Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Start Up Girişim Danışmanlığı

İş Fikirlerinizi Bizimle Hayata Geçirmek İster misiniz?

Girişimcilikte ilk adımların nasıl atılacağı konusunda endişeleriniz mi var? Yaratıcı bir iş fikriniz var ama riske girmeyi göze alamıyor musunuz? İş planlarını hayata geçirmek için profesyonel bir başlangıç stratejisine ihtiyaç duyan girişimcilere destek oluyoruz!

Yeni girişimcilere sektörü tanıtan ve uzman görüşü almalarını sağlayan start up girişim danışmanlığımızdan destek alarak başarılı ve sağlam bir başlangıç yapmak ister misiniz? İş planlarınızı oluşturmak ve hayata geçirmek için misyonunuzu değerlendiriyor, sizlere yol gösteriyoruz. İlk adımı profesyonel bir destekle atmanızı sağlıyor, başlangıçtaki kritik sürecinizi birlikte yönetiyoruz.

Çok yönlü bir start up girişim danışmanlığı ile iş yapınızı geliştiriyor, mevcuttaki işletmenizin durumunu analiz ediyor ve iş modelinizi doğruluyoruz. Başarılı bir girişimcilik örneği sergilemek için en doğru adrestesiniz!

Start up projelerin büyük bir çoğunluğunun finansal kaynak bulamadığı ve istediği trafiği elde edemediği için başarısız olduğunu biliyor musunuz?

start up girişim danışmanlığı

Start up girişim danışmanınız ile piyasa içinde yer edinebilirsiniz.

Yeni Girişimcilerin İş Yapılarını Geliştiriyoruz!

start up girişim danışmanı

Girişimcilik Becerilerinin Analizi

Yeni iş fikirlerini hayata geçirmeye hazırlanan girişimcilerin yeteneklerini, eksiklerini, ihtiyaçlarını, potansiyel yapılarını ve planladıkları faaliyetleri analiz ediyoruz.

Hayallerini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin kişisel özelliklerinden becerilerine, mali durumlarından hedeflerine kadar her alanda analiz yapıyor, bu doğrultuda iş planlarını değerlendiriyoruz. SWOT analizi ile girişimcilerin risk alabilme, liderlik, sorun çözme, yaratıcı düşünme, karar verme, planlama ve organizasyon gibi yetilere ne derece hakim olduğunu değerlendiriyor, bu doğrultuda yönlendirmeler yapıyoruz.

Girişimcilerin başarı şansını artıracak önerilerde bulunuyor, iş ve ekip yönetimi ruhuna sahip olmalarını sağlıyoruz. İyi bir girişimci olmaları için ilk olarak her yönüyle güçlü bir lider yaratıyoruz!

Girişim Stratejisi ve İş Planlama

İş kurma sürecinizi hızlandırmak için bir mentore mi ihtiyacınız var? İş planlamanız için objektif ve farklı bir bakış açısını değerlendirmek ister misiniz?

Start up girişim danışmanı Orhan Gürbüz, hedef kitleniz ve satışınızla ilgili pazar araştırması yaparak potansiyel işletmenizin yönetim süreçlerine ilişkin stratejik bir yol haritası belirliyor. Mevcuttaki işinizin daha iyi bir hale gelmesi, büyüme ve yeni projelere dönüşmesi gibi süreçlerinizi yönetiyor. İşletmenizin pazar avantajlarını geliştirmeye yönelik fikirler sunuyor, iş modelinizin teknolojiyle entegrasyonunu değerlendiriyor.

Start up girişim desteği ile başarılı projelere imza atan bir girişimci olarak adınızı duyurabilir, örnek bir iş lideri olabilirsiniz.

girişim danışmanlığı
girişim danışmanı

Pazar Araştırma ve Rakip Analizi

Girişimcilerin sektördeki varlığını sağlam temellere dayandırabilmeleri için atacakları adımları planlamalarını sağlıyoruz.

Mevcut pazarın tüm koşullarını göz önünde bulundurarak detaylı bir pazar araştırması yapıyor, TOWS analizi ile girişimcinin karşılaşacağı tehdit, risk ve fırsatları tespit ediyoruz. Rakipleri mercek altına alarak danışanlarımızın pazardaki güçlerini artırıyor; kâr durumlarını, pazar paylarını, stratejilerini, müşteri memnuniyetlerini, ürün yelpazelerini ve dağıtım ağlarını analiz ediyoruz.

Cesaretinizin kırılmasına izin vermeyin! Profesyonel start up danışmanı Orhan Gürbüz ile işletmenizin kurulum aşamasından gelişim sürecine kadar birçok konuda doğru ve stratejik yönlendirmeler alın!

Ekip Kurma ve Yönetimi

Yaratıcı bir iş fikriniz var ve bu iş modeline uygun bir ekip kurmayı mı planlıyorsunuz? Peki, kuracağınız ekibi neye göre değerlendireceğinizi biliyor musunuz?

