Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Facebook Eğitimi

İşletmenizi Büyütmek İçin Müşterilerinizin Sizi Bulmasını Sağlayın!

Günümüzde satış başarısını arttırarak sürdürülebilir bir büyüme sağlamanın en iyi yolu potansiyel müşterilerinizin sizi bulabileceği her platformda yer almaktan geçiyor! Siz de Facebook eğitimi ile markanıza yeni bir boyut katmak istemez misiniz?

Facebook eğitimleri ile kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmek için atmanız gereken adımları size kolay yoldan öğretiyor, profil standartları ve paylaşım stratejileri, Facebook pazarlamacılığı, Facebook Business, Ad Manager ve Facebook reklamları gibi etkili bir Facebook kullanımı için tüm bilmeniz gereken tüm konuları öğrenmenizi sağlıyoruz.

Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak yeni kanallar ve stratejik çözümler arıyorsanız Facebook eğitimi fırsatını kaçırmayın!

İnternet ve sosyal medya kullanıcılarının %54’ü alışveriş alışkanlıklarının ve tercih ettikleri ürünlerin Facebook paylaşımlarından etkilendiğini söylüyor!

facebook eğitimi

İşletmenizi Facebook’la Büyütün!

Facebook Eğitimi ile Müşteri İlişkilerinizi Geliştirin, Hem Satışlarınız Hem Marka İtibarınız Artsın!

Sosyal medya ve Facebook platformunda markanızın yönetimi için nasıl bir strateji izlemeniz gerektiğini, paylaşım stratejinizi ve takviminizi, Facebook analiz araçlarını kullanmayı öğrenmek ve firmanızın sosyal medya manevra kabiliyetini arttırmak istemez misiniz? O halde gelin, bir kahvemizi için, tanışalım; size en uygun Facebook kursu programını belirleyelim, hedef kitlenizi tanımanın yeni yollarını keşfedin!

facebook eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Facebook eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
facebook kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Facebook eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, Facebook’ta rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
facebook eğitimleri

Takipçilerinize Seslenin!

Facebook kursları ile potansiyel müşterilerinizin alışkanlıklarını analiz etmeyi öğrenin, reklam ve paylaşım stratejilerinizi daha efektif ve güncel hale getirin!

Kayıt Ol »

Mağazanızı Facebook’a Taşıyın!

Müşteri yolculuğunu doğru bir biçimde analiz etmek için Facebook kursu ile pazarlama becerilerinizi geliştirin, takipçilerinizi dijital ve fiziksel mağazanıza yönlendirin!

Müşterileri ile Güçlü Bir Bağ Kurmak İsteyenler İçin Bireysel ve Kurumsal Facebook Eğitimi – Sosyal Medya İletişiminin Püf Noktalarını Öğrenin!

Bir yandan yeni müşterilerinize ulaşmaya çalışırken bir yandan da sadık takipçilerinizle bağlarınızı güçlendirmek, marka itibarınızı ve değerinizi yükseltmek istiyorsanız Facebook eğitimi programımıza kesinlikle göz atın! Seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız Facebook kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Facebook eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Facebook kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital pazarlama becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Facebook eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara Facebook’ta görünür olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Facebook eğitimi programımızı sizin istekleriniz, dijital pazarlama birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

facebook kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Facebook eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Facebook dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Facebook eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Facebook eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

facebook kursları

Müşterilerinize Sizi Tanıma Şansı Sunun!

Markanızın istediğiniz etkileşim ve satış oranlarına henüz ulaşamamış olması dijital kanalları yeterince aktif kullanmamanızla bağlantılı olabilir mi?

Kurumsal Facebook eğitimi alarak markanızın kitle etkileşimine yeni bir boyut katın, müşterilerinizle sosyal medya üzerinden nasıl iletişim kurabileceğinizi öğrenin, mevcut takipçilerinizin görüşlerine, şikayetlerine ve önerilerine kulak verin, potansiyel kitlenizle birlikte işletmenizi büyütmeye başlayın!

İhtiyaçlarınıza göre planlanan bir Facebook kursu ile işletmenizin sosyal medya stratejisini daha aktif hale getirin!

Hedef Kitlenizi Analiz Edin!

Potansiyel müşterilerinize yaş aralıklarına, ilgi alanlarına, sosyal medya kullanım alışkanlıklarına göre seslenmek istemez misiniz?

Pazarlama bütçenizin her kuruşunun doğru bir şekilde kullanıldığından emin olmak istiyorsanız Facebook dersleri ile hedef kitlenizi analiz etmeyi ve doğru hedefleme yapmayı öğrenin, reklamlarınız, ürünleriniz ve paylaşımlarınız sizin istediğiniz insanlara gösterilsin, işletmenizle doğrudan ilgili kullanıcılara ulaşın!

Doğru bir strateji için Facebook eğitimi alın, pazarlama kampanyanız hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlasın!

facebook dersi
facebook dersleri

Reklam Stratejinizi Facebook’tan Kurgulayın!

