Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

E-Ticaret Danışmanlığı

Firmalara veya Girişimcilere E-Ticaret Danışmanlığı Hizmeti Veriyoruz

Doğru stratejilerle satışlarını katlayan ve en çok tercih edilen e-ticaret siteleri arasındaki yerinizi almanızı ve marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlıyoruz.

Gün geçtikçe büyüyen bir rekabet ortamına sahip e-ticaret dünyasında iyi bir konum edinmek ister misiniz? E-ticaret danışmanlık hizmetimiz ile adınızı duyurmanıza ve rakipleriniz arasında fark yaratmanıza katkı sunuyoruz. Firmanızın satış hacmini genişletmek ve pazar payını büyütmek için e-ticaret danışmanlığı alabilir, potansiyel kitlenizin ilgisini çekebilir, e-ticaret sitelerinize yatırım yaparak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

E-ticaret sektöründe başarıyı yakalamak ve sürdürmek istiyor, kar elde etmeyi amaçlıyorsanız e-ticaret danışmanlığı ile en doğru yolu gösteriyoruz.

“Stratejiniz Doğruysa Büyük Hatalar Dahi Başarılı Olmanızı Engellemez.” – Orhan Gürbüz

e ticaret danışmanlığı

Sanal Mağazanızın Satışlarını Çoğaltacak Stratejileri Belirleyelim!

e ticaret danışmanlığı hizmeti

Sektör Araştırması ve Rakip Analizi

Etkili bir piyasa araştırmasıyla sektördeki rakiplerin davranışlarını gözlemleyerek firmanıza uygun yöntemleri belirliyoruz.

Doğru stratejiyi oluşturmak için sektör araştırmaları ve rakip analizi yapmak, e-ticaret danışmanlığı hizmetinin ilk ayağıdır. Temeli sağlam atmak için araştırmaların kapsamlı ve yeni dinamiklere hakim olmasını önemsiyoruz. En iyi e-ticaret danışmanları arasında anılmamızı sağlayan kapsamlı çalışmalarımız ve rakip analizlerimizle olası hatalardan korunmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret danışmanlığı hizmeti alarak rakiplerinizin arasından başarıyla sıyrılabilir, kendi sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

SEO Uyumlu E-Ticaret Sitesi

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre doğru stratejilerle web site altyapınızı oluşturuyor, içeriklerinizi SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Firmanıza ve ürünlerinize en iyi şekilde hizmet edecek yazılımı tespit etmek için araştırmalar yapıyoruz. E-ticaret sitesi içerik çeşitliliğinize ve sayınıza bağlı olarak değişen planlamalarla ihtiyacınıza yönelik, özel bir altyapı belirliyoruz. Hızlı, kullanışlı, sadelikten yana tasarımıyla kullanıcı dostu ve aynı zamanda SEO uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Arama motorlarında üst sıralara yükselen e-ticaret siteleri arasındaki yerinizi almak için e-ticaret danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

e ticaret danışmanlığı hizmetleri
e ticaret danışmanlık

Ödeme Sistemlerinin Kurulumu

Hangi ödeme sistemlerinin sanal mağazanız için uygun ve karlı olduğunu tespit ediyor, yönlendirmemizi bu doğrultuda yapıyoruz.

Ödeme sistemlerinin kurulumu ve muhasebe programlarıyla entegrasyon sağlama, e-ticaret sitesi kurmak isteyen kişi veya firmalara sağladığımız e-ticaret danışmanlığı çözümlerinden biridir. Satacağınız ürün veya hizmetlerin online ödemesini alabilmeniz için ödeme yöntemleri ve sanal POS teknolojisi hakkında profesyonel bilgilendirmeler yaparak doğru noktaya yönelmenizi sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeniliklerini takip ederek kaliteli e-ticaret hizmeti vermenizi destekliyor, müşterilerinize kolaylık sağlayabileceğiniz çözümleri sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Desteği

E-ticaret sitenizi dijital dünyada görünür kılmak ve trafiğinizi artırmak için kendini ispatlatan çözümlerimizle iyi bir web site optimizasyonu hizmeti sunuyoruz.