Doğru ekibi kuramazsanız girişiminiz başarısızlıkla sonuçlanabilir! Start up girişim danışmanlığı desteği alarak problem çözme, karar alma ve verimli olma gibi becerilere sahip olan çalışanları bulabilir; etkili bir takım çalışması ile girişiminizin başarıya ulaşmasını destekleyebilirsiniz. Lider olarak ekibinizi nasıl yöneteceğinizi, iş arkadaşlarınız ile etkili ve etkileşimli bir çalışma ortamını nasıl yaratacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ekip çalışmasının başarısızlık riskini azalttığını biliyor muydunuz? Doğru ekibi kurarak iş yerinizdeki motivasyonu yükseltip hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşabilirsiniz!

girişimcilik danışmanlığı

Start Up Girişim Danışmanlığı Yaptığımız Kişi, Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları

Aklındaki fikri hayata geçirmek isteyen, iş planını ve büyüme stratejilerini sağlam temellere kurmayı planlayan, bir uzmanın bilgi ve deneyimine ihtiyaç duyan girişimciler için start up girişim danışmanlığı yaptık!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

girişimcilik danışmanlığı

Finansal Planlama ve Mali Strateji

Karşınıza çıkan ticari fırsatları değerlendirerek markalaşmak ve sektörün yükselen değeri olarak dikkat çekmek ister misiniz? Sektörde tanınan ve bilinen bir işletme olmanız için çalışıyoruz!

İş hedeflerini yürütmek isteyen girişimcilerin satış hedefleri için harcama bütçeleri öneriyor, finansal faaliyetleri için uzun ve kısa vadeli planlamalar yapıyoruz. Yatırımların geri dönüşünü, iş verimliliğini, kâr durumunu ve mali kaynakları belirliyoruz. Değişken ekonomik düzene göre mali tabloları güncelliyor, nakit akışını doğru bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Üretim, satış, gider, ürün, müşteri ve tedarikçi gibi dinamikleri analiz ederek finansal riskleri ortadan kaldırmaya ve girişiminizin başarıya ulaşmasına ne dersiniz?

Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

Satışlarınızı artırmak, fiyatlandırmalarınızı belirlemek ve pazarlama stratejinizi oluşturmak için start up danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Satış ve pazarlama konusunda iyileştirme önerileri almak isteyen girişimcilere pazarlama stratejileri oluşturma noktasında destek oluyor, potansiyel tüketici eğilimlerini araştırıyoruz. Oluşturduğumuz pazarlama planları ile henüz ürün geliştirme aşamasındayken pazarlama sürecinizi ve aksiyonlarınızı belirliyor, hedef odaklı çalışma rutinini benimsemenizi sağlıyoruz. Sektörünüze uygun e-ticaret dinamiklerini inceliyor, dijital pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

Hedeflerinize göre satış ve pazarlama stratejisi geliştirerek piyasa risklerini ve tehditlerini ortadan kaldırabilir, yeni iş birlikleri yapabilirsiniz.

girişimcilik danışman
girişim danışmanı orhan gürbüz

İşletme Yapısının Geliştirilmesi

Start up girişim danışmanı Orhan Gürbüz ile iş yapınızı geliştirerek sektörel deneyim kazanmak ve kurumsal yaşamda tutunabileceğiniz profesyonel beceriler edinmek ister misiniz?

Girişimcilerin parlak iş fikirlerindeki eksiklikleri analiz ediyor, mevcut şirketin yapısını geliştirerek itibarını artırıyoruz. İşletmenizin pazar avantajlarını geliştirmeye yönelik fikirler sunuyor, iş modelinizin teknolojiyle entegrasyonunu değerlendiriyoruz. Sektörün değişken dinamiklerini analiz ederek mevcut durumlara çözümler üretiyoruz.

İşletmenizin kapasitesini artırmaya yönelik yeni uygulamalar geliştiriyor, mevcut değerlerinizi geliştirmek için önerilerde bulunuyoruz. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran yenilikçi bir şirket yaratıyoruz!

Online Tanıtım ve Reklam

Başarılı bir iş insanı olmak ve iş fikirlerinizle sektörde “Ben de varım.” demek için start up danışmanlığı hizmeti alabilir, iş kurma sürecinizi en doğru şekilde yürütebilirsiniz.

Start up girişim danışmanlığı desteği alarak firmanızı, tüketicilere ve iş ortaklarına duyurmak için sosyal medya reklamları, SEO uyumlu bloglar ve basın bültenleri hazırlanmasını sağlayabilir; Adwords kampanyaları, influencer çalışmaları ve sosyal medya paylaşımları ile firmanızı duyurabilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizi farklı kanal ve kampanyalarla tanıtarak müşteri portföyünüzü ve hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

İş fikirlerinin değerlendirilmesini ve desteklenmesini isteyen girişimcilere, kuruluş aşamasından sonra da destek oluyor, sektörünüzle ilgili en doğru fırsatları yakalamanızı sağlıyoruz.

start up girişim danışmanlığı

İş Hayatında Başarılı Olmak İsteyenlere Özel Start Up Girişim Danışmanlığı – İş Dünyası Yeni Bir Lider Kazanacak!

