçmiyor, hedefi 12’den vurmaya özen gösteriyoruz!

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor, hedef kitlenizin internet ve sosyal medya kullanım alışkanlıklarını analiz ediyor, sosyal medyayı en çok kullandıkları gün ve saatlerde ilgilerini çekecek paylaşımlarla marka farkındalığı yaratıyor, sadık bir takipçi kitlesi ve network oluşturuyoruz.

Siz de hedef kitlenize daha kısa yoldan ulaşmak, efektif bir sosyal medya yönetimi ile markanıza değer katmak istiyorsanız sosyal medya danışmanılığı ile tanışın!

Rakip Analizi

Aynı sektörde hizmet verdiğiniz rakip firmaların sosyal medya stratejilerini inceliyor, başarılarını ve başarısızlıklarını analiz ederek aynı hatalara düşmüyor, rekabette bir adım öne geçiyoruz!

Facebook Business Manager, Data Studio, Tag Manager, Supermetric gibi sosyal medya ve SEO analiz araçlarını kullanarak rakiplerinizin sosyal medya hesap ve içerik yönetim süreçlerini detaylı bir şekilde takip altına alıyor, takipçileri ile etkileşime geçmek için geliştirdikleri yöntemleri inceliyor, reklam stratejilerini ve bütçelerini raporlayarak rekabetçi bir sosyal medya yönetimi için size yol gösteriyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı desteğimizle rakiplerinizden daima bir adım önde olduğunuzdan emin olmak istemez misiniz?

orhan gürbüz sosyal medya danışmanı
sosyal medya danışmanlığı orhan gürbüz

Reklam Yönetimi

Hedefe yönelik sosyal medya reklamları için gündeme ve marka imajınıza uygun stratejiler belirlemekte, hedef kitlenizi genişletmenize imkan sunmaktayız!

Instagram, Facebook, LinkedIn, Youtube, TikTok, Twitter gibi farklı sosyal medya kanallarında kullanıcıların algısına hitap eden reklam yöntemleri ile sunduğunuz ürün ve hizmetlerin tanıtımını gerçekleştiriyor, etkili bir reklam stratejisi ile satış oranlarınızı arttırıyor, hedef kitlenizin sosyal medya kullanım alışkanlarına göre planlanmış reklam stratejileri ile bütçenizi en verimli şekilde kullandığınızdan emin oluyoruz.

Potansiyel müşterileriniz neredeyse biz de oradayız! Efektif bir sosyal medya danışmanlığı ve reklam yönetimi ile firmanızın büyümesini hızlandırıyoruz!

Sosyal Medya Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Sağlıktan tekstile, güzellikten ev dekorasyonuna kadar farklı sektörlerde hizmet veren Türkiye’nin başarılı markalarına sosyal medya danışmanlığı yaparak online dünyada fark edilmelerine ve potansiyel kitlelerine daha hızlı ulaşmalarına destek olduk!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

sosyal medya danışmanlık

Dijital PR

Daha fazla insana sesinizi duyurmak, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmak için sosyal medya danışmanlığı ile dijital PR’ınızı yapmaktayız.

Hedef kitlenize ulaştığınızdan emin olmak, takipçi sayınızı arttırmak ve potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizden, hizmetlerinizden veya markanıza dair yeniliklerden haberdar olması için sosyal medya danışmanlık hizmetimiz kapsamında organik bir strateji oluşturuyor, hit getiren hashtag kullanımları, yarışma ve çekilişler, ilgi çekici içerikler ve paylaşımlarla networkünüzü genişletiyoruz.

Daha fazla insanın sizin ve markanızın farkında olmasını sağlıyor, sosyal medyadaki reytinginizi arttırıyoruz!

Gündem Takibi

Dijital dünyanın ruhuna uygun hareket ederek insanların sizi ve markanızı kolayca benimsemesini ve hayatlarının bir parçası gibi görmelerini sağlıyoruz.

Hedef kitlenize herhangi bir markadan daha fazlasını ifade edebilmeniz için sosyal medya danışmanlığı kapsamında sosyal medya gündemini yakından takip ediyor, potansiyel müşterilerinizin ilgisini çeken yeni konular ve gündemlere dair paylaşımlar yapıyor, özel günlere yönelik içerikler hazırlıyor, yaşayan bir marka olduğunuzu gösteriyoruz.

Müşterileriniz ve takipçilerinizle bağınızı geliştiren ve derinleştiren bir sosyal medya danışmanlık hizmeti ile kalıcılığınızı arttırıyoruz!

sosyal medya danışmanlığı orhan gürbüz
sosyal medya danışmanı orhan gürbüz

Yeniden Pazarlama

Kitlenizi geliştirmenin yanı sıra daha önce markanızla iletişime geçmiş kullanıcıları da unutmuyor, yeni etkileşim fırsatları yaratıyoruz.

Etkin bir sosyal medya danışmanlık desteği ile daha önce ürünlerinizden birini almış, hizmetlerinizden yararlanmış veya sadece sosyal medya hesabınız veya internet sitenizde yer alan bir içerikle etkileşime girmiş kullanıcılara stratejik hedeflemelerle yeniden ulaşmakta, yeni ürün ve hizmetlerinizden haberdar olmalarını sağlamaktayız.

Kişiye özel hedeflemelerle sosyal medya kanallarından gelen beğenileri anlamlı etkileşimlere ve satış başarısına dönüştürüyoruz!

Sosyal Medya Ekibinizin Gelişimi

Sosyal medya danışmanlığı ile yalnızca sosyal medya hesaplarınızı değil, kendinizi ve ekibinizi geliştirme fırsatı da bulacaksınız!

