Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Youtube Eğitimi

Video Reklamlarla Müşterilerinizi Etkileyin!

Hedef kitlenizin neredeyse tamamının vakit geçirdiği, videolar izlediği, müzik dinlediği Youtube’u; reklam ve pazarlama hedefleriniz için kullanarak daha çok insana ulaşmaya ne dersiniz?

Youtube eğitimi ile Youtube'da yüksek görüntülenme sayısına ulaşacak videolar çekmenin tekniklerini öğrenecek, Youtube’da satışa ve etkileşime dönüştürebileceğiniz reklamlar vermenin püf noktalarını fark edecek, görüntülü reklam ağı ve Youtube reklamlarının dışında Influencer Marketing hakkında bilgi sahibi olacak, ünlü Youtuber’larla işbirliği yaparak markanızı nasıl daha popüler hale getirebileceğinize dair ipuçları edineceksiniz.

Siz de potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yenilikçi çözümler arıyor, dijital trendleri kaçırmak istemiyorsanız Youtube kursu kesinlikle ilginizi çekecek!

Markanızın; internet kullanımının yaklaşık %80’ini oluşturan Youtube gibi bir platformda yer almaması; önemli bir müşteri potansiyelini göz ardı ettiğiniz anlamına gelir...

youtube eğitimi

Hedef Kitlenize Youtube’dan Seslenin!

İster İçerik Üreticisi Olun İster Reklam Veren; Youtube Eğitimi ile İşin Formülünü Öğrenmenizi Sağlıyoruz!

Firmanız veya ürünlerinizden müşterilerinizi haberdar etmek için Youtube reklamlarından yararlanmayı düşünüyor veya ilgi çekici içeriklerle takipçi kitlenizi arttırmak istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, size en uygun Youtube kursu programını belirleyelim, hedef kitlenize ulaşmanın yeni yollarını keşfedin!

youtube eğitimi orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Youtube eğitimlerimiz hakkında bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak için akademimizde bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
youtube kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Youtube eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, Youtube’da rekabetçi olmayı öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
youtube eğitimleri

Takipçilerinizi Arttırın!

Youtube kursları ile platforma özel organik takipçi arttırma stratejilerini öğrenin, markanızın veya kanalınızın daha fazla insana ulaşmasını sağlayın!

Kayıt Ol »

Hedeflerinizi Gerçekleştirin!

Takipçilerinizi yönlendirmek için Youtube eğitimleri ile müşteri yolculuğunun temellerini öğrenin, ister bir Youtube fenomenine dönüşün isterseniz de sitenize veya mağazanıza müşteri çekin!

Marka Farkındalığını Arttırmak İsteyenler İçin Bireysel ve Kurumsal Youtube Eğitimi – Yeni Nesil Pazarlamanın Sırlarını Öğrenin!

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin potansiyel müşterilerinize sunduğu avantajları tanıtmak, markanızın hizmet kalitesini, deneyimini ve standartlarını göstermek için Youtube reklamlarından yararlanmak istiyorsanız kesinlikle Youtube eğitimi programımıza göz atın! Seviyenize ve öğrenme hızınıza göre planladığımız Youtube kursları ile Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Youtube eğitimi almanızı sağlıyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sizi ve ekibinizi dijital dünyaya hazırlıyoruz!

Seviye ve İhtiyaç Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Youtube kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Youtube eğitimi içerikleri ile kişilere ve kurumlara Youtube pazarlamacılığının tekniğini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Youtube eğitimi programımızı sizin istekleriniz, dijital pazarlama birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

youtube kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Youtube eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Youtube dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı dijital pazarlama uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Youtube eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Youtube eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

youtube kursları

Potansiyel Müşterilerinizi Bulmayı Öğrenin!

Başarılı bir reklam kampanyası için etkili bir reklam sloganı bulmak kadar, doğru hedeflemeyi yapmak da son derece önemli!

Hedef kitlenizin hangi platformu daha çok kullandığını düşünüyorsunuz, bunu hiç analiz ettiniz mi? İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı çevrimiçi deneyimlerinin büyük bir bölümünü Youtube’dan video izlemeye ayırıyor. Siz de Youtube eğitimi alarak potansiyel müşterilerinize nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek istemez misiniz?

Markanız ve hizmetlerinizle ilgili Youtube videolarında reklamlarınızın çıkmasını istiyor, doğru insanlara ulaşabilmeyi hedefliyorsanız Youtube eğitimleri ile kendinizi ve ekibinizi geliştirme şansı bulacaksınız!

Reklam Bütçenizi Doğru Kullanın!

Dijital pazarlama dünyasında gerçekten etkili bir strateji üreterek düşük bütçe ile yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız Youtube kursları size bunun için yeni çözümler sunacak!

