Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Twitter Eğitimi

Müşterilerinizle Sosyal Medyada Buluşun!

Çok kanallı bir reklam stratejisi ile markanızın potansiyel müşterileriniz tarafından fark edildiğinden emin olmak, müşterilerinizle doğrudan iletişime geçebileceğiniz bir platformda yer alarak yaşayan bir marka yaratmak istemez misiniz?

Bu sorulara yanıtınız evetse sizin için hazırladığımız Twitter eğitimi programı kesinlikle ilginizi çekecek! Bireysel ve kurumsal Twitter eğitimleri ile markanızın dijital imajını yeniden yapılandıracak, Twitter paylaşım dilinizi şekillendirecek, etkileyici metinler hazırlayacak, görsel standartlarını uygulayacak, hedef kitlenize ulaşmanın yeni yollarını öğreneceksiniz!

Siz de aktif bir dijital pazarlama stratejisi ile işletmenizin organik büyümesini desteklemek istiyorsanız Twitter eğitimi için hemen bize ulaşın!

Yapılan anketlere göre Twitter kullanıcılarının %77’si, Twitter kullanıcıları ile etkileşime geçen, kendilerine atılan postları yanıtlayan markalar hakkında daha olumlu düşüncelere sahip!

twitter eğitimi

Hedef Kitlenizin Dilinden Konuşmayı Öğrenin!

Twitter Eğitimi ile İşletmeniz İçin Hızlı ve Sürdürülebilir Bir Büyüme Fırsatı Yakalayın!

Sosyal medya kanalları üzerinden daha fazla insana ve satış oranına ulaşmak, günümüz dünyasının pazarlama dinamiklerine ayak uydurarak markanızı güçlendirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, size en uygun Twitter kursu programını belirleyelim, hedef kitlenizi tanımanın yeni yollarını keşfedin!

twitter eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Twitter eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
twitter eğitimleri

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bireysel ve kurumsal Twitter eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, Twitter’da rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
twitter kursu

Stratejinizi Güncelleyin!

Geleneksel pazarlama stratejileri yerine Twitter kursları ile insanlara ulaşmanın yeni yollarını öğrenin, dijital dünyanın hızına ayak uydurun, hızlı büyüyün!

Kayıt Ol »

Ulaşılır Olun!

Twitter eğitimi ile kurumsal iletişim kabiliyetlerinizi arttırarak sosyal medyada aktif olun, müşterilerinizle etkileşime girmekten korkmayın, markanıza olan güven artsın!

Dijital Fırsatları Kaçırmak İstemeyenler İçin Bireysel ve Kurumsal Twitter Eğitimi – Online Platformlarda Görünürlüğünüzü Arttırın!

Yeni bir girişime hayat verdiniz ve daha fazla insana ulaşmak mı istiyorsunuz? Yoksa başarısız kriz yönetimlerinden dolayı geçmişte yaşadığınız sorunların tekrarlanmasını istemiyor, daha güçlü bir müşteri etkileşimi sağlamayı mı hedefliyorsunuz? İhtiyaçlarınıza, seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız Twitter kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Twitter eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Twitter kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Twitter eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara Twitter’da görünür olmanın tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Twitter eğitimi programımızı sizin istekleriniz, dijital pazarlama birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

twitter kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Twitter eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Twitter dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Twitter eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Twitter eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

twitter kursları

Müşterilerinizle Etkileşime Geçin!

Her tüketici; bir sorun yaşadığında karşısında muhatap bulabileceği, gerektiğinde bilgi alabileceği bir markadan hizmet almak ister!

Siz de Twitter eğitimi ile halkla ilişkiler ve dijital pazarlama departmanınızın daha etkili bir müşteri iletişim stratejisi geliştirmesini sağlayın, müşterilerinizin görüşlerine, önerilerine ve şikayetlerine kulak verin, ürün ve hizmetlerinizle ilgili olası sorunları aşmalarına yardımcı olun, krizleri fırsata çeviren bir marka yaratın!

Etkili ve organik bir sosyal medya stratejisi için sağlam bir adım atın, Twitter kursu ile markanıza yeni bir boyut katın!

Ürünlerinizden ve Yeniliklerden Haberdar Edin!

İnsanların sizden haberdar olmak için web sitenizi veya fiziksel mağazanızı ziyaret etmesini beklemeyin, hedef kitleniz neredeyse siz de orada olun!

Kurumsal iletişiminize katkı sağlayacak bir Twitter eğitimi ile hedef kitlenize ulaşmanın yeni yollarını öğrenin, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kurum içi yeniliklerinizi, yeni ortaklıklarınızı, sosyal sorumluluk projelerinizi ve buna benzer faaliyetlerinizi Twitter üzerinden sosyal medya kullanıcılarına duyurmaya başlayın!