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz kapsamında markanızın sosyal medyadaki kanallarını nasıl yönetmeniz gerektiğine dair öneriler sunmak ve stratejiler üretmekle yetinmiyor, sosyal medya eğitimleri ile etkili bir sosyal medya yönetiminin ve markanın etki alanını genişletecek bir sosyal medya kullanımının sırlarını size ve ekibinize aktarıyor, sosyal medyanın sürekli değişen dünyasında kendi başınıza ayakta durabilmenize yardım ediyoruz.

Kişi ve kurumlara sunduğumuz sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya eğitimi ile dijital dünyanın avantajlarını fırsata çevirebilmeleri için tüm girişimcilerimize kıymetli bilgiler aktarıyoruz!

orhan gürbüz sosyal medya danışmanı

Kişi ve Kurumlara Özel Sosyal Medya Danışmanlığı – Yaşayan Bir Marka Yaratmak İstiyorsanız Sosyal Medya Çözümlerimizden Yararlanın!

Sosyal medyanın diline ve ruhuna uygun paylaşımlarla müşterilerinizle tüketici ilişkisinden daha fazlasını kurmak, potansiyel müşteri sayınızı arttırmak için sosyal medya danışmanlığından yararlanın. Siz de ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik planlanan sosyal medya danışmanlığı ile tüketicilerin sevdiği, ilk akla gelen markalardan biri olun!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Markanızın güçlü ve zayıf yönlerini, sosyal medyada karşınıza çıkan fırsatları ve tehditleri analiz ediyor, sosyal medya danışmanlığı ile hazır olmanızı sağlıyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Sosyal medya danışmanlık desteği ile günlük, haftalık ve aylık bir sosyal medya yönetim planı oluşturuyor, etkileşiminizi arttıracak stratejiler belirliyoruz.

Sosyal Medya Eğitimleri

Etkili bir sosyal medya kullanımı için sosyal medya analiz araçlarını, içerik stratejilerini ve reklam yöntemlerini öğrenmenizi sağlıyor, sosyal medya eğitimi veriyoruz.

sosyal medya danışmanlığı orhan gürbüz

Takip ve Raporlama

Sosyal medya danışmanlığı sürecinde ve sonrasında aldığınız sonuçları inceliyor, geri dönüşleri olumlu etkileşimlere ve daha yüksek satış başarısına dönüştürüyoruz.

Kriz Yönetimi

Doğru iletişim ve hızlı çözüm üretme yöntemleri ile en zorlu süreçleri bile sağlıklı yönettiğinizden emin oluyor, sosyal medya danışmanlığı ile krizleri fırsata çeviriyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Sosyal medya danışmanlık hizmeti sonrasında da yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyacınız olan her an size destek oluyor, dijital dünyadaki yerinizi güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Online Dünyada Neler Yapabileceğinizi Görün, Markanıza Farkındalık Katın!

Sosyal medyada aktif bir marka olmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Hedef kitlenizi daha iyi tanımak ve onlara en etkili yollarla ulaşmak mı istiyorsunuz? Sosyal medyanın dilinden konuşmak için Sosyal Medya Danışmanlığı alın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım. Markanıza özel sosyal medya danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

sosyal medya danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, bireysel ve kurumsal sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
orhan gürbüz sosyal medya danışmanlığı

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal medya danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
sosyal medya danışmanlığı

Sosyal Medyayı Doğru Kullanın

Sosyal medya hesaplarınızı yeniden şekillendirelim, kampanyalarınızı yürütelim, fark edilen ve akılda kalan bir marka olmanın tadını çıkarın!

Bize Ulaşın »

Binlerce Kişiye Ulaşın!

Sosyal medya danışmanlığı ile Instagram’dan Facebook’a tüm online platformları etkili bir şekilde kullanın, potansiyel kitlenizi markanıza çekin, beğenilen bir dijital imajınız olsun!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden, eğitimlerden ve danışmanlık süreçlerinden fotoğraflarla Girişimci ve Sosyal Medya Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Kimlere Sosyal Medya Danışmanlığı Yaptık? Sosyal Medya Danışmanlık Süreci Nasıl Geçiyor?

Sosyal medya danışmanlık desteğimizden yararlanan kişi ve kurumlara göz atın, video ve fotoğraflarımızı inceleyin, sosyal medya danışmanlığı almadan önce çalışmalarımız hakkında bilgi edinin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sosyal Medya Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya danışmanlığı yaptığımız firmaları, sosyal medya strateji planlama ve yönetim süreçlerimizi Instagram’dan takip edin, sosyal medya danışmanlık hizmetimizin detaylarını bize sorun...

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Sosyal Medya Danışmanlığı Yorumları

Fark Edilmek Mi İstiyorsunuz?

Daha fazla insana ulaşmak, markanıza dair farkındalığı arttırmak, hedef kitlenizi genişletmek mi istiyorsunuz?

Sosyal Medyayı Efektif Kullanmaya Başlayın!

Sosyal medya danışmanlığı ile tanışın, stratejik bir sosyal medya yönetimi ile insanların farkındalığını arttırın!

Markanız Fenomene Dönüşsün!

İlgi çekici paylaşımlar, doğru bir kurumsal dil ve güçlü bir sosyal medya stratejisi ile markanıza sadık bir müşteri kitlesi yaratın!

Kişi ve Kurumlara Özel Sosyal Medya Eğitimleri – Müşteri İletişimine Yeni Bir Boyut Katın!

Yalnızca sosyal medya danışmanlığı ile yetinmeyerek işin arka planını öğrenmek, dijital dünya ve sosyal medyada fenomen haline gelmek ve markasını büyütmek isteyenler için sosyal medya eğitimi alma fırsatı sunuyoruz! Siz de hedef kitlenize ulaşmak için dijital kanallardan ve sosyal medyadan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız dijital medya ve sosyal medya eğitimi programlarımıza göz atın!