Müşterilerinizin dikkatini çekecek, sıkılarak reklamın bitmesini beklemek yerine ilgisini uyandıracak, kullanıcıları internet sitenize, dijital veya fiziksel mağazanıza yönlendirecek Youtube reklamları için ne yapmanız gerektiğini bildiğinizden emin misiniz? Youtube eğitimi ile daha etkili stratejiler üretmeye ne dersiniz?

Kurumsal Youtube eğitimi ile kısa sürede markanıza değer katacak reklam kampanyaları kurgulamaya başlayacaksınız.

youtube dersi
youtube dersleri

Daha Fazla İnsan Ürünlerinizden Haberdar Olsun!

İnsanların ihtiyaçlarının ve ilgi alanlarının farkına varmalarını sağlamak için onlara hitap etmeli, doğru kurgulanmış reklam ve pazarlama süreçleri ile ürünlerinizden haberdar olmalarını sağlamalısınız.

Youtube eğitimleri ile öğrencilerimize uygulamalı olarak Google ve Youtube’un analiz araçlarını kullanmayı öğretiyor, yayın içi reklamlar, feed reklamlar, atlanabilir ve atlanamaz reklamlar, bumper reklamlar gibi farklı reklam formatlarının hangisinin işletmeniz için daha yüksek geri dönüşüm sağlayacağını görmenizi sağlıyoruz.

Siz de kurumsal veya bireysel Youtube dersleri için bizimle iletişime geçin, ihtiyacınıza en uygun Youtube kursu programını birlikte planlayalım.

Youtube Eğitimi Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen, ekibinin gelişimini önemseyen ve büyümeyi hedefleyen markalara; ülkemizin başarılı girişimcileri arasında yer alacak gençlere Youtube eğitimleri verdik!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

meb ruhsatlı youtube kursu

MEB Ruhsatlı Youtube Kursu

Youtube eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı eğitim kurumumuzda veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak öğrencilerimize MEB standartlarının tamamına uygun kurs merkezimizde Youtube eğitimi sunuyor, keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel Youtube eğitimleri hazırlıyoruz.

Beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi göz önüne alarak ilerlettiğimiz Youtube eğitimi sürecini verilen bilgilerin teoride kalmadığından emin olmak adına Youtube reklamları, içerik stratejileri ve takipçi etkileşimi örnekleri ile pekiştiriyoruz.

Youtube kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini gidermelerini sağlamak için yenilikçi yöntemler geliştirmekte, öğrenmekte zorlandıkları konular ve kaçırdıkları dersler için telafi Youtube dersleri düzenlemekteyiz.

Uygulamalı Youtube Eğitimi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda planladığımız Youtube kursları ile Youtube dinamiklerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve satın alma davranışlarını uygulamalar yaparak işliyor, teorik anlatımlar yerine pratiğe yönelen bir Youtube eğitimi metodu ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz!

Youtube platformunda etkili ve organik stratejilerle popülarite kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, içerik stratejilerini, Youtube analiz araçlarını ve kampanya yönetim süreçlerini uygulamalı bir şekilde öğreniyor, örnek Youtube videoları, hesapları ve reklam kampanyaları ile performansınızı arttırmanız için çözümler sunuyoruz.

Youtube hakimiyetinizi geliştirmek üzere kanal analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejisi ve takvimi belirliyor, Youtube kursu ile bir kurumsal Youtube yönetim sürecinde var olan tüm aşamaları deneyimliyoruz.

Youtube eğitimi sırasında ve sonrasında öğrencilerimize eğitim ve sosyal medya danışmanlığı desteği sunarak yanlarında olduğumuzu hissettiriyor, Youtube’u kullanarak dijital markalarını yaratmalarına yardımcı oluyoruz!

youtube kursu fiyatları
youtube kursu fiyat

Uluslararası Standartta Youtube Eğitimi

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Youtube eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Youtube kursu programımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Youtube eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Youtube dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek Youtube dersi kapsamında öğrencilerimizi güncel algoritmalardan ve Youtube dinamiklerinden haberdar ediyoruz.

Youtube Eğitimi ile Markanızın Potansiyelini Arttırın, Hızlı ve Efektif Bir Büyüme Sağlayın!

Reklam bütçenizi etkili kullanmak, internet kullanıcılarına işletmenizin ayrıcalıklarını göstermek, internet reklam stratejilerinizde video ve görselliğin gücünden yararlanmak istiyorsanız Youtube kursu tam size göre! Kişi ve kurumlara özel uygulama ağırlıklı Youtube eğitimi programlarımızdan yararlanın, Türkiye’nin en güncel Youtube kursu ile markanızın etki alanını arttırın!

youtube eğitmeni orhan gürbüz

Uzman Eğitmen

SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz'ün koordinatörlüğünde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir Youtube kursu deneyimi sunuyoruz!