Potansiyel müşterilerinize nasıl daha kolay ulaşabileceğinizi gösteren e-ticaret danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Dijital reklamcılık modellerinin kullanımına dair detaylı eğitim ve hizmet çalışmaları gerçekleştiriyoruz. E-ticaret siteleri arasında başarıyı yakalayarak trafiğinizi artırmanıza destek olacak pazar kanalları bulmanız için e-ticaret danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Doğru kampanyalar yürütebilmeniz için dijital pazarlama desteğimizden yararlanabilir, hedef kitlenize kolayca erişebilirsiniz.

e ticaret danışmanlık hizmeti

E-Ticaret Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

E-ticaret web sitelerinin daha kullanışlı, daha hızlı ve daha çok ziyaretçiye sahip olmasını isteyen markalara; e-ticaret satışlarını arttırmak isteyenlere, firmasını büyütmeyi hedefleyenlere e-ticaret danışmanlığı ile destek olduk!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

e ticaret danışmanlık hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı

E-ticaret sitenizi geliştirmek ve diğer platformlarla da desteklemek için çok kanallı bir satış stratejisi belirliyor, sosyal medya çalışmalarınızı en iyi şekilde yürütebilmeniz için püf noktaları sunuyoruz.

E-ticaret danışmanlığı sadece sitenizi inşa etmenize değil, sosyal mecralarda da etkin olmanıza yardımcı olur. Firmanızın adı duyulmuş, tanınan ve ürünleri tercih edilen bir marka haline gelmesini, bu değeri sürdürmesini istiyorsanız sosyal medyayla desteklemelisiniz. Sosyal medyayı doğru bir stratejiyle kullanarak büyüme hedeflerinize hızlıca ulaşabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

Sizi her alanda yönlendirebilecek e-ticaret danışmanı ile sosyal medya çözümleri hakkında görüşüp bilgi alabilir, e-ticaret alanında yenilikçi fikirlere yer verebilirsiniz.

Ürün Fotoğrafı Çekimi

Etkili bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazı, kaliteli ürün fotoğraflarını kendi fotoğraf stüdyomuzda çekerek dikkat çekici görseller yaratıyoruz.

E-ticaret danışmanlık hizmeti verdiğimiz siteler ve bu sitelerin sosyal medya hesapları için ilham veren fikirlerimizle konsept oluşturuyor, ürünlerin fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Dikkat çekici bir e-ticaret sitesi görünümü için sizi yormadan, özel çözümlerimizle yanınızda olmayı her zaman sürdürüyoruz. Zirveye çıkmak istiyorsanız desteğimizi talep edebilir, ürünlerinizi kaliteli bir konseptle sergileyebilirsiniz.

Farkınızı ortaya koyacak kurgu ve senaryo çalışmalarımızı keşfedebilir, stil sahibi içeriklerle kurumsal vizyonunuzu dünyaya gösterebilirsiniz.

e ticaret danışmanlık ücretleri
en iyi e ticaret danışmanları

E-Ticaret Eğitimi

Yenilikçi ve uluslararası standartlara sahip eğitimlerimizle e-ticaret alanında uzmanlaşabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Markanıza farkındalık katacak e-ticaret eğitimleri ile firmanızın başarı öyküsünü nesilden nesle aktarma fırsatı yakalarsınız. E-ticaret sitesi sahiplerine ya da e-ticaret uzmanlığı alanında kendini yetiştirmek isteyen kişilere panel kullanımından ürün girişine, müşteri ilişkileri ve pazarlama yönetiminden zaman ve performans yönetimine kadar birçok e-ticaret eğitimi seçeneği sunuyoruz.

E-ticaret danışmanlığı ve eğitimi veren güçlü ekibimizle tanışarak e-ticaret sektörünün öncü isimlerinden biri de siz olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerine Özel Danışmanlık - Profesyonel Bir Danışmanla Hedeflerinize Ulaşın!

E-ticaret sitesi kurucularındansanız veya e-ticaret firması çalışanıysanız, kendini bu alanda yetiştirmek ve uzmanlaşmak isteyen biriyseniz deneyimli bir ekipten e-ticaret danışmanlık hizmeti almanın avantajlarını hemen yaşayın! Web sitelerinize özel çözümlerle satışlarınızı katlayın...