Aktif ve yaşayan bir marka yaratarak insanların dikkatini çekmenin yollarını Twitter dersleri ile öğrenmek için vakit kaybetmeyin.

twitter dersi
twitter dersleri

Marka İtibarını ve Değerini Arttırın!

Olumlu ve sağlıklı bir kurumsal iletişim stratejisi ile tüketicilerin gözündeki imajınızı güçlendirin, Twitter kursları ile kurumsal kimliğinizi yeniden yapılandırın!

Sosyal medyayı doğru kullanmak, markanızın güçlü yönlerini öne çıkarmak için Twitter eğitimi programlarımızdan yararlanın, etkili bir sosyal medya stratejisi ile takipçi sayınızı arttırın, müşterilerinizin ilgisini çekecek paylaşımlarla marka itibarınızı ve değerinizi arttıracak bir yaklaşım sergileyin...

Twitter eğitimi ile kısa sürede markanızın tüketiciler gözündeki intibasını değiştirecek, kurumsal kimliğinize güç katacaksınız!..

Twitter Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Online olmanın gücünden yararlanmak isteyen markalara ve dijital pazarlama kanallarını etkili kullanmayı hedefleyen firmalara özel Twitter eğitimleri verdik; üniversitelerde dijital pazarlama seminerleri düzenledik…

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı twitter kursu

MEB Ruhsatlı Twitter Kursu

Twitter eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde Twitter eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel Twitter eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz Twitter eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına Twitter içerik stratejileri, yaratıcı reklam kampanyaları ve müşteri etkileşimi örnekleri ile pekiştiriyoruz.

Twitter kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi Twitter dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı Twitter Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Twitter kursları ile Twitter dinamiklerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve satın alma davranışlarını uygulamalar yaparak işliyor, teorik anlatımlar yerine pratiğe yönelen bir Twitter eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Twitter’da etkili adımlarla popülarite kazanmak için yapılması gerekenleri, paylaşım stratejilerini, Twitter analiz araçlarını ve kampanya yönetim süreçlerini uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek Twitter paylaşımları ve hesapları ile performansınızı arttırmanız için çözümler sunuyoruz.

Twitter hakimiyetinizi geliştirmek üzere profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejisi ve takvimi belirliyor, Twitter kursu ile bir kurumsal Twitter yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

Twitter eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve sosyal medya danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, markalarını Twitter’a taşımalarına yardımcı oluyoruz!

twitter kursu fiyat
twitter kursu fiyatları

Uluslararası Standartta Twitter Eğitimi

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Twitter eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 650’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan Twitter kurslarımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Twitter eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Twitter dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek Twitter dersi kapsamında öğrencilerimizi güncel algoritmalardan ve Twitter dinamiklerinden haberdar ediyoruz.

Twitter Eğitimi ile Kurumsal İmajınızı Sosyal Medyada Güçlendirmeye Başlayın!

Müşterileri ile daha aktif etkileşimde olan bir marka oluşturmak, insanlarla bağınızı güçlendirerek alışveriş yaptıkları bir mağazadan daha fazla anlam ifade etmek, sosyal medya kullanıcılarının günlük yaşamlarında yer edinmek istiyorsanız Twitter eğitimleri ile yeni bir pazarlama stratejisine adım atmaya ne dersiniz? Kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı Twitter eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel Twitter kursu ile markanızın etki alanını arttırın!

twitter eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir Twitter kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
twitter eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Twitter eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
twitter kursu

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen Twitter eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Markanıza Sempati Uyandırın!

Doğru ve iyi planlanmış bir müşteri iletişim stratejisi için Twitter eğitimleri alın, müşterilerinizin markanıza sempati duymasını sağlayın, ilk tercihleri haline gelin!

twitter kursu fiyatları

Twitter Eğitimi

Çok Kanallı Bir Strateji İçin Markanızı Twitter’a Taşıyın!

Bilgi Al
twitter kursu fiyatları

650+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama ve sosyal medya meraklısına Twitter eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Twitter kursu programları ile 130’dan fazla kurumsal, 650’den fazla bireysel Twitter eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyada görünür olmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir Twitter eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, sosyal medya uzmanı olarak dev markaların dijital stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara Twitter eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Twitter eğitimleri sonrasında firmalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarının yetişmesinde ve dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Twitter kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, Twitter’ın hızlı değişen kullanıcı alışkanlıklarına adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

twitter eğitimi fiyatları
twitter eğitimi fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak Twitter etkileşimlerini arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı sunuyor, Twitter eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markanıza ait Twitter hesaplarının görünürlüğünü, etkileşim sayısını ve geri dönüşüm oranını arttırmak için yapacağınız sosyal medya çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve Twitter eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Sosyal medyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Twitter dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Twitter Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Twitter eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Twitter Eğitimi Programı

Markanızın itibar yönetimine sosyal medya etkileşimleri ile katkıda bulunmak, müşterilerinizle güçlü bir bağ kurarak güven duyulan bir firma haline gelmek istiyorsanız detaylı Twitter eğitimi programımızı inceleyin, kapsamlı bir Twitter eğitimi alın, işletmenize Twitter üzerinden güç katın!