Orhan Gürbüz »
youtube eğitimleri

Öğrenme Garantisi

Youtube eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir gerekçe göstermeksizin ücretsiz kurs tekrar hakkı sağlıyoruz.

Ücretsiz Telafi »
youtube kursu

Eğitim Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi belgeleyen Youtube eğitimi sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendiriyoruz.

Sertifikalı Eğitimler »

Markanızın Bir Yüzü Olsun!

Youtube eğitimleri ile markanızı görselleştirmek için neler yapabileceğinizi öğrenin, potansiyel müşterileriniz markanızla çok daha kolay bağ kursun!

youtube kursu fiyatlar

Youtube Eğitimi

Doğru Bir Strateji Markanıza Değer Katar!

Bilgi Al
youtube kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Bugüne kadar yüzlerce girişimciye, iş insanına, dijital pazarlama ve sosyal medya meraklısına Youtube eğitimleri vererek kendi markalarını en etkili stratejilerle dijital dünyaya taşımalarını sağladık.

SEO Akademi bünyesinde uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Youtube kursu programları ile 150’den fazla kurumsal, 550’den fazla bireysel Youtube eğitimi vererek öğrencilerimizle Youtube’da görünür olmanın yöntemlerini paylaştık. Mezunlarımızın her biri hem kurumsal hem bireysel hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı dijital pazarlama ve dijital medya uzmanları arasında yer aldılar.

Siz de tamamen size özel, öğrenme hızınıza, dijital pazarlama ve sosyal medya geçmişinize göre şekillenen bir Youtube eğitimi arıyorsanız bize ulaşın!

Kariyer Danışmanlığı

Kendi işini kurmak isteyenlere, dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak iş hacmini büyütmeyi hedefleyenlere, dijital pazarlama uzmanı olarak dev markaların internet stratejilerinde rol üstlenmeyi planlayanlara Youtube eğitimleri sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kurumsal ve bireysel Youtube eğitimleri sonrasında firmalara ve öğrencilerimize yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vererek ihtiyaç duyacakları ve kariyer gelişimi sağlayacakları farklı dijital pazarlama eğitimlerine yönlendiriyor, yeteneklerini analiz ederek başarılı öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama ekiplerinin kurulmasında rol alıyoruz.

Youtube kursları ile sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyor, Youtube’un hızlı değişen kullanıcı alışkanlıklarına ve davranışlarına adapte olabilen, yenilikçi ve dinamik bir markaya dönüşmenize destek oluyoruz!

youtube eğitimi fiyat
youtube eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak Youtube etkileşimlerini arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize sosyal medya danışmanlığı sunuyor, Youtube eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markanıza ait Youtube hesaplarının veya reklamlarının görünürlüğünü, etkileşim sayısını ve geri dönüşüm oranını arttırmak için yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarında ve geliştireceğiniz dijital stratejileri uygularken desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmanızı sağlıyor, aklınıza takılan soruları cevaplıyor ve Youtube eğitimi sonrasında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Dijital pazarlamanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Youtube dersleri yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyor, fırsatları değerlendirebilecek yeterliliğe ulaştığınızdan emin oluyoruz!

Youtube Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Youtube eğitimlerimizden keyifli anları, güncel kurslarımızı ve katılacağımız etkinlikleri görmek için bizi Instagram’dan takip edin!

Youtube Eğitimi Programı

Hedef kitlenize sesinizi farklı platformlardan duyurabilmek, dijital pazarlama stratejilerinizi görsel bir anlatım diliyle desteklemek, iş akışınız ve ürünlerinizden haberdar olmalarını sağlamak istiyorsanız detaylı Youtube eğitimi programımızı inceleyin, kapsamlı bir Youtube eğitimi alın, işletmenize Youtube üzerinden güç katın!

Youtube eğitimi programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Markasını Youtube’da aktif kılmak isteyenler,
 • Youtube’a içerik üretmeyi düşünenler,
 • Youtube için reklam kampanyası planlayanlar,
 • Müşteri etkileşimine yeni boyutlar eklemek isteyenler,
 • Doğru hedeflemelerle etkili reklam stratejileri geliştirmek isteyenler,
 • Dijital pazarlama uzmanı olmayı hedefleyenler,
 • Youtube kullanıcı davranışlarını ve alışkanlıklarını öngörebilmek isteyenler,
 • Youtube trendlerini ve algoritmalarını daha yakından tanımayı arzulayanlar,
 • Düşük bütçe ile yüksek satış oranları yakalamanın püf noktalarını öğrenmek isteyenler.