Reklam için ciddi oranda bütçe ayırmanıza rağmen istediğiniz sonuçları alamıyor musunuz? Facebook kursları size bu konuda da çözüm sunacak!

Facebook Business Suite, Facebook Business Manager ve Facebook Reklam Yöneticisi gibi araçları nasıl kullanacağınızı, analiz ve raporlama verilerini nasıl okumanız gerektiğini, takipçilerinize nasıl sesleneceğinizi, Facebook dersleri ile öğrenin, sizin ve ekibinizin ihtiyaç duyduğu uzmanlık seviyesine ulaşın, daha başarılı reklam stratejileri geliştirin!

Facebook eğitimi sonrasında markanız için çok daha efektif reklam stratejileri oluşturmaya başlayacaksınız...

Facebook Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen, ekibinin gelişimini önemseyen ve büyümeyi hedefleyen markalara; ülkemizin başarılı girişimcileri arasında yer alacak gençlere Facebook eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı facebook kursu

MEB Ruhsatlı Facebook Kursu

Facebook eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Facebook kursu olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde Facebook eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel Facebook eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz Facebook eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına Facebook reklamları, paylaşım stratejileri ve müşteri etkileşimi simülasyonları ile pekiştiriyoruz.

Facebook kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi Facebook dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı Facebook Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Facebook kursları ile Facebook dinamiklerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve satın alma davranışlarını uygulamalar yaparak işliyor, teorik anlatımlar yerine pratiğe yönelen bir Facebook eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Facebook’ta etkili ve organik stratejilerle popülarite kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, paylaşım stratejilerini, Facebook analiz araçlarını ve kampanya yönetim süreçlerini uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek Facebook paylaşımları ve hesapları ile performansınızı arttırmanız için çözümler sunuyor, özel Facebook dersleri ile öğrencilerimize kendi seçtikleri bir işletme hesabı üzerinden Facebook eğitimi alma fırsatı sağlıyoruz.

Facebook hakimiyetinizi geliştirmek üzere profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejisi ve takvimi belirliyor, Facebook kursu ile bir kurumsal Facebook yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

Facebook eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve sosyal medya danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını Facebook’a taşımalarına yardımcı oluyoruz!

facebook kursu fiyatları
facebook kursu fiyat

Uluslararası Standartta Facebook Eğitimi

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Facebook eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 750’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan Facebook kurslarımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Facebook eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Facebook dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek Facebook dersi kapsamında öğrencilerimizi güncel algoritmalardan ve Facebook dinamiklerinden haberdar ediyoruz.

Facebook Eğitimi ile Müşterilerinizle Etkileşim Şansınızı Arttırın!

Markanızın gerçek potansiyeline ulaşmadığını düşünüyor, bundan çok daha yüksek etkileşim ve satış oranları yakalayabileceğine inanıyorsanız Facebook eğitimleri ile yeni bir pazarlama stratejisine adım atmaya ne dersiniz? Kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı Facebook eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel Facebook kursu ile markanızın etki alanını arttırın!

facebook eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir Facebook kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
facebook eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Facebook eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
facebook kursu

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen Facebook eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Facebook’la Gücünüze Güç Katın!

İşletmenizin dijital dünyanın avantajlarını optimum düzeyde değerlendirmesini sağlamak adına ekibiniz ve kendiniz için Facebook kursu alın, müşterilerinizi arttırmaya devam edin!

facebook kursu fiyatları

Facebook Eğitimi

Daha Az Maliyetle Daha Yüksek Satışlar Yapacaksınız!

Bilgi Al
facebook kursu mezunları

750+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama ve sosyal medya meraklısına Facebook eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Facebook kursu programları ile 160’tan fazla kurumsal, 750’den fazla bireysel Facebook eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyada görünür olmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir Facebook eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, sosyal medya uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara Facebook eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Facebook eğitimleri sonrasında firmalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarının yetişmesinde ve dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Facebook kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, Facebook’ın hızlı değişimlerine adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

facebook eğitimi fiyat
facebook eğitimi fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak Facebook etkileşimlerini arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı sunuyor, Facebook eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markanıza ait Facebook hesaplarının görünürlüğünü, etkileşim sayısını ve geri dönüşüm oranını arttırmak için yapacağınız sosyal medya çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve Facebook eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Sosyal medyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Facebook kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Facebook Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Facebook Eğitimi Programı

Hedef kitlenizin sizi her aradığı platformda bulabilmesini sağlamak, dijital ve geleneksel satış stratejilerinizi Facebook desteği ile güçlendirmek istiyorsanız detaylı Facebook eğitimi programımızı inceleyin, işin uzmanlarından kapsamlı bir Facebook eğitimi alın, işletmenize Facebook üzerinden güç katın!