Başarısız girişimcilik örneklerinden biri de siz olmayın! Girişimcilikte ilk adımı, profesyonel bir bakış açısıyla atın! Start up girişim danışmanı Orhan Gürbüz’ün 15 yıllık bilgi birikimi ile iş fikirlerinizin analizinden markalaşmaya, iş modelinin gelişiminden pazarlamaya kadar her konuda destek alın, güçlü adımlarla ilerleyin!

Sektör ve İş Analizi

Hayat geçirmeyi planladığınız iş fikri için sektörün dinamiklerini inceliyor, hedef kitle ve iş modeli araştırması yapıyoruz.

Kişiye Özel Danışmanlık

Sektörünüze ve iş modelinize uygun olarak strateji ve girişim planı oluşturuyor, markalaşmanızı sağlıyoruz.

SWOT Analizi

Girişimcilerin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını analiz ediyor, doğru yönlendirmeler ile motivasyonlarını artırıyoruz.

start up girişim danışmanı

Prestij Kazanma

Danışmanlık hizmetimiz ile girişimcilerin piyasada yer edinmelerine ve kurumsallaşmalarına öncülük ediyoruz.

Yüksek Başarı Oranı

Start up danışmanlığı desteği ile işletmenizin başarı şansını artırmanızı ve iş deneyimi kazanmanızı sağlıyoruz.

Risk Yönetimi

Yeni işletmelerin karşılaşacağı risk faktörlerini önceden tespit ediyor, maliyetli hatalardan kaçınmanızı sağlıyoruz.

Start Up Girişim Danışmanlığı İle Fikirlerinizi ve Hayallerinizi Gerçekleştirmenin Yolunu Öğrenin!

Bir girişim fikriniz mi var? Kendi işinizi kurmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Profesyonel bir rehbere mi ihtiyacınız var? Markanızı sağlam temeller üzerine inşa etmek, güçlü bir ekip kurmak, doğru finansal stratejilerle ilerlemek ve kısa sürede kazanç sağlamak için Start Up Girişim Danışmanlığı desteğimizden yararlanın! Gelin, bir kahvemizi için tanışalım. Fikrinize özel girişim danışmanlığı sürecimizden bahsedelim…

start up girişim danışmanlığı orhan gürbüz

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Girişimci Danışman Orhan Gürbüz ve ekibi ile tanışmak, girişim danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
girişim danışmanı orhan gürbüz

Danışmanlık Sürecini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik girişim danışmanlığı planını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, tüm süreci başarıyla ilerletelim!

Danışmanınızla Görüşün »
girişim danışmanlığı

Kendi İşinizi Kurun!

Pazar araştırması ve rakip analizi yapalım, iş planınızı ve reklam stratejinizi belirleyelim, ekibinizi geliştirelim, adınızı hedef kitlenize duyuralım!

Bize Ulaşın »

Kısa Sürede Markanızı Büyütün!

Start up girişim danışmanlığı ile iş fikriniz için ihtiyacınız olanları öğrenin, doğru adımları atın, markanızı hızla büyütün, yatırımınızı kazanca çevirmenin gururunu yaşayın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden, akademiden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Start Up Danışmanlığı Sürecimiz Nasıl İlerliyor?

Başarılı bir iş insanı mı olmak istiyorsunuz? Hayata geçirmek istediğiniz iş fikirleriniz ya da franchise projeleriniz mi var? Start up danışmanı Orhan Gürbüz’ün danışmanlık süreçlerine ve çalıştığı firmalara göz atmak için video ve fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz’ün Start Up Danışmanlık Çalışmalarını Instagram’dan Takip Edin!

Bir fikir olarak ortaya atılan iş modellerinin nasıl başarılı birer girişimcilik örneğine dönüştüğünü daha yakından görmek ve Orhan Gürbüz’ün tüm start up girişim danışmanlığı çalışmalarına göz atmak için Instagram adresini takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Orhan Gürbüz

Start Up Girişim Danışmanlığı Yorumları

İş Kurmaya Kesin Olarak Kararlı mıyım?

İş analizi ile eksiklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyin, cesaretinizi artırın!

Doğru Bir Sektöre mi Giriyorum?

Hedeflerinize ulaşmak için en doğru yönlendirmeleri alın, başarılı olun!

Yeterli Finansmana Sahip Miyim?

Kuruluş aşamasından itibaren bütçenizi nasıl yöneteceğinizi öğrenin!

Girişiminizi Hayata Geçirdikten Sonra Bunlara Da İhtiyacınız Olacak! Girişimcilere Özel Eğitimler

Girişimciliğin riskli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Start up danışmanı olarak önemli firmalara destek veren Orhan Gürbüz'den danışmanlık alarak risk faktörünü azaltabilirsiniz! Danışmanlık sonrası ise eksiklerinizi gidermek ve kendinizi geliştirmek için bu eğitimlerden yararlanmanızda fayda var...