Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Markanıza Özel Yeni Nesil Çözümlerle İş Hacminizi Büyütüyoruz!

Dijital çözümlerle hedef kitlenize daha kolay ulaşmak ve satış oranlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Hep daha fazlası diyenler için dijital pazarlama danışmanlığı ile dijital dünyanın avantajlarından yararlanma fırsatı yaratıyoruz!

İş hacmini büyütmek isteyen firmalar, kendi markasını yaratmak isteyen girişimciler, dev şirketlerin dijital pazarlama süreçlerinde rol alarak internet üzerinden gelir elde etmek isteyenlerin online dünyadaki etki alanlarını arttırıyor, potansiyel müşterileriyle dijital medya kanalları aracılığıyla kurduğu etkileşimi satış başarısına dönüştürmelerini sağlıyoruz!

Pazarlama bütçenizi en verimli şekilde kullanarak yatırım getirisi yüksek bir dijital pazarlama stratejisi için siz de dijital pazarlama danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın, stratejik adımlarla markanızı ileri taşıyın!

Ülkemizdeki tüketicilerin %82’si gidecekleri fiziksel mağazalar için bile öncelikle internet araması yapıyor. Bu nedenle müşteri yolculuğuna odaklanan bir dijital pazarlama stratejisi hem fiziksel hem de dijital kanallardan satış oranlarınızı arttırmanın en iyi yolu!

dijital pazarlama danışmanlığı

Daha Fazlası İçin Neye İhtiyacınız Olduğunu Biliyoruz!

dijital pazarlama danışmanlık

Hedef Kitle Analizi

Markanızın doğru kişilere erişmesini sağlayarak etkili bir dijital pazarlama stratejisi üretmenize destek oluyor, potansiyel müşterilerinizle buluşmanız için yeni bir boyut yaratıyoruz!

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında ürün ve hizmetlerinizin pazarlanacağı kitlenin internet kullanım alışkanlıklarını analiz ederek demografik özelliklerine ve alışveriş davranışlarına uygun bir dijital pazarlama stratejisi belirliyor, doğru zamanda doğru kişilere ulaşan içerikler ve reklam kampanyaları ile dijital etkileşimlerinizi satış başarısına dönüştürüyoruz!

Hedef kitlenizin sizi ve markanızı tercih etmesi için geliştirebileceğiniz dijital pazarlama yöntemleri hakkında önerilerle potansiyel müşterilerinizin sayısını arttırıyoruz.

Sektör ve Pazar Analizi

Sizinle aynı sektörde yer alan rakiplerinizin dijital pazarlama stratejilerini değerlendirmekte, başarılı ve başarısız uygulamalarını analiz ederek bir adım öne geçmenizi sağlamaktayız.

Dijital dünyadaki vitrininizin tıpkı fiziksel dünyadaki gibi potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmesini sağlayabilmek adına sektörün gereklerini inceliyor, başarılı rakiplerinizin bu başarılarının arkasındaki sır perdesini aralıyor, dijital pazarlama danışmanlığı ile hangi dijital kanalın kurumsal kimliğiniz ve hizmetleriniz için daha uygun olduğunu belirliyor, hızlı ve kalıcı çözümlerle sektördeki etki alanınızı arttırıyoruz.

Siz de dijital pazarlama danışmanlık desteği ile kısa sürede iş hacminizi arttırmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz!

dijital pazarlama danışmanı
dijital pazarlama danışmanlığı orhan gürbüz

Pazarlama Stratejisi Oluşturma

Markanızın ihtiyaçlarını, beklentilerini ve değerlendirebileceği fırsatları analiz ettikten sonra size en uygun strateji ile harekete geçmenizi sağlıyoruz!

Rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak bir pazarlama yönetimi için dijital pazarlama danışmanlığı ile yol haritanızı çiziyor, 360° medya kullanımı ve müşteri yolculuğunu anlayan bir pazarlama süreci için dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında sizi uyarıyor, hedef kitleniz için en uygun ve etkili pazarlama stratejisini geliştiriyoruz!