Youtube eğitimi almanız için nedenler;
 • Youtube reklam kampanyalarınızda istediğiniz sonucu alamıyorsanız,
 • Youtube hesabınızı nasıl daha fazla insana ulaştırabileceğinizi bilmiyorsanız,
 • Youtube etkileşimlerinizin sayısını arttırmak istiyorsanız,
 • Etkileşimleriniz satışlarınıza yansımıyorsa,
 • Reklam bütçenizi kötü kullanmaktan endişe ediyorsanız,
 • Ekip olarak yeterli Youtube pazarlamacılığı deneyiminiz yoksa,
 • Müşteri iletişiminin yeni yollarını öğrenmek istiyorsanız,
 • Deneme yanılma yaparak kaybedecek vaktiniz yoksa Youtube eğitimi almayı kesinlikle düşünmelisiniz.

Youtube kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Youtube’da içerik üretmeyi öğreneceksiniz,
 • Youtube algoritmalarını tanıyacaksınız,
 • Farklı reklam formatlarını göreceksiniz,
 • Hedef kitle analizi yapmayı öğreneceksiniz,
 • Takipçilerinizi arttırmaya başlayacaksınız,
 • Web sitenize Youtube’dan etkileşim çekeceksiniz,
 • Satış oranlarınızı arttıracaksınız,
 • Müşterilerinize iş akışınızı göstereceksiniz,
 • Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtma fırsatını iyi değerlendireceksiniz,
 • Markanıza dair farkındalığı arttıracaksınız.

Youtube Eğitim Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

İyi planmış bir içerik ve reklam stratejisi ile dijital etkileşimlerinin, satışlarının ve müşteri sayısının artmasını isteyen firmalardan girişimcilere ve bireysel kullanıcılara Youtube stratejilerine katkı sağlayacak Youtube eğitimleri hazırladık!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Youtube Eğitimi Programı

Youtube Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Youtube Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Günümüzde Coca-Cola, LEGO vb. global çapta popülariteye sahip markalar bile Youtube reklamlarına ve Youtube içerik üreticiliğine önem veriyor, kendi Youtube içerik stratejilerini oluşturuyor.

youtube eğitimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Youtube eğitimi sonunda öğrencilerimize yurt içi ve uluslararası tüm kurumlarda geçerliliğe ve akreditasyona sahip eğitim sertifikası sunmaktayız. Youtube eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kurumsal Youtube eğitimleri için öncelikle markanızın Youtube ihtiyaçlarını analiz ediyor; ardından sizin ve ekibinizin Youtube kullanımı ve dijital pazarlama ile ilgili sahip olduğunuz bilgi ve deneyime, Youtube eğitimi alarak gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere ve Youtube eğitiminden beklentilerinize göre bir Youtube kursu programı hazırlayarak kısa sürede Youtube çalışmaları yapabilecek ve Youtube stratejileri üretebilecek seviyeye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Youtube eğitimi ile öğrencilerimize Youtube’da içerik üreticiliği, kanal formatları, kanal ayarları, Youtube SEO, Youtube reklam formatları, atlanabilir yayın içi reklamlar, atlanamayan yayın içi reklamlar, feed reklamlar, bumperlar, yayın dışı reklamlar, masthead reklamlar, takipçi iletişimi, marka itibarı yönetimi gibi konularda eğitim vermekteyiz.

Youtube eğitimi programlarımız herkes için açıktır. Youtube kursu öğrencilerimizin geçmiş bilgi ve dijital pazarlama deneyimlerini yalnızca kendilerine en iyi kurs deneyimini sunmak adına analiz etmekteyiz. Böylelikle bilgilerine, deneyimlerine ve öğrenme hızlarına en uygun Youtube kursu programını öğrencilerimize sunabilmekteyiz.

Eğitim Danışmanına Sor

orhan gürbüz iletişim

Youtube Eğitimi Yorumları

İnternette Daha Aktif Olmak Mı İstiyorsunuz?

Dijital dünyaya açılmakta geç kaldığınızı, hızlıca yeni nesil pazarlamaya adapte olmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Youtube Eğitimi Alın!

Youtube eğitimleri alın, hem ekibinizi hem de kendinizi dijital rekabette güçlendirin!

Markanızı Fenomene Dönüştürün!

İyi planlanmış Youtube içerikleri ve Youtube reklamları ile müşterilerinizin ilgisini çekmenin yeni yollarını keşfedin!

Youtube Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Youtube eğitimleri ile deneyimlerimizden yararlanan öğrencilerimiz dijital dünyayı tanımayı sürdürüyor... Siz de Youtube eğitimi dışında dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız diğer kurs programlarımıza göz atın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Youtube Eğitimleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kurumsal ve bireysel Youtube eğitimlerimizi, derslerimizden keyifli anları video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Youtube kursu almaya karar vermeden önce tamamlanmış Youtube eğitimlerimize bir bakın...

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz'ü Yakından Tanıyın!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.