Twitter eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Markasını sosyal medyaya taşımak isteyenler,
 • Takipçi sayısını arttırmayı hedefleyenler,
 • Dijital pazarlamacılığın yeni boyutlarını öğrenmek isteyenler,
 • Twitter’da reklam yapmayı planlayanlar,
 • İşletme hesabı deneyimi olmayanlar,
 • Müşteri etkileşimini güçlendirmek isteyenler,
 • Twitter kullanıcı davranışlarına dair öngörü kazanmak isteyenler,
 • Ekibinin Twitter pazarlamacılığına hızlı uyum sağlamasını arzulayanlar,
 • Twitter müşteri etkileşimlerine önem verenler,
 • Sosyal medya uzmanı olmayı hedefleyenler.

Twitter eğitimi almanız için nedenler;
 • Twitter işletme hesabınız istediğiniz performanstan uzaksa,
 • Takipçi sayılarınız düşükse,
 • Paylaşımlarınız az etkileşim alıyorsa,
 • Twitter reklamları konusunda yeterince bilgi sahibi değilseniz,
 • Twitter pazarlamacılığında deneyiminiz azsa,
 • Ekibinizin geliştirilmeye ihtiyacı varsa,
 • Twitter kullanıcılarına uygun bir kurumsal dil oluşturmak istiyorsanız,
 • Pazarlama bütçenizi efektif kullanmak istiyorsanız,
 • Doğru yolu deneyerek bulmakla zaman kaybetmek istiyorsanız kesinlikle Twitter eğitimi almayı düşünmelisiniz.

Twitter kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Twitter’ın dilini ve ruhunu öğreneceksiniz,
 • Algoritma ve çalışma mantığını göreceksiniz,
 • Twitter’da reklam vermeyi öğreneceksiniz,
 • Twitter reklam formatlarını tanıyacaksınız,
 • Hedef kitlenize ulaşmanın yeni yollarını öğreneceksiniz,
 • Kurumsal sosyal medya iletişimini öğreneceksiniz,
 • Etkileşimleriniz artacak,
 • Satışlarınızı arttırmaya başlayacaksınız,
 • Müşterilerinizin sorularına yanıt verme şansınız olacak,
 • Markanıza duyulan güveni arttıracaksınız.

Twitter Eğitim Programı – 650’nin Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Kurumsal sosyal medya iletişiminize yeni bir boyut katmak, Twitter eğitimi ile müşterilerinizle doğrudan etkileşime geçerek markanızın itibarını ve işletmenize duyulan güveni arttırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Twitter kullanımına dair farkındalık yaratmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Twitter Eğitimi Programı

Twitter Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Twitter Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Sosyal medya kullanıcılarının %40’ı bir ürünü ilk kez Twitter’da gördükten sonra satın aldıklarını söylüyor!

twitter eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Twitter eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Twitter eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal Twitter eğitimleri için öncelikle markanızın Twitter ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin Twitter kullanımı ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, Twitter eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve Twitter eğitiminden beklentilerinize göre bir Twitter kursu programı hazırlayarak kısa sürede Twitter çalışmaları yapabilecek ve Twitter stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Twitter eğitimi ile öğrencilerimize Twitter Ads, içerik stratejileri, Twitter reklam formatları, Twitter hesap optimizasyonu, Twitter hesabınızı diğer dijital varlıklarınızla ilişkilendirme, Twitter kullanıcı davranışları ve satın alma alışkanlıkları, kurumsal müşteri etkileşimi, dijital pazarlama, marka itibarı yönetimi gibi konularda eğitim vermekteyiz.

Elbette. Twitter eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunarak daha fazla kullanıcıya ulaşmalarını sağlayacak efektif stratejiler öneriyor, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarını analiz ederek etkin bir dijital medya kullanımı geliştirmelerine yardım ediyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Twitter Eğitimi Yorumları

Yeni Çözümler Mi Arıyorsunuz?

Marka farkındalığını arttırmak, tüketicileri ürünlerinizden haberdar etmek için dijital kanallardan yararlanmak mı istiyorsunuz?

Twitter Eğitimi Alın!

Twitter eğitimleri ile hedef kitlenize ulaşabileceğiniz reklam ve içerik stratejilerinin püf noktalarını öğrenmeye ne dersiniz?

Görünürlüğünüzü Arttırın!

Doğru bir planlamayla müşteri etkileşiminizi arttırmak için Twitter kursu alın, işletmenize hızlı bir büyüme sağlayın!

Twitter Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Twitter eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor... Siz de Twitter eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

Twitter Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Twitter eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Twitter kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış Twitter eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın...

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.