Dijital dünyadaki yeni kanalları, trendleri, tüketici alışkanlıklarını yakından takip ediyor, dijital pazarlama danışmanlık desteği ile satış ve pazarlama süreçlerinize bunları adapte ediyoruz!

Reklam Yönetimi

Satış odaklı bir reklam yönetimi için ihtiyacınız olan dijital çözümleri üretiyor, tüketicilerin dikkatini ürün ve hizmetlerinize çekiyoruz!

Google başta olmak üzere arama motorları ve Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, TikTok, Pinterest gibi sosyal medya kanallarında anlamlı etkileşim kazanabileceğiniz reklam stratejileri ile satışlarınızı arttırıyor, mobil reklamcılık ve YouTube reklamları ile hedef kitleniz neredeyse orada olmanızı sağlıyoruz!

Dijital pazarlama danışmanlığı ile dijital dünyanın avantajlarını lehinize çevirecek, kreatif reklam stratejilerini kullanacak, rakiplerinizden sıyrılacaksınız!

orhan gürbüz dijital pazarlama danışmanı
dijital pazarlama danışmanlığı orhan gürbüz

Dijital Pazarlama Eğitimi

Satış oranlarınızı arttırırken bir yandan da kendinizi geliştirecek, dijital pazarlamanın en güncel ve yaratıcı yöntemlerini eğitimlerimizde öğreneceksiniz!

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında ekibinizin dijital pazarlama süreç yönetimine dair daha fazla bilgi edinmesi için eğitimler vermekte, yeni nesil pazarlama yöntemlerini ileterek birikimlerini arttırmalarına destek olmakta, nitelikli birer dijital pazarlamacı olarak markanız için yeni fırsatlar yaratacak vizyona ulaşmalarını sağlamaktayız.

Siz de hem kişi hem de kurumlara sunduğumuz dijital pazarlama danışmanlığı ve dijital pazarlama eğitimi hizmetlerimizden yararlanarak oyunu kuralına göre oynamaya başlayın, potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşın!

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Güzellikten aydınlatmaya, hukuktan ev dekorasyonuna kadar farklı sektörlerde hizmet veren Türkiye’nin başarılı markalarına dijital pazarlama danışmanlığı yaparak daha çok kişiye ulaşmalarına, satışlarını arttırmalarına ve markalarını büyütmelerine destek olduk!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

orhan gürbüz dijital pazarlama danışmanı

İçerik Pazarlama

Markanızın içerik stratejisini oluşturuyor, kurumsal kimliğinize ve hizmetlerinize uygun içerikler için rotanızı çiziyoruz!

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında markanızın arama motorları ve kullanıcıların gözündeki cazibesini arttırmak için SEO uyumlu bir içerik stratejisi belirliyor, doğru bir planlamayla ziyaretçi ve takipçi etkileşimlerinizi satışa dönüştürüyor, potansiyel müşterilerinizle sürdürülebilir bir bağ kurduğunuzdan emin oluyoruz!

Hedef kitleniz için bilgi vermeye, farkındalık yaratmaya ve satışa yönelik bir içerik havuzu oluşturmak, dijital medyada kurumsal kimliğinizi güçlendirmek istiyorsanız dijital pazarlama danışmanlığı tam size göre!

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medyanın diline ve ruhuna uygun bir içerik ve moderasyon stratejisi ile müşterileriniz sizi bir markadan çok daha fazlası olarak algılayacak!

Dijital pazarlama danışmanlığı ile hedef kitlenizin sosyal medya kullanım alışkanlıklarına ve alışveriş davranışlarına uygun bir sosyal medya pazarlama stratejisi geliştirerek dijital vitrininizi Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest ve YouTube gibi platformlara taşıyor; Facebook Ad Manager, Business Manager, LinkedIn Ads, Google Ads ve diğer reklam kanalları üzerinden sosyal medya reklamlarınız için en etkili çözümleri üretiyoruz.

Eğer hedef kitlenize sunacak etkileyici bir çözümünüz varsa dijital pazarlama danışmanlık desteği alarak bunu hemen sosyal medyaya taşıyın, takipçilerinizle paylaşın, insanlar ürün ve hizmetlerinizden haberdar olsun!

dijital pazarlama danışmanlığı orhan gürbüz
dijital pazarlama hizmetleri

Mobil Pazarlama

İnsanların alışveriş kararlarını ve davranışlarını en çok etkileyen mobil dünyayı da unutmuyor, etkili mobil kampanyalar için birikimimizi sizinle paylaşıyoruz!