Facebook eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Facebook’tan potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyenler,
 • Daha fazla takipçiye sahip olmak isteyenler,
 • Paylaşımlarının etkisini arttırmayı düşünenler,
 • Facebook’ta işletme hesabı kurmayı hedefleyenler,
 • İşletme hesabı yönetiminde deneyimsiz olanlar,
 • Sosyal medya uzmanı olmayı amaçlayanlar,
 • Facebook hedeflemeleri ile ilgili müşterilere ulaşmayı amaçlayanlar,
 • Müşteri alışkanlıklarını daha iyi anlamak isteyenler,
 • Pazarlama becerilerini arttırmak isteyenler,
 • Ekibini geliştirmek isteyenler,
 • Markalarını Facebook’a taşımayı düşünenler,
 • Facebook’tan müşteri iletişimine önem verenler.

Facebook eğitimi almanız için nedenler;
 • Facebook işletme hesabınız istediğiniz performansa ulaşamıyorsa,
 • Facebook pazarlamacılığında deneyiminiz yoksa,
 • Etkileşimleriniz çok düşükse,
 • Facebook’tan satış yapamıyorsanız,
 • Müşteri iletişiminde başarılı olmadığınızı düşünüyorsanız,
 • Ekibinizin yeterince Facebook deneyimi yoksa,
 • Facebook reklam yönetimi hakkında deneyim ve bilgi sahibi değilseniz,
 • Bütçenizi kötü kullanmaktan endişe ediyorsanız,
 • Deneme yanılmayla kaybedeceğiniz zamanınız yoksa Facebook eğitimi almayı kesinlikle düşünmelisiniz.

Facebook kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Facebook’un algoritmasını tanıyacaksınız,
 • Hedefleme yapmayı öğreneceksiniz,
 • Facebook Business Suite, Facebook Business Manager, Facebook Reklam Yöneticisi gibi platformları tanıyacaksınız,
 • Hedef kitlenizi analiz edebileceksiniz,
 • Kullanıcı davranışlarına göre stratejiler üreteceksiniz,
 • Paylaşım stratejilerini öğreneceksiniz,
 • Reklam formatlarını tanıyacaksınız,
 • Etkileşim sayınızı arttıracaksınız,
 • Satış oranlarınız artacak,
 • Müşterilerinizle doğrudan iletişime geçeceksiniz,
 • Müşteri görüş, öneri ve şikayetlerine yanıt verme şansınız olacak,
 • Kullanıcıların markanıza dair farkındalığını arttıracaksınız.

Facebook Eğitim Programı – 750’nin Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Doğru bir hedefleme ve etkili bir reklam stratejisi ile potansiyel müşterilerine ulaşmak, marka itibarını ve farkındalığını arttırmak isteyen firmalar, girişimciler ve bireysel kullanıcılar için sosyal medya birikimlerine katkı sağlayacak Facebook eğitimleri hazırladık!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Facebook Eğitimi Programı

Facebook Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Facebook Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Sosyal medya ve internet kullanıcılarının %70’i bir ürün veya marka hakkında bilgi edinmek için Facebook’daki işletme hesaplarını inceliyor.

facebook eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Facebook eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Facebook eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal Facebook eğitimleri için öncelikle markanızın Facebook ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin Facebook kullanımı ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, Facebook eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve Facebook eğitiminden beklentilerinize göre bir Facebook kursu programı hazırlayarak kısa sürede Facebook çalışmaları yapabilecek ve Facebook stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Facebook eğitimi ile öğrencilerimize Facebook Business Suite ve Facebook Reklam Yöneticisi araçlarının kullanımı, Facebook reklamcılığı, paylaşım ve içerik stratejileri, reklam stratejileri, içerik ve reklam formatları, Facebook influencer pazarlamacılığı, metne dayalı reklamlar, yönlendirme reklamları, müşteri etkileşimi, marka itibarı yönetimi gibi konularda eğitim vermekteyiz.

Hayır. Facebook kursu kapsamında 0’dan ileri seviyeye bir eğitim programı hazırlamakta ve programımızı sizin deneyiminize ve birikiminize göre hazırlamaktayız. Ancak firmanızın sosyal medya kabiliyetini arttırmak için sosyal medya eğitimi başta olmak üzere Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter gibi diğer eğitimlerimiz ve dijital pazarlama kurslarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Facebook Eğitimi Yorumları

Markanızı Dijitale Taşımayı Mı Düşünüyorsunuz?

İş hacminizi büyütmek için dijital dünyanın avantajlarından yararlanmak, markanızı dijitale taşımak mı istiyorsunuz?

Facebook Eğitimi Alın!

Facebook kursları; kısa sürede sosyal medya dinamiklerine ayak uydurmanızı sağlayacak!

Hizmetlerinizle İlgilenecek İnsanlara Ulaşın!

Doğru hedeflemeler, etkili reklam ve pazarlama stratejileri için Facebook eğitimleri ile ekibinizi geliştirin, satışlarınızı arttırın!

Facebook Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Facebook eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor... Siz de Facebook eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

Facebook Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Facebook eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Facebook kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış Facebook eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.