Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eczacıbaşı Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Eczacıbaşı Çalışanlarına Fotoğrafçılık Eğitimi Verdik!

Sağlık sektörünün önde gelen markalarından Eczacıbaşı çalışanlarına özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi programı gerçekleştirdik.

Fotoğraf Sanatçısı ve Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz Eczacıbaşı çalışanlarına ve yetkililerine fotoğraf çekmek hakkında faydalı bilgiler verdi. Eczacıbaşı çalışan ve yönetici kadrosuna temel fotoğraf çekim tekniklerini, ekipman ve makine kullanımını, kompozisyon oluşturmayı, photoshop kullanmayı öğrettik.

5 haftalık Temel Fotoğrafçılık eğitimi ile Eczacıbaşı çalışanlarına; fotoğraf makineleri ve objektif çeşitleri, fotoğraf ekipmanları, enstantane ve diyafram ayarları, makine tutuş teknikleri, ışık ve kompozisyon, portre, doğa, mimari, makro, stüdyo fotoğrafçılığı, Photoshop – görsel düzenleme gibi konuları anlattık.

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda Eczacıbaşı firmasının katılımcıları fotoğraf çekmeyi, fotoğraf ayarlarını, ışık ve kompozisyonun önemini ve fotoğraf düzenlemeyi öğrendiler.

eczacıbaşı temel fotoğrafçılık eğitimi

Tarih
2015
Düzenleyen
Foto Life Akademi
Konu
Fotoğrafçılık Eğitimi
Katılımcı
15+

Kurumsal Fotoğrafçılık Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için fotoğrafçılıktan dijital pazarlamaya, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!