Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

BP Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

BP Çalışanlarına Fotoğrafçılık Eğitimi Verdik!

Çok uluslu bir petrol şirketi olan ve Türkiye’de de başarılı çalışmalara imza atan BP firmasının çalışanlarına özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi gerçekleştirdik.

Fotoğraf Sanatçısı ve Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz BP çalışanlarına ve yetkililerine temel fotoğraf çekim tekniklerini, fotoğraf makinesi ekipmanlarının kullanımını, ışık ve kompozisyonun önemini, yaratıcı styling çalışmaları yapmayı, çekilen fotoğrafların nasıl düzenleneceğini anlattı.

5 hafta süren Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda BP firmasının katılımcıları makine ayarları, ışık ve diğer unsurlara daha fazla hakim olmaya başlayarak etkileyici fotoğraflar çekmeyi ve düzenlemeyi öğrendi.

BP çalışanlarının ve yöneticilerinin fotoğrafçılık eğitimi için hevesli olmaları, ilgileri ve çabaları bizleri mutlu etti. 5 haftalık keyifli bir fotoğraf eğitiminin ardından katılımcılara sertifikalarını vererek programımızı tamamladık.

bp temel fotoğrafçılık eğitimi

Tarih
2015
Düzenleyen
Foto Life Akademi
Konu
Fotoğrafçılık Eğitimi
Katılımcı
15+

5 Haftalık Temel Fotoğrafçılık Eğitimi ile Fotoğraf Çekmeyi BP Çalışanlarına Daha Çok Sevdirdik!

BP çalışanlarına verdiğimiz temel fotoğrafçılık eğitimlerinin geri dönüşlerini kısa sürede aldık, yaptığımız uygulamalarda eskisinden çok daha etkileyici ve görsel gücü yüksek fotoğraflar çekmeye başladıklarını gördük.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!