Dijital pazarlama danışmanlığı ile sizlere farklı platformlarda pazarlama stratejileri üretmenin ve insanlara ulaşmanın yollarını gösteriyor, müşterileriniz arasına yenilerini eklemeniz, hedef kitlenizin davranışlarını analiz etmeniz için ipuçları veriyor, push bildirimleri, SMS ve geofencing gibi mobile özel yöntemlerle yenilikçi çözümler sunuyoruz!

Kişiselleştirilmiş mesajlarla müşterilerinize nasıl ulaşabileceğinizi görecek, sosyal medya danışmanlık hizmeti sürecinde ve sonrasında mobil pazarlama yoluyla hem dijital hem de fiziksel satış oranlarınızı arttıracaksınız.

E-Mail Pazarlama

Sadık müşterilerinizi markanıza dair yeniliklerden, yeni ürün ve hizmetlerinizden haberdar etmeniz için ilgi çeken yöntemler geliştirmekteyiz.

Dijital pazarlama danışmanlığı ile web site abonelerinize, daha önce mağazanızdan alışveriş yapan müşterilerinize, sosyal medya kanallarınızdan size ulaşanlara yeniden pazarlama için nasıl bir stratejiyle yaklaşmanız gerektiğini planlıyor, e-mail listelerinizi en verimli şekilde kullanarak marka geri dönüşümünü maksimuma çıkarmanızı sağlıyoruz.

İnsanların tek seferlik alışverişler yaptığı bir marka olmak yerine dijital pazarlama danışmanlık desteği ile sadık müşterileri olan, geniş bir aile haline geleceksiniz!

dijital pazarlama danışmanlığı
dijital pazarlama danışmanlık

Influencer Pazarlama

Sektördeki yerinizi güçlendirmek, potansiyel müşterilerinizin aklında kalıcı bir isim haline gelmenizi sağlamak için yararlanabileceğiniz Influencer Marketing tekniklerini gösteriyoruz.

Sosyal medya kullanıcılarının en çok takip ettiği fenomen yayıncılar aracılığıyla ürün ve hizmetlerinizi veya markanızı tanıtabilmeniz için yenilikçi ve kreatif stratejiler geliştiriyor, dijital pazarlama danışmanlığı ile markanıza yönelik algıyı olumlu yönde değiştiriyor, ürünlerinize ve hizmetlerinize dair bir merak uyandırıyor, cazibe yaratıyoruz!

Tek seferlik ve uzun vadeli stratejik Influencer pazarlama teknikleri ile etki alanınızı gündelik hayatın içine kadar genişletiyoruz.

Kişi ve Kurumlara Özel Dijital Pazarlama Danışmanlığı – Verileri Doğru Okuyun, Hedef Kitlenizi İyi Anlayın, Satış Başarınızı Arttırın!

Dijital pazarlamanın uçsuz bucaksız dünyasına adım atarak firmasına yeni bir boyut kazandırmak, müşterileri ile yeni etkileşim fırsatları yakalamak ve satış oranlarını arttırmak isteyen girişimciler için dijital pazarlama danışmanlığı sunuyoruz. Siz de ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik dijital pazarlama çalışmaları için iyi bir ekiple sağlam adımlar atın, markanızın gerçek potansiyelini dijital çözümlerle açığa çıkarın!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Markanızın güçlü ve zayıf yönlerini, sosyal medyada karşınıza çıkan fırsatları ve tehditleri analiz ediyor, dijital pazarlama danışmanlığı ile hazır olmanızı sağlıyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Dijital pazarlama danışmanlık desteği ile doğrudan satış ve farkındalık yaratmaya yönelik pazarlama planları oluşturuyor, etkileşiminizi arttıracak stratejiler belirliyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Etkili bir dijital pazarlama stratejisi için dijital içerik analiz araçlarını, içerik stratejilerini ve reklam yöntemlerini öğrenmenizi sağlıyor, dijital pazarlama eğitimi veriyoruz.

dijital pazarlama danışmanlık

Takip ve Raporlama

Dijital pazarlama danışmanlığı sürecinde aldığınız sonuçları inceliyor, geri dönüşleri olumlu etkileşimlere ve daha yüksek satış başarısına dönüştürüyoruz.