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Kişisel veya kurumsal ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi doğru yöntemlerle belirliyoruz ve bilgi birikimimizi kullanarak etkili bir e-ticaret danışmanlığı sunuyoruz.

Sektör Araştırması ve Planlama

Sektörde fark yaratan atılımlar yapabilmeniz için rakiplerin davranışlarını ve sektörü değerlendirerek başarılı e-ticaret sitesi planı çıkarıyoruz.

E-Ticaret Eğitimleri

Kişisel veya kurumsal olarak gelişmenize ve firmanızı büyütmenize katkı sağlayacak e-ticaret eğitimleri ile destekçiniz oluyoruz.

e-ticaret danışmanlık hizmeti

Çok Kanallı Pazarlama

Etkili bir e-ticaret danışmanlığı ile dünya genelinde satışlarınızı artırmanız için çalışmalar yapıyor, farklı pazarları keşfetmenizi sağlıyoruz.

Dijital Teknoloji Çözümleri

Sanal mağaza açmak için gerekli tüm dinamiklere hakim olmanızı sağlıyor, yeni teknolojiye ayak uyduran çözümlerle e-ticaret sitenizi kurmanıza destek oluyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

E-ticaret danışmanlık hizmetimiz sonrasında da firmalara verdiğimiz desteği kesmiyor, olası problemlerde fikirlerimizle yanlarında olmaya devam ediyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı ile Satışlarınızı Arttırın, Doğru Stratejilerle Markanızı Binlerce Kişiye Ulaştırın!

Rakiplerinizden farklı, hızlı ve modern bir e-ticaret sitesine sahip olmak, dijital pazarlama kanallarından verim almak, markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde anlatmak ve tanıtmak, etkileyici ürün fotoğrafları ile akılda kalmak için E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım. Size özel e-ticaret danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

e ticaret danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, bireysel ve kurumsal e-ticaret danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
e ticaret danışmanı orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik e-ticaret danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
e ticaret danışmanlığı hizmeti

Web Sitenizle Etkileyin!

Kolay kullanılan ve fark edilen, hızlı ve gösterişli, özgün ve yaratıcı bir e-ticaret sitesi hazırlayalım, müşterileriniz rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapsın.

Bize Ulaşın »

Kazancınızı Katlayın!

E-ticaret danışmanlığı ile fotoğraflarınız daha dikkat çekici, içerikleriniz özgün, sosyal medya kampanyalarınız daha başarılı olsun, markanızı büyütmenin tadını çıkarın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden, eğitimlerden ve danışmanlık süreçlerinden fotoğraflarla Girişimci ve E-ticaret Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Kimlere E-Ticaret Danışmanlığı Yaptık? E-Ticaret Danışmanlık Süreci Nasıl Geçiyor?

E-ticaret firmalarının yöneticilerine veya çalışanlarına, e-ticaret sitesi kurmak isteyenlere danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. E-ticaret danışmanlığı sürecimizi siz de takip edebilirsiniz.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

E-Ticaret Danışmanlık Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

E-ticaret planlama ve yönetim süreçlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi Instagram'dan takip edin...

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

E-Ticaret Danışmanlığı Yorumları

Artan Satışlarınızla Pazar Payınızı Büyütün!

Yurt içi ve yurt dışında satışlarınızı artırarak en geniş dijital pazar paylarından birine sahip olun.

Çok Tıklanan Satış Sitelerinden Biri Olun!

Adınızı duyurmanıza yardımcı olalım, Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret siteleri arasındaki yerinizi alın.

Arama Motorlarında En Üstlere Yükselin!

Hedef kitlenize hızlıca erişip satış yapabilmeniz için arama motorlarında görünürlüğünüzü artıralım.

E-Ticaret Sitesi Olan Firmalar ve E-Ticaret Uzmanı Olmak İsteyenlere Özel Eğitimler – Dijital Dünyadaki Yerinizi Alacak Çözümler Sunuyoruz!

Firmanızı başarıya taşıyacak eğitimlerimizle, e-ticaret alanındaki yeniliklere hakim olacak, kendinize sınırsızca katkıda bulunabileceksiniz. Eğitimlerimizden yararlanarak e-ticaret uzmanlığı alanında fark yaratın!