Kriz Yönetimi

Doğru iletişim ve hızlı çözüm üretme yöntemleri ile en zorlu süreçleri bile sağlıklı yönettiğinizden emin oluyor, dijital pazarlama danışmanlığı ile krizleri fırsata çeviriyoruz.

Danışmanlık Sonrası Destek

Dijital pazarlama danışmanlık hizmeti sonrasında da yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyacınız olan her an size destek oluyor, dijital dünyadaki yerinizi güçlendiriyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile Hedef Kitlenize Daha Kolay Ulaşın, Online Pazarlamanın Gücüyle Markanızı Büyütün!

Online tanıtım ve pazarlama platformlarını aktif bir şekilde kullanmak, markanıza daha çok müşteri çekmek, rakiplerinizi geride bırakmak ve güçlü bir online imaj edinmek istiyorsanız Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile yolunuzu aydınlatıyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım. Markanıza özel dijital pazarlama danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

dijital pazarlama danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak bireysel ve kurumsal dijital pazarlama danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
orhan gürbüz dijital pazarlama danışmanlığı

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dijital pazarlama danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
dijital pazarlama danışmanlık

Kampanyalarınız Akılda Kalsın!

Dijital pazarlama kanallarınızı yeniden şekillendirelim, kampanyalarınızı yürütelim, fark edilen ve akılda kalan bir marka olmanın tadını çıkarın!

Bize Ulaşın »

Daha Çok Kazanın!

Dijital pazarlama danışmanlığı ile hem sosyal medya hesaplarınızı hem de web sitelerinizi daha etkin kullanmanın yollarını öğrenin, farkındalık kazanın, satışlarınızın artmasının tadını çıkarın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden, eğitimlerden ve danışmanlık süreçlerinden fotoğraflarla Girişimci ve Dijital Pazarlama Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın.

Kimlere Dijital Pazarlama Danışmanlığı Yaptık? Dijital Pazarlama Danışmanlık Süreci Nasıl Geçiyor?

Dijital pazarlama danışmanlık desteğimizden yararlanan kişi ve kurumlara göz atın, video ve fotoğraflarımızı inceleyin, dijital pazarlama danışmanlığı almadan önce çalışmalarımız hakkında bilgi edinin!..

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Dijital pazarlama danışmanlığı yaptığımız firmaları, dijital pazarlama strateji planlama ve yönetim süreçlerini Instagram’dan takip edin, dijital pazarlama danışmanlık hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinin, dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimizden yararlanan firmaların memnuniyetlerine tanıklık edin...

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Yorumları

Satışlarınızı Arttırmak Mı İstiyorsunuz?

Markanızı daha fazla insana ulaştırmak, hedef kitlenizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Yeni Nesil Pazarlamacılığı Öğrenin!

Dijital pazarlama danışmanlığı ile markanızı internete taşıyın, yeni insanlara ulaşın!

Başarı Öykünüzü Yazın!

Dijital pazarlama danışmanlık desteği alın, hedeflerinizi birer birer gerçekleştirin!

Kişi ve Kurumlara Özel Dijital Pazarlama Eğitimleri – Müşteri Yolculuğunu Anlayacak, Yüksek Satış İçin Kendi Stratejilerinizi Geliştireceksiniz!

Yalnızca dijital pazarlama danışmanlığı ile yetinmeyerek işin arka planını öğrenmek, kendinizi geliştirerek dijital kanalları fiziksel ve dijital satış rakamlarını iyileştirmek için kullanmanın yollarını ve tekniğini öğrenmek, analiz araçlarına dair deneyim kazanmak isteyen partnerlerimiz için dijital pazarlama eğitimleri hazırladık! Siz de dijital dünyada daha güçlü olmak istiyorsanız dijital danışmanlık eğitimi programlarımıza